Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 200 - 1986 - Kassu321 (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 5562)
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 09.01.10 17:06 Tsiteeri
Audi 200 - 1986 - Kassu321



Tere!

Kuna selgus, et auto müügiks vajadust väga enam ei ole, otsustasin selle endale jätta.
Sai see aparaat saadud vahetuse teel oma endise 90q vastu.

Lühidalt siis aparaadist:

Aasta: 1986/01/01 (15 päeva enne minu sündi :) )
Mootor: MC 121 kw 2,2 turbo
Käiguosa: 5k ja quattro
Lisad: 4x el. aknad, el. peeglid, el. katuseluuk, kliima, istmesoendused, kompuuter, tagumine kardinaring, nahksisu, kesklukk, signa, valuveljed, tagumine käetugi, tulede reguleerimine jne.

Vaja teha:
geneka rihm (olemas)
õlivahetus (asjad olemas)
süüteluku põhi (olemas)
amordi tugilaager (olemas)
natukene paremad rehvid (olemas)
maki juhtmestik (tehtud)
katuseluugi mootor (vaja uut)
nupust käivitamine eemaldada (tegemata)
ülevaatus (vaja teha)
kindlustus (vaja teha)

Muidu natukene juba sellega sõitnud ja suhteliset hea mugav masin võrreldes b3/b4 audidega ja üleültse kõige mugavam, millega sõitnud olen (omanud üle 15 erineva auto).

Plaanin endale jätta, kuid õige hinnaga võin maha müüa huvilisele. Otsest müügisoovi enam ei ole.

Müügiteemast pildimaterjali
http://static1.nagi.ee/i/p/543/17/135792736645f4_l.jpg


http://static1.nagi.ee/i/p/543/17/13579277293a2d_l.jpg


http://static1.nagi.ee/i/p/543/17/1357927964c278_l.jpg


http://static1.nagi.ee/i/p/543/17/135792858a6a3d_l.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 09.01.10 17:20 Tsiteeri


Oi kuidas mulle meeldib selle 200 kellade plokk. Nagu Sport Quattrolgi, ainult 300 on kellalt puudu. Iseenesest näib täitsa mõistliku välimusega, lisasi ka päris kuhjaga. Ja mis põhiline, kapoti all ju 2,2 Turbo ning quattro.
Edu ja jõudu masinaga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.10 20:44 Tsiteeri


No vähemalt üks minuoma sarnane ka Tallinna vahel(värv tundub ka sama olevat) . Kuidas käsipidur töötab :) Tee on ülevaatus kiiresti ära, saab kuskil jää peal tandemdrifti teha .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 09.01.10 21:19 Tsiteeri


Kui ei eksi, siis peaks see auto olema minu poolt chipitud. Kui eksin, siis võta ühendust ja chipime ära ;)


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 09.01.10 21:28 Tsiteeri


Täpselt nii ongi, chipitud sinu poolt, lisaks jäigem wg vedru (1,8 bar) ja audy tt by-pass.

Hetkel seisab auto tegemine 24 number padruni puudumise tõttu. Järelikult homme poodi.
Vaja rool maha saada, et süüteluku põhi ära vahetada. Sealt edasi teen kindlustuse ära ning liigun garaazi, kus saaks anda viimane lihv, läbimaks puhtalt ülevaatuse :)

Varsti võib küll väikse drifti teha :)

Kaspar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 10.01.10 19:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Oi kuidas mulle meeldib selle 200 kellade plokk. Nagu Sport Quattrolgi, ainult 300 on kellalt puudu. Iseenesest näib täitsa mõistliku välimusega, lisasi ka päris kuhjaga. Ja mis põhiline, kapoti all ju 2,2 Turbo ning quattro.
Edu ja jõudu masinaga!

Mis selles kelladeplokis nii kenat on? IMO suht kole see plokk:P Auto muidu kena;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 10.01.10 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Oi kuidas mulle meeldib selle 200 kellade plokk. Nagu Sport Quattrolgi, ainult 300 on kellalt puudu. Iseenesest näib täitsa mõistliku välimusega, lisasi ka päris kuhjaga. Ja mis põhiline, kapoti all ju 2,2 Turbo ning quattro.
Edu ja jõudu masinaga!

