Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Tuledega jama audi 80 tdi 1.9 b4 (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2282)
Haldz
huviline



Registreerunud 22.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant B4 1.9TDI

postitati 27.09.04 20:03 Tsiteeri
Tuledega jama audi 80 tdi 1.9 b4



nimelt ei näe autoga sõites lähituledega midagi eriti,Pirnideks on mingid 50 kullised osramid ja mis teha et ikka olex lähituledega kah midagi näha sest pimedad ajad tulevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 27.09.04 21:57 Tsiteeri


Variante on põhimõtteliselt kolm millest osad natuke kattuvad.

a) läed praegusse tasuta kampaaniasse kus kontrollitakse sõiduki tulesi jms. Kui on paigast ära siis nad reguleerivad paika.
Ma ei tea kui hästi nad reguleerivad, ise usaldan enda paika kruvitud tulesi rohkem.

b) läed kuival ja pimedal õhtul kuskile kus on pikalt sirge ja tasapinnaline tee ning krutid ise tuled näitama sulle sobivalt seejuures silmas pidades et liiga kõrgele kruvituna ei valgusta nad sittagi ja pimestavad teisi. Veel tuleb jälgida et tuled ei näitaks liiga keskele kokku ega ka kõrvale põllupeale liialt. Kindlasti peab paremale teepoolele ka valgusvihku jõudma, muidu ei näe maanteel totakaid helkuriteta jalakäijaid.

c) lisaks variandile a või b vahetad välja tuledesse minevad juhtmed kuna tõenäoliselt on seal päris korralik pingelang. Ning seetõttu tuled tuhmimad kui nad peaks olema. Kuidas seda teha peaks siit foorumeistki leidma otsingu abil, ma kahtlustan.

Ning lõpuks on veel võimalus et tuleklaasid on hullult ära kraabitud ning matistunud ja reflektorid sitased/mädanenud. Sellisel juhul pead kas terve elemendi või osa sellest välja vahetama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 28.09.04 13:18 Tsiteeri


Kysimus on järgmine kas B4-ja tuled yldse on võimalik panna sama hästi valgustama kui näiteks MB w124 või w201? Sest tõesti minu audi tuled ei näita mitte midagi eriti hull on asi pooltega.
ostsin kallid pirdid sisse ~300 eeki need samad on ka minu w201 sees ja näitavad super hästi.
see nädal tahaks ka lasta oma tulesi kontrollida aga kui ma suve algul ülevaatlusel käisin siis mingi jorss vaatas tulesi ja ütles et on ok.
Ise mõtlen vaikselt lisatulede peale sest ~95% infost tuleb ju nägemise kaudu.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.09.04 14:04 Tsiteeri


releed vahele


sellest on enne ka kõvasti juttu olnud et audi tuled on nagu sea silmad, st pirnini jõuab vähem kui 12V jne. keyword: relee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Haldz
huviline



Registreerunud 22.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant B4 1.9TDI

postitati 28.09.04 19:14 Tsiteeri


eks ma siis teen need ära releesid ei tahaks nagu eriti vahele panna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 28.09.04 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Haldz
eks ma siis teen need ära releesid ei tahaks nagu eriti vahele panna



mida sa siis nagu teed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Haldz
huviline



Registreerunud 22.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant B4 1.9TDI

postitati 29.09.04 19:55 Tsiteeri


panen ennem mingid normaalsed pirnid:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rax21
klubiliige



Registreerunud 06.01.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: 2,5 4wd

postitati 30.09.04 05:59 Tsiteeri


mix sa releesid panna ei taha ?

Tsitaat:
Esialgne postitaja Haldz
eks ma siis teen need ära releesid ei tahaks nagu eriti vahele panna



13.014 @ 170,17
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.09.04 11:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Haldz
panen ennem mingid normaalsed pirnid:P
Et nagu mis neist kasu on, kui nad piisavalt voolu peale ei saa?

Enda 100 tuled olid ka suht pooletoobised võrreldes mu eelmise auto E30 haruldaselt heade tuledega. Eelmisel nädalavahetusel tõin akult korraliku kaabliga otse voolu ja panin releed seda lülitama ning pinge tule taga töötava mootori ja põlevate tulede korral tõusis 11.7V pealt 14.2 peale. Kui nüüd viitsiks veel tuled korraks laiali ka lammutada ja klaasid ja reflektorid seest ka ära pesta, siis mul küll enam paljukirutud Audi tulede kohta midagi halba öelda ei ole. Lisatulede järele küll vajadust ei tunne, pealegi lisalähitulesid ju vist ei toodetagi.

Loe ka siit:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=529
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3327
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3702

jne, jne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 30.09.04 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Tsitaat:
Esialgne postitaja Haldz
panen ennem mingid normaalsed pirnid:P
Et nagu mis neist kasu on, kui nad piisavalt voolu peale ei saa?

