Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kasko Kindlustuse jamad (Vastuseid: 39 | Vaatamisi: 13829)
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.08.10 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Tsitaat:
Algselt postitas: mine....
Minul BTA ja kitsest üle sõitnud ning auto korda tehtud ilma mingite jamadeta! Pluss vahetatud esi-ja tagaklaas... Pakkumine oli samas ca 1000-1500eeki kuus teistest soodsam.


Ja mis see summa kuskil remondiks l2ks ?



Täpselt ei tea aga kitsest üle sõidul läksid vahetusse mõned andurid ja velje sirgendamine, pluss ees stange alumine serv ja värvimine. Tööd tehti Audihoolduses. Arvan, et umbes 30-35k.
Tagaklaas oli 15k, esiklaasi hinda ei tea...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RX
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T, VW Passat 1,9TDI, VW Passat 2,0TDI, UAZ469B,

postitati 24.08.10 21:51 Tsiteeri


Kuna sul hetkel swedbanki kasko, siis see ka jäta. Kuna ise tööalaselt puutun kõikidega kokku, siis see neist parim. Maksad rohkem aga saad ka teenuse(endal ka nende kasko peal!)
Bta - kui garantiilisele autole kästakse panna külge kasutatud tagatiib ja tagasild, siis sellest tehku igaüks omad järeldused.
Swed on koht, kus igati kiirelt tegutsetakse selle nimel, et kliendi auto saaks võimalikult kiirelt korda ja ilma igasuguste agadeta.
Bta-ga peab klient ise võitlema, et ta auto saaks korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 25.08.10 05:38 Tsiteeri


Tihti on väga olulune aspekt just see maksumus. Teile, kes siis kõvasti reklaamivad neid kallima otsa seltse, tuletan meelde - kõigil ei kasva raha puuga seljas ja inimesed on väga erinevad. Selle paarituhandese hinnavahega saab mõni võibolla hoopis mingit muud kohustust täita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bash
huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.8 quattro

postitati 25.08.10 07:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Tihti on väga olulune aspekt just see maksumus. Teile, kes siis kõvasti reklaamivad neid kallima otsa seltse, tuletan meelde - kõigil ei kasva raha puuga seljas ja inimesed on väga erinevad. Selle paarituhandese hinnavahega saab mõni võibolla hoopis mingit muud kohustust täita.



Ainult et see teema pole mitte kellegi rahakotist vaid teemaks oli mis kindlustusseltsid on head, mis halvad. Muu on offtopic.

OT: ise olen nii vaene, et polegi kaskot peal ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.08.10 10:13 Tsiteeri


Paar aastat tagasi, kui veel 1995.a. Audi S6 2,2T-d omasin, siis rahuliku une huvides ning kehva pidurdusefektiivsuse tõttu otsustasin sellele kaskokindlustuse teha. Enamik kindlustusseltse saatis pikalt, va Gjensidige ja mõni veel, kelle pakkumised jäid sinna 20-24 tuhande vahele! Ainsa mõistliku pakkumise tegi BTA (aastane makse ca 8, omavastutus 6).

Nüüd uue(ma) masina kasko tehtud nö premium kindlustusandja juures ja just seetõttu, et väidetavalt odavamate puhul on kahjukäsitlus alla igasuguse arvestuse. Hiljuti tabas mind aga üsnagi ebameeldiv seik. Teadmata põhjustel on üks tagumine latern otsustanud puruks minna. BTA-l (võibolla ka kellelgi veel) on 0% omavastutus nii salongi- kui ka tuleklaasidel, läksin selle teadmisega uue kindlustusandja juurde ja ennäe imet, tulede puhul on omavastutus nõutav. Sisuliselt maksad kallist kindlustust ning lisaks maksad ka sellised juhtumid kinni.

Tulede klaase on mul igal masinal vähemalt korra läinud, ehk siis täiesti arvestatav mõjutusvahend uuesti seltsi vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.08.10 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Paar aastat tagasi, kui veel 1995.a. Audi S6 2,2T-d omasin, siis rahuliku une huvides ning kehva pidurdusefektiivsuse tõttu otsustasin sellele kaskokindlustuse teha. Enamik kindlustusseltse saatis pikalt, va Gjensidige ja mõni veel, kelle pakkumised jäid sinna 20-24 tuhande vahele! Ainsa mõistliku pakkumise tegi BTA (aastane makse ca 8, omavastutus 6).

