Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kasko Kindlustuse jamad (Vastuseid: 39 | Vaatamisi: 13822)
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 20.08.10 19:46 Tsiteeri
Kasko Kindlustuse jamad



Tervist.
Räägitakse et mingi BTA kaskoga on mingeid jamasi koguaeg.
Ei taha ära maksta ja mingi kuskil ei ole neil kahju hindajaid jne .
Lisage äkki kes veel jama Kasko kindlustus seltsidega on ja enda kogemused BTA-ga.
Muidugi jutt on auto24 foorumist ,et sealt ka midagi head ei kuule aga usun et teema sobilik kõigile.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 20.08.10 19:53 Tsiteeri


Kindlustasin oma auto kunagi seal ja lolli peaga ka korteri.Mõlemaga juhtus kindlustuskhaju ja mõlemal korral läksime päris nugade peale.
velgedest väike ülevaade
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=52497&page=1&highlight=sqad100avant#pid304612
Korteri teema lõppes kahjuks hullemini ja jäin hävingusse :( .

Seal firmas ei kindlusta ma enam mitte kunagi mitte midagi.Mõttetu läti firma kes ei pea kinni Eesti seadustest ja tegutsevad niinagu ise tahavad.


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.08.10 20:22 Tsiteeri


Salva ja If'iga siiani vahet pole mis jamadega enam vähem ilma nugadeta kenasti hakkama saanud. Ingesega olen pidanud kõvemat häält tegema, aga lahenes lõppkokkuvõttes normaalselt. Aga jah, esmalt tuleb hambad risti igasugu e-kindlustustest ja iizi nettidest loobuda, siis ei jää enam need saastpakkujad oma "ahvatlevate" pakkumistega silma. Palju lihtsam elada kui senti taga ei aja ja kui vahel tekib mõte, et kurat miks ma maksan sinna rohkem, siis suht kiiresti on reaalsus tagasi ja vot maksan jah ja kõik :(. BTA hoiab vist oma kontoritegi pealt viimase kokku, hea et töötajad ei pea tänaval kindlal aadressil maja ees oma autos tööd tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 20.08.10 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Salva ja If'iga siiani vahet pole mis jamadega enam vähem ilma nugadeta kenasti hakkama saanud. Ingesega olen pidanud kõvemat häält tegema, aga lahenes lõppkokkuvõttes normaalselt. Aga jah, esmalt tuleb hambad risti igasugu e-kindlustustest ja iizi nettidest loobuda, siis ei jää enam need saastpakkujad oma "ahvatlevate" pakkumistega silma. Palju lihtsam elada kui senti taga ei aja ja kui vahel tekib mõte, et kurat miks ma maksan sinna rohkem, siis suht kiiresti on reaalsus tagasi ja vot maksan jah ja kõik :(. BTA hoiab vist oma kontoritegi pealt viimase kokku, hea et töötajad ei pea tänaval kindlal aadressil maja ees oma autos tööd tegema.


Krt ,noh endalgi nüüd swedbanki kaskost plaan ära tulla kuna BTA pärnu selveris tegi odavama pakkumise samadel tingimustel.Et lausa peaks küsitlema neid värke ,et kas neil siis mingid lepingud töökodadega tehtud jne.
Et mida fakki nagu nad arvavad ja keegi ei kaeba siis ametlikult nende peale???
Sinna peaks pundiga peale lendama avalikult selliste asjadega.Ähvardama võsapetsiga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.08.10 21:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Krt ,noh endalgi nüüd swedbanki kaskost plaan ära tulla kuna BTA pärnu selveris tegi odavama pakkumise samadel tingimustel.Et lausa peaks küsitlema neid värke ,et kas neil siis mingid lepingud töökodadega tehtud jne.
Et mida fakki nagu nad arvavad ja keegi ei kaeba siis ametlikult nende peale???
Sinna peaks pundiga peale lendama avalikult selliste asjadega.Ähvardama võsapetsiga.

