Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi 200 2.2TQ - 1986 - MarioJ (Vastuseid: 60 | Vaatamisi: 11785)
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 03.03.10 00:44 Tsiteeri
Audi 200 2.2TQ - 1986 - MarioJ



Tere !

Sai siis soetatud oma elu esimene Audi, konkreetne 200 kuulus ka varem klubi ridadesse.. vähemalt on sellest juttu siin foorumis ja kuulus varem kasutajale Kassu321.
Lähemalt saab lugeda SIIT

Aasta: 1986/01/01
Mootor: MC 121 kw 2,2 turbo
Käiguosa: 5k ja quattro
Lisad: 4x el. aknad, el. peeglid, el. katuseluuk, kliima, istmesoendused, kompuuter, tagumine kardinaring, nahksisu, kesklukk, signa, valuveljed, tagumine käetugi, tulede reguleerimine jne.



Peale auto ära toomist Pärnusse sai auto kohe ümber kirjutatud enda nimele, tehtud kindlustus ja ÜV. Kuna autol praktiliselt puudusid pidurid siis sai ennem ülevaatust ka need korda tehtud, neid tehes selgus.. et ainult pidurite korrastamisest ei pääse mitte kohe. Kiirelt vajasid vahetamist õõtsapuksid, tugilaagrid koos katetega, rooliotsad mõlemad, reguleervardad ja peale seda käidud ka sillastendis. Kui tegemiseks juba läks, siis vahetatud ka õli koos filtriga ning jahutusvedelik.

Suve poole tuleb ette võtta ka kerged keretööd, kuna paremas küljekarbis on päris ilus auk sees ja muidugi ka päris mitmes kohas väikesemad roostekohad, mis tahaksid kindlasti likvideerimist. Sees teha nahahooldus, juhipoolne tagumine el. aken ei tööta.. vajab üle vaatamist, katuseluuk ei liigu (kas mootor läbi või kaitse, ei ole jõudnud vaadata veel seda asja).

.......................

Pole ka probleemidest pääsenud. Eile lõi armatuuris "+-VOLT" tulukese põlema ja päris kiirelt ka kadus autol täiesti jõud. Tõmbasin teeäärde, kahtlusega.. et nüüd on genekaga midagi. Kapotiall rihm peal ja ka pingul kenasti, proovin käivitada.. ei jõua starterit isegi ringi tõmmata, köiega tõmbasime käima.. hetke veel plinkis VOLT tulukest siis kadus ära, jõud tagasi.. tundus nagu olevat korras jälle. Ei läinud kaua kui sama pull, esituled plinkisid, sees armatuuri valgused samuti . Täna pole probleeme olnud, käivitus ja töötas nii nagu peab. Pingeregulaator ?

Praegu olen autoga väga rahul, kui midagi uueneb autoga siis annan ka kindlasti sellest siin teada.. seniks aga mõni pilt ka lisaks, pole küll kesteab mis hea kvaliteet aga ju aimu ikka saab. ;)

http://mario.planet.ee/Audi200/IMG_2838.jpg

http://mario.planet.ee/Audi200/IMG_2835.jpg

http://mario.planet.ee/Audi200/IMG_2860.jpg

http://mario.planet.ee/Audi200/IMG_2866.jpg

Ehk saan varsti ka Audi 200 tuledevahelise osa, praegu on seal Audi 100 oma ja kohe üldse mitte ei lähe.
http://mario.planet.ee/Audi200/IMG_2868.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 10.03.10 21:13 Tsiteeri


Igati viks masin, olen mitu korda silmand kodu aknast.
Katuseluugi viga uuri ukse lõõtsast üks 10cm ukse sisse poole, seal on mitu punast sinise triibuga juhet kokku joodetud,viga seal tõenäoliselt. 5 juhet tulevad nuppude juurest, siis on see joodis ja 3 lähevad läbi lõõtsa autosse.


