Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kasutatud varuosade ost ja minu seiklused Tartus ... (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 6135)
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 16.06.04 20:29 Tsiteeri
Kasutatud varuosade ost ja minu seiklused Tartus ...



Niisiis, algas minu seiklus foorumist ---> http://www.calibraclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=1186
helistasin vennale, hind sobis perfektselt. Esmaspäeva õhtul oli põhimõtteliselt deal tehtud.
Helistasin Tartu sõbrale, et too nad siis teisipäeva homikul välja ostaks ja Cargosse paneks, peale seda teen ülekande talle. Kõik sobis. Teisipäeva pärastlõunal tuled käes ja rõõm missugune, kuna sain lihtsalt hullupööra hea hinnaga
Järgmine teema, edasi müüa. Uus KB lahti ja ennäe imet, ongi keegi õnnetuke paari tulesid ostmas. Väike kõne ja kokku lepitud aeg siis kolmapäeva pärastlõunaks kokku lepitud. Seega sõit Tartu, kuna usaldus võõraste suhtes puudub seoses maksmisega.
Täna siis, kolmapäeval suund Tartu poole kell 12.30, lahe on sõita kui "jänes" ees, kiirustest ma ei räägi Mäol üks kuiv blondki peale sai võetud ja tee oli sile ja Coca Colat sai joodud
OK
Nüüd siis asja juurde, Tartus kl 15.15 ca saabusidki ostjad auto juurde ja tulesi kaema, seletasin asja lahtimis ja kuidas juurde aretada ja probleeme erilisi pole jne, kui ÄKKI 4-5 härrasmeest mu auto ümber, neist paar tk vehkisid ametimärgiga, mul dokke jne küsima kukkusid. Tulede ostja küsis, kust said need tuled, ütlesin kuidas, tuli vastuseks, "Tuleta ikka hästi meelde!"
Minu küsimusele "MISASJA?" Istus mulle kõrvale 1 politseionu ja suunas teiste autode järgi mis ees sõitsid. Käskisin vöö peale panna, mis peale vastati, "Sina sõida" Ei pannudki
Politseis siis akkaski komejant pihta. Varastatud asjad minu autos, võeti tark raamat, kus kirjas,omandamise, turustamise ja hoidmise eest rahatrahv või kuni aasta vangi.
Mina ja siis rahulik ?
Naersin vennikeste peale, et kuulge tulge mõistusele ...
Kus juures auto juures olnud OSTJAD väitsid 100 % kindlusega, et need ON nende tuled.
Mis siis nüüd, suht s*tt lugu ju, hakka tõestama, et ei oma varastatud asjadega mingit pistmist kui kõigest sisse ost ja väljamüük ....
Võeti siis seletus kui tunnistajalt, miks ei tea, sest tegelikult olin ma ju kahtlusalune. Suunasin siis ka need härrad foorumisse, kust pärineva info põhjal need ostsin ...
Arvate et kedagi suurt huvitas see ...
Õnneks lubati mul arvutit kasutada ja juheendada neid tõele lähemale. Vaatasin siis kasutaja rav postitusi, ja mis ma leidsin: http://www.calibraclub.ee/foorum/search.php?search_author=rav
21 märts alustas vend omale esistanget otsima, 30 märts esitulesi, ja 15 mai juba müüs esmakordselt neid samu tulesi, sama tekstiga. Lootus tuli tagasi, MA EI OLE OSTNUD VARASTATUD ASJU. Calibra vidinaid ei saakski müüa varastatuna avalikult nagu tegi seda rav. Nii arvasin mina. Küsides politseilt, MILLAL nendel härradel need tuled varastati, vastust ma ei saanud, vahepalaks veel see, et politsei konfiskeeris mingi asitõendina need tuled ära, kuna "ostjad" tundsid neis ära OMA tuled...
Uurimine jätkus kui pakkusin igakülgset abi panga vfäljavõtete näol ja tunnistaja näol, kes need mulle välja tartus ostis. Teemaks siis et ostetud võõra inimese käest ja et mina puhas siiski...
Lubati minna ..kell siis juba 6 läbi ..
Mis mina tegin, helistasin müüale ja sogasin mingist auto veast, et kokku saada ja arutada asju muust valdkonnast. Tuligi, tore noorhärra...
Astusin autole ligi ja mis ma näen TUTIKAD tuled ees.
Ei hakanudki keerutama, ütlesin, et tuledega jama, asi politseis, et kust tema nad sai.
Vastus tema poolt ja TÕESTATAV Tallinnas aasta alguse poole siis kindlustuse laks, Tartus töökoda, mille nime ei mäleta tal auto korda teind ja UUED tuled ette pannud, tagastatud tuledel oli siiani peal kiri "Calibra tagasi" Kindlustuses on pildid avariist ja detailidest ja tõestabki ära, et tema omad ja müüs mulle omna vanad ... Joke eksole Homme siis läeb müüa taas politseisse ja uurimine jätkub. Helistasin õhtul vihast "ostjatele" ja ütlesin, et kui teie praegu valetate, mis on ka 99 % tõenäoline minu silmis, siis valetamise eest ja minu lollitamise eest kaeban nad kohtusse. Sealt vastu tuli naer ja stiilis, et millega mulle müüja tõestab et need tema omad olid, küsisin, kas neil oli tuledekõrgusregulaatori mootoriga tuled või mitte, millele ma vastust ei saanudki, ka sellele, et kas neil on murdunud "kõrvad" alles, millega nad saaksid tõestada nende tulede õigusjärgset omanikku. Neile piisas sellest, et nad kohapeal oma tuled ära tundsid No ma ei saa aru, tuled olid täiesti stock, ilma tundemärkideta, mille aga nemad kohapeal leidsid ..

