Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Reigo Koovit - AC kasutaja A4-Turbo (Vastuseid: 100 | Vaatamisi: 38116)
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 02.03.10 14:40


prj minagi jätsin koduse töö tegemata kuna kutt tundus olema aus.


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 02.03.10 15:11


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi
Ja mida sa võtad sealt kust midagi võtta pole? Neid tegelasi on küll ja küll, kellel on kohtutäitur kaelas, kuid tühja kohapealt ei võta surm ka.


Äkki saab selle ta käest kuidagi kätte, kui muidugi alles;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 02.03.10 15:25


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi
Ja mida sa võtad sealt kust midagi võtta pole? Neid tegelasi on küll ja küll, kellel on kohtutäitur kaelas, kuid tühja kohapealt ei võta surm ka.


Äkki saab selle ta käest kuidagi kätte, kui muidugi alles;)

Seda tal pole enam kui 1aasta juba, lasi käikari ribadeks ja müüs maha..


Auto algab ju A tähega.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.10 16:25


Ärge muretsege... tüüp on 21a vana. Küll selle raha tagasi saab. Ma saan aru, kui oleks 70 aastane paadunud kriminaal, aga siin on täitsa lootust, et natuke vangis istumist teeb ajuloputuse.
Tuleb ainult Taunus2d-le pikka närvi ja jõudu soovida asjaga kohtusse minemisel. Midagi muud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
A4-Turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.10 16:30


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ärge muretsege... tüüp on 21a vana. Küll selle raha tagasi saab. Ma saan aru, kui oleks 70 aastane paadunud kriminaal, aga siin on täitsa lootust, et natuke vangis istumist teeb ajuloputuse.
Tuleb ainult Taunus2d-le pikka närvi ja jõudu soovida asjaga kohtusse minemisel. Midagi muud.




Ta t6estagu,et ma selle auto varastasin.
Mida te seletate kui mitte midagi ei tea kuidas asi tegelikult oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.10 16:34


Küsimus pole varastamises, vaid võõra vara rikkumises, millega sa oled suurepäraselt hakkama saanud.
Ja meie ju teame väga hästi. Keda uskuda, kas süüdimõistetud kriminaali või murega tulnud kodanikku?
Raske valik. väga raske.
(räme naer saalist)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
A4-Turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.10 16:37


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Küsimus pole varastamises, vaid võõra vara rikkumises, millega sa oled suurepäraselt hakkama saanud.




Kõlarid ustes on alles.
Ainuke kõlar mida uksesees polnud oli kõrvalistuja poole peal ja seda polnud juba siis kui mina selle audi sain.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.10 16:39


Muidugi, sa oled õige poiss ja teema autor mõtleb oma lõbuks seda lugu välja. Auto kahjustused mõtles ka kõik välja, sest tal ju ei ole midagi paremat teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
A4-Turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.10 16:41


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Muidugi, sa oled õige poiss ja teema autor mõtleb oma lõbuks seda lugu välja. Auto kahjustused mõtles ka kõik välja, sest tal ju ei ole midagi paremat teha.


Keegi pole mind selle koha pealt õigeks tembeldanud. Ainukesed asjad mis seal audis rikutud on luugilukk makk ja supakas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.10 16:42


Aga mis mõttega sa seda siia kirjutad? Maksa omanikule kahjud kinni.
Seadusega oled sa kohustatud tegema seda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
A4-Turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.10 16:43


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Aga mis mõttega sa seda siia kirjutad? Maksa omanikule kahjud kinni.
Seadusega oled sa kohustatud tegema seda.



ta pole mulle summadest juttugi teinud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.10 16:50


Kui sa juba politseile vabatahtlikult trahve ei maksa, siis vaevalt, et sa talle midagi maksad.
Aga kui teema algataja kõik õigesti teeb, saad oma postkasti juriidilises keeles kirjutatud tähitud kirja, millele mitte vastamisel/mitte rahuldamisel võib sind kohtusse anda.

Ahjaa, advokaat võtab selle kirja kirjutamise eest 1000-2000 krooni. Ja ka need pead sa temale hüvitama.
Üldiselt SINA oled talle võlgu, mitte tema sulle. SINA pead talle helistama ja lahendust pakkuma ja muret tundma, et see asi lahenduse saaks.