Hetkel hakkab vist kergelt teemast kõrvale minema see asi siin? Mis hetkel see võsapets siia puutub või kuhu minna "värke" küsima, kelle käest ja miks? Kas mingi raud on juba tules kuskil ja jamad sellega või lihtsalt foorumitest loetu kergitas adrenaliini ülearu kõrgele, et segab ratsionaalset mõtlemist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 20.08.10 22:06 Tsiteeri


Mees liiga palju võsapetsi vaadanud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 20.08.10 22:38 Tsiteeri


Pole veel läind kuskile uude seltsi üle (uurin just kuhu oleks kasulikum). Aga justnimelt kui räägitakse ,et kui halb ja paha ,et ei maksta siis ajab n2rvi ikka küll.
Vbla sa ise võtad seda asja rahulikult kuna ei ole saand vastu pükse.(Veel)
Ja vaevalt sa ise oleksid ka rahulik kui saaksidki.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 21.08.10 03:21 Tsiteeri


Vaata on kaskoga ergo pakkumisi...õnneks on ergo hakanud suht ok pakkumisi tegema ja samas kui sul bta pakkumine olemas,siis jaluta kuhugi seltsi sisse ja ütle,et kas teete ka mulle analoogse pakkumise.


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 21.08.10 04:41 Tsiteeri


Üks asi on see veel, et nad pärast kahjujuhtumit sul suurt valida ei lase, kus remondid. ´Ja näiteks tahad teha moto korda ühes kohas ja keretööd teises kohas, seda bta minul küll ei lubanud. Selle valik langes teisele seltsile. Ikka ju tahad, et auto pärast ilusti putitatud saaks. Pöhiline see, et nad valivad jah kahjuks sulle sellise koha, kus väga odavalt see asi tehtud saaks. Selles suhtes on ikka üsna kallis see bta pakkumine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 21.08.10 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Üks asi on see veel, et nad pärast kahjujuhtumit sul suurt valida ei lase, kus remondid. ´Ja näiteks tahad teha moto korda ühes kohas ja keretööd teises kohas, seda bta minul küll ei lubanud. Selle valik langes teisele seltsile. Ikka ju tahad, et auto pärast ilusti putitatud saaks. Pöhiline see, et nad valivad jah kahjuks sulle sellise koha, kus väga odavalt see asi tehtud saaks. Selles suhtes on ikka üsna kallis see bta pakkumine.


Okey.Aga pmst swedbank kohta pole siis kuulnud et kui sinna jään edasi ,et seal mingeid jamasi ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 21.08.10 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Üks asi on see veel, et nad pärast kahjujuhtumit sul suurt valida ei lase, kus remondid. ´Ja näiteks tahad teha moto korda ühes kohas ja keretööd teises kohas, seda bta minul küll ei lubanud. Selle valik langes teisele seltsile. Ikka ju tahad, et auto pärast ilusti putitatud saaks. Pöhiline see, et nad valivad jah kahjuks sulle sellise koha, kus väga odavalt see asi tehtud saaks. Selles suhtes on ikka üsna kallis see bta pakkumine.


Okey.Aga pmst swedbank kohta pole siis kuulnud et kui sinna jään edasi ,et seal mingeid jamasi ?

See saigi mu valikuks ja hind ei tapa. ;) Tasuta transport ka treilaga remondi kohta kui oma jöuga liikvele ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 21.08.10 09:12 Tsiteeri


See tasuta transa on kõigil(va seesam) standardis sees.Ergo-l on ka asendusauto mingiks ajaks(kuni 21 päeva vist),kui sul auto "x" aeg kuskil remondis vms on.