Enda 100 tuled olid ka suht pooletoobised võrreldes mu eelmise auto E30 haruldaselt heade tuledega. Eelmisel nädalavahetusel tõin akult korraliku kaabliga otse voolu ja panin releed seda lülitama ning pinge tule taga töötava mootori ja põlevate tulede korral tõusis 11.7V pealt 14.2 peale. Kui nüüd viitsiks veel tuled korraks laiali ka lammutada ja klaasid ja reflektorid seest ka ära pesta, siis mul küll enam paljukirutud Audi tulede kohta midagi halba öelda ei ole. Lisatulede järele küll vajadust ei tunne, pealegi lisalähitulesid ju vist ei toodetagi.

Loe ka siit:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=529
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3327
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3702

jne, jne...

mina küll ei tea mis värk on. täna lasin kontrollida tulesid ja tulemus oli et tuled on korras. pirnid on mul head või tähendab hind oli hea. tule klaasid ja reflektorid on korras. aga kurat tuled ikka ei näita võrreldes w201 millel on samad pirnid sees.
ahh jaa lasin mõõta ära palju sinna pirnini voolu jõuab ja voolu jõudis sinna ~13,6 V

Kas tõesti B4-ja tuled ei peagi näitama?
Hakkan juba tõsiselt mõtlema lisatulede peale kuna pime talve hooaeg ees ju.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Haldz
huviline



Registreerunud 22.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant B4 1.9TDI

postitati 09.10.04 17:09 Tsiteeri


mõõtsin siis pinged ära ~13,6 V panen sisse philips vision +30% siis parem ikka arvan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
OnuTom
huviline



Registreerunud 22.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,9TDI

postitati 09.10.04 19:15 Tsiteeri


pane +50...
töökaaslane pani +30, mina panin +50
oli vahe sees küll... mitte megasuur aga siiski oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Andy
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.04
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: B4, B5

postitati 10.10.04 15:31 Tsiteeri


Pinget esitulel mõõtsite ikka pirni otstel??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 10.10.04 15:39 Tsiteeri


mõõtsin ka omal ära
laadimine otse kenekalt 14,8
akult 14,2
tuled 13,4
võtan releede paigalduse ette


Kui keegi mind kihutamas näeb siis teadke mul spido valetab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Haldz
huviline



Registreerunud 22.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant B4 1.9TDI

smile.gif postitati 10.10.04 18:24 Tsiteeri


Normaalne käisin täna tasuta tulesid kontrollimas.Ütlesid et tuled näitavad liiga ülesse nojah tegid siis korda.Läksin siis õhtul sõitma ja nüüd tuled veel hulllemad näitavad liiga alla otsustasin siis et keeran tagasi ja nüüd parem sõita.Imelikud vennad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.10.04 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Haldz
Normaalne käisin täna tasuta tulesid kontrollimas.Ütlesid et tuled näitavad liiga ülesse nojah tegid siis korda.Läksin siis õhtul sõitma ja nüüd tuled veel hulllemad näitavad liiga alla otsustasin siis et keeran tagasi ja nüüd parem sõita.Imelikud vennad.
No krt, sellest on igal pool miljon korda jahutud, et ÄRGE LASKE NEIL "AUTO KORDA" DILETANTIDEL OMA TULESID PERSE KEERATA! Inimese jaoks, kes teab, kus asub kang, millega kapotti avada, on sellisel üritusel käimine täiesti mõttetu ajaraiskamine. Tasuta ei saa tänapäeval midagi. Kui tahate oma auto seisu- või sõidukorra kohta täit selgust, käige ametlikult ülevaatusel, mitte ärge ostke seda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 20.10.04 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Tsitaat:
Esialgne postitaja Haldz
panen ennem mingid normaalsed pirnid:P
Et nagu mis neist kasu on, kui nad piisavalt voolu peale ei saa?

Enda 100 tuled olid ka suht pooletoobised võrreldes mu eelmise auto E30 haruldaselt heade tuledega. Eelmisel nädalavahetusel tõin akult korraliku kaabliga otse voolu ja panin releed seda lülitama ning pinge tule taga töötava mootori ja põlevate tulede korral tõusis 11.7V pealt 14.2 peale. Kui nüüd viitsiks veel tuled korraks laiali ka lammutada ja klaasid ja reflektorid seest ka ära pesta, siis mul küll enam paljukirutud Audi tulede kohta midagi halba öelda ei ole. Lisatulede järele küll vajadust ei tunne, pealegi lisalähitulesid ju vist ei toodetagi.

Loe ka siit:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=529
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3327
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3702

jne, jne...


Huvitav mul on A6 luubid küll väga hea valgustusega.
Samas tuled peaaegu uued ka :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.10.04 09:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black Rabbit
Huvitav mul on A6 luubid küll väga hea valgustusega.
Võrreldes millega? E34 üliviletsate luuptuledega? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.8% - SQL: 29.2%]