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 10.03.10 21:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigar101
Igati viks masin, olen mitu korda silmand kodu aknast.
Katuseluugi viga uuri ukse lõõtsast üks 10cm ukse sisse poole, seal on mitu punast sinise triibuga juhet kokku joodetud,viga seal tõenäoliselt. 5 juhet tulevad nuppude juurest, siis on see joodis ja 3 lähevad läbi lõõtsa autosse.

Ohhoo.. kus sa siis täpsemalt elad?
Tänan nõuande eest, kontrollin kindlasti need juhtmed sealt üle.

Reedel ühte varuosadeks 200 vaatama, loodan sealt leida endale mõned puuduolevat jupid ja kuulõpuks saab tõenäoliselt ka 17" velg alla soetatud,
teeb välisilme ilusamaks. :)

Mainiks ka ära, et viimaselajal käivitub raskelt, tuleb päris tükkaega starterit käiata kuni lubama hakkab ja seejärel käima läheb, üritan varsti aega leida ja üle vaadata milles jama on. Muidu olen kulgenud üpris probleemivabalt siiani .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
timberman
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.06.07
Asukoht: Tolmupealinn Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: MC x 2, AEL

postitati 10.03.10 23:02 Tsiteeri


Hmm, minu teada peaks 16" selle tagumise tiivaäärega viimane mõõt olema, mis sinna taha normaalselt mahub. Üle selle, siis tuleb ilmselt juba mingi raketiteadus appi võtta(mängida offsetiga ja rehvi kõrgusega). Tõenäoliselt hakkab rehv täislastis vastu koobast käima, kui just mingeid rihmasid velgedele ei pane :D Vähemalt enda auto puhul sai sel põhjusel 16" lepitud :) 16" velg + 205/55 rehv sobib sinna nagu rusikas silmaauku :P
Niimoodi piltidelt tundub muidu täitsa vinks-vonks auto olevat. Muidugi nahksisu ja veel pruun ei ole absoluutselt minu maitse, aga maitse üle ei vaielda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 10.03.10 23:21 Tsiteeri


Kurat, just lootsin et 17" on see viimane mõõt. :( Egas siis midagi, tuleb hakata hoopis 16" velgesid vaatama, ei hakka riskima .. pärast lähebki nii nagu ütlesid ja siis hakka müüma jälle. Hea, et ütlesid .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.10 08:43 Tsiteeri


215/45/17 Mahub veel probleemivabalt alla, kui velje offsett on originaal ehk 35-38 (Ma siiralt loodan, et 200-l on sama offset mis 100l)

Muuseas, miks kõik fotod nii on tehtud, et nende vaatamiseks monitori kallutama peab, kord ühele, kord teisele poole : ) ?

Muidu jõudu ja jaksu vanakesega, endal "mädaneb" ka üks taoline aianurgas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 11.03.10 10:11 Tsiteeri


Hei Mario, Lõpuks jõudsid ka oma masinaga siia.

Vooluga selline asi, et palju laadimisvool on tühikäigul, pööretega ja kui võimalik mõõta siis ka sõites. ? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 11.03.10 10:18 Tsiteeri


Kus juures mul 200 all on 225/45/17 ja ET 45.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rait008
huviline



Registreerunud 14.10.04
Asukoht: Tallinn/Keila
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.10 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mybestfriendmyself
Kus juures mul 200 all on 225/45/17 ja ET 45.



Tervist,
kunagi omatud 200`l olid samas möödus veljed/rehvid all orig. vedrustusega ja sai vägagi edukalt sõita.
Mäletan ainult, et kui rahvast/pagasit liigselt kaasas siis parajast august läbisõites riivas tagumine rehv kuskilt midagi.

Rait.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 11.03.10 16:34 Tsiteeri


Pikal tänaval. Mul ka 17" veljed suveks 205/50 rehvid, veljed laiad 7,5 ja et 30,
vääga napilt lähevad.


