Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Autor:
Pealkiri: Audi A1 1.4TFSI - 2010 - P4rn (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 42684)
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.11 23:02


Nii, nüüd siis Munk ootejärjekorras sisu tegemisele (2 kuud). Hetkel plaan katta istmed ja käetugi vaid musta nahaga, aga vb lisaks ka veidi kollast nahka. Eks näis.. võite ka omaltpoolt midagi soovitada. Ning toonkile läheb ka peale samal tegemisel. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 14.01.11 23:08


Kollane?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 14.01.11 23:10


Kollane tõesti mööda sinise auto puhul. Pigem laseks keskelt sinise alcantaraga katta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.11 00:44


Tsitaat:
Algselt postitas: P4rn
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: P4rn
Park + udu kombost ka klõps:
http://www.upload.ee/image/1017380/DSC00113.JPG

Mitte, et ma A1 siseelust midagi väga teaks, aga kas udukad ainult tunduvad ~3500k valgusega olevat, või lihtsalt selle nurga alt pildistatuna tekib jube kontrast pargi ja uduka vahel? Kui tõesti on nii hull kontrast, siis kas udukates kannatab mingeid silverstari/nightbrakeri/bluevisioni seeria taolist sisse pista - oleks nagu hoopis teine nägu ja tegu :).

PS! Head vana lõppu ja algavat uut kah :P.


Plaan on mingi hetk 6000k xenon sisse toppida küll, aga see kontrast mulle tegelikult meeldib :P Toonkile oleks samuti hädasti vaja..


Kui mõtlesid udukatesse 6000k xenoni sisse toppida, siis pigem soovitaksin 4300k valgust. Valgustab väga hästi ja tõmmab ka tähelepanu vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 15.01.11 07:33


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Kollane tõesti mööda sinise auto puhul. Pigem laseks keskelt sinise alcantaraga katta.

Täitsa nõus olen. Kollane on küll mööda..
Udukate kohta, eelmisel autol oli udukatel ja lähituledes 8000K, siis kui udukatega sõitsin TÜ läks kohe ära :))
Pigem vaata mis paremini läheb ledidega koos, aga ikka arvan, et 4300K on parem, muidu on veel 5000K vahe suur ei ole, aga ikka, natuke valgem, 4300K jäävad juba päris kollaseks, vahemalt luuptuledes.
Muidu auto on päris kena!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.11 21:54


http://www.upload.ee/image/793746/Picture_008.jpg

Näide kahetoonilisest (oma silmaga vaadates oli ilusam, kui pildil).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 15.01.11 23:08


Algus oli palju lubav,nüüd aga hakkab vaikselt kiskuma idanaabrite tuuningu stiili poole. Kahju.


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 16.01.11 07:17


Nõus Imresiga...
Vaata seda teemat näiteks Audi S4 blue minu arust on ikka parem variant sinise autoga...
No ei lähe see kollane sinna :)
Aga tegelt...Mina pooldan üldse originaal varustuse valikuga, jah, see on küll kallis, aga kvaliteet...

white-blue See on ka huvitav


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.11 14:46


to Imres: Ma alles valin värve ning ei ole mõtet kisa tekitada enne, kui otsus pole langetatud. Ja ennetavalt pole mõtet seda autot maha teha, kohe kindlasti ei hakka seda autot ehtima 2m kõrgused antitiivad ja väga koledad stanged.

to igozvar: Sinu pakutud variante kohe kindlasti ei pane, mõlemad sisud väga koledad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 16.01.11 15:07


Ma räägin ainult värvivalikust, et sinine sinisega näeb parem, iseennast mul ka ei meeldi need sisud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.01.11 16:21


Tglt sinine ja kollane sobivad üsna hästi kokku. Mäletan, et kunagi sõbral oli Audi S6 C4, mis samuti selline heledam sinine ja salongis oli kollast nahka...täitsa vahva nägi välja...eks ta maitse asi rohkem ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 16.01.11 16:34


Tsitaat:
Algselt postitas: P4rn
to Imres: Ma alles valin värve ning ei ole mõtet kisa tekitada enne, kui otsus pole langetatud. Ja ennetavalt pole mõtet seda autot maha teha, kohe kindlasti ei hakka seda autot ehtima 2m kõrgused antitiivad ja väga koledad stanged.


Ära erutu, ütlesin lihtsalt oma arvamuse. Autode teemad ongi ju selleks, et huvilised saaks arvamust avaldada.

Peace!
Jään lõpptulemust ootama.


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karlhobe
huviline



Registreerunud 24.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.11 18:22


Ma arvan ka ,et kollane nahk sobiks täitsa hästi sinisega.. igatahes edu sulle :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 16.01.11 18:42


Võimalik, et rumal küsimus,aga kuidas auto garantiile xenonid mõjuvad?

