Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kas poolteljeots või poolass teeb häält, kui auto seisab kohapeal ja käib ?? (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 7820)
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 10.03.10 17:54 Tsiteeri
Kas poolteljeots või poolass teeb häält, kui auto seisab kohapeal ja käib ??



Mure selline, et sõites on mingi kolin juhikõrval pool.Kui auto parkisin ja auto käis siis käis selline imelik hääl, just nagu juhikõrval ukse pool oli imelik heli.Vend küll ütles, et poolass on see nii ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 10.03.10 17:58 Tsiteeri


Tõenäoliselt kaks erinevat heli, see mis sõidumürast läbi kostub ja see mis kohapeal tiksudes kuulda. Poolass ju liikumatul autol ei pöörle.

Täiesti suvaliselt pakuks, et sõites koliseb näiteks stabilisaatorvarda ostakont ja seistes löriseb näiteks tiivakoopas logari all paiknevasse bensiiniaurude püüdurisse/reservuaari sisenev õhutoru, mille ots on täpselt kõrvalistuja kohal põhja all. Variante on loomulikult erinevaid.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 10.03.10 18:08 Tsiteeri


Kui siduri kohapeal alla vajutad kas siis jääb vait?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
a90q20v
huviline



Registreerunud 15.04.04
Asukoht: Viru
Kasutaja on eemal

Auto: zil157

postitati 10.03.10 18:10 Tsiteeri


Kui pooltelje ots katki siis kohapeal vaba käiguga teeb päris kummalist heli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 10.03.10 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Kui siduri kohapeal alla vajutad kas siis jääb vait?


sidurit ei ole.Mul automaat kast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 10.03.10 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a90q20v
Kui pooltelje ots katki siis kohapeal vaba käiguga teeb päris kummalist heli.


Heli oli selline nagu oleks torul auk sees ja paned selle toru vette, nagu mulin vms:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 10.03.10 19:24 Tsiteeri


Keegi ka mainis, et kui sa sõidad kiiresti kohapealt minema, kaapsuga või pidurdad järsku, siis see poolassi osa mis katki ragiseb, või ragises mingi teine asi.Üks kontrollimise viisi pidi selline olema.Kuna mul quatro siis oli veidi raskendatud see kontroll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 10.03.10 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tehnix
Keegi ka mainis, et kui sa sõidad kiiresti kohapealt minema, kaapsuga või pidurdad järsku, siis see poolassi osa mis katki ragiseb, või ragises mingi teine asi.Üks kontrollimise viisi pidi selline olema.Kuna mul quatro siis oli veidi raskendatud see kontroll.

Keerad rattad välja ja kiirendad kohalt kui lagiseb siis on läbi. Enda auto just oli sama asi kuulsin et pöörates väike klõps sees mis ikka linna minek nigunii ostan uue. Sain 70 km sõita ja ots jooksis kokku kukkus rooli väristama ja lõpusks ei tahtnud roolgi enam keerata. Sul nii ei pruugi juhtuda kuna lagiseva otsaga saab tavaliselt tükk maad veel sõita, Ju mul oli lihtsalt väga halb õnn. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 10.03.10 20:14 Tsiteeri


Seda proovisin, keerasime rooli, aga kõik vist oli korras, vähemalt tundus.Esmaspäeval tõstukile, eks siis ole näha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laskarpoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad 2,5tdi 150kw 2001a.

postitati 11.03.10 08:33 Tsiteeri


Poolassi ots ei saa kohapeal mitte mingi valemiga häält teha, se minu loogika muidugi :)


Audi allroad 2, 5tdi 150kw 2001a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 11.03.10 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laskarpoiss
Poolassi ots ei saa kohapeal mitte mingi valemiga häält teha, se minu loogika muidugi :)

Torsenist difrini ei tohiks kohapeal mingit liikumist nagu jõuda küll, veel vähem poolassideni :D
Automaatkasti puhul ma rohkem ei oska midagi arvata..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 11.03.10 09:17 Tsiteeri


Poolass teeb kohapeal väga väga kõva raginat, juhul kui nuudid maas on. Otseloomulikult selline masin enam omal jõul ei liigu ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 11.03.10 09:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Poolass teeb kohapeal väga väga kõva raginat, juhul kui nuudid maas on. Otseloomulikult selline masin enam omal jõul ei liigu ka.

