Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.5 tdi - 1996 - -ivar- (Vastuseid: 172 | Vaatamisi: 39510)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 01.01.11 21:29 Tsiteeri


Muidu neid reduktor startereid tean, aga ma mõtlesin, et milline Audi oma välja näeb? Seal all nagu palju ruumi ei ole.

Nüüd vaatasin jah et bensuka oma palju väiksem, aga kuna disla oma väga saada ei ole korralikke, siis paneks bensuka oma külge. Aga tekibki küsimus, et kas jaksab korraliku akuga ringi vedada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 01.01.11 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Muidu neid reduktor startereid tean, aga ma mõtlesin, et milline Audi oma välja näeb? Seal all nagu palju ruumi ei ole.

Nüüd vaatasin jah et bensuka oma palju väiksem, aga kuna disla oma väga saada ei ole korralikke, siis paneks bensuka oma külge. Aga tekibki küsimus, et kas jaksab korraliku akuga ringi vedada?


Ma ei ole öelnudki, et audile olemas on. Lihtsalt uurisin kunagi varem, kas keegi teab midagi nende vidinate kohta. Kahjuks keegi ei teadnud miskit.

Ma kaldun arvama, et bensuka oma üldse ei istugi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kella4
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.11 15:41 Tsiteeri


Kas sul Ivar teinekord pikema ketramise ajal starter üle ei viska sellise peenikese häälega, seejärel jääb starter kohe ka seisma. Mul teeb nii, huvitav mis põhjustel ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 02.01.11 18:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kella4
Kas sul Ivar teinekord pikema ketramise ajal starter üle ei viska sellise peenikese häälega, seejärel jääb starter kohe ka seisma. Mul teeb nii, huvitav mis põhjustel ?


Jah viskab, aga see viitab kulunud pendiksile.
Sain kunagi kasutaja airbag'i käest ühe starteri, siis võtsin sealt pendiksi. Soojemate ilmadega ei saanud aru, aga külmemate ilmadega oli pea võimatu masinat käima saada. Vahetasin enda oma vastu tagasi ja nüüd vahel harva jamab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
valussant
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 V6 94-

postitati 03.01.11 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tsitaat:
Algselt postitas: valussant
Kes mind ka aitaks,mingi kuuspaki eest ca ää teha sama värgi????



Kus kandis sa asud? See töö on imelihtne;)
tervist! vaatan et asud ka jaanis?kas nädala vahetuseti ka seal asud?mul palju sõpru tuttavaid sealt kandist ja käin ise ka seal suht tihti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 03.01.11 19:23 Tsiteeri


Mis bensuka staterisse puutub, siis mina viskasin oma r5'lt selle neetud pisikese pulgakommi sealt kapoti alt minema ja asendasin vanakooli r5 starteriga (hea et üldse ära mahtus). Suuruse vahe on 2x ja pöörete kiiruse ja jõu vahe on samuti 2x. Talvised käivitused on lust ja lillepidu. Mis aga diisli versus bena hambumusse puutub, siis paraku ei tea kosta :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 03.01.11 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mis bensuka staterisse puutub, siis mina viskasin oma r5'lt selle neetud pisikese pulgakommi sealt kapoti alt minema ja asendasin vanakooli r5 starteriga (hea et üldse ära mahtus). Suuruse vahe on 2x ja pöörete kiiruse ja jõu vahe on samuti 2x. Talvised käivitused on lust ja lillepidu. Mis aga diisli versus bena hambumusse puutub, siis paraku ei tea kosta :(.


Hakkab küll teemast välja minema, aga panin omale nüüd bensuka starteri külge, enne muidugi puhastasin ja määrisin. Täna hommikul igatahes probleeme ei olnud käivitamisega, tõmbas "poolest pöördest" käima. Hambumine, kinnitused, klemmid- kõik istub ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 04.01.11 18:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mis bensuka staterisse puutub, siis mina viskasin oma r5'lt selle neetud pisikese pulgakommi sealt kapoti alt minema ja asendasin vanakooli r5 starteriga (hea et üldse ära mahtus). Suuruse vahe on 2x ja pöörete kiiruse ja jõu vahe on samuti 2x. Talvised käivitused on lust ja lillepidu. Mis aga diisli versus bena hambumusse puutub, siis paraku ei tea kosta :(.


Mis masinatel see nö vanakooli starter küljes on?
Mu 87 aasta 90nel oli küll mingi pisike junn võrreldes disla omaga.