Mis selles kelladeplokis nii kenat on? IMO suht kole see plokk:P Auto muidu kena;)


Kui sa oled näinud Sport Quattro kellade plokki koos salongiga siis see on kena ja sportlik:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 10.01.10 21:40 Tsiteeri


Alguses oli endalgi mõte vahetada sisu uuema tüübi oma vastu, kuid hetkel loobun, sest see sisu näeb tegelikult päris hea välja :)

Kaspar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 11.01.10 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kassu321
Alguses oli endalgi mõte vahetada sisu uuema tüübi oma vastu, kuid hetkel loobun, sest see sisu näeb tegelikult päris hea välja :)

Kaspar

Kui peaks selline mõte tagasi tulema, siis võin sulle väga põhjalikult rääkida, mis see töö reaalselt endast kujutab. Olen hiljuti just sellise a200 salongi vahetanud uuema vastu välja. Ütleme nii, et see töö on kordades hullem kui peale vaadates võib tunduda. Selleks, et saada head tulemust tuleb varuda meeletult aega ja väga hea kui kõrval on auto millest kohe komplektne salong ümber tõsta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 12.01.10 14:04 Tsiteeri


Vähemalt on siis keegi kes aidata saaks, kuigi tööd ei karda ja võtmed seisavad ka käes. Sai eelmine aasta ka just kerevahetus ühel audil tehtud, nii et vaevalt et see raskem on :D

Kaspar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.10 15:44 Tsiteeri


Kui hakkad armatuuri välja kakkuma siis tee seda viisakalt ja jäta vana alles, sellele aastakäigule pole poest enam juba poolesid asju võimalik saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 13.01.10 16:39 Tsiteeri


Ehk on kellegil üle jäänud süüteluku põhja. Oli endal uuem ja suurem vist ja ei sobinud külge.
Samas kas keegi oleks võimeline vana signalisatsiooni sümboolse summa eest eemaldama või teab kedagi kes asjaga tegeleks?

Täna sai muidu kellaplokk ja rool eest ära võetud, saamaks ligi süütelukule. Kunagi on suht jura kokku keeratud ja auto käis tööle nupust armatuuri all.
On soov nimelt taastada tehasepoolne olukord. Need küla sosseppad ja elektrikunnid on alati "nii head tööd" teinud :S

Veel on vahetada vaja rehvid ja käsipidur lahti saada, siis võiks ausa näoga ka ülevaatusele sõita :)

Kaspar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 13.01.10 17:04 Tsiteeri


Olen ise eemaldanud kahelt autol vanad signad ja ühele installinud ilma eelnevate teadmisteta. Ise mõtlesin ka et liiga julm töö, aga varu aega ja kannatust, siis saad hakkama küll. Tegelikult pole seal midagi keerulist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.10 18:21 Tsiteeri


Ma olen neid mitmeid eemaldanud ja mõne ka paigaldanud, midagi keerulist pole- vaja on aega, valgust ja arusaamist elektrisüsteemi toimimisest. Järgmine nädal võtan ühe sõbra auto ette, aga üldiselt raha eest ma seda niikuinii ei tee, sest minu tunnihind on selleks liiga kõrge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 23.01.10 12:39 Tsiteeri


Lendas külge ka uus süütelukupõhi. Mingi hetk panen ka kõik varuosade nimekirja siia üles, mida ma selle auto peale kulutanud olen.

Hetkel ootan aega, millal saan minna tuttava juurde sooja garaazi, kus selle juhtmejura korda teen.

Kui kellegil el. skeeme on audi 200 kohta võib kohe saata lingi vms :)

Kaspar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 23.01.10 16:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kassu321
Kui kellegil el. skeeme on audi 200 kohta võib kohe saata lingi vms :)

Kaspar


Kui peaksid leidma enda masinale skeemid, siis anna mulle ka teada.
Kui endal salongi vahetasin siis sai ka päris kõvasti otsitud vana armatuuriga 200 skeeme, kuid midagi head ei leidnud ise küll. Küll aga sai leitud üsna hea '90a 200 20V skeemid. Kuna ma vahetasin osaliselt juhtmestiku uuema vastu välja siis oli abi kõvasti sellest. Süüteluku juhtmete värvid igaljuhul sellel uuemal skeemil klappisid vanema juhtmestikuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 23.01.10 16:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Procon-Ten
Tsitaat:
Algselt postitas: Kassu321
Kui kellegil el. skeeme on audi 200 kohta võib kohe saata lingi vms :)

Kaspar


Kui peaksid leidma enda masinale skeemid, siis anna mulle ka teada.
Kui endal salongi vahetasin siis sai ka päris kõvasti otsitud vana armatuuriga 200 skeeme, kuid midagi head ei leidnud ise küll. Küll aga sai leitud üsna hea '90a 200 20V skeemid. Kuna ma vahetasin osaliselt juhtmestiku uuema vastu välja siis oli abi kõvasti sellest. Süüteluku juhtmete värvid igaljuhul sellel uuemal skeemil klappisid vanema juhtmestikuga.