Kui sina talle rahuldavat lahendust ei suuda pakkuda ning ta peab sulle nõude esitama, siis maksad SINA kinni võla väljanõudmise kulud (1000-2000).
Seejärel, kui sa ikka ei saa hakkama läheb asi kohtusse.
Riigilõiv tuleb ka sinna 1500 krooni kuni 2000 krooni kanti, selle maksad automaatselt talle, sest kohtus sa kaotad.
Lisaks sõltuvalt summast maksad sa ka kõik juriidilised kulud kostjale, mis võivad antud summa puhul olla kasvõi veel 10000 krooni. Rääkimata kahju hüvitamisest, mille võid sinna veel otsa liita.
Kuna tegemist on tsiviilcase-ga, siis pead endale ka kaitsja muretsema, advokaadi kulud hetkel ~1800-3000kr/h + km.
Samuti, kuna sa oled eelnevalt kriminaalkorras karistatud, siis lihtsustab see õiguslikku protsessi sinu vastu.
Mina sinu asemel hakkaksin liigutama, võtaks telefoni kätte ja suhtleks auto omanikuga ning lahendaks mure ära, selle asemel, et siin foorumis plõksida.

Üldiselt, kõige odavam sulle on omanikuga kokkuleppele saada enne, kui ta advokaadi endale võtab ja teha mingisugune leping (või kogu summa kohe maksta).
Selleks pead SINA aktiivsust üles näitama. Kui tema seda näitama hakkab, siis oled sina see, kes selle eest maksab. Odavam on ju maksta kohe kahju kinni, kui kahju + võla väljanõudmise kulud + riigilõivud + õigusabikulud.
Eks näis, kas sulle see kohale jõuab või mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 02.03.10 17:02


Krt, et varem seda teemat ei näinud. See S6 seisis Viljandi tikuvabriku juures umbes poolteist nädalat tagasi. Mõtlesin, et oli kuidagi tuttav masin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kre
huviline



Registreerunud 26.02.06
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.10 17:04


Tsitaat:
ta pole mulle summadest juttugi teinud



Kle mees sul vaimne tervis korras ikka? Sogad, et auto lõunakeskuse parklas, kuigi auto vanal hovipeal ja tuled siia mingit juttu veel puhuma. Ähvardused on vast liialdatud ja hirmu all hoidmine on samuti karistatav, nii omakohtu kui ka riigikohtuga;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taunus2d
huviline

Avatar


Registreerunud 28.09.09
Asukoht: Eesti/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: UrS6Quattro, C5 2.4kaherattavedu, A4 B5 1.8T

postitati 02.03.10 17:12


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi
Ja mida sa võtad sealt kust midagi võtta pole? Neid tegelasi on küll ja küll, kellel on kohtutäitur kaelas, kuid tühja kohapealt ei võta surm ka.


Äkki saab selle ta käest kuidagi kätte, kui muidugi alles;)



Kui mina oma autot otsisin siis sai selle maja juures korduvalt käidud ja polnud mingisuguseid jälgi ka maas, see vist ammu minevik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taunus2d
huviline

Avatar


Registreerunud 28.09.09
Asukoht: Eesti/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: UrS6Quattro, C5 2.4kaherattavedu, A4 B5 1.8T

postitati 02.03.10 17:16


Tsitaat:
Algselt postitas: A4-Turbo
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Aga mis mõttega sa seda siia kirjutad? Maksa omanikule kahjud kinni.
Seadusega oled sa kohustatud tegema seda.



ta pole mulle summadest juttugi teinud


Kuhu kohta ma summadest kirjutan ja kuhu saadan tsekkide koopiad? täna lõpuks natuke vabaaega tekkinud ja õhtuks löön kõik kokku, uued lukud võtmed treilad jne. Täna käidi juba pildistamas ja panime kahjud kirja ja otsisime tehnikate dokid üles ja tsekid ja sai kõik kirja. Soome nr. on mul koguaeg sees, see on Reigol teada, msn mul toimib, kui ploki mu kontolt oma msnis maha võtad siis saad kirjutada ka, ja mail on Sul ka olemas kui otsid oma saadetud kirjade kaustast.

ja igasugused ähvardamised või hoida omale sest need mind ei kõiguta ja sellest meie suhtlus seisnema ei hakka, vaid lõppeb hetkega ja edasi suhtleme läbi juriidiliste isikute.