OT: Kps olid sa täna forssis?:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 05.01.11 17:19 Tsiteeri


Tegin ühe tähelepaneku.
Mul on pidevalt probleeme pagassi luugiga. Ehk jäätub ära.
Pühin koguaeg lume maha, aga tahaklaasile tekib jube jää hunnik, mis ei lase pagassil avaneda.
Millest see tingitud võib olla? Kui nüüd asi päris hulluks lasta, siis tekivad jäätükid ka pagassi hingede alla ja siis on pagassi luuk 0.5cm kerest kõrgemal ja kõik taevaollus sajab sisse.
Üsna tülikas on käia autot iga nädal sulatamas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.01.11 17:25 Tsiteeri


See ilmselt kõikide sedaanide eripära. Minu C3 kogub samuti sinna klaasi ja luugi vahelisele alale parajad jääkamakad. Üldiselt olen vältinud ka pagassi avamist :D. hirmus valulik tundub see. Vihmaga on samuti jama. Vesi jookseb kõik luugi pealt kenasti pagasnikusse nurkadest.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 05.01.11 18:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
See ilmselt kõikide sedaanide eripära. Minu C3 kogub samuti sinna klaasi ja luugi vahelisele alale parajad jääkamakad. Üldiselt olen vältinud ka pagassi avamist :D. hirmus valulik tundub see. Vihmaga on samuti jama. Vesi jookseb kõik luugi pealt kenasti pagasnikusse nurkadest.


No kahjuks ma ei saa vältida pagassi avamist. Mul sinna ehitatud süsteem, mis aitab diisli ka -20ga käima:D
+ veel igasugused tööriistad ja asjad mida pidevalt vaja läheb...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 05.01.11 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tegin ühe tähelepaneku.
Mul on pidevalt probleeme pagassi luugiga. Ehk jäätub ära.
Pühin koguaeg lume maha, aga tahaklaasile tekib jube jää hunnik, mis ei lase pagassil avaneda.


Alati on aidanud kui harjaga iga puhastamise ajal seda lund ja muud jama ära sealt rapsida. Tihendite ja hingede puhtana hoidmine aitab ka.

Endal veel üks rätik pagassis, et kui luuk lahti ja seda sodi eemaldada, siis kõik kukub rätile, mitte otse pagassi sisse.

Muud lahendust raske välja pakkuda, see auto ehitus on seal selline nagu ta on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 05.01.11 18:11 Tsiteeri


Auto lumine ja tagaklaasi soojendus sisse ja sulatunud lumi/jää jookseb sinna pagassi ääre alla. Auto seisab öösel ja jäätub kenasti kinni. Ma tavaliselt ei viitsigi kakkuma hakata vaid soojendus sisse ja natu aja pärast lahti jälle.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 22.01.11 00:01 Tsiteeri


Nonii diislimehed... ootan erinevaid teooriaid:
nö lähteandmed:
Sõitsin eelmine reede auto maja ette, kõik ideaalne ja töötas .
Vahepeal seda autot vaja ei läinud ja järgmine käivitus oli 16ndal.
16 ehk pühapäeval ketran ja ketran aga masin ei luba ka...
Lohistasin masina garaazi ja panin puhurid alla.
Kui garaazis oli pluss sees hakkasin proovima.
Sain masina pika käiamise peale käima, aga pump lagiseb peal.
Vahetasin filtri ühe vana toimiva vastu ära, aga muutusi null!

Küsimus:
Mis juhtus? Miks pump lagiseb?

Minu loogikal põhinevad teooriad:
1) Küte hangus, filter umbes see nv oli alla -24 külma.
2) Kütte hulgas oli vett, mis juhuslikult oli pumbas ja pump oli kinni ja viskas rihma üle.

Vag Com andis järgnevad veakoodid, mis peale kustutamist tagasi ei ilmunud!?

3 Faults Found:
00522 - Engine Coolant Temperature Sensor (G62)
30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent
65535 - Internal Control Module Memory Error
00-00 - -
00550 - Start of Injection Regulation
17-10 - Control Difference - Intermittent

Viimane veakood on tuttav, kuna diislil keeratakse talvel süüde veidike varajaseks, et paremini süttiks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martin471
huviline



Registreerunud 06.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant , 3.0TDI quattro, 2005

postitati 22.01.11 11:15 Tsiteeri


Kui sa auto korra käima said, kas peale seda veel käivitada proovisid? Kuidas siis käivitus ja kas pump tegi ikka sama häält? Kui väidad, et pumbast on laginat kosta, siis usun, et midagi head see küll tähendada ei saa. Huvi pärast võid ka küljest ära keeratud kütusefiltri tagurpidi keerata, vaata, mis sealt välja valgub. Ehk annab seegi natuke aimu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 22.01.11 12:41 Tsiteeri


Esimene vekood on vast sellest, et katkestad mootori temperatuuriandurit et paremini käivituks? Teine viitab valele pumba ajastusele. Ma arvan, et pumba rihma viskas üle või väntvõlli ots andis järgi. Kui vändaots siis klapid klõbisevad ja süüde on hiline ei lähegi käima. Ära enam käivita kontrolli märgid üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 22.01.11 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martin471
Kui sa auto korra käima said, kas peale seda veel käivitada proovisid? Kuidas siis käivitus ja kas pump tegi ikka sama häält? Kui väidad, et pumbast on laginat kosta, siis usun, et midagi head see küll tähendada ei saa. Huvi pärast võid ka küljest ära keeratud kütusefiltri tagurpidi keerata, vaata, mis sealt välja valgub. Ehk annab seegi natuke aimu.