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.10 18:33 Tsiteeri


Peab teilt hallivatimeestelt avatari ära näpsama- mul on väljast sisuliselt identne- kui veljed välja arvata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 11.03.10 19:44 Tsiteeri


See velje värk selgub üsna pea ma usun, varsti on võimalus alla proovida madala rehviga 17" ET35 velge ja siis on näha. :)

Silver, ei ole jõudnud ära mõõta.

sigar101 - Ma töötan Pikk 1 maja taga olevas restos, sa vist elad sealt ületee?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 11.03.10 22:34 Tsiteeri


Endine Racing, või mis ta nüüd ongi?
Päris üle tee ei ole ma paar maja Porta poole, üle tee on muidu ka üks tumedam hall sigar, see on mu tšiki vanaisa oma:D


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 11.03.10 23:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigar101
Endine Racing, või mis ta nüüd ongi?
Päris üle tee ei ole ma paar maja Porta poole, üle tee on muidu ka üks tumedam hall sigar, see on mu tšiki vanaisa oma:D

See sama maja jah, nüüd on see restoran. :) Seda tumedat sigarit olen näinud seal seismas. Mõnikord kaeks su sigari ka üle, paistab täitsa kena olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 12.03.10 15:01 Tsiteeri


Ma ei ole nädalavahetustel linnas, aga nädala sees õhtuti võib küll.


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 12.03.10 18:44 Tsiteeri


Krt endaoma võiks juba valmis olla, kuid rahadega napib. Varsti saab Pärnus klubi audi 200 ja 100jad kokku ajada ja masinaid kaeda:D Ega kumbki teist ei oska öelda, kellele kuulub audi 100 Pärnus? Punast värvi, 17" velg all. Motors 24jas müügis ka 20nega...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 15.03.10 07:58 Tsiteeri


Raha napib praegu kõigil, ära vaeva sellega pead. Tegele lihtsal pisemate asjadega, kui raha rohkem siis suurematega, nendel autodel ei saa nokitsemine kunagi otsa. Värvi kui palju tahes ikka tahaks veel paremat.
Mu oma masin ei ole ka veatu, ikka roostet tekib ja asjad kuluvad, ei jõua kõike kohe teha just rahaliselt.
Kogunemisel ma ei muretseks üldse vigade peale, auto juba 20a vana.


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 16.03.10 22:11 Tsiteeri


Täna sai siis lõpuks külge pandud punased tagumised tuled koos tuledevahelise paneeliga. Nüüd näeb lõpuks ka tagant 200 välja. :) Kui hästi läheb, siis saab endale ära toodud üks 200 varuosadeks ja sealt siis küljest võtta endal puuduvad või väsinud jupid.. suveks loodaks kõik toimima saada nii nagu peab.

Lähiajal ka pilt uuenenud taguosast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 20.03.10 12:01 Tsiteeri


Jälle nähtud, väga viisakas.
Aga kus kohast sa ilma nuputa punase paneeli said.


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 20.03.10 12:53 Tsiteeri


Tolle seismajäetud 200 küljest, millest ma juba varemalt siin rääkisin. :)

Eile hakkas jälle see laadimisjama peale. Vilgutab VOLT +- tuld armatuuris ja peale auto väljasuretamist enam starterit ringi ei jõua vedada,
sõbraga lükkasime hoo sisse ja läks käima. Sõitsin ringi natukene linnas, laadis ilusti ja läks ka käima jälle.