Minu jaoks jääb ainult arusaamatuks, et kas tõesti inimene ei uskunud, et ma võin asjaga nii kaugele minna. Omakasu teenimise eesmärgil hoopis hunnik jamasi kaela mõlemale. Ainult mina saan peale närvirakkude kõik ülejäänud tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 02.03.10 17:47


Muidu see oli seal 20. veebruaril ja venna sõbra käest sain teada, et see oli seal juba päris kaua seisnud. Siis oli see veel väliselt täiesti korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taunus2d
huviline

Avatar


Registreerunud 28.09.09
Asukoht: Eesti/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: UrS6Quattro, C5 2.4kaherattavedu, A4 B5 1.8T

postitati 02.03.10 17:50


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Võlgasid on muide sellel vennal mõnusalt.

Tsitaat:
18.11.2009 Täitekutsed
21. Reigo Koovit - 38807114917 - Lääne Politseiprefektuur - 2880.00 krooni
22. Reigo Koovit - 38807114917 - Lõuna Politseiprefektuur - 3000.00 krooni

23.07.2009 Täitekutsed
9. Reigo Koovit - 38807114917 - Lõuna Politseiprefektuur - 600.00 krooni

13.03.2009 Täitekutsed
16. Reigo Koovit - 38807114917 - Lõuna Politseiprefektuur - 3000.00 krooni

06.01.2009 Täitekutsed
18. Reigo Koovit - 38807114917 - Lõuna Politseiprefektuur - 1620.00 krooni

09.07.2007 Täitekutsed
Reigo Koovit - 38807114917 - Lõuna PP - 5852.00 krooni


Tüüp on 2007a süüdi mõistetud avaliku korra raskes rikkumises ning kahtlustatava, süüdistatava, kohtualuse, õigeksmõistetu, süüdimõistetu, tunnistaja, eksperdi, tõlgi ja kannatanu suhtes vägivalla toimepanemise eest.

Samas teemaalgataja ka ikka koduse töö jätnud tegemata. Kogu see info on avalikult saadaval. Oleks ta kasvõi ühe google otsingu teinud enne auto lahkelt välja jagamist poleks kogu seda jama juhtunud. Aga eks vigadest õpitakse.



Seda googeldasin küll kohe, ei jäänud tegematta. Asi oli lihtsalt selles et liiga palju nagu samastasin endaga, mul oli alaealise autopedena kogunenud palju suuremaid trahve lubadeta juhtimise eest, tänavanurgal kustud ja selle eest 180kr maksnud ja mõtetuid pisiasju veel, aga prioriteedid saavad mingi aeg paikka ja nüüdseks kõik makstud, üle 70 000.- , aga see ei tee minust varast, süüdimatut inimest ega ka midagi muud. kui palju tehakse praegu iga pisirikkumise eest trahve ka kõige ausamatele inimestele, ja üpris ränkasi summasi, ja kui paljul on raha kohe ära maksta? iseasi ainult et määrab muidugi see, et asi ikkagi jõudnud kohtutäiturini, ja see annab küll märku maksvõimetusest (pigem tahtmatusest). Aga õpitud muidugi palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.03.10 17:57


Trahvid trahvideks.
Palju murelikumaks teeb kriminaalkaristus avaliku korra raske rikkumise ja vägivalla eest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Taunus2d
huviline

Avatar


Registreerunud 28.09.09
Asukoht: Eesti/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: UrS6Quattro, C5 2.4kaherattavedu, A4 B5 1.8T

postitati 02.03.10 17:59


Tsitaat:
Algselt postitas: kre
Tsitaat:
ta pole mulle summadest juttugi teinud



Kle mees sul vaimne tervis korras ikka? Sogad, et auto lõunakeskuse parklas, kuigi auto vanal hovipeal ja tuled siia mingit juttu veel puhuma. Ähvardused on vast liialdatud ja hirmu all hoidmine on samuti karistatav, nii omakohtu kui ka riigikohtuga;)



Lõunakeskuse parkla :D mul oli auto juba pea 12 tundi hoovil olnud kui hakkasid kõned tulema, ta lähisugulastelt, et kuule saada keegi ruttu Lõunakeskuse parklasse, auto on seal, võtmed ees ja dokid istmel, et Reigo just helistas kuna tema arvates see jama liiga kaugele läinud ja tahab asja ära lõpetada! No [roppus]! kes ei tahaks, aga miks ikka vaja mingit jama ajada, kas nii raskeverehaigus on see valetamine et kuni surmani küljes???