Autodata 3.18 sas on isegi 200 elektriskeemid olemas!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 24.01.10 20:14 Tsiteeri


Autodata varsti arvutis. Muidu kellel huvi siis võin laenata vahest Audi B2 ingliskeelse originaal manuali sedaanile ja kupeele. Selline raamat siis riiulipeal :)

Teisipäevast siis sooja garaazi viimaseid jubinaid vahetama ja seda elektrit tegema...

Jäävad siis veel ÜV ja kindlustus teha.

Varsti on aeg hakata otsima ka suvevelgi. Kui kellegil üle siis hea hinna eest võiks mulle loovutada. Suht tõenäoliselt otsin endale 17 tollised. Peaks olema kompromiss sõidumugavuse ja suuruse suhtes.

Kaspar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 03.02.10 16:49 Tsiteeri


Ehk on kellegil võimalik mingi summa eest loovutada 200 või V8 tagatulede vaheline paneel. Nimelt on keegi toppinud sinna tavalise 100 paneeli.

Lisaks tundub et masinale ka uut akut vaja. Saab seegi ehk see kuu soetatud.

Kaspar

Tuli meelde, et ehk kellegil vedeleb 200 või V8 räbalam sisu niisama. Pole oluline et kas nahk või mitte, kuid kindlasti peaks olema elektriga esimesed istmed. Samuti oleks vaja veel ühte komplekti vanema tüübi ukse polstreid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Reinzz
huviline



Registreerunud 03.11.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100, 2.6

postitati 03.02.10 17:14 Tsiteeri


Kui nahk üle jääb, anna teada ;)


154 saksa hobust...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 03.02.10 17:48 Tsiteeri


Ma vast plaanin vb endale jätta aga kunagi ei tea mis saab. Nimelt oli mõttes teha mingi kenam värvilahendusega poolnahksisu autosse koos polstritega. Ühe istme juba tegin tuttavale nahaga üle ja üks käetugi ootab ka hetke. Samuti veel käigukangi kotte ka valmistanud. Tahaks midagi suuremat proovida teha :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.10 17:24 Tsiteeri


Kas sellel masinal oli see nahksisu juba ostes sees?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
q-danze
huviline



Registreerunud 08.06.08
Asukoht: Põltsamaa linn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a8 d3

postitati 18.02.10 19:29 Tsiteeri


Mulle oleks sellist beezi nahka vaja! Esiistmeid!
Äkki kellelgi teemalugejatel vedeleb kodus!

Pilt
http://www.carrating.org/car.php?20834


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarioJ
huviline



Registreerunud 03.01.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ

postitati 21.02.10 20:13 Tsiteeri


Auto vahetas mõniaeg tagasi siis omanikku ja kuulub ta nüüd mulle. :) Mõned päevad tagasi sai tehtud silla hooldus, silla regull, rooliotsad vahetatud,
mõlemad amordi tugilaagrid vahetatud, uus õli ja õlifilter, uus genekarihm, uus jahutusvedelik. Tehtud ka ÜV ja kindlustus.

Tsitaat:
Algselt postitas: tryku
Kas sellel masinal oli see nahksisu juba ostes sees?

Niipalju kui ma asjast tean ja eelmiselt omanikult kuulnud siis küll.

Soojemaks väljas läheb, ehk siis kevadepoole hakkab põhjalikumalt uurima, mida autole vaja juurde otsida. Puudu mõned liistud, salongis on mõned asjad lahti ja vaja kinnitada (makk ja difriluku paneel näiteks). Suveks kindlasti ka 17" velg.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 23.02.10 12:16 Tsiteeri


Juba nägin pärnus kulgemas:D


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.5% - SQL: 30.5%]