Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A4 1.9 TDI Quattro 81kW (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 8437)
TaaSaa
huviline



Registreerunud 05.11.10
Asukoht: Tln-Vru
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.10 12:02 Tsiteeri
A4 1.9 TDI Quattro 81kW



Kas keegi teab sellest autost midagi+

http://www.auto24.ee/used/775087

vaatan hetkel ja mõtlen, kas esivedu või quattro, mida peaks autol eriti hoolikalt vaatama, mis on probleemsed kohad?

Eks see esisild ole suurim probleem, aga kuidas nelivedu peab, diffrid ja kõiksugused laagrid/rullikud. Kuidas kerega.

ette tänades
Taavi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MePootsmann
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.10
Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic 1.4 (55kw) EJ9

postitati 09.11.10 21:11 Tsiteeri


Mnjaa, sai isegi seda autot vaadatud auto24.ee-s aga veel ei hakka hammas peale. kogume edasi, peaasi ,et metsikult kalliks ei lähe sellise isendi hoolduskulu.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 09.11.10 21:51 Tsiteeri


Otsin ise ka hetkel sellist. Tuleb tõdeda, et valik on Eestis väga kidur.
Mulle sobiks kuni -97 toodetavad Audi A6 Avant Quattro TDI 103kw
Alternatiiv oleks siis Audi A4 Avant Quattro 1.9 TDI 96-01 toodang. Eelistaksin küll facelift versiooni 99-01

Valik väike ja hinnad laes. Ma ei tea kas see 350k läbisõit peaks hirmutama ka...?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 09.11.10 22:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Otsin ise ka hetkel sellist. Tuleb tõdeda, et valik on Eestis väga kidur.
Mulle sobiks kuni -97 toodetavad Audi A6 Avant Quattro TDI 103kw
Alternatiiv oleks siis Audi A4 Avant Quattro 1.9 TDI 96-01 toodang. Eelistaksin küll facelift versiooni 99-01

Valik väike ja hinnad laes. Ma ei tea kas see 350k läbisõit peaks hirmutama ka...?

Kui on originaal läbisõit siis ei. Nad on kõik nii sõitnud mõni rohkem mõni vähem. Aus omanik lihtsalt müüb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 09.11.10 22:13 Tsiteeri


Ise mõned päevad nüüd kulgenud 2000a. facelift A4´ga. 85kw esivedu automaat ja no 1.9 disla kohta hammustab isegi selle vana ja väeti tiptronicuga normaalselt minna. Hetkel väga rahul, ls 198000km. Ma arvan, et seda on näpitud kuigi kulumisjälgi roolil-nupul-sisul pole. Ainukene asi, nagu VAG´l ikka, need kummikihiga kaetud plastikud.
Oli küll soov B6 kere järgi aga liisinguid ei salli ning Liivi keeldus enda oma kommiraha eest müümast.

Probleemsed kohad:
esisild, kui vahetada siis soovitaks Lemförderit
õhulugeja (kui auto edasi ei käi, siis on peetis)
tiptronicu "rõõmud"
turbo eluiga disladel paarsada tuhat +- (uus 15k, b-osa 6k, kasutatud 3.5k)

Quattro on ikka quattro, pukse natuke rohkem ning kütusekulu ka nõks suurem. Ise panustan lumevaesele talvele :) kuigi mul on mingid erilised kõrged vedrud all, mida ma suht vihkan. Samas sõita on uskumatult mugav meie teedel... nii mugav, et esimene auto millele madaldust ei tule. Ok, vist.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 09.11.10 22:34 Tsiteeri


Hea tdi-quattro (2.5 R5 ja 1.9TDI-d) on koguaeg kõvas hinnas olnud. Kui 3a tagasi otsisin endale autot, siis oli ka vaid paar A4 tdi-q müügis ja hinnad olid ikka vähemalt 20k kallimad kui bensukatel :)
See konkreetne tundub isegi päris hea hinnaga.
Enamus vead on läbi räägitud A4 ostuabi teemas. Esisild peab neliveolisel õnneks natuke kauem vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 09.11.10 22:37 Tsiteeri


Kusjuures, kui ma ei otsiks just nelivedu, siis ma vaataks kindlasti pigem A6 poole, kui A4 poole. Valik on seal ka tunduvalt suurem muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 10.11.10 07:27 Tsiteeri


Rass, miks sulle see asi ei sobi?

edit: juba läinud...


