Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Audi A1 1.4TFSI - 2010 - P4rn (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 42726)
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 01.08.12 20:04


Tsitaat:
Algselt postitas: P4rn
Jah, nunnukas on see auto küll. Ütleme nii, et suhteliselt tüütu jah autot garantiis hoida pidevalt, õnneks elukoht Tallinna Audi esindusele lähedal, ei kujutaks ette, kui elaks ütleme Kesk- Eestis, see oleks juba nirum variant sealt pea iga kuu Tallinna või Tartu sõita. Mis vahe on Longlife ja tavalisel välbal? 30 000km näitab kompuuter ette, kuid vist 25 000km pealt sai lastud hooldus teha. See mootoritiks tuli küll väga ootamatu, sissesõit sai väga korralikult tehtud ning ametliku Audi soovituse 1000km asemel hoopis 2500km.

Tavaline on 15000 km. Mina ei soovitaks ühegi mootoriga rohkem sõita. Vahet pole mis imeõli sinna panna. Mootorid on ikka päris koledad seest kui 30 välpa lastakse nendega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.08.12 11:11


Vahpeal vahetatud juhipoolne esimene rattalaager ning sellega tuli vaikus tagasi. Kuid korras auto rõõmu kauaks ei jätkunud- turbo vahepeal jälle ei tööta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 30.08.12 11:53


Pean tõdema, et pärast su teema läbilugemist, ei taha endale küll uut audit. Tuleb C4 ja B5 peal pidama jääda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 30.08.12 13:37


Tsitaat:
Algselt postitas: P4rnKuid korras auto rõõmu kauaks ei jätkunud- turbo vahepeal jälle ei tööta!


Uskumatu, mõnel autol on justkui mingi pahatahtlik kotermann küljes...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 30.08.12 14:25


Vabandan otsekohese pärast aga need istmed sobivad sinna nagu sadul sea selga...
(Kuidagi opelcalibra vms low-life stilistika pressib seal vägisi peale)

Aga maitseid on mitmeid - auto omanik ei pea minu sõnade peale kindlasti soilvuma, ülejäänud pisike punn on ju suht cool :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 30.08.12 16:00


Mulle nt väga meeldivad need istmed, seega maitse asi täiesti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.12 19:09


Omalgi huvi sellise punni vastu aga tundub et laguneb nagu iga teine väike punn.Mul vist endiselt nostalgia kunagise A3 vastu.Olen ka uue Mini peale mõelnud aga A1 tundub soodsam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Trojan
huviline



Registreerunud 08.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.12 10:53


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Omalgi huvi sellise punni vastu aga tundub et laguneb nagu iga teine väike punn.Mul vist endiselt nostalgia kunagise A3 vastu.Olen ka uue Mini peale mõelnud aga A1 tundub soodsam.

Ma küll ei julgeks öelda, et kõik väiksed punnid lagunevad. Omasin 4a tolist punni ja sai ikka korralikult tappa.
Ainukesed asjad mis vahetasin olid laagid, rihmad ja õlid.
Ls 150 000km 0suuremat viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.12 15:26


Umbestäpselt 50 000km pealt tehti autole turbovahetus garantiikorras, koos sellega ka hooldus. Mõnda aega hiljem ütles UUESTI (!!!!) salong ventilaator üles, seega nädal aega tuli sõita uduste akende ja külma salongiga. Premium klassi auto see Audi ikka?

Hetkel püsib auto ühes tükis veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 30.12.12 23:46


Tsitaat:
Algselt postitas: P4rn
Umbestäpselt 50 000km pealt tehti autole turbovahetus garantiikorras, koos sellega ka hooldus. Mõnda aega hiljem ütles UUESTI (!!!!) salong ventilaator üles, seega nädal aega tuli sõita uduste akende ja külma salongiga. Premium klassi auto see Audi ikka?

Hetkel püsib auto ühes tükis veel.