Ja veel.. et rahalised raskused siiski ei võimalda praegu veel teisi suvevelgi osta, seisavad garaazis 15" lamellid ja ajutiselt aprillis lükkab need alla, et saaks sõita. Aga veljed tulematta ei jää, kogub natukene raha ja siis vaatab edasi. :) Mõtlesin ka vaheflantsidele, toob neid väikeseid rattaid väljapoole ja läheb ka paremaks ehk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 31.03.10 23:11 Tsiteeri


Aknast välja vaadates paistab, et quattro ilmad on nüüdseks läbi ja on õige aeg teile ilusat kevadet soovida ! :)

Justkui imeväel hakkas mul kesklukk ükspäev tööle, mis on väga rõõmustav. Küll aga mitte nii rõõmustav on probleem diffrilukuga, nimelt kui keerata peale mõlemad lukud ja sõita.. siis teatud ajatagant käib kusagilt alt kolks läbi. Kas kogenumad quattromehed oskavad öelda mis seda võiks põhjustada? Lukud maas on kõik korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 01.04.10 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarioJ
Aknast välja vaadates paistab, et quattro ilmad on nüüdseks läbi ja on õige aeg teile ilusat kevadet soovida ! :)

Justkui imeväel hakkas mul kesklukk ükspäev tööle, mis on väga rõõmustav. Küll aga mitte nii rõõmustav on probleem diffrilukuga, nimelt kui keerata peale mõlemad lukud ja sõita.. siis teatud ajatagant käib kusagilt alt kolks läbi. Kas kogenumad quattromehed oskavad öelda mis seda võiks põhjustada? Lukud maas on kõik korras.

Need kolksud käivad läbi ilmselt pidurdamisel??? Esi ja tagasilla pidurid jääl/lumel ei tööta ideaalselt ühtlaselt ja kui kasti lukk on peal, siis põhimõtteliselt parema pidurdusjõuga sild hakkab läbi kasti pidurdama ka teist silda. Seetõttu iga väiksemgi loks gardaani käändtelje otstes või väsinud vahepukk võivad tekitada tugeva kolksu. Nii arvan vähemalt mina....keegi võiks parandada, kui eksin.


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 01.04.10 11:28 Tsiteeri


Kahtlustaks ka vahepukka. Nägin masina täna tööletulles ära lõpuks. Esipõll tundus kuidagi kehvas seisus, v polnud sul org lisa küljes, sõidupealt väga ei suutnud jälgida. Ja muideks, kas reflektori oled juba saanud mulle?:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 01.04.10 18:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vihane-Tihane
Tsitaat:
Algselt postitas: MarioJ
Aknast välja vaadates paistab, et quattro ilmad on nüüdseks läbi ja on õige aeg teile ilusat kevadet soovida ! :)

Justkui imeväel hakkas mul kesklukk ükspäev tööle, mis on väga rõõmustav. Küll aga mitte nii rõõmustav on probleem diffrilukuga, nimelt kui keerata peale mõlemad lukud ja sõita.. siis teatud ajatagant käib kusagilt alt kolks läbi. Kas kogenumad quattromehed oskavad öelda mis seda võiks põhjustada? Lukud maas on kõik korras.

Need kolksud käivad läbi ilmselt pidurdamisel??? Esi ja tagasilla pidurid jääl/lumel ei tööta ideaalselt ühtlaselt ja kui kasti lukk on peal, siis põhimõtteliselt parema pidurdusjõuga sild hakkab läbi kasti pidurdama ka teist silda. Seetõttu iga väiksemgi loks gardaani käändtelje otstes või väsinud vahepukk võivad tekitada tugeva kolksu. Nii arvan vähemalt mina....keegi võiks parandada, kui eksin.

Ei, kolks tekib ka täiesti ühtlasel kulgemisel .

ja elmut, too stange lisa sai mõned nädalad tagasi ära sõidetud küljest ja sõidab minuga pagassis kaasas.:D
esistange läheb ilmselt üldse vahetusse, kuna on väga halvas seisus juba varemast ajast.

