Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: rattaid välja keerates kakub...? (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 6913)
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.10.04 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
mersuga oled ringi keeranud maanteel?

proovi ja ütle kas sa peale seda katset ka nimetad seda audi eeliseks?


Ok seda pole proovinud ja ega ei jõuakski kõiki autosid proovida:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.10.04 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:


Võibolla mul siis tõesti vähe kogemusi teiste autodega, aga mina olen püüelnud selle poole, et liigelda sellise autoga, millega mõnus sõita ja mis kestaks ka ja selleks on minul Audi:D.


arvad sa siis et peale audi pole ühtegi teist head autot?

on teisigi häid autosid;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.10.04 18:33 Tsiteeri


Seda ma ei arvagi, et teised autod sõita ei kannata, mina pole neid lihtsalt proovinud, aga eks tulevik näitab, millega nt 5-e aasta pärast ringi vuran.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 13.10.04 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mementoxy
Ühesõnaga, mul siis hoopis selline asi, et kui ratad täiesti välja keerata ja gaasi anda, siis käib kuskil esi sillas mingi kolks. Ja seda isegi siis, kui suht aeglaselt kohapealt ära minna. Mis see küll võib olla ja/või mis selle põhjustab??


pakuks et pooltelje ots väsinud


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 13.10.04 20:32 Tsiteeri


aga kuidas ma nii-öela kõige kindlamini sellele vastuse saaks, et kas pooltelje ots väsind. Või siis ainuke asi Stend??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 14.10.04 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mementoxy
aga kuidas ma nii-öela kõige kindlamini sellele vastuse saaks, et kas pooltelje ots väsind. Või siis ainuke asi Stend??


Kui pooltelje ots oleks väsinud, siis ratta väljakeeramisel, paremale või vasemale ning natukese kiiremini paigalt võttes on kuulda konkreetne ragin, kui seda ei ole, siis pole ka mõtet enam selle pärast muretseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 14.10.04 20:21 Tsiteeri


uh, see hea uudis, sest päris nii see asi kyll tõesti välja ei näe. tänud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.04 21:07 Tsiteeri


Kõige paremini saad testida tagurpidi sõites... otsi üks koht kus saad vabalt ringi keerata ning keera rool täiesti välja ja tagurda paar ringi, sama ka teisele poole. Kui siis miskit kuulda pole siis ots korras.
Igaks juhuks võid pooltele otsa kummilõdvikud siiski üle kontrollida, need peavad täiesti terved olema, et kui see ka seal juba lõhki siis eriti hea see ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 15.10.04 08:39 Tsiteeri


selge


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 08.11.04 22:23 Tsiteeri


sai siis nüüd
suvekummid 205/60 R15 välja vahetatud
talvekummide vastu 195/65 R15 ja enam ei kaku rooli nüüd keerab ilusti :)

sillastendis käin ka veel ära ja vaatab mis need vennad räägivad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Nulu
huviline



Registreerunud 11.09.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 21.03.12 07:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: resnick
mure siis selline, et kui vaja keerata rattad täiesti välja ühele poole ja siis näiteks auto ümber pöörata, siis tundub, et masin hakkaks nagu kakkuma. nagu kokkujooks ei oleks päris see mis peab.:o ..ise ei oska kuidagi asjale seletust leida. päris puhta asfaldi peal seda ei juhtu, kuid kui vähegi lahtisem pinnas, siis kohe kuulda-tunda kakkumist.
ons kellelgi midagi taolist esinenud ja millest see tulla võiks? sillastendis käidud miski aeg tagasi...



Endal sama probleem. Aga keegi vist probleemi ei tea?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 21.03.12 07:52 Tsiteeri


Mul oli täpselt sama teema B4-ga. Kakkus nii Eesti asfalti peal, Euro asfalti peal, kruusa peal, mõnikord ka talvel. Vähemalt heina/muru peal ei saanud aru :)
Minu jaoks oli täielik müstika. Minu meelest 195 talverehviga kadus ära, aga kui kevadel asfalt tuli välja, hakkas jälle tegema. 205 rehviga oli praktiliselt kogu aeg. Ei aidanud ka teise mustriga rehvide panek. Sai käidud sillastendides, vahetatud roolisüsteemis asju välja-ei midagi. Kuigi minu meelest keerates hakkas tunduma, et pigem teeb seda asja esiveolisel differ. Nimelt sai proovitud talvel-tasane maa, kohapealt kaapides ära minna-alguses vedasid mõlemad rattad mingi kuni 15 cm ja siis ainult üks. Sama asi tasasel kruusal. Sama asi libeda muru peal pärast vihma. Sama asi talvel. Sama asi asflati peal triipe tehes. Mõnikord ainult 1 ratas tegigi triibu ja teist ei saanudki nö triipu vedama.
Mulle kusjuures hakkaski tunduma, et äkki ongi auto jäänud alaliselt 1 ratta veoliseks. Ei tea. Võibolla tõesti on asi difris. Midagi ära väsinud?
Sest ülejäänud autod on hakkama saanud pikema triibu tõmbamisega maha eespoolloetud juhtudel. Jah, mingist hetkest läheb tõesti nö 1 ratta veoliseks üle, aga enamasti veavad kraapsu tehes mõlemad rattad ikka rohkem kui 50 cm. Puhta asfalti peal olen A4 B5-ga kuskil 2 m jutti maha saanud mõlemapoolse papuga. Sealt see mõte hiljem tuligi, et äkki oli B4 puhul diffris siiski asi.

