Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  12
Autor:
Pealkiri: 2003-... Uute autode mured. (Vastuseid: 280 | Vaatamisi: 43422)
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 14.11.10 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ralak
Tere,

Kas keegi teab palju maksab 103kW 2,0 uue passati diiselmootorile (pump)pihusti?

Ja mis oleks vahetamisele kuluv raha.


Kas ise üldse ei viitsita vaeva näha? Helistage Forssi või Saksa autosse ja on täpne hind olemas. Vahetusele kuluv raha on igal pool erinev, ei ole kindlat summat selleks tööks ette määratud.

Forss varuosad: 6651090
Saksa auto varuosad: 6222288


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 14.11.10 19:56 Tsiteeri


Üks uus pihusti on vast mingi 10k eek.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 14.11.10 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Üks uus pihusti on vast mingi 10k eek.

Mulle on meelde jäänud, et orig. on 4,5k per tükk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 14.11.10 21:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus

Mulle on meelde jäänud, et orig. on 4,5k per tükk.
Oleks see vaid tõesti nii!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 14.11.10 22:17 Tsiteeri


Variant on ka pihusti remont, näiteks Karla Autos. Mul kunagi kahe pihusti remont läks maksma midagi 2k-3k.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 15.11.10 09:17 Tsiteeri


Kas kellegil kogemust aku vahetamisega? Kas saab ise vahetada või peab seda teeninduses tegema? Käisin suvel Pärnus teeninduses ja öeldi,et aku tööeast 80% läbi. Talv tulemas ja ei taha kogeda kogemust,et hommikul aku ütleks"käi jala"! Pärnus räägiti ka sellest,et Audil c6 koodiga aku ja seda saab vaid teeninduses vahetada kuna uus aku vaja auto arvutile tuttavaks teha. Ehk keegi sellega ise hakkama saanud ilma teenindusetta? Mitte,et teeninduse vastu miskit oleks aga seal küsiti selle töö eest 4,5k. kuigi aku saaks 1,5k eest. 3k eest vahetaks küll ise aku!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.10 09:38 Tsiteeri


Jep, ostsin tutika aku vastavalt kataloogile ja progesin ise VagCom'iga. Polnud mingit probleemi.

Aku ostsin Veerennist, ei tulegi kohe selle koha nimi meelde.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 15.11.10 09:49 Tsiteeri


Tänud, Vedru ja Maku! Tähendab,et saab küll ise ja see puhtalt papi küsimise koht teeninduses,kavalad! Ehk Saksamaal ei saa autoomanikud ise sellega hakkama ja seepärast arvatakse,et ega teised targemad pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 15.11.10 09:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Jep, ostsin tutika aku vastavalt kataloogile ja progesin ise VagCom'iga. Polnud mingit probleemi.

Aku ostsin Veerennist, ei tulegi kohe selle koha nimi meelde.

Ravor autokaubad äkki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.11.10 11:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jantz73
Tänud, Vedru ja Maku! Tähendab,et saab küll ise ja see puhtalt papi küsimise koht teeninduses,kavalad! Ehk Saksamaal ei saa autoomanikud ise sellega hakkama ja seepärast arvatakse,et ega teised targemad pole.


Mul ka sama tee alles läbi käidud. Pärast veakoodid ära kustutada ja kogu lugu. Veojõukontrolli tuli põles, esimese 20 meetri sõidu peale kustus see ka ära. A8 4,2-ne siis jutuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.10 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Ravor autokaubad äkki?
Kusjuures täitsa võis olla isegi. Mäletan, et kui ma jahusin neile mingist spets akust, siis nad olid ikka väga kannatlikud enne kui ütlesid oma arvamuse selle kohta. Pakuti veel kahte erinevat akut, teine oli vist geeliga. Vaevalt, et Varta oma kataloogis valesid asju soovitab.

Omalt poolt soovitan vahetamise ajal pinge peal hoida. Tean ühte meest, kes minult pmst tutika aku laenuks võttis ja aku vahetusega helivõimendi otsa sai. Nendel autodel on ju omajagu elektroonikat.

Minul oli siis A8 4.0tdi.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 15.11.10 14:07 Tsiteeri


Sama teema ka A4 B7 3.0 TDI akuvahetusel? Et vaja pinge peal hoida ja hiljem veakoodid ära kustutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 15.11.10 14:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: corbe
Sama teema ka A4 B7 3.0 TDI akuvahetusel? Et vaja pinge peal hoida ja hiljem veakoodid ära kustutada?


Mina vahetasin niisama, kustutasin veakoodid ja korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.10 15:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Mina vahetasin niisama, kustutasin veakoodid ja korras.

Corbe, proovi otsida kasutaja vedru postitusi. Nu lihtsalt proovi.:P Aga ilmselt pole need asjad omavahel seotud.:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.11.10 15:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: corbe
Sama teema ka A4 B7 3.0 TDI akuvahetusel? Et vaja pinge peal hoida ja hiljem veakoodid ära kustutada?


Mul läks samamoodi, ilma mingi pingeta vahetusse. Varem on auto mitu nädalat ka ilma akuta tõstukipeal seisnud, ka siis ei olnud akut peale pannes muid hädasid kui koodid ära kustutada ja kogu moos.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.10 15:57 Tsiteeri


Eks sellega ongi nii, et nii kaua kui mingit jama ei ole, on kõik hästi. Nagu ütlesin, siis näiteks ühel d3 mehel läks aku vahetamisega helivõimendi tuksi. Pigem tõsta need otsad peale. Aga eks muidugi Teie autod ja Teie rahakott.:)

Raul ei viitsi sellel teemal ilmselt üldse enam sõna võtta. Ma ka ei viitsiks tema asemel.:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 15.11.10 16:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Mina vahetasin niisama, kustutasin veakoodid ja korras.