Enne kui paigaldama asud, konsulteeri revaliga läbi


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 16.01.11 18:48


Tsitaat:
Algselt postitas: P4rn
cigaro: Munk käis pesus, muud midagi. Aga halvasti pole midagi. Sõitnud 7000km ja pole probleeme olnud. ptui-ptui-ptui Ja ei muretse ka eriti, 4a garantiid ja vaevalt ta peale garantiidki veel lagunema hakkab.

androt: Kusjuures plaan on need veljed välja vahetada, talvevelgedena nad ei sobi. Velg on koguaeg lund täis ja auto hakkab värisema suurtel kiirustel. Ilmselt randi pärast..

Aga plaanidest niipalju, et kevadel tuleb nahksisu (võib-olla) ja millaski võiks toonkile saada. Isetumenevat peeglit tal pole ja pimedas seetõttu häiriv sõita, kui kellegi valesti reguleeritud tuled peeglist otse silma pimestavad. :mad:


E: Peaks varsti uusi pilte ka tegema.


Mul on päris vana auto ja pole ammugi isetumenevat peeglit. Mind pimestaks ka sama asi. Pluss veel ka see, kui sina oma xenon udutuledega taga mul sõidaks. (Ei mõista mina seda udutulede "jei -julmalt -ilusam-näeb-auto-välja" kasutamist...)
Muidu aga edu auto kallal nokitsemisel. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 16.01.11 22:01


Ootame sisu varianti siis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 16.01.11 22:28


Kui sa juba teema tegid, siis järelikult ootad ka lugejate arvamsi oma tegemiste kohta. Auto on sinu oma tee mis tahad, peasit ise tulemusega rahul oled, see ikka peamine. :cool: Sedaenam, et lugesin ridade vahelt välja et siiski naisterahva omandis auto ja enamus siinsed kasutajad vastastsoost.
Minu arvamus on , et ise seda kollast musta nahaga salongis ja sinise kere tooniga võrreldes sisse ei tooks, aga see kõigest minu arvamus ikkagi. Kui räägime päris kuldkollasest, aga see paras hele või juba beez poleks häda midagi. Samas see viidatud b5 sini-valage on ikka kõige ilusam.

Muidu päris vaffa sinine põrnikas, hea linna ja naisteauto. tore kui ka päris uute autode omanikud teemat arendavad siin. Edu ja jääme kõik siis sellegi poolest tulemusest pilte huviga ootama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.01.11 10:12


Tsitaat:
Mul on päris vana auto ja pole ammugi isetumenevat peeglit. Mind pimestaks ka sama asi. Pluss veel ka see, kui sina oma xenon udutuledega taga mul sõidaks. (Ei mõista mina seda udutulede "jei -julmalt -ilusam-näeb-auto-välja" kasutamist...)
Muidu aga edu auto kallal nokitsemisel. :)



Peegli ööasend ikka on ju? Keerad naksti ja kohe on valguse intensiivsus kordi väiksem. Ma ei saagi aru, kuidas A1-l seda pole, 20 a vanustel audidel nagu on:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 10:18


Küljepeegleid naljalt "naksti" ei keera. Ja ei pimesta see udukas mitte kedagi, isegi xenoniga, juhul kui autoomanik on natukenegi viitsinud reguleerida. Aga muidu tundub, et tänapäeva autojuhtidel on silmadega mingid probleemid, kukuvad vastu tulles juba kilomeetri või rohkema peal tulesid vilgutama. Kasutage tulesid ikka mõistlikult, kui udu ei ole, siis ei pea udutuli ka põlema. Muidu lahe satikas, kollane värv oleks üsna julge lähenemine, samas kui pole sellist kombinatsiooni konkreetses masinas näinud, ei oska ka öelda, kas sobib või mitte. Soovitaks kuskilt vastavat värvi materjale hankida ja lihtsalt istmete peal proovida, siis on parem ettekujutus asjast. Või siis lasta mõnel virtuaaltuuninguässal pildi peal oma fotosopimaagiat teha, saab ka mingi aimu kuidas asju jääks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
androt
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.09
Asukoht: Pärnu / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 11:04


Selline helekollane naturaalne Alcantara ei pruugi üldse hull jääda, aga soovitaksin mõelda ka sellele, et mida heledam iste tuleb (samas värviline), seda enam see ka määrdub. Pole kindel kui kerge sellist materjali hiljem puhastada on, kuna võrdlemisi kare, siis võib mustuse päris sisse tõmmata. Mina soovitaks pigem mingit tumedat halli või siis süsimusta, et aga päris igav ei jääks, siis teha miskit huvitavat värvi ääreõmblused. Täiesti suvaliseks näiteks Type-Ri õmblused: http://www.seriouswheels.com/pics-2007/2007-Honda-Civic-Type-R-Seats-1280x960.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopsik
huviline



Registreerunud 06.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4q

postitati 17.01.11 11:11


Mina toetan ka pigem kollakat sisu.

