Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.5Q - 2001 - e.t.s (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3945)
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 09.01.10 22:40 Tsiteeri
Audi A6 2.5Q - 2001 - e.t.s



Tere, sai soetatud umbes kuu tagasi C5 kerega Audi A6.
Tegemist on 132kw diisliga ja automaat kastiga. Kuna minujaoks on tegemist esimese sakslasest sõiduaotoga, siis peab tunnistama, et nii mugavat isendit pole mul enne olnud. Minekuga olen ka suhteliselt rahul, kütusekulu tuleb praegu 10L/100km mis vist on praeguste külmadega ok! Autole sai tehtud enne ostu päris põhjalik kontroll ja üldiselt võib rahul olla. Väikesi vigu muidugi on:ABSi ja veojõu kontrolli tuli hakkab vahest põlema, siis suunatulede relee häälitseb veel tükk aega pärast pöörde lõpetamist(kuid mitte iga kord) ja muidugi kõige suurem viga on see, et kui mootor on natuke jahtund siis on väga pikk käivitus samas kui külmalt ja soojalt läheb matsust käima. Mõned sõbrad muidugi hoiatasid, et sakslase pidamine on sama nagu väikse lapse kasvatamine mis paistab, et veab paikka aga elame näeme. Kui aega saab siis riputan mõnipäev mõne pildi ka!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 09.01.10 22:51 Tsiteeri


ABS'i võid diagnostist läbi lasta, siis on kohe selge, kas viga ABS pumba ajus (see on tüüpviga, aga samas ka 3000 kuni 5000 kroonine laks), mõne ratta pöörlemisanduris või rooli asendianduris.

Suunatulede probleem on tõenäoliselt seotud suunatulede kangiga, selle vahetus kuni 1000 krooni.


Pane ka aastaarv kirja ! Kust ja kuidas ostsid, oleks ka põnev kuulda ?


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 09.01.10 23:19 Tsiteeri


Ah jaa selle pisi asja unustasin, tegemist siis 2001 aasta isendiga ja ostetud sai a24 kaudu ning tehnilise kontrolli tegih Aava Raini juures. Tuli ta Pärnust ja enne seda Saksast. Läbisõit 240 000km ja äsja sai tehtud rihma vahetus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 09.01.10 23:19 Tsiteeri


Ja kui suunatule kangi viga ei paista olevat siis relee ise, ja see on kuni 400-500 eekune investeering ja vahetus võtab 5 min.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.10 00:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
ABS'i võid diagnostist läbi lasta, siis on kohe selge, kas viga ABS pumba ajus (see on tüüpviga, aga samas ka 3000 kuni 5000 kroonine laks)


Tead, kui ma üks päev enda Audi vigasid meenutama hakkasin ja samas foorumit sirvisin, siis mulle hakkas tunduma, et Audi ongi ise üks suur tüüpviga. Küll airbag, küll abs, küll tagumine kojamees, küll esimesed kojamehed, küll tagumised aknad, küll antenn jne. jne.
Paistab, et kõik, mis auto küljes nässu võib minna on tüüpviga.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.10 00:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R

Paistab, et kõik, mis auto küljes nässu võib minna on tüüpviga.

Harry, sinu postitust mõjutab su enda auto;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.10 00:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R

Paistab, et kõik, mis auto küljes nässu võib minna on tüüpviga.

Harry, sinu postitust mõjutab su enda auto;)


Eks ta mõjutabki ja sellele vastu ei saa, sest see on Audi. Sai alles paar päeva tagasi ka sellest töökaaslastega räägitud, kes eelnevalt Audit omanud ja nõustusid sellega, kuna ka neil täpselt samad jamad olnud, mida ma eelnevalt nimetasin ja mida me igapäevaselt siit foorumist loeme. Nüüdseks üks sõidab muretult Chevyga, teine Mossega. :D Eks näis, kumma ma neist kunagi valin. :D


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 10.01.10 16:52 Tsiteeri
Et siis üks klõps.



http://img690.imageshack.us/img690/9360/img0604sk.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KrahvK
huviline



Registreerunud 26.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 q 2,5TDI 132kw

postitati 10.01.10 21:33 Tsiteeri


Tee seest ka mõni klõps siis juba. Mis suunatule raginasse puutub, loe seda. Kehva käivitamise vastu aitab küünalde vahetus loe seda. Ja juhin tähelepanu läbisõidule, selle kilometraazi pealt on tehas ette näinud nukkvõllide vahetuse kahjuks, kas see töö on juba tehtud? Kui mitte siis arvesta korraliku väljaminekuga ja loe veel seda. Ise sõidan ka sarnase isendiga poolteist aastat ja ei kurda veel grammigi. Aga edu igatahes!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 11.01.10 19:09 Tsiteeri


Seda nukkade asja ma tean ja olen vägagi kursis aga kui nendes asi oleks siis ei läheks ta külmalt käima ja ka soojalt ei läheks ta matsust käima aga minul käivitub ta nii soojalt kui ka külmalt hästi.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 11.01.10 19:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: e.t.s
Seda nukkade asja ma tean ja olen vägagi kursis aga kui nendes asi oleks siis ei läheks ta külmalt käima ja ka soojalt ei läheks ta matsust käima aga minul käivitub ta nii soojalt kui ka külmalt hästi.;)