Praegusel hetkel usun, et härradel maibi varastatigi tuled ära, aga üritavad hetkel võõraid tulesi "tagasi saada" kuna tuled maksavad ikka jõhralt Calibral. Üsna inetu lugu siis mulle, kes ma OSTSIN need tuled, sõitsin ise Tartusse Tallinnast neid müüma ja siis veel selline kammajaa kaelas ...terve päev + materjaalne kaotus, nii tulede, kui tel kõnede ja sõidu näol ...

oehh tarkadele küsimustele oskan veel vastata maibi

Äkki 1 asjaosalistest räägib omapoolset kah :D


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 16.06.04 20:46 Tsiteeri


eino täitsa ***** ikka... kaastunne Sulle igatahes...veelkord tõstus Eesti Politsei meeletust professionaalsusest:mad:
...samas muidugi positiivne, et üldse selliste asjadega tegeletakse...
...ja nende nn kannatajatega võiks tõesti midagi ette võtta...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 16.06.04 21:15 Tsiteeri


saaks miski sama tünni tagasi teha neile rsk:mad:

ärikad rsk:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.06.04 22:05 Tsiteeri


Olen kunagi umbes sama läbi elanud autostereot müües. Selle vahega, et politsei ei olnud asjasse segatud ja stereo oligi tõesti varastatud. Peale seda kahtlustan kõike ja kõiki. Ning enamasti lisan ka igasugustele ostukuulutustele, et varastatud asjad ei huvita. Ja arhiveerin hoolega kõik telefoninumbrid, igasugused kontaktid jne.
Need vennad on ikka parajad tü.ap.ad kes enda tuled "ära tundsid". Selline asi peaks ka karistatav olema. Paraku peale omakohtu pole sihukestele karistust kahjuks ette nähtud. Samas võib ka nendest aru saada- neilt ju varastati tuled, ju siis oli soov "oma tulesid" ära tunda nii suur, et tõenäoliselt oleksid nad ka mõne muu masina tuledes enda omad ära tundnud.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 16.06.04 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Paraku peale omakohtu pole sihukestele karistust kahjuks ette nähtud.


siiski on... valetunnistuste andmine ja kui suudad veel tõestada, et sihilikult, siis kohe kindlasti saaks neile ära väänata.

asi on veel hullem kui neilt tegelt polegi tulesid varastatud. näiteks sõitsid ise puruks, uusi ei raatsi osta, keerasid eest ära, kutsusid mendi, ütlesid et varastatud ja nüüd üritavad neid endale saada .. no mingi selline skeem.

kui viimase skeemi suudaks paljastada siis peaks olema mingi 3-5 aastat ruudulist kardinat. täpselt ei tea, aga umbes nii + mingid trahvid möllud