A1
A1-2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.01.11 11:38


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Küljepeegleid naljalt "naksti" ei keera. Ja ei pimesta see udukas mitte kedagi, isegi xenoniga, juhul kui autoomanik on natukenegi viitsinud reguleerida. Aga muidu tundub, et tänapäeva autojuhtidel on silmadega mingid probleemid, kukuvad vastu tulles juba kilomeetri või rohkema peal tulesid vilgutama. Kasutage tulesid ikka mõistlikult, kui udu ei ole, siis ei pea udutuli ka põlema. Muidu lahe satikas, kollane värv oleks üsna julge lähenemine, samas kui pole sellist kombinatsiooni konkreetses masinas näinud, ei oska ka öelda, kas sobib või mitte. Soovitaks kuskilt vastavat värvi materjale hankida ja lihtsalt istmete peal proovida, siis on parem ettekujutus asjast. Või siis lasta mõnel virtuaaltuuninguässal pildi peal oma fotosopimaagiat teha, saab ka mingi aimu kuidas asju jääks.


Jutt oli peeglist, seega ühest, seega salongipeeglist! Ise olen ööre˛iimi kasutanud siis, kui mõni kõrgema tulega masin taga kinni istub, eemalt nagu väga ei segakski, aga lähedal jah salongipeeglist pimestab, küljepeeglitesse see valgus niiväga ei jõuagi. Muidu see korrektne tuledekasutus on täiesti aktuaalne probleem minu arust ja sinu jutt vastab tõele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 17.01.11 16:22


Tsitaat:
Peegli ööasend ikka on ju? Keerad naksti ja kohe on valguse intensiivsus kordi väiksem. Ma ei saagi aru, kuidas A1-l seda pole, 20 a vanustel audidel nagu on:)


Eks ma räägi ka sama asja et ega neid tegelikult vaja polegi. Palju meil seda udu on? 3x aastas? Pean sellist silmas kui kohe kindlasti udutulesid kasutama peab. Enamjagu ikka reguleerimata ja "ägeduse" pärast käigus. Kuskil siin foorumis oli jutt ka katsest, kus reaalselt tegi udutulede kasutamine tavasituatsioonis pigem nähtavust halvemask. Vabandan OT pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
P4rn
huviline



Registreerunud 24.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.11 13:13


Tsitaat:
Algselt postitas: kopsik
Mina toetan ka pigem kollakat sisu.

A1
A1-2

Nende piltide peal näeb ju täitsa hea välja see bee˛ikas sisu. Miks mulle see värv meeldib on see, et mu eelmisel autol oli ka bee˛ nahksisu ja see tegi auto seest kuidagi suuremaks ja üldse kuidagi kodune tunne oli. Mulle meeldib bee˛ :). Mind ennast see ei häiri, et väljast auto sinine ja seest kollane, pigem jääks häirima see, et siis oleks auto seest kuidagi kahetooniline, kuna keskkonsool ja armatuur jääksid ju mustaks. Igal juhul peab nuputama ja vaatama, mingit ilget "tjuuningut" küll teha ei taha - olen isegi OEM'i fänn. Sinine sisu aga jääb küll valikust välja, see näeb välja väga kole minu arvates. Must oleks ilmselt selline kõige neutraalsem (aga samas igav äkki?).

Tuledest rääkides, mind küll ei häiri kellegi eesmised udutuled, pole ka kunagi häirinud. Ei paista nad ju niimoodi vastikult silma. Häiriv on see, kui mingi suure, valge kaubikuga tüüp sul alla viie meetrise vahega kannul sõidab, endal tuled reguleerimata :mad:. Nagu meelega häiriks inimest, ausõna (ja ma sõidan täitsa normaalse kiirusega, ei ole pidur).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 18.01.11 14:28


Tsitaat:
Algselt postitas: impa
Tsitaat:
Peegli ööasend ikka on ju? Keerad naksti ja kohe on valguse intensiivsus kordi väiksem. Ma ei saagi aru, kuidas A1-l seda pole, 20 a vanustel audidel nagu on:)


Eks ma räägi ka sama asja et ega neid tegelikult vaja polegi. Palju meil seda udu on? 3x aastas? Pean sellist silmas kui kohe kindlasti udutulesid kasutama peab. Enamjagu ikka reguleerimata ja "ägeduse" pärast käigus. Kuskil siin foorumis oli jutt ka katsest, kus reaalselt tegi udutulede kasutamine tavasituatsioonis pigem nähtavust halvemask. Vabandan OT pärast.


Võta oma auto luuplähituli (mida reaalselt pimedas vaja läheb) legoks, vaata kärsanud reflektorit ja siis sa enam ei imesta, miks osad inimesed valgel ajal udukaid kasutavad. Pimedas loomulikult teine asi, siis pole neist muhhvigi kasu ka, kui lähituled head.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 56.2% - SQL: 43.8%]