Nüüd uue(ma) masina kasko tehtud nö premium kindlustusandja juures ja just seetõttu, et väidetavalt odavamate puhul on kahjukäsitlus alla igasuguse arvestuse. Hiljuti tabas mind aga üsnagi ebameeldiv seik. Teadmata põhjustel on üks tagumine latern otsustanud puruks minna. BTA-l (võibolla ka kellelgi veel) on 0% omavastutus nii salongi- kui ka tuleklaasidel, läksin selle teadmisega uue kindlustusandja juurde ja ennäe imet, tulede puhul on omavastutus nõutav. Sisuliselt maksad kallist kindlustust ning lisaks maksad ka sellised juhtumid kinni.

Tulede klaase on mul igal masinal vähemalt korra läinud, ehk siis täiesti arvestatav mõjutusvahend uuesti seltsi vahetada.

Sellest loen ma paraku välja ainult ühte - tingimustega ei viitsita tutvuda ja usaldatakse pimesilmi. Need punktid pole kellegi eest varjus kui oma allkirja annad.
PS! Ma ei ole ühegi kindlustuse palgal!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.08.10 13:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Sellest loen ma paraku välja ainult ühte - tingimustega ei viitsita tutvuda ja usaldatakse pimesilmi. Need punktid pole kellegi eest varjus kui oma allkirja annad.
PS! Ma ei ole ühegi kindlustuse palgal!

Minu postituse mõte oli tuua välja erinevused palju- ja vähekiidetud kindlustusandjate vahel, st valik peaks tulenema ikka konkreetsetest asjaoludest ning tõepoolest, ei tasu pimesi usaldada ka parimatest parimaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.08.10 13:43 Tsiteeri


Ma ei ole näinud mitte ühtegi kindlustuslepingut, kus TULED oleksid 0 omavastutusega. Räägitakse salongiklaasidest, mitte tuledest!
Ehk "õpi lugema", mida kps Sulle läbi lillede ütles, oli antud juhul täiesti korrektne.

Loll saab kirikus ka peksa. Paberile alla kirjutamisel tasuks paber otsast lõpuni läbi lugeda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 25.08.10 14:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ma ei ole näinud mitte ühtegi kindlustuslepingut, kus TULED oleksid 0 omavastutusega. Räägitakse salongiklaasidest, mitte tuledest!
Ehk "õpi lugema", mida kps Sulle läbi lillede ütles, oli antud juhul täiesti korrektne.

Loll saab kirikus ka peksa. Paberile alla kirjutamisel tasuks paber otsast lõpuni läbi lugeda.


Mul Subarul on QBE kasko ja seal lepingus on tulede klaasid 0 omavastutusega. :)


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.08.10 14:12 Tsiteeri


No vot, iga päev õpin midagi juurde.
QBE-ga mul paraku veel kogemust ei ole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.08.10 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ma ei ole näinud mitte ühtegi kindlustuslepingut, kus TULED oleksid 0 omavastutusega. Räägitakse salongiklaasidest, mitte tuledest!
Ehk "õpi lugema", mida kps Sulle läbi lillede ütles, oli antud juhul täiesti korrektne.

Loll saab kirikus ka peksa. Paberile alla kirjutamisel tasuks paber otsast lõpuni läbi lugeda.

Assa kus Tartu mehed on alles agarad teisi lugema õpetama ja manitsema, kisub veriseks kätte ära. Nagu ma enda esimeses postituses mainisin, siis ka BTA kaskol on kõikidel klaasidel 0% omavastutus. Sa prj oled kõva teisi manitsema, kuid inimene õpibki terve elu ja järgmiseks tasuks sul käitumist harjutada. Lepingu sõlmimiseks antav nõusolek kinnitatakse sellele allakirjutamisega, loe enda pabereid või veelgi parem, topi suu täis.

Enne kui asi päris käest läheb, mis tavaliselt siinses foorumis kipub juhtuma, siis oleks vist paslik paluda moderaatoreid see jamps ära kustutada alates minu esimesest postitusest, algas see nüüd minust või kellest tahes - vahet pole, palun kustutage ära, ei olnud eesmärgiks vaenu õhutada.



Edit prj-le: BTA sõidukikindlustuse tingimused A6-01, kättesaadavad nende kodulehelt. Punkti 7, milline käsitleb omavastutust, väljavõte: 7.3. Aknaklaasi, esi- ja tagatulede ning peeglite klaasiosade vahetuse või remondi kulud hüvitatakse omavastutust rakendamata, juhul kui kahjustatud on ainult klaaspind ning kahjustumise põhjustas kivi või muu eseme paiskumine (v.a. teine sõiduk) vastu vastavat klaaspinda. Aknaklaasiks ei loeta katuseluuki ega klaaskatust.