Ei taha hirmutada, aga se kui sel paar nookurit ära on lennanud ei mõjuta käivitust eriti ja omanik ei saa ka midagi aru. Olen näinud mootorit milles 5 nookurit olid kõrvale lennanud. Omanik ei kurtnud midagi. Vahetama hakkas kuna juhtisisn tähelepanu kulunud nukale mis õlikorgist paistis. Mingid kõvad spetsialistid soovitasid veel sõita, et enne kui küttekulu ei tõuse pole vaja nukasid vahetada. :D Lihtsalt südamerahuks soovitan nukad üle vaadata töö on iseenesest lihtne ja odav kui tihendid katki ei lähe. Aga edu kena ja hea masinaga 2,5 v6 on mõnus sõita eriti veel kui ta Q on.
Hoia teda hästi!
Ja nael ka rehvi. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 11.01.10 19:36 Tsiteeri


Need küll müügikuulutuse pildid aga tehtud normaalselt:
http://img510.imageshack.us/img510/7994/11503301.jpg
http://img412.imageshack.us/img412/2025/11503238.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 11.01.10 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: e.t.s
Seda nukkade asja ma tean ja olen vägagi kursis aga kui nendes asi oleks siis ei läheks ta külmalt käima ja ka soojalt ei läheks ta matsust käima aga minul käivitub ta nii soojalt kui ka külmalt hästi.;)

Minu eelmisel 2.5 V6 TDI-l lõi klapikambrikaane tihendisse tugeva lekke 2007 detsembri alguses(tol korral vaheldusid novembris paarikraadised miinuskraadid plusskraadidega ja paar korda juhtus ka -5 vms). Auto käivitus alati praktiliselt poolest pöördest, ka 2007 alguses olnud kõvade külmadega. Vahetult enne selle lekke ilmnemist käivitus auto sama hästi, minek oli hea(st samasugune nagu 2006 suvel ostes), kütusekulu normaalne, ei suitsenud ega midagi. Kui remonti läks ja lahti võeti, siis selgus, et nukkvõllid olid vanaraud ja 3 nookurit olid jooksus. Mitte midagi ei saanud aru. Hea mootor, töötas vabalt ka pooletoobiselt :D
Peale remonti läks hääl mahedamaks, kuid käivitumises, kütusekulus ja minekus vahet ei täheldanud.

Sõiduomadustelt on see üsna tore mootor, lisaks on sul q ja auto on väga ilus, aga nagu öeldud, siis halbade üllatuste vältimiseks võiksid lasta ülakorruse üle vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 11.01.10 20:17 Tsiteeri


Väga kena sisu! Isal oli kunagi musta sisuga c5 tollel olid polstritel nahk pikkupidi kortsu õmmeldud tundub, et neid varjanete erinevaid.

To Kivipallur
Eitea mis need audimehed neid klappe nii palju panid kui saab ka vähemaga hakkama. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TEH
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.03
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: D3

postitati 12.01.10 21:26 Tsiteeri


See 10l/100km kütusekulu on täiesti normaalne ka suvel. Tegu ei ole kõige ökonoomsema diisliga.
Kui tüüpvigadest mööda vaadata, on tegu täiesti hea autoga, millega sõita. :) Been there, done that.(03a. 2,5TDI Q S-line)


20vt
STANCED
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 13.01.10 21:09 Tsiteeri


Nagu siin üks eelkõneleja juba ütles, et terve audi on üks paras tüüpviga, eks sellega peab leppima:P Kuna mulle üldse ei meeldi akvaarjumitega ringi sõita siis ehk keegi oskab mõnda head kohta soovitada kus kilet hästi ja norm hinnaga pannakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ozzipov
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.07
Asukoht: Jõgevamaa/Põhjamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 Sportback Quattro S-Line Black edition

postitati 13.01.10 21:17 Tsiteeri


Ilus Audi ja ilus sisu tõesti. Rool võiks ka veel S olla, siis oleks maasikas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 13.01.10 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ozzipov
Ilus Audi ja ilus sisu tõesti. Rool võiks ka veel S olla, siis oleks maasikas.

Ka see on plaanis, olen isegi otsind aga enamus üsna kulunud nahaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 25.01.10 18:27 Tsiteeri


Nii kuna käivitus oli kehva suure külaga siis sai vahetatud eelsüüteküünlad. Selgus, et eelmine omanik oli 4 juba vahetanud ja kahte ei saanud kätte, millest ühe oli suutnud pesas ringi keerama panna ja teist polnud julgetud katsudagi. Nii käivitusgi minu auto 4 küünlaga:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 28.01.10 18:28 Tsiteeri


Nii, täna ütles töölepingu üles õhulugeja. Ikka kõige külmemal ajal.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
e.t.s
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 S-Line 4M

postitati 02.02.10 19:50 Tsiteeri


Sain siis uuesti liikuma. Vahetatud õhulugeja ja küttefilter ja asi toimib hetkel. Kuid murelikuks teeb ikka veel see, et kui mootor on natuke jahtund ei rakendu eelsüüde ja käivitumine on kole pikk. Samas kui külmalt ja soojalt käivitub suurepäraselt. Seda nukkade teemat pole enam mõtet eietada, ei viitsi enam sellist s..ta lugeda, sest siis ei läheks ta ju ei soojalt ega kulmalt käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.3% - SQL: 32.7%]