äkki mõni targem jurist meil siin oskab täpsustada'


aga lugu iseenesest on masendav ja politsei suhtumine suht tavaline, neil on skoor kirjas, "pätt" käes, kas õige v vale, poh, vähemalt on keegi käes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.06.04 23:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Paraku peale omakohtu pole sihukestele karistust kahjuks ette nähtud.


siiski on... valetunnistuste andmine ja kui suudad veel tõestada, et sihilikult, siis kohe kindlasti saaks neile ära väänata.

asi on veel hullem kui neilt tegelt polegi tulesid varastatud. näiteks sõitsid ise puruks, uusi ei raatsi osta, keerasid eest ära, kutsusid mendi, ütlesid et varastatud ja nüüd üritavad neid endale saada .. no mingi selline skeem.

kui viimase skeemi suudaks paljastada siis peaks olema mingi 3-5 aastat ruudulist kardinat. täpselt ei tea, aga umbes nii + mingid trahvid möllud

äkki mõni targem jurist meil siin oskab täpsustada'


aga lugu iseenesest on masendav ja politsei suhtumine suht tavaline, neil on skoor kirjas, "pätt" käes, kas õige v vale, poh, vähemalt on keegi käes.


Mhmhh, sõnastasin pisut valesti. Et ametlikult sellise asjaga kohtuvõiduni jõuda tuleb kulutada hulgaliselt raha, aega ja veel rohkem närve. Usun, et eelpoolnimetatud kolme komponendi kulu on niivõrd suur, et ei ole eriti mõttekas asjaga kohtu poole pöörduda. Seda silmas pidasingi.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 16.06.04 23:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Tsitaat:

Mhmhh, sõnastasin pisut valesti. Et ametlikult sellise asjaga kohtuvõiduni jõuda tuleb kulutada hulgaliselt raha, aega ja veel rohkem närve. Usun, et eelpoolnimetatud kolme komponendi kulu on niivõrd suur, et ei ole eriti mõttekas asjaga kohtu poole pöörduda. Seda silmas pidasingi.


sellised tossikesed saavadki nii politsei ku pedede käest peksa
oma õiguse eest on ALATI mõte võidelda, ja kaotaja maksab kohtukulud ;)



www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 17.06.04 09:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja MarkoC
Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Tsitaat:

Mhmhh, sõnastasin pisut valesti. Et ametlikult sellise asjaga kohtuvõiduni jõuda tuleb kulutada hulgaliselt raha, aega ja veel rohkem närve. Usun, et eelpoolnimetatud kolme komponendi kulu on niivõrd suur, et ei ole eriti mõttekas asjaga kohtu poole pöörduda. Seda silmas pidasingi.


sellised tossikesed saavadki nii politsei ku pedede käest peksa
oma õiguse eest on ALATI mõte võidelda, ja kaotaja maksab kohtukulud ;)


Vahel on kasulikum nii politsei kui pedede käest peksa saada, miljonid närvirakud jäävad puutumata. Olen üldiselt ka olnud kogu aeg selline võitleja tüüp, kunagi protsessisin suhteliselt edukalt kiiruse ületamise pärast (kohtuistungeid oli ikka päris mitu), samuti on läinud vägagi edukalt võlgade sissenõudmine. Tagantjärele neid asju analüüsides jõuan aga järeldusele, et selliste asjadega lihtsalt ei ole mõtet tegeleda. Omaette teema on muidugi see, et tegelemata jätmise puhul jälle saavad igasugu värdjad ülbust ja kindlust juurde. Sellegipoolest pean oma aega ja närve olulisemaks kui kellegi kasvatamist. Olen vist juba liiga vana selliste asjade jaoks, loodan siiralt, et nooremad ja energilisemad inimesed kaabakatele tuule (tule) alla teevad. Nii, et minu poolt igaljuhul edu selle olukorra lahendamisel.



Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 17.06.04 12:37 Tsiteeri


Kui jama läbi ja tuled tagasi siis oleks huvi parema esi tule vastu ei varastatud neid ära küll aga jooksis post teele.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 17.06.04 14:46 Tsiteeri


trehvas siis nii, et mina olin see "tartu sõber"
aga jah...kino missugune...
algus selline nagu marko rääkis, mulle siis eile helistati õhtul miski hetk autojälitusest: calibra tuled, marko, vahendamine, varastatud jne...sellised sõnad siis käisid läbi...
mina muidugi ei saand algul mitte pekkigi aru et mis pull lahti on.
kästi kohale tulla, mis mul siis muud üle jäi...
vile põhja ja leekima.
saime siis enne markoga kokku, kes kutsus müüja kohale veel ja nii me siis koos kambaga miilitsaonude juurde sammud(rattad) seadsime.
mind kuulati üle, taheti panga väljavõtet ja öeldi et neil läheb sellega miski 2-3 nädalat ikka aega, siis pakkusin omapoolset abi et võib ju ka hanza.net-ist selle kohe võtta...miilitsaonu kehitas õlgu ja lasi arvuti juurde siis...
väljavõte käes, prinditi välja, minu bookstaav alla.
siis ajas veel miskit arusaamatut juttu ja käskis väljas oodata.
olime siis 3kesi väljas, markol ja müüjal ei kästud oodata vaid lubati minema, passisime siis väljas, ajasime juttu ja närvitsesime.
miski hetk miilitsaonud istusid autosse ja lasid jalga, mulle ei sõnagi sellest et olen vaba :P
miski hetk siis lihtsalt läksime laiali.
siiani pole mind veel tagasi kutsutud.
aga kes teab mis sellest veel saab.

btw. see koht kus seda calibrat tehti on a/s ARAND, kus kirjutatakse alati omanikule tagasi minevatele detailidele peale markeriga et tagastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 17.06.04 15:38 Tsiteeri


mõtte peas, et Võsa Petsil hea teema nämmutamiseks rahvale teha ...
Kuida libaomanike pärast asusad kodanikud kannatavad, igatahes selle Tartu "ostja" ja "õige omaniku" annan rõõmsalt veel kohtusse ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 21.06.04 11:34 Tsiteeri


nii palju siis uudist, et tuled lähevad ekspertiisi, st autovärvi hakatakse pealt kratsima ja võrlema kahe punase auto vahel ...
Kuna omanik ei osanud täpsustavalt vastata pollari kysimustele, SICK, kui paljud teist TUNNEKSID oma tuled ära ? ? ?
ÕÄKKK see teema krt ...
Kuu aega ootamist sellega ca ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.06.04 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja MarkoC
Kuu aega ootamist sellega ca ...

Noh suhtkrut paaki või makroflexi sumpsi paneb kah vennikesed mõtlema :D Saame aru, et vendadel kah hing täis ja maakera peale vihased, aga mingi pulli suust välja ajamise peale tuleb kindlasti kümnesse anda. Ega nad ise paremad sel juhul pole, kui need, kes nende auto tuledega minema jalutasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 29.07.04 12:30 Tsiteeri


HALLELUUJA ! ! ! :)


täna siis kõne Tartu pollarisse ja paluti tuledele järgi minna, ekspertiis siis minu kasuks nagu ka arvasin seda ...
I like when plans get together :D

Aga selle ahvi kohta akkan aga avaldust kirjutama kui mu sõidukulusi kinni ei pleki :mad:


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rafaello
huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Tallinn, Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: audi

postitati 29.07.04 12:35 Tsiteeri


sõidukulutused peavad nad kinni plekkima, samuti ka keskmise töötasu. Pead need ära tõendama. Aga üldjuhul makstakse kinni bussipilet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 29.07.04 12:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rafaello
sõidukulutused peavad nad kinni plekkima, samuti ka keskmise töötasu. Pead need ära tõendama. Aga üldjuhul makstakse kinni bussipilet.


kui ära võeti, siis sõitsin neid MÜÜMA sellele ahvile, seega tekkis jama selle ahvi pärast kes NII kindlalt väitis, et need tema tuled on ... seega esitan avalduse tema vastu, krt oleks ta siis kahtlenudki, väga kindel oli endas ...:mad:


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 29.07.04 12:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja MarkoC
Tsitaat:
Esialgne postitaja rafaello
sõidukulutused peavad nad kinni plekkima, samuti ka keskmise töötasu. Pead need ära tõendama. Aga üldjuhul makstakse kinni bussipilet.


kui ära võeti, siis sõitsin neid MÜÜMA sellele ahvile, seega tekkis jama selle ahvi pärast kes NII kindlalt väitis, et need tema tuled on ... seega esitan avalduse tema vastu, krt oleks ta siis kahtlenudki, väga kindel oli endas ...:mad:

Hea, et süüst puhtaks ja tuled tagasi said! Hää, et niigi läits:) Aga hoia meid siis ilusti järgnevaga ka kursis!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.04 14:56 Tsiteeri


ja läkski siis kõik õnneks :D
tahaks kah penaraha tagasi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 02.08.04 20:48 Tsiteeri


nii jätkame siis sealt kus pooleli jäime ...