Päikest sullegi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.08.10 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Assa kus Tartu mehed on alles agarad teisi lugema õpetama ja manitsema, kisub veriseks kätte ära. Nagu ma enda esimeses postituses mainisin, siis ka BTA kaskol on kõikidel klaasidel 0% omavastutus. Sa prj oled kõva teisi manitsema, kuid inimene õpibki terve elu ja järgmiseks tasuks sul käitumist harjutada. Lepingu sõlmimiseks antav nõusolek kinnitatakse sellele allakirjutamisega, loe enda pabereid või veelgi parem, topi suu täis.

Nunnu.
Sel ajal, kui mina BTA, Gjensidige ja Swed-i kaskot kasutasin, ei olnud mu tuledel 0% kindlustust.

Samuti, BTA praegusest lepingust:
Tsitaat:
3.2.4. klaasikahjustused - sõiduki aknaklaaside, tulede- ja peeglite ning nende asendajate vigastused, tingimusel, et vigastatud on ainult klaasid.

Arvestades, et enamusel tänapäeva autodest tulede klaase (ametlikult) eraldi vahetada ei anna, siis selle lause teist poolt saab päris mitmeti tõlgendada.

Aga head päeva Sullegi.


P.S.
Gjensidige:
Tsitaat:
3.4. Klaasikindlustus - hüvitatakse sõiduki klaasidele (sõiduauto,
väikeveok – salongiklaasid...


QBE:
Tsitaat:
Klaasikindlustusega kaetakse kindlustatud sõiduki esi-,
taga- ja küljeaknaklaasid.


If:
Tsitaat:
75. Klaasikindlustusega ei ole hõlmatud katuseluuk ja muud klaasist, läbipaistvast plastist vms läbipaistvast materjalist kindlustusobjekti osad (katus, tuled, peegel, laternad jms).


RSA:
Tsitaat:
Kaitset salongiklaaside purunemise vastu ilma omavastutuseta;

Swedbangi, Seesami ja Salva tingimustest ei leia klaaside kohta üldse midagi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.08.10 15:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Samuti, BTA praegusest lepingust:
Tsitaat:
3.2.4. klaasikahjustused - sõiduki aknaklaaside, tulede- ja peeglite ning nende asendajate vigastused, tingimusel, et vigastatud on ainult klaasid.

Arvestades, et enamusel tänapäeva autodest tulede klaase (ametlikult) eraldi vahetada ei anna, siis selle lause teist poolt saab päris mitmeti tõlgendada.

Kena lugu, manitsed teisi tähelepanelikumalt "pabereid" lugema, ise aga tingimusi tõlgendada ei oska. Sinu valgustamiseks võin öelda, et olen selle teema kunagi BTA-ga üksipulki läbi käinud ning antud sätte juures on soovitakse rõhutada, et tuled ise alles oleks ning teisi vigastusi peale klaaside poleks. St nt tulede varguse korral rakendub omavastutus.


Edit: Loodetavasti on teemaalgataja enda küsimusele vastuse saanud ning selle lõputu nääklemisega saaks ka rahulikult ühele poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.08.10 15:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Kena lugu, manitsed teisi tähelepanelikumalt "pabereid" lugema, ise aga tingimusi tõlgendada ei oska. Sinu valgustamiseks võin öelda, et olen selle teema kunagi BTA-ga üksipulki läbi käinud ning antud sätte juures on soovitakse rõhutada, et tuled ise alles oleks ning teisi vigastusi peale klaaside poleks. St nt tulede varguse korral rakendub omavastutus.

Siis, kui mul BTA-ga tegemist oli, olid minu mäletamist mööda tingimused veidi teised.
Neid on väga põhjalikult uuendatud aasta tagasi.

Aga okei, keskendudes olevikule, tundub, et BTA-l on ainsa seltsina Eestis klaasikindlustuse juures ka tuled kaetud (netist välja võetud lepingute põhjal). Kuidas see midagi muud/eelnevat juttu mõjutab?
Jah, sai liiga otsekoheselt öeldud ja oleks võinud asjale rohkem läbi lillede vihjata, aga mõte on sama. Tingimused tuleb alati läbi lugeda allkirja andes, vastasel juhul tekivadki hiljem arusaamatused ning teps mitte kindlustusandja süü läbi. Usaldusega on seal väga vähe pistmist.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 25.08.10 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ma ei ole näinud mitte ühtegi kindlustuslepingut, kus TULED oleksid 0 omavastutusega.

Krt ma ei tea minu arust mul olid küll kas siis tulede klaasid või tuled ja kõik salongiklaasid tasuta aga vb eksin :D



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]