Soovitan soojalt minna võõrutusravile ja siis psühholoogi juurde. ei ürita solvata kedagi, vaid ei soovi et minu või kellegi teisega selline jama kunagi korduks ja saab inimene ise ka äkki oma elu kunagi korda ja saab omale ISE auto osta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4-Turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.10 10:34


Tsitaat:
Algselt postitas: Taunus2d
Tsitaat:
Algselt postitas: kre
Tsitaat:
ta pole mulle summadest juttugi teinud



Kle mees sul vaimne tervis korras ikka? Sogad, et auto lõunakeskuse parklas, kuigi auto vanal hovipeal ja tuled siia mingit juttu veel puhuma. Ähvardused on vast liialdatud ja hirmu all hoidmine on samuti karistatav, nii omakohtu kui ka riigikohtuga;)



Lõunakeskuse parkla :D mul oli auto juba pea 12 tundi hoovil olnud kui hakkasid kõned tulema, ta lähisugulastelt, et kuule saada keegi ruttu Lõunakeskuse parklasse, auto on seal, võtmed ees ja dokid istmel, et Reigo just helistas kuna tema arvates see jama liiga kaugele läinud ja tahab asja ära lõpetada! No <b>[roppus]</b>! kes ei tahaks, aga miks ikka vaja mingit jama ajada, kas nii raskeverehaigus on see valetamine et kuni surmani küljes???

Soovitan soojalt minna võõrutusravile ja siis psühholoogi juurde. ei ürita solvata kedagi, vaid ei soovi et minu või kellegi teisega selline jama kunagi korduks ja saab inimene ise ka äkki oma elu kunagi korda ja saab omale ISE auto osta!





Kes,kus,keda on 2hvardanud?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 03.03.10 13:44


Tsitaat:
Tsitaat:
Kes,kus,keda on 2hvardanud?:D


Kuule kloun, mida sa siin hetkel tõestada üritad? Sinu koht on teatud kardinate taga. Seda imelikum on lugeda sinu süüdimatut mula siin teemas.
Mina ei hakka sulle moraali lugema, et poiss, nii ei tohi teha ja see ei ole inimlik käitumine, las see moraalitsemine jääb kellelegi teisele.
Mina soovitan sul auto tegelikule omanikule nüüd ilusasti tekitatud kahju hüvitada ja tegelda oma noore elu kordaseadmisega.
Kahju on näha noort meest, kelle silmaring on sama suur ja lai, kui tema peenis.
Kindlasti tead Viljandist ühte noormeest, kes istub tänaseks kinni (R.Puusepp), sina meenutad oma süüdimatu jutuga just nimelt teda. Kas soovid sama saatust?

Edit: Mulle täiesti arusaamatul põhjusel on mainitud kasutajal veel postitusõigus?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.03.10 14:14


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Edit: Mulle täiesti arusaamatul põhjusel on mainitud kasutajal veel postitusõigus?:o

Petturluse või vassimise eest ei hakka seda hetkel ära võtma. Las inimesel olla võimalus vastata. Kuni asi päris labaseks poriloopimiseks ei lähe muidugi. Õigekirja pärast ei ole siin teemas hetkel erandina tahtnud ühtki posti kustutada. Seda tuleks teha, kuna üks märkus on tal juba olemas. Praegu on sisu tõesti olulisem kui vorm. Mis ei tähenda, et siin teemas nüüd kõik provotseerivalt väikeste tähtedega jne kirjutama võiks hakata...

A4-Turbo-lt ootaks edaspidi siiski nõuetekohaselt kirjutatud postitusi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raikzzz
huviline



Registreerunud 10.06.07
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.10 16:24


Päris hea teema peaks mainima. Kuidas üks eesti mees nii naiivne saab olla? Lihtsalt annab oma vara ära oleks aidanud ka ainult üks a4 paber ja pastakas et kirjutada käsitsi leping. Süü täitsa mõlema poolne. Edu teile!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 03.03.10 16:26


Süü ei ole mõlemapoolne. Ka suuline leping on leping. Punkt.
Kas teemaalgataja sai juba teada kuhu ta arved saatma peab? Tee seda tähitud kujul ja väljastusteatega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]