Okei täpsustan ennast, pidasin silmas kohapeal seistes ja käik väljas..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 11.03.10 10:01 Tsiteeri


Enda autol oli läbi sisemine ots ja parkingu peal auto räigelt vibras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 11.03.10 10:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Enda autol oli läbi sisemine ots ja parkingu peal auto räigelt vibras.

Seleta mulle ka palun ära kuidas on P käik ja poolteljed seotud? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 11.03.10 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Enda autol oli läbi sisemine ots ja parkingu peal auto räigelt vibras.

Seleta mulle ka palun ära kuidas on P käik ja poolteljed seotud? :o

Käigukasti kaudu vahest? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 11.03.10 10:23 Tsiteeri


Samuti nagu kardaan hakkab kolisema kui loksud sees on. Mul oli ots kinni siis hakkas päris hullu vibra tegema parkingul ja tühikäigul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 11.03.10 10:46 Tsiteeri


Tundub et ju ma olen ise loll siis, minu loogika ütleb et kastist edasi ei tohiks midagi liikuda N ja P puhul kohapeal seistes...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 11.03.10 10:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tundub et ju ma olen ise loll siis, minu loogika ütleb et kastist edasi ei tohiks midagi liikuda N ja P puhul kohapeal seistes...

Ei liigugi aga pane mingi raudjurakas vastu käivat mootorit. ;) Koliseb nii mis kole eriti diisli puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 11.03.10 14:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Enda autol oli läbi sisemine ots ja parkingu peal auto räigelt vibras.

Seleta mulle ka palun ära kuidas on P käik ja poolteljed seotud? :o



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 12.03.10 01:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Enda autol oli läbi sisemine ots ja parkingu peal auto räigelt vibras.

Seleta mulle ka palun ära kuidas on P käik ja poolteljed seotud? :o
No siis pidi se pooltelje-ots ikka jube pees olema,kui tühikäigul kolisema hakkas.Julged mehed! Mina soovitaks ikka kontroll teha veermikus ja kui juba auto alla poed siis viska kriitiline pilk teistele asjadelegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 12.03.10 07:17 Tsiteeri


Minu oli peetis pooltelje otsaga kunagi nii,auto oli muidugi liikumatu. Kui mootor käis,siis kostus alt kolinat(kobinat vms.:D). Kui siduri alla vajutasin,siis jäi vait. Ja mida kõrgema käigu sisse panid,seda rohkem spido tõusis:P
Ehk on abi sellest postitusest vea diagnoosimisel.

Mihkel.


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 12.03.10 07:17 Tsiteeri


Täna hommiku tagurdasin parklast välja ja keerasin rooli põhja ja siis oli kuulda veidi sellist raginat.Kas sellest võib siis järeldada, et poolass? Kui poolass läbi täitsa kas siis võib juhtuda, et jään teele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 12.03.10 07:27 Tsiteeri


Jah võib juhtuda. Pooltelje ots võib laiali lennata ja "jäädki teele" Kõige lihtsam testida esimesi pooltelje otsi, mine otsi lumeplats ja tee "sõõrikuid" ühtepidi põikis rooliga ja teistpidi põikis rooliga, siis kuuled kohe ära mis ots kuskil ragiseb. Kuna sul quattro siis tagumisi vist sellise viisiga ei kuule. Aken hoia lahti siis on paremini kuulda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 12.03.10 07:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: j2mis
Jah võib juhtuda. Pooltelje ots võib laiali lennata ja "jäädki teele" Kõige lihtsam testida esimesi pooltelje otsi, mine otsi lumeplats ja tee "sõõrikuid" ühtepidi põikis rooliga ja teistpidi põikis rooliga, siis kuuled kohe ära mis ots kuskil ragiseb. Kuna sul quattro siis tagumisi vist sellise viisiga ei kuule. Aken hoia lahti siis on paremini kuulda.


Tänud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.5% - SQL: 32.5%]