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 21.08.10 09:21 Tsiteeri


Aga ergoga pole probleeme olnud ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 21.08.10 09:44 Tsiteeri


A8 tagaklaas läks kuidagi katki(või lõhuti) , sõitsin revalisse,tellisin uue.Siis nad helistasid mulle ja küsisisd,et kuidas juhtus,vastasin nii nagu oli,et ei tea.Siis öeldi,et aha,saadame garantiikirja ära.Asja maksumus 14k+toonimine + paigaldus.
Samas BTA ajal oli jälle,et tagatule klaas löödi puruks.Pika vingumise peale sain garantii kirja,et võin revalist tule ära tellida(3600,-)


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
avanti
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,8 Avant Q (müüdud)

postitati 21.08.10 11:43 Tsiteeri
BTA kasko



Endal 2 aastane kogemus BTA-ga. Meeleolud 50/60 ehk siis esimesel aastal nende abi vaja ei olnud ning kõik ilus. Selle aasta jaanuaris varastati autolt esistange ära. Tegemist 2003 aasta bmw-ga. Viisin auto UM-i, kus siis asjaga edasi tegeleti. Tänu "siseinfole" sain teada, et tiba surutakse pruugitud osi ja tont teab mida-samas minuga ei räägi kindlustuse poolt keegi. Lasin siis asjal laagerduda. 8.01 hommikul avastasin varguse, 18.01 hakkasin ise telefonitsi asju ajama. Kõne bta-sse, sealt udune vastus, et politsei pole neile tõendit või mis iganes see olema pidi saatnud. Otsin siis mingi Rahumäe politsei infonumbri välja ja seal muheletakse mu jutu peale ning öeldakse, et nemad ei väljasta mingeid pabereid/tõendeid. Uue infoga kõne BTA-sse ja siis antakse konkreetse käsitleja mobla, kust siis sain lõpuks lubaduse, et saatis või saadab garantiikirja kohe ära. 21.01 tuli veel BTA-st vene keelne kõne, et kas masterskaja on ikka helistanud. 27.01 läks auto tegemisse ja endal tuli maksta 4200. Selline saaga siis. Audil tegin kunagi IF-is minikasko ent nende abi vaja ei läinud-seega ei oska selle seltsi kohta kosta. Samas ma väga kriitiline pole, sest lõpuks said asjad aetud ning pakkumiste vahel valides tegin ma ka ise valiku selgelt odavaima pakkumise peale.
Momendil on kasko tehtud Seesamis. Uurisin ka teisi, aga kui hinnavahe "parimatega" on ligi 6000, siis olen nõus loobuma asendusauto luksusest, mida Ergo näiteks pakub.
Vabandan, et pikk jutt sai.
Edu otsustamisel!
Ago


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 21.08.10 13:13 Tsiteeri


Swedbank kaskoga ei ole mul mingeid jamasid.
Sõitsin paar aastat tagasi oma Jeebi silla metsas kõveraks, amordid puruks, sumpa sõlme, stabika ja selle kondid puruks.
Helistasin ja ütlesin mis juhtus, kutsuti kohale näitama, et ma mingit udu ei ajaks, vaatas üle , et ongi nii nagu kirjeldasin ja saatiski kohe Silberisse.
Nädala pärast oli autol juba uus sild. Kõik muu mis puruks oli, oli samuti välja vahetatud.
Minul jäi maksta ainult 3000 EEK omavastutust.
Ei mingeid jamasid Swediga.
Ainus miinus on see, et Swed on teistega võrreldes kallim.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 21.08.10 13:24 Tsiteeri