Auto saab uuesti käima ja kõik, aga lihtsalt pump teeb koledat häält. Lasin mootori töösoojaks ka, aga ei mingeid muutusi.


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Esimene vekood on vast sellest, et katkestad mootori temperatuuriandurit et paremini käivituks? Teine viitab valele pumba ajastusele. Ma arvan, et pumba rihma viskas üle või väntvõlli ots andis järgi. Kui vändaots siis klapid klõbisevad ja süüde on hiline ei lähegi käima. Ära enam käivita kontrolli märgid üle.


Esimene veakood on tõesti sellest, et küünlaid pikemalt saaks anda.
Nüüd kui masin nädala seisis läks käima, aga ikka lagiseb.



Igaljuhul pump on praeguseks maas ja toimetatud Oisu Diislisse.
Põhjus miks ma selle sinna viisin oli, et pumba võll lõtkus radiaalsuunas.
Konsulteerisin hr. Siemanniga ning andsin pumba tema kätte.
Kõige tõenäolisem on see, et pumba puksid persses ja tõmbas võlli viltu ning sellest ka lagin.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 26.01.11 18:28 Tsiteeri


Oisu Diislist tuli vastus...
Ei ole pumba puksil häda midagi, hoopis pumba ennaku kolb või mis iganes see ka on oli kinni.
Kuna mu vana pump seal veel alles siis tegi kahest kokku miskit.
Põhjust öelda ei osanud ja euri tahab 170 saada:S


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 18:37 Tsiteeri


Ennako siis ilmselt eelsüütenurk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 28.01.11 17:46 Tsiteeri


Jõudsin just maale ja nüüd kiirelt pumpa peale ajama...
Aga on kellegil ideid, miks see ennaku kolb siis kinni jäi?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martin471
huviline



Registreerunud 06.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant , 3.0TDI quattro, 2005

postitati 28.01.11 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Jõudsin just maale ja nüüd kiirelt pumpa peale ajama...
Aga on kellegil ideid, miks see ennaku kolb siis kinni jäi?


Kõige suurema tõenäosusega on asi siiski kehvas küttes. Eelmine kord sul pump ju kütte pärast laiali jooksiski. Kas seda sama solki süsteemi sisse ei võinud jääda? Või ega Oisu mehed sulle su enda vana kolbi sinna pumba sisse ei pistnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 28.01.11 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martin471
Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Jõudsin just maale ja nüüd kiirelt pumpa peale ajama...
Aga on kellegil ideid, miks see ennaku kolb siis kinni jäi?


Kõige suurema tõenäosusega on asi siiski kehvas küttes. Eelmine kord sul pump ju kütte pärast laiali jooksiski. Kas seda sama solki süsteemi sisse ei võinud jääda? Või ega Oisu mehed sulle su enda vana kolbi sinna pumba sisse ei pistnud?


Kütte viga ei tohiks olla. Süsteemi lasin tühjaks ja olen sõitnud ainult Olerex tankla küttega.
Oisu mehed ei võtnud seda nö "uut" pumpa lahtigi, vaid lihtsalt stendisid ära.
Igaljuhul hetkel lammutasin auto eest puhtaks, et saaks mootorit üldse ringi ajada ja nüüd tulin autodatast märkide jooniseid üle kontrollima:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martin471
huviline



Registreerunud 06.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant , 3.0TDI quattro, 2005

postitati 28.01.11 22:38 Tsiteeri


Säti siis süüde ka ilusti arvutiga paika. Ühest teemast nägin su vag-comi pilte ja sealt paistis, et süüde oli hirmus varaseks timmitud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 28.01.11 23:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martin471
Säti siis süüde ka ilusti arvutiga paika. Ühest teemast nägin su vag-comi pilte ja sealt paistis, et süüde oli hirmus varaseks timmitud :D


Oeh jah... see vag com tahab õppimist, aga olukord tunnike tagasi oli väga masendav...
Sain mootori käima, lagin sama... Peale märkide kontrollimist selgus, et nukk vända suhtes valesti.
Panin siis hammasrihma paika tagasi ja siis jebisin süütega natuke ja käima hakkaski. Küll on veel natuke timmimist, aga homseks peab ka veel miskit jääma.
Vahepeal juba sai mõistuski otsa, aga õnneks hakkas asi jälle looma:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 29.01.11 12:25 Tsiteeri


Millise joonega tuleb see vag com tdi timing kokku ajada?
Kas ülemise ehk rohelisega või keskmise ehk sinisega?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.3% - SQL: 34.7%]