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Otsin ise ka hetkel sellist. Tuleb tõdeda, et valik on Eestis väga kidur.
Mulle sobiks kuni -97 toodetavad Audi A6 Avant Quattro TDI 103kw
Alternatiiv oleks siis Audi A4 Avant Quattro 1.9 TDI 96-01 toodang. Eelistaksin küll facelift versiooni 99-01

Valik väike ja hinnad laes. Ma ei tea kas see 350k läbisõit peaks hirmutama ka...?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 10.11.10 07:39 Tsiteeri


Hetkel auto24.ee andmetel ei ole mitte ühtegi sellist autot Eestis müügil :)
Saksamaaltki leiab vaid paar.... ja tegelikult ma väga ei taha "äsja välismaalt" toodud autot.

Lisaks veel oma eelmisele postile, et kui ma nelivedu taga ei ajaks, siis ma ostaks ilmselt hoopis 525/530 D Touring BMW 98-01 aastatest.

PS ma vist ei eksi, kui ütlen, et see 81kw 1.9TDI mootor on veel vanakooli common rail, mitte pumpdüüsidega mootor? Vähem peavalu? Kuna ma pole väga ammu autot ostnud (ja never diislit) , siis ma isegi ei kujute ette, kuhu selle diiselmasinaga kontrolli minna :)


Rasmus

Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Rass, miks sulle see asi ei sobi?

edit: juba läinud...





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 10.11.10 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Hetkel auto24.ee andmetel ei ole mitte ühtegi sellist autot Eestis müügil :)
Saksamaaltki leiab vaid paar.... ja tegelikult ma väga ei taha "äsja välismaalt" toodud autot.

Lisaks veel oma eelmisele postile, et kui ma nelivedu taga ei ajaks, siis ma ostaks ilmselt hoopis 525/530 D Touring BMW 98-01 aastatest.

PS ma vist ei eksi, kui ütlen, et see 81kw 1.9TDI mootor on veel vanakooli common rail, mitte pumpdüüsidega mootor? Vähem peavalu? Kuna ma pole väga ammu autot ostnud (ja never diislit) , siis ma isegi ei kujute ette, kuhu selle diiselmasinaga kontrolli minna :)


Rasmus

Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Rass, miks sulle see asi ei sobi?

edit: juba läinud...



Omasin kunagi sellise kooslusega masinat (sedaan)...minu masin oli küll Eestist uuest peast soetatud, kuid uurisin isegi tookord neid 1,9TDI Q-si ja üllatusena pakuti sellist kooslust väga palju Rootsi müügilehtedel. Tasub proovida.
P.S jah, see 1,9 on veel vanakooli oma:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 10.11.10 10:47 Tsiteeri


Praeguseks on selgunud, et ka siin teema alguses olev sinine A4 on pärit Rootsist ja eestis olnud suht vähest aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.11.10 10:50 Tsiteeri


Hooldused/kontrollid kas margi esinduses vöi siis Forss, Audihooldus jne jne pädevates kohtades.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 10.11.10 15:00 Tsiteeri
1,9d quattro



Pole vb küll õige teema, kuid

otsin sama moodi diisel quattrot või siis 1.8T
manuaal kasti tahaks ja V& ei soovi!
hoian siin silma peal:)
Raha hetkel kahjuks kohe välja käia 35tuh hea isendi puhiul leian +5 veel juurde!
(kes otsib see leiab):D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 10.11.10 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
Pole vb küll õige teema, kuid

otsin sama moodi diisel quattrot või siis 1.8T
manuaal kasti tahaks ja V& ei soovi!
hoian siin silma peal:)
Raha hetkel kahjuks kohe välja käia 35tuh hea isendi puhiul leian +5 veel juurde!
(kes otsib see leiab):D


Mõistlik oleks pigem veidi raha juurde koguda, kui 35k eest endale vahet pole kas 1.8T või 1.9TDi Qd soetada. Neid odavama otsa autosi lihtsalt hiljem remondid hulluks ennast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 10.11.10 17:43 Tsiteeri


Krt, kui imelik on mõelda, et mina ostsin oma `98a. A4 1,9TDi Quattro 220000.- eest (kuna sõbra käest veel soetasin, siis sain ka nö. natuke parema hinna) ja aasta oli siis 2004 :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 10.11.10 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
Pole vb küll õige teema, kuid

otsin sama moodi diisel quattrot või siis 1.8T
manuaal kasti tahaks ja V& ei soovi!
hoian siin silma peal:)
Raha hetkel kahjuks kohe välja käia 35tuh hea isendi puhiul leian +5 veel juurde!
(kes otsib see leiab):D


Mõistlik oleks pigem veidi raha juurde koguda, kui 35k eest endale vahet pole kas 1.8T või 1.9TDi Qd soetada. Neid odavama otsa autosi lihtsalt hiljem remondid hulluks ennast.


tuttav ostis umbes 35/ga suhteliselt korraliku a4 1.8T
sile ja korralik!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 10.11.10 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Hetkel auto24.ee andmetel ei ole mitte ühtegi sellist autot Eestis müügil :)
Saksamaaltki leiab vaid paar.... ja tegelikult ma väga ei taha "äsja välismaalt" toodud autot.