Olin ka ise D2 A8-ga kaks aastat BTA kasko all. Õnneks nendega oluliselt asju ajama ei pidanud. Enne, kui BTA kasko valisin, siis olin juba kuulnud kõlakaid, et nad ei taha midagi maksta ja jube on nendega asju ajada aga valisin siiski teadlikult, kuna hind rohkem, kui 3 korda odavam (BTA 12K, RSA 46K) ja ei näinud mitte mingtit mõtet kahe aastaga veel üks auto hind juurde maksta. Lisaks tol hetkel töötas töökaaslase naine ka seal.
Esiklaasi kahju oli, sellega polnud mingit probleemi. Otse klaasiteenindusse ja nemad ajasid asju edasi. Kulu oli ca 9K. Talvel läksid külmaga peegliklaasid katki. Tahtsin neid ka uusi saada (kuna lepingus on sees, et tasuta kõik klaasid - k.a tule ja pegliklaasid), kuid siis hakkas mingi jama, et seda ei saa tõestada, et külmaga läksid ning siis läheb asi vandaalitsemise alla ning tuleb maksta omavastutus. Siis jätsin asja pooleli (kuna tol hetkel oli veel see punkt sees, et alla 25 aastastel on topelt omavastutus), kuna oleksin pidanud ise maksma 10K.
Samas on tavaline liikluskindlustus BTA-l vist kõige kallim seltsidest. Eks siin on oma strateegia. Tuleb ise arvestada ja vaadata kas ja kui palju maksta tasub ja millist seltsi valida. Kõik seltsid on ikkagi kasumit taotlevad ettevõtted ja kui lepingut lugeda, siis on seal enivei sees sada ja üks põhjust, miks raha mitte maksta ja iga asja pealt hüvitust vähemaks kärpida.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sulomile
huviline



Registreerunud 26.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.10 15:30 Tsiteeri


Kuna töökohustuste hulka käis ka kaskojuhtumite hinnapakkumiste tegemine, siis on pikkade aastate jooksul tekkinud selged arusaamad kindlustusfirmadest. Kui tahad, et auto tehakse korda heas kohas, kus on töö ka sellevõrra kallim, siis minu soovitus oleks:
1. Swedbank Varakindlustus- mingeid probleeme:hinnapakkumine-10 min. ja garantiikiri
2-4 IF, Ergo, Seesam- enam vähem OK
5-.... Inges, BTA, ja muud tundmatud nimed, kellel pole kahjukäsitlejaid kohtadel ja kes piltide järgi otsustavad ja vaidlevad iga düübli pärast- ei soovita.
Viimane Salva: 100-ga mõttetu koht-jookse eemale, kui saad.
Ilmselt sõltub palju ka kohalikest töötajatest ja võib olla piirkonniti erinev aga igal asjal on hind ja odav kasko viib lõpuks selleni, et auto suunatakse töösse kuskile kuuri onu Kolja juurde ja poole aasta pärast, kui lakk või värv koorub, pole sellel Koljal enam kuuri ega ust ka, kuhu koputada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 21.08.10 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Swedbank kaskoga ei ole mul mingeid jamasid.
Sõitsin paar aastat tagasi oma Jeebi silla metsas kõveraks, amordid puruks, sumpa sõlme, stabika ja selle kondid puruks.
Helistasin ja ütlesin mis juhtus, kutsuti kohale näitama, et ma mingit udu ei ajaks, vaatas üle , et ongi nii nagu kirjeldasin ja saatiski kohe Silberisse.
Nädala pärast oli autol juba uus sild. Kõik muu mis puruks oli, oli samuti välja vahetatud.
Minul jäi maksta ainult 3000 EEK omavastutust.
Ei mingeid jamasid Swediga.
Ainus miinus on see, et Swed on teistega võrreldes kallim.


Tuleb ka siis swedi jääda ikka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MeLi
huviline

Avatar


Registreerunud 30.03.10
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 1988 audi 80 1.8S 65kw ja audi 100 2.3 85kw

postitati 22.08.10 11:35 Tsiteeri


Võtsin oma BTA pakkumise läksin ifi ja nad tegid parema pakkumise. Nüüd läbi kasko alati asjad korda saand pole probleemi.


Kui sul pole Audit, pole sul ka autot!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.08.10 16:49 Tsiteeri


Minul BTA ja kitsest üle sõitnud ning auto korda tehtud ilma mingite jamadeta! Pluss vahetatud esi-ja tagaklaas... Pakkumine oli samas ca 1000-1500eeki kuus teistest soodsam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 22.08.10 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mine....
Minul BTA ja kitsest üle sõitnud ning auto korda tehtud ilma mingite jamadeta! Pluss vahetatud esi-ja tagaklaas... Pakkumine oli samas ca 1000-1500eeki kuus teistest soodsam.


