Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kasutatud varuosade ost ja minu seiklused