ÖÄKKK @Eesti politsei oleks kohe posti alguseks paras öelda :mad: see pole teile ka uudis :D


Neljapäev siis 29 juuli, helistasin taaskord Tartu autojälituse majja eksole, härra Ämarik on seal tore mees, kes siis minu asjaga tegeles ...
Neljapäev siis oli meie jutt lühike, minu küsimusele, kuidas on lood nende tuledega, küsis härra mu käest kohe, MILLAL on mul võimalik Tartu tulla. Mina vastasin, et põhimõtteliselt ka reedel, mille peale härra vastas et jumala eest mitte reedel, siis tal puhkepäev ja et esmaspäev on parem. Kokkulepitud ...

Esmaspäeva hommik, äratus, kikud puhtaks, 1 asi veel ja Tartu poole minek ...
ca 12 paiku siis Tiigi tn-l ja kõne härrale, lasigi sisse, tore. Igaks juhuks tuli ka tütarlaps sisse, et ma pärast nagu "piki kellasi" ei saa mingi teemaga.
Esialgne jutt oligi tore minu jaoks, pandi tuled lauale ja räägiti mulle ikka pikalt laialt oma kahtlustest veel tulede siis ÕIGE päritolu kohta, kuna mingid kulumisjäljed justkui ei klapi ikka jne ...
Mina aga küsisin siis, et miks me nüüd sellest räägime, tuledel peal mitmeid tunnuseid, ntx markeriga kiri peal "calbra tagasi", kirjutatud TAUF AUTOS Tartus, kust tuled peale remonditõid omanikule tagastati. Jutt oli veel rahulik, keerutamist oli juba täheldada, mina teadsin, et 1.5 kuud mis tuled olid mult käest ära, olid ekspertiisis ...Selgus, et nad pole seal olnudki ... se pidavat maksmamõnikümend tuhat krooni ja politseil POLE MÕTET seda teha, sest see on kallim kui TULEDE VÄÄRTUS ! ! !
APPIIIII ! ! !
Oleks mina see "ostja" olnud, kes algusest peale nii KINDLALT väitis et need tema tuled, oleks ma NUI NELJAKS selle ekpertiisini lasknud asja viia aga ....
Miljon küsimust ka minul ...
Hakkasin siis libaostja andmeid uurima, et tahaks nagu 2 x Tartu sõidu eest nagu kompensatsiooni saada vms, et ma pole ka nagu heategevus organisatsioon, kes politseiga heast vabast tahtest nagu kontakti otsib jne ... siis juhtus midagi hämmastavat. Politsei, kes peaks nagu erapooletu olema ja vastama konkreetselt vms, /neid oli ruumis3) läksid äkki kõik PÖÖRDESSE seal ruumis, sain karjumise osaliseks, mida sa nõuad, kes sa oled, tal pole midagi, sul pole õiguseid jne jne jne stiilis valangut tuli sealt ...:o
krt mai saand enam muffigi aru kui hr Ämarik võttis laualt tuled, pani oma nurka need tagasi ja lausus: Kui tahad kellegilt kahjutasu nõuda, siis teeme ikka nagu kord ja kohus ekspertiisi, mis maksab oi oi oi kui palju ja kui mina süüdi jään, siis paragraff 202 saan täiega kaela ka veel .... Küsisin, et miks ma siia siis tulin ? Vastus: ma ei tea !
Küsisin, et leppisime ju kokku et täna tulen siia ja võtan tuled, siis hakati ajama, 1 neist kolmest kelle nime ma ei tea, et KES helistas, kas nemad mulle või mina neile. Mina vastu, et kokkuleppe kohaselt mina neile, seega tuli vastus, et NEMAD POLE MIND SINNA KUTSUNUD
no rsk APPPIIII, te ei kujuta ette mis minu sees vist vallandus ...
Mul jäi karp kinni ja hr Ämarik läkski majast välja ... Ma oli shokis ...
2 imelikku venda jäid kohale ja mina ei suutnud kah nagu liigutada ...
Küsiti: on veel midagi ?
Mina nagu et miks ma nagu tulesi tagasi ei saa nüüd ?
Nemad: kriminaal asi on pooleli ja ma ei peagi neid kätte saama ! ! !
Küsisin, et mis see poolteist kuud tehti nagu siis, vastati, et uuriti ühte tuld ja järgmised 1.5 kuud uuritakse teist tuld !
No andke abi rsk, minu sitt läks ikka nii keema selle 36.8 kraadi juures et te ei kujuta ette ...
selge, need 2 .......(mõelge ise siia EP auväärsetele kodanikele nimetus) saatsid mind rõõmsalt ukse taha ja nii ma siis plaksutasingi ILMA TULEDETA käsi :D
Ei ootasin hr Ämariku ära(käis arestimajas) ja küsisin nagu sõjaväes, et kas tohin pöörduda :D
te ei kujuta ette KUI alandlik ma olin, et mitte tühjade kätega tagasi linna sõita, kuna mulle oli LUBATUD need tuled tagastada ja extra selle pärast ka sinna läksin, oi saadanas, ÖÄAKKK
Ja peale rahumeelset vestlust, kus lubasin noruspäi oma tuledega lahkuda ja kellegi vastu pretensioone mitte esitada, sain lõpuks need kätte ....
KIrjamehele kabinetis mainiti: anna talle need tuled ja tee akt, ta lubas "PISIKESE rahule jätta" <--- sele libaostja siis ?
sõber neil ?