A4 B5 ja A6 C5ga ei ole antud asja või anomaaliat tähele pannud. Samamoodi pole aru saanud ka teiste markidega -Bmw, MB, Ford, Volvo, Kia, Saab, Honda. Välja arvatud see, et näiteks Volvol on niisugune pöörderaadius nagu keeraks vene aegse GAZiga ringi :cool:
Tundub, et taoline probleem ikka vaevab ka teisi...
Võibolla on siiski asi rehvis, võibolla sillas, kes teab. Mina 2x B4 puhul lahendust ei leidnudki (93a mõlemad). Pigem mida aeg edasi, seda rohkem asi süvenes. Aga 3. B4-l polnud antud probleemi (94).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 21.03.12 08:03 Tsiteeri


Mul esiveolisel C4-l koguaeg 195/65 rehvid ees all olnud (algul olid taga 205/55, aga nüüd ammu juba kõik 195/65) ja olen ka seda täheldanud. Arvatavasti täpset põhjust on raske öelda. Huvitav kas amordi tugilaager (laager+padi) võib ka rolli mängida selles, tihti jäetakse need vahetamata isegi kui sillas põhjalik remont tehakse. Võibolla kui sildades kõikvõimalikud jupid uute originaalide vastu vahetada (sh. õõtshoovad, mis võivad olla veidi kõverdunud vms), siis saaks sellest lahti.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nulu
huviline



Registreerunud 11.09.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 21.03.12 08:22 Tsiteeri


Sügisel sai sillastendis käidud ja vahetatud tugilaagrid, kondid ja mõned puksid. Läks paremaks küll. Aga nüüd uuesti hakkab sama asi pihta. Olen märganud, et kiirendades nt. lume-lörtsiga kakub paremale, vajutad uuesti siis vahel vasakule st. et üks ratas veab. Samas vahel maanteel tundub, et esiots kergelt veab paremale ja sis mingi hetk tahab minna vasakule. Panebki nüüd mõtlema, et kas tõesti võib asi olla esi diffris? Mõni pädev inimene võiks öelda sõna sekka diffri teemal. Rõõm seisneb vähemalt selles, et ma pole ainuke :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmasu
huviline



Registreerunud 21.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 c3

postitati 21.03.12 09:51 Tsiteeri


Trw! Minu sigaril kadus väljapööratud ratastega "nõksumine"ja teel "ujumine" siis kui lõpuks poolraami puksid uute vastu vahetati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nulu
huviline



Registreerunud 11.09.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 21.03.12 18:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmasu
Trw! Minu sigaril kadus väljapööratud ratastega "nõksumine"ja teel "ujumine" siis kui lõpuks poolraami puksid uute vastu vahetati.


Suured tänud! Proovin järgi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nulu
huviline



Registreerunud 11.09.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 22.03.12 09:55 Tsiteeri


Oskab keegi soovitada, missuguseid sillapukse tasub osta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 22.03.12 11:48 Tsiteeri


Originaal või siis Lemförder vms kvaliteetsem tootja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SiimH
huviline

Avatar


Registreerunud 29.05.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.7BiT Quattro

postitati 20.08.12 20:32 Tsiteeri


Enda a6 quattro kakub ka rattaid kui aeglasel kiirusel näiteks ümber pööran. Hiljuti sai soomes autoga käidud ning laevas manööverdatud siis koguaeg ainult kummivilinat oligi kuulda. Rehvideks on 245/40/18.
Auto sillad on täiesti korras samamoodi peaks diffrid korras olema ju see see ikka iseloomulik quattrole kuna niipaljudel esineb seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 20.08.12 21:15 Tsiteeri


Mul on seda teinud a8,s4,100 ja mina arvan et see pigem ikkagi difrist et sisemised rattad käivad liiga aeglaselt ja üritab neid kh kiiremini käima panna. Sest kruusatee peal sama proovides kraabivad natuke sisemised rattad ja see ei saa muust olla.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.7% - SQL: 39.3%]