Lisaks veel oma eelmisele postile, et kui ma nelivedu taga ei ajaks, siis ma ostaks ilmselt hoopis 525/530 D Touring BMW 98-01 aastatest.

PS ma vist ei eksi, kui ütlen, et see 81kw 1.9TDI mootor on veel vanakooli common rail, mitte pumpdüüsidega mootor? Vähem peavalu? Kuna ma pole väga ammu autot ostnud (ja never diislit) , siis ma isegi ei kujute ette, kuhu selle diiselmasinaga kontrolli minna :)


Rasmus

Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Rass, miks sulle see asi ei sobi?

edit: juba läinud...




Vanakool ja commin rail ei käi küll kokku. Ühisanum pritse on uuem asi ikka. Tegu ikka tavalise kõrsurve pumbag ja PD mootorit ei tasu ka karta tegu väga hea mootoriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.11.10 18:11 Tsiteeri


See, et kes, kus, millal ja kui paljuga midagi soetas kuulub siia teemasse kuidas?
Ülevaatliku pildi saaks ju siit ja siit .


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 10.11.10 20:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
See, et kes, kus, millal ja kui paljuga midagi soetas kuulub siia teemasse kuidas?
Ülevaatliku pildi saaks ju siit ja siit .
Ei hakka ma kuhugi seda kirjutama...see oli lihtsalt selle 35 tuh. teema jätkuks :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 11.11.10 09:47 Tsiteeri


ok aitab sellest hinna teemast siis juba:D

vabandused ka minupoolt, kuid a4 ei ole just see auto mida kallimalt ostaksin.(väike minujaoks)
Olen ennem nõus koguma ja kulutama rohkem et osta c5 quattro 1.9d 81kw ntx(mugavam ja praktilisem, minujaoks)


aga kui keegi näeb häid pakkumisi, siis võiks siia lisada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 11.11.10 09:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
Olen ennem nõus koguma ja kulutama rohkem et osta c5 quattro 1.9d 81kw ntx(mugavam ja praktilisem, minujaoks)

Nu sellist isendit sa jäädki otsima ;)


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
orukas111
huviline



Registreerunud 27.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.10 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eko89

Olen ennem nõus koguma ja kulutama rohkem et osta c5 quattro 1.9d 81kw ntx(mugavam ja praktilisem, minujaoks)


Oi ma oleks olnud õnnelik kui selliseid oleks tehasest välja tulnud ja ka Eestisse müügile jõudnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 11.11.10 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
okei minu viga saan aru et selliseid ei ole , siis võtaks esiveolise:)

Okei, minu viga. Saan aru, et selliseid ei ole, siis võtaks esiveolise. :)


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 11.11.10 11:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TaaSaa
Kas keegi teab sellest autost midagi+

http://www.auto24.ee/used/775087

vaatan hetkel ja mõtlen, kas esivedu või quattro, mida peaks autol eriti hoolikalt vaatama, mis on probleemsed kohad?

Eks see esisild ole suurim probleem, aga kuidas nelivedu peab, diffrid ja kõiksugused laagrid/rullikud. Kuidas kerega.

ette tänades
Taavi



Kui teemaalgatajale vastust vaja siis täna hommikul käisin seda ostuplaanidega vaatamas. Kiirvaatlusega avastasin järgmised asjad:
1.Juhiukselukk väljastpoolt lõhutud(kriipsud värvil ka nähtaval)
2.Kliimapumba rihmaratas ei omanud enda peal rihma...
3.Lamerihma rullik oli silmnähtavalt viltu...

Muidugi üldine pilt autost oli norm ja sõitis ka ;)


Ahjaa, ning piduripedaal käis suht raskelt ja pidurid olid ikka väga halvad.(ohtlik lausa)
Müüja sõnul pidavat probleem olema ketastes ning klotsides. Neid läbi velje vaadates siis ketastel paistsid küll väiksed kulumis randid kuid piduriklotsi materjali oli ikkagi silmaga hinnates pea 5-8mm. Kas pidurikettad ka peale proovisõitu kuumaks läksid ei hakanud enam katsuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 11.11.10 11:30 Tsiteeri


Mina suhtlesin selle müüjaga eile meilitsi ning erilist usaldust minus ei tekitanud ka tema vastuse. Väitis, et autol ka ESP, milles julgen kahelda. Ma ei hakka autot ilmselt vaatama isegi ja otsin vaikselt edasi.

auto vin kood on WAU ZZZ 8DZWA 188225
ja reg märk rootsis oli EAU 007


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.0% - SQL: 24.0%]