Tekkis aga nii palju küsimusi mul:
1. Kui käib kriminaalasi , milles need tuled osalevad ja see on lõpetamata, kuidas saadi need mulle tagastada
2. Miks mindi NII pöördesse kui tahtsin mulle kahju tekitaja andmeid, et temalt kahju sisse nõuda, kas oli nende hea sõner äkki, kes lõpuks mõistis, et ta ei saa ikka nii lihtsalt neid mu käest kätte ...

kokkuvõttes väga kahtlane case, mille võiks vast avalikkuse ette tuua, kui mul tõesti pole õigust oma kulutusi sisse nõuda ..... (mõelge ise kellelt). Tea kas Võsa Pets ei tahaks saadet teha sellisest juhtumist ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 02.08.04 20:54 Tsiteeri


Saada Delfisse ja mujale :P Delfi Tulipunkt peaks ideepoolest sellise loo avaldama küll...


Endine "insche"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gert
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 2.6 quattro

postitati 02.08.04 20:59 Tsiteeri


Mul varastati aastaid tagasi Haapsalus telk ära ja käisin neli korda Haapsalus seletuskirja kirjutamas.Telk on muidugi siiani leidmata.Aga see kahvatub sinu juhtumiste kõrval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 02.08.04 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja MarkoC

ÖÄKKK @Eesti politsei .


Täiesti nõus ... endal ka liikluspolitseiga üsna ebameeldiv kogemus seljataga - mingi onupoja poliitika on seal ikka sihuke teema, et halb hakkab :(


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Henri
huviline



Registreerunud 06.03.04
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.04 23:10 Tsiteeri


Paku delfile, võsa petkale ja muudele kollastele vidinatele. Kuidagi peab selle jama suurde plaani tooma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 03.08.04 07:10 Tsiteeri


proovi ka "Pealtnägijale" lugu edastada, see saade ikka vaadatuim üle eesti ja naaseb varsti suvepuhkuselt....;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 03.08.04 08:10 Tsiteeri


Eks ole igasugu asju kuuldud kuid see siin on ikka ere täht. Meil klubis ka mõned politsienikud, eitea mis nemad soovitaks teha sellises olukorras? Kuhu pöörduda jne, sest no kurat, sellist asja ei saa lubada ju. Kuskile kõrgemale tuleks pöörduda ja soovitatavlt vist läbi tutvuste sest muidu ei pruugi midagi muutuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 83.2% - SQL: 16.8%]