Ja mis see summa kuskil remondiks l2ks ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 22.08.10 19:22 Tsiteeri


Mina siis olen üks väheseid kes BTA-ga rahul. Kahele autole olen nende kasko teinud, mõlema autoga on ka olnud kaskot vaja kasutada. Viimane juhtum oli selle aasta alguses, kui autole maja katuselt lumelaviin peale sadas. Auto tehti väga hästi korda, kahjusumma oli ca 40k, millest mina maksin 3000.-, ei olnud tarvis lunida kedagi - kõik sujus. Tööd tehti Autokliinikus.
Enne seda oli juhtum kus auto kallal käisid vargapoisid, väänasid kruvikeerajaga aknaklaasi katki ja ukseposti kõveraks. Sel korral tehti auto korda Tuule Autos (Pirita teel). Kahjusummat enam ei mäleta.
Kuna siiani on nad mulle siiski konkurentsitult kõige parema hinnaga kaskot pakkunud, siis ei näe momendil põhjust viriseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 23.08.10 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Mina siis olen üks väheseid kes BTA-ga rahul. Kahele autole olen nende kasko teinud, mõlema autoga on ka olnud kaskot vaja kasutada. Viimane juhtum oli selle aasta alguses, kui autole maja katuselt lumelaviin peale sadas. Auto tehti väga hästi korda, kahjusumma oli ca 40k, millest mina maksin 3000.-, ei olnud tarvis lunida kedagi - kõik sujus. Tööd tehti Autokliinikus.
Enne seda oli juhtum kus auto kallal käisid vargapoisid, väänasid kruvikeerajaga aknaklaasi katki ja ukseposti kõveraks. Sel korral tehti auto korda Tuule Autos (Pirita teel). Kahjusummat enam ei mäleta.
Kuna siiani on nad mulle siiski konkurentsitult kõige parema hinnaga kaskot pakkunud, siis ei näe momendil põhjust viriseda.


Imelik.Et kuidas mõnel siis nii hästi läheb :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
bash
huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.8 quattro

postitati 23.08.10 08:38 Tsiteeri


Ise puutun ka tööalaselt kindlustusseltsidega kokku.
Üldiselt võin ka kinnitada seda listi. Aga lisaks sinna etteotsa veel Norrakate seltsi Gjensidige. Kahjukäsitlus kiire ja mingit nokkimist ei ole.

Swediga ongi selline lugu, et nende strateegia turul põhineb poliitikal, et sisuliselt kõik hüvitatakse ja klienti ei nusberdata. Aga samas maksad selle lõbu kinni ka.

Liikluskindlustuse teen ikkkagi seal kus kõige odavam. Kaastunne muidugi sellele inimesele, kelle auto peaksin ära rihtima. Kuigi mõni periood on ka väärt kindlustusseltsid kõige odavamad pakkujad.


Tsitaat:
Algselt postitas: sulomile
Kuna töökohustuste hulka käis ka kaskojuhtumite hinnapakkumiste tegemine, siis on pikkade aastate jooksul tekkinud selged arusaamad kindlustusfirmadest. Kui tahad, et auto tehakse korda heas kohas, kus on töö ka sellevõrra kallim, siis minu soovitus oleks:
1. Swedbank Varakindlustus- mingeid probleeme:hinnapakkumine-10 min. ja garantiikiri
2-4 IF, Ergo, Seesam- enam vähem OK
5-.... Inges, BTA, ja muud tundmatud nimed, kellel pole kahjukäsitlejaid kohtadel ja kes piltide järgi otsustavad ja vaidlevad iga düübli pärast- ei soovita.
Viimane Salva: 100-ga mõttetu koht-jookse eemale, kui saad.
Ilmselt sõltub palju ka kohalikest töötajatest ja võib olla piirkonniti erinev aga igal asjal on hind ja odav kasko viib lõpuks selleni, et auto suunatakse töösse kuskile kuuri onu Kolja juurde ja poole aasta pärast, kui lakk või värv koorub, pole sellel Koljal enam kuuri ega ust ka, kuhu koputada.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.2% - SQL: 25.8%]