Reflektor istub alles endiselt auto küljes, sulab küll lumealt see auto praegu kiirelt välja aga pole üldse olnud aega
vaatama minna, tegelen asjaga kohe kui tekib võimalus ja sulle see reflektor ära tuua. :)


Päikest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 08.04.10 00:06 Tsiteeri


Täna töölt vaba päev ja kuna ilm ka päris kuiv siis sai väheke autoga tegeletud täna. :) Nimelt pandud külge talvel ära sõidetud esipõll, uuritud miks ei tööta minul katuseluuk.. võtsin katte eest ära mootoril ja ennäe luugi mootoril pistikud lahti täiesti.. panin kokku pistikud ja siis juba hakkas nagu liigutama ennast ja mootor töötas aga viskas kohati üle hammaste. Keerasin maha mootori laeküljest, et vaadata mis siis häda on nende hammastel kuid kõik paistis olevat okei, mootor liikus lahtioleva kruvi tõttu laeküljes ja äkki sellepärast lubas üle hammaste minna.. eitea. Keerasin lakke tagasi ja mootor ei suvatsenud enam üldse koostööd teha.. see ajas marru ja jätsin praegu nii nagu on. Vähemalt korraks sain tööle.:D Teinekord proovib uuesti mis siis häda on.

Veel sai täna auto väljast puhtaks pestud ja käidud ka pilte tegemas.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAIrYqoxA94kAoCmeHQiRc2QAEPWWP2fSB4YjJW9BPotn4t4tLiET981gyPXhyWqcNK2eOUBGF9Yg-aJn2_dC4lYAm1T1ULfMPLBgH9m
jjdgK7xQ-tINPjyHJ.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAAjROZZO25TeG5vA1TM2vRLR04PHa07NhvQLhNpa64GJy2exi7vdNSQCay8VMnMm262cU_yMuFmAjHdwKccTf6YAm1T1UKd1BMx2gtd
FXCRluYmdYrQliV-7.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAACKSpquDYQvd9g3ZjOfy42SSg5Hr6w3gzwBUJ5o81or6i3FuJo0lWOBpc9iLJO_4yu3wkrl33X0XVjEyseQucawAm1T1UK7nZw3z5e4
Ulq5oV3VPq7fROApa.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAMYHo3wFzsGQOwI-Q_zRvVPreDBi96ogWE1vBHHEvbiiIgpnnAIQxe7uh77QaDah_EzecutR367jf4t8CvjDyHwAm1T1UEWsSVfVXtV
1AFYwh8qxUuoSX18F.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAPJ_torjuwWxu0st1HOfTt9-nS_J0gq2mv5-e8UH38DQcmFmR6NgRNitz5IXANnHhCC8aSPjuCcjTFKTz0yAHWQAm1T1UD_ukjddAG-
fubNqutHpl6cYVGkq.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAOlMVLLxfVHDlN91OG_9wzCkZV8tJ272V-8Cwps5tHQwvJS4R_-xiyBl3Wxa4OJKCmVPqKELsd3hDb9pJH2L_8UAm1T1UGEHQL_pbfw
0ZDcV5iEz8bgIx5Hx.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAP4WOklTG1NVrN9JOXD3Ao15k05CDA6adv7fcjlwEtOOY53WgL77XLjte01GvobNq_sUpDxXkOLba3CUdI6_sgUAm1T1UPQkVK8cgLV
NxxWPFldT4SA5o4zp.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAACWa6XALJDJUbQeeHW75asyf3rj31qYYr9yNA7H1lCQVzJVCbf5UVnvr0QF1Hy94Lad_rU7WQwFdk-6F2xvN0roAm1T1UEkVXPeSt1B
KA2CUJFKumZzUUx0X.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAGrWTx0OLqYwxx-T9R5kiSlKQ0Zr84sJ0dtB0KXnFi9OPmI58COVtTcRSUPzI3lUAhbmcaLzRlcJfPneQlwtMB8Am1T1UGUAzqb7LBw
5dwXpVpsaRUzZck_x.jpg

Ja üks suvaline salongi pilt ka.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAGtk3XuUxJwvDe7vlcqahmMP35PEC3fs4xXyLLQpQocO3ABtTOcZJMArcimDMtVXsYshiZ8Y40exmshQlAOxU4IAm1T1UAcS_mp4KD9
nTi0Z6R1C8xwZkrlc.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.1% - SQL: 26.9%]