Corbe, proovi otsida kasutaja vedru postitusi. Nu lihtsalt proovi.:P Aga ilmselt pole need asjad omavahel seotud.:)


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Kuna siin akudest juttu oli siis täna oli mul see värk ära. Hommikul auto läks ilusti käima, linnas peale tund aega seismist enam käima ei läinud. Ajas närvi küll, kutsusin puksiiri ,et veab revalisse kuid puksiiri juht oli kindel ,et täku andmine on normaalne, lubas ,et midagi ei juhtu..ühesõnaga auto siiamaani elab, sain revalisse koheselt aja ja tund aega hiljem oli sõnum ,et teie auto on valmis ja ootab mind. Väga meeldiv. Nii ,et vahetage oma poolikud akud ära. ;)


Minu autol eelmine talv täku andmine arvatavasti lõpetas telefoni ja roolinuppude töö:o


Pead silmas kindlasti seda lauset, Sulle teadmiseks, et see ei ole minu välja mõeldud, vaid esinduse jutt, aga kui nüüd laias maailmas ringi surfata, siis on see kõik ikkagi jama:D Oleks mul remonditöökoda, ma ei lubaks rooli ka keerata, nahk kulub ära:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.10 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku

Raul ei viitsi sellel teemal ilmselt üldse enam sõna võtta. Ma ka ei viitsiks tema asemel.:)



Maku, just nii ongi! Pidevalt tegelen akuvahetustega tuksi keeratud autodega. Originaalaku koos 100% oigesti teostatud vahetusega on vajalikum kui kytus paagis!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.10 09:07 Tsiteeri


Tahtsin siin kõigile MMI-süsteemi(samas ka võibolla teiste süsteemide) kasutajatele teada anda huvitavast probleemist ja lahendusest mis minul juhtus eelmine nädalavahetus. Nimelt hakkas järsku MMI ennast ise kinni panema, algul töötas ilusti, kuid siis äkki lülitas ennast välja, lülitasin uuesti sisse ja töötas umbes 5sek ning lülitas uuesti välja ennast. Samas ei lasknud muid asju kasutada, kui seda mille peale ta enne probleemi jäi ehk siis minul CD-mängija ja seal ei lasknud ka lugusid vahetada. Probleem tekkis reede õhtul ja sama seis oli kogu laupäeva. Hakkasin siis laupäeva õhtul netist uurima ja vastuse leidsin siit:http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=2759610
Kes inglise keelt ei mõista siis probleemiks oli "kleepuv nupp", ehk siis mõni nupp jääb sisse. Pühapäeval proovisin siis enne auto käivitamist kõiki MMI nuppe niiöelda klõbistada ja ühel hetkel läks asi iseenesest tööle ja töötab nüüd normaalselt. Et siis äkki kellelgi tulevikus abi ja ei pea esindusse sõitma sellise veaga...:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 21.12.10 22:16 Tsiteeri


Täna õhtul auto käima pannes ei lülitanud ennast sisse MMI. Ekraan, nupud, raadio, mitte miski ei töötanud. Sai siis revalisse kohale mindud ja homseks aeg kinni. Nad olid suhteliselt napisõnalised. Kuna nupud ega miski voolu ei saa kuna nad isegi ei põlenud, kas MMI süsteemil mingisugust kaitset ei ole mis võis läbi minna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 21.12.10 22:36 Tsiteeri


Minu omal siis kohe, kohe minemas roolivõimupump, hommikul ulub, nagu kari hunte:) Originaal tükk jälle 4 kilo, johhaidii:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.10 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Minu omal siis kohe, kohe minemas roolivõimupump, hommikul ulub, nagu kari hunte:) Originaal tükk jälle 4 kilo, johhaidii:D
On Sul ikka viitsimist.:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 21.12.10 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Minu omal siis kohe, kohe minemas roolivõimupump, hommikul ulub, nagu kari hunte:) Originaal tükk jälle 4 kilo, johhaidii:D
On Sul ikka viitsimist.:)


Kui aus olla, siis ega ei ole küll.....kuigi pikalt saanud sõita juba...kellal 270000 kohe, 100-200 vast keritud ka, siis pole imestadagi. Fakt on see, et järgmine Eesti ajalooga, vaatame, kuidas selline kooslus kestab...ja kindlasti enam mitte C6.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.10 23:07 Tsiteeri


Võta jah vahelduseks midagi muud ja soovitavalt mõni hea väändega vabalthingav. Siis on muidugi see häda, et igav võib hakata. Eriti sinu seniseid seiklusi arvestades.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 21.12.10 23:08 Tsiteeri


Aga kas jätkad ikka Audi ridades vöi on juba hetkel olevaga mingid kahtlused tekkinud?

Mnjahh... mis siin höisata...kes taob tuhandeid, kes vähem aga mulle tundub, et suuremad vigisejad need, kes lappavad vähem isenditesse, mingil määral vöiksin ka ennast vigisejate ridadesse liita :)

Kas pump on renoveeritud/vahetusfondi osa vöi ...?
Hakkab juba sinu puhul peaaegu Margusja mööte välja loopima :P


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  12
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.3% - SQL: 52.7%]