Salongiventilaator läheb neil jäässe vist nagu golf 6 tel. Salongiventilaator on enne õhufiltrit ja talvel tuiskab lumi sisse. Golfil oli lahendus augu puurimine ventika korpusesse, et vesi välja tilguks. Algul puurisime neid omapead siis tuli TPI ka. Sihukesed lahendused ja jamad mida ma igapäev näen tekitavad minus täieliku ebausu uutesse autodesse. On aastaid olnud toimivad lahendused siis järsku vaja midagi uuet ja odavamta proovoda mis mitte kuidagi toimida ei taha. Se hilisem remont ei tee minuarust seda asja odavamaks ka tehasele. A mis mina ka tean. ;) Huvitav, et kõik need probleemid sinu autot kimbutavad. Aga edu ja loodame, et need lapsehaigused saavad ükskord läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 31.12.12 16:36


Täiesti masensav, hea et veel garantii veel kehtib. Oma finantsidest sellised jamad ajaksid närvi päris mustaks. Kui selline eksemplar on kätte sattunud siis tasuks uurida lisagarantii voimalusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.13 12:37


Räägi mistõttu see turbo vahetusse läks? Kas füüsiliselt midagi purunes või mis sümptomid olid? Mu enda TSI-l nagu aegajalt wastegate kammiks, laseb gaasi mööda ja jõudu hetkeks ei ole. Aga seda väga harva, ei ole viitsinud sellepärast esindusse ronida. See juhtub just suuremate käikudega (nt 3) ja koormuse all, nt mäest üles kiirendades kui on soodsad tingimused üle normi ülerõhu tekkeks. Aga see kuramuse elektriline WG on liiga agar ja laseb suures tuhinas liiga palju heitgaase turbost mööda. Nii tundub vähemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.13 12:15


Turbo ei tahtnud tihti peale täisgaasiga kiirendust toimida- elektroonika piiras ta ära ja pidi uuesti välja-sisse lülitama. Ja kui toimis, siis tootis ülerõhku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.13 21:59


Hmm, mul tundub natuke sama keiss, kuigi 1.2TSI-ga. Ja just teatud tingimustes on seda tunda, näiteks täis autoga ülesmäge kolmanda käiguga kiirendades, turbo laeb liialt üle ja ongi limp mode laadne tunne. Samas mul ei nõua väljasuretamist, lasen gaasi järgi ja siis nagu laeb uuesti korralikult. Homme ongi esimene hooldus, eks siis ole kuulda. Kas mingeid veakoode ka näha oli sul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 04.02.13 22:31


Tsitaat:
Algselt postitas: madtongue
Hmm, mul tundub natuke sama keiss, kuigi 1.2TSI-ga. Ja just teatud tingimustes on seda tunda, näiteks täis autoga ülesmäge kolmanda käiguga kiirendades, turbo laeb liialt üle ja ongi limp mode laadne tunne. Samas mul ei nõua väljasuretamist, lasen gaasi järgi ja siis nagu laeb uuesti korralikult. Homme ongi esimene hooldus, eks siis ole kuulda. Kas mingeid veakoode ka näha oli sul?

1,2 mootoril on turbo aksioon pannakse seib reguraatori vahele ja uus mootori tarkvara.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.13 11:21


See tee on käidud, seib küljes ja tarkvara uus peal. Kusjuures mulle tundub, et ma seda anomaaliat peale uuendust hakkasingi tajuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.13 14:35


Veakoode näha polnud, paberi peal oli vaid näha, et toodab ülerõhku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.13 09:35


Lähiajal auto õlivahetusse. Sellega koos pannakse ka lahtine logar kinni ning proovitakse salongi naginaid kontrolli alla saada- kriukse salongis meeletult!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RM777
huviline

Avatar


Registreerunud 06.03.13
Asukoht: Saue-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B7 Avant 2.0TDi 103kw

postitati 14.03.13 07:26


Küsiks huvi pärast, et kus nahksisu teha lasid ja palju maksma läks? Hästi tehtud muidu, ilus!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.13 14:02


Hind oli paarituhande ringis, lasin Alptom OÜ-s. Väga korralik töö on tehtud, ei saa arugi, et pole originaal.

Ls. 67k, rool hakkas kohapeal keerates krigisema ning muutus raskeks. Veaks amordi ülemised tugilaagrid, mis garantiis vahetati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 22.07.13 14:15


Ma olen nii laisk, et ei viitsi kogu teemat läbi lugeda ja pole asjaga täielikult kursis. Kuid küsimus on järgmine, kas see 1.4T mootor on samuti kompressori JA turboga nagu 132KW versioonil? Uurin, kuna omal väike plaan sellise mootoriga auto soetada, küll aga mõne muu kere peal kui seda on A1, just 132KW versiooni. Põhjuseid on mitmeid, üks on näiteks selline http://www.jbsautodesigns.co.uk/product/4224/lo270p-14-tsi-upgrade-sport-turbocharger Antud turboga võimalik saavutada 280PS, mis on sellise litraasi kohta ikka meeletu jõud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tarmo_j
huviline

