Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2,0 TDI Avant - 2008 - RainerKop (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3603)
RainerKop
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.10
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,0 TDI 2008

postitati 18.08.10 13:24 Tsiteeri
Audi A6 2,0 TDI Avant - 2008 - RainerKop



Auto sai siis ostetud 5 Augustil 2010 Tauf-Autost Tartust. See ka esmane registreerimine Eestis. Auto toodud Hollandist.
Autoks Audi A6 2,0 TDI Avant.
Tegemist diisliga ning väga ökonoomse autoga :)
Mootor: 2,0 liitrine 103kw
Käigukast: 6 käiguline manuaal
Läbisõit: hetkel 152 000km
Värviks: must

Turva- ja ohtusvarustus:
roolivõimendi, kesklukustus (puldiga), ABS pidurid, 6x turvapadi, tehase signalisatsioon (kaldeanduriga, mahuanduriga), immobilisaator, külglibisemise vastane seade, stabiilsuskontroll, pidurdusjõukontroll, veojõukontroll, lisapidurituli, vihmasensor, turvavööde eelpingutid esiistmetel.

Mugavusvarustus:
kliimaautomaatik, 4x elektrilised akende tõstukid, elektrilised välispeeglid (soojendusega), püsikiiruse hoidja, kohtvalgustid

Sisustus:
Sportistmed (tekstiil), tagaistme seljatugi allaklapitav, nahkkattega rool, reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus), käetugi ees (laekaga), käetugi taga, topsihoidjad, iluliistud salongis

Audio, video, kommunikatsioon:
stereo (CD, originaal, MP3), CD Box, ekraan (ees), navigatsiooniseade (kaardiga), kompuuter

Rehvid ja veljed:
valuveljed (17)

Tuled:
udutuled (eesmised, tagumine), tulede korrektor, Follow-Me-Home

Muu varustus:
katusereelingud, välistemperatuuri näidik, pagasikate, pagasi võrk pakiruumis.

Hetkel ei oskagi pikemalt rääkida. Loodan, et auto ikka peab mõned aastad vastu :)
Ise on paigaldatud hetkel tagumised porilapatsid ja esimesed ootavamas. Tean, et paljudele ei meeldi see aga kasulikud asjad.

Pildid:

http://img707.imageshack.us/img707/9158/dsc0054tm.jpg

http://img820.imageshack.us/img820/1097/dsc0055q.jpg

http://img217.imageshack.us/img217/7905/dsc0058fd.jpg

http://img815.imageshack.us/img815/4338/dsc0059l.jpg

http://img717.imageshack.us/img717/5196/dsc0059vs.jpg

http://img96.imageshack.us/img96/9965/dsc0064l.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/2520/dsc0066fl.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tuljo4
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.09
Kasutaja on eemal

Auto: A8 3.0Q '11; 100 2.6 '93

postitati 18.08.10 21:46 Tsiteeri


Mis siis keskmine kütusekulu on ? :) Muidu selline hea töökindel ja kena auto , edu ! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RainerKop
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.10
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,0 TDI 2008

postitati 18.08.10 21:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tuljo4
Mis siis keskmine kütusekulu on ? :) Muidu selline hea töökindel ja kena auto , edu ! :)


Keskmine kõik oleneb :D Maanteel ikka oma 4,5 kanti jääb 100-ga sõites püsikas peal. Kuskil 5,2...5,5 tuleb kõige keskmine kütusekulu (see oli maanteel ja Tartus linna vahel sõites mõned päevad). Teien auto mul 1,8 bens ja noo ikka tollega ei anna võrrelda :D Vahest ikka vaja tsipa kiirendada ka siis tõuseb see.

Edu vaja, tänan :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 19.08.10 06:36 Tsiteeri


Kuna auto on uus siis tõesti väga ilus. Aga kuidas 2,0 TDI suurt A6 ka liigutab. Ma ei tea kas ma hirmutan aga olen kuulnud et 2,0 TDI pidi mure olema kaksmasshoorattaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
RainerKop
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.10
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,0 TDI 2008

postitati 19.08.10 07:11 Tsiteeri


2,0 liigutab autot väga kenasti. Isegi 6 käiguga möödasõite täitsa tore teha. Turbo ikkagi niivõrd võimas. Pole veel nagu konkreetselt proovinud ja vajadust näinud kuidas auto liigub aga 180 tuli kellale küll esimesel päeval jube kiiresti ja see oli 90 pealt 6 käiguga. Tehase andmete järgi kiirendus on seal sajani 8,9 seki aga see auto pigem kulgemiseks rahulikult 100-110 ga. Ja tippkiirust näitab ka 225 (vist oli). Diislil väänet on ikka, et liigutada A6-te.

Vot selle hoorattakohta küll ei oska ma praegu öelda. Seda asja peaks ise ka uurima natuke, et mis jant sellega olla võib või mida oodata.

E: nüüd salongist ka mõned klõpsud tehtud
E2: Tuli üks naljakas jutt meelde :D Paljud mul sõbrad on veitsa ära keeranud. Nii kui auto kätte sain ja Türile tulin siis hakkas jutt pihta, et noo sellele autole pane küll 19" valu alla, kõik nikkel liistud ka mustaks ja siis on autol välimust ka juba. :D Aga noo krt, mulle meeldib sedasigi, ainuke asi mis hetkel häirib on see, et mingi kergem toon võiks taga olla aga see on tulemas. Usun, et on auto vb ettem kui nikkel liistud ka mustad oleks aga peamine on see, et mulle meeldiks see ma arvan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 19.08.10 07:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rainer9968
Ma ei tea kas ma hirmutan aga olen kuulnud et 2,0 TDI pidi mure olema kaksmasshoorattaga.


On see väga suur mure, kui ühel korral koos siduriketta ja -korviga ka hooratas lasta ära vahetada?
Kuna neid 2.0 dislamootoreid on lõpmatult palju nii Audil kui kogu VAG grupis, siis ma usun, et ka A-tootjate varuosahinnad lähevad õigepea põhja suunas liikvele.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RainerKop
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.10
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,0 TDI 2008

postitati 19.08.10 15:06 Tsiteeri


Ma loodan ka, et need osad vaikselt langema hakkavad. Hetkel, mis järjekorda ootavad on tagumised klotsid, veitsa kulunud juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RainerKop
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.10
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,0 TDI 2008

postitati 21.08.10 15:16 Tsiteeri


Selline küsimus, et oskab keegi öelda mitu liitrit õli sellele masinale minna võiks?
On küll sees hetkel Mobile 1 Long Life õli ja kompu näitab järgmise vahetuseni on tsipa üle 11 tuhande kilomeetri aega. Aga kindluse mõttes vahetaks ära ja selline jutt ka veel, et pm tuleb peale õli vahetust arvuti ka järgi lükkata või kuidas see süsteem käib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 21.08.10 15:29 Tsiteeri


Mahutab 3,8 l ja iga 10000 km tuleb 400 g juurde panna nii et soeta kohe 5 l ja ülejäänud tagavaraks kaasa.


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.3% - SQL: 45.7%]