Avatar


Registreerunud 12.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3,0tdi 2004a

postitati 22.07.13 19:22


Toonklaasi ikka pole saanud? Kui on huvi siis kirjuta mulle. Äkki saan midagi pakkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.13 08:02


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Ma olen nii laisk, et ei viitsi kogu teemat läbi lugeda ja pole asjaga täielikult kursis. Kuid küsimus on järgmine, kas see 1.4T mootor on samuti kompressori JA turboga nagu 132KW versioonil? Uurin, kuna omal väike plaan sellise mootoriga auto soetada, küll aga mõne muu kere peal kui seda on A1, just 132KW versiooni. Põhjuseid on mitmeid, üks on näiteks selline http://www.jbsautodesigns.co.uk/product/4224/lo270p-14-tsi-upgrade-sport-turbocharger Antud turboga võimalik saavutada 280PS, mis on sellise litraasi kohta ikka meeletu jõud.


Kahjuks, mul see lahjem, 90kw versioon. Kuid olen kuulnud lähedaselt kellel samuti 90kw 1.4T Golf 6, et 132kw kompressoriga 1.4T Golf pidi olema väga terav aparaat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.13 08:04


Tsitaat:
Algselt postitas: Tarmo_j
Toonklaasi ikka pole saanud? Kui on huvi siis kirjuta mulle. Äkki saan midagi pakkuda.


Toonkile pole veel paigaldanud, paku mulle hind külgedele ja tagaklaasile privasse. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.13 08:23


Nii, selle autoga suhteliselt lõpusirgele jõudnud. 4 aastat ja 120 000km garantii on autol peal, kasutatud sellest varsti 3 aastat ja 73 000km.

Hetkel ees 72 xxx km ning A1 läks garantiisse järjekordselt. Seekord vaatavad kas saavad järgnevatele probleemidele lahenduse:

1. Bluetooth aeg-ajalt ei tööta
2. MMI ei funka hästi teinekord. Näiteks kui eelmise sõidu ajal on jäänud CD mängima, siis uuesti käivitades ning Radio valides mängib ikka CD edasi, ei aita ka raadiokanalite vahetamine. Teinekord on MMI ekraan lihtsalt must ja ei tee elumärkigi.
3. Servotronic- mõni hommik auto käivitades rool kerge ja mõnus, teinekord jällegi tunne et pole kätel piisavalt jõudu..
4. Uksed krigisevad, või siis veidi klõksuvad avades.
5. Esituled näitavad konkreetselt nina ette, kuigi kõrguseregulaator toimib. Võib-olla olen harjunud BMW ja MB ja isegi VW toodanguga, kus esituled on ohutuse eesmärgil, mitte ilupärast.
6. Mootor- kui mootor soojaks sõita, välja suretada ja ca. 20 min pärast restart teha, siis kostub päris korralik ketiklõbin või krigin käivitusel, suhteliselt piinlik on linnas vahel autot käivitada, imelikke pilke saab auto palju.
7. Üks logar viimase talve ajal lahti tulnud..

Kahe murega olen ka varem käinud esinduses, mootorimurega ja esitulede murega. Esitulede kohta väitsid, et kõik ok, kuid reaalsus ma mäletan siiski millised olid esituled ja nende näitavus auto ostes.

Mootor tol hommikul Audi esinduses ei otsustanud piisaval määral häält teha, et mehaanik kinnitaks mootoris viga.

Hetkel võib autot tunda ära ka sandina, ehk siis üks tagumine velg on talveratas. Selle võime kenasti Tallinna tänavate arvele kirjutada. :)

Ja üks müsteerium ka lisaks. Kõrvalistujal on rull vms, millega saab seljatoe asendit liigutada. Üks tore hommik reguleerisin seda veidi ilma ust avamata juhiistme poolt, aga õhtul oli see rull kadunud, kuigi auto seisis terve päev parklas ilma ust avamata. :D

Lisaks tahtis 71 xxx km peal liitri õli juurde saada, viimane hooldus oli mumeelest 57k peal. Varem pole niivõrd tihti tahtnud, kuid eks viimaselajal on rohkem vajutatud kah, et kone kinni ei jääks. Paha omadus jällegi, 2000km sõidad vaikselt ja tunduvalt uimasem on mootor.


Uuh, see peaks hetkel kõik olema, kui miskit meenub siis kirjutan.

Ärge lausestuse peale pahandage, veidi paha olla eelnevast õhtust :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 51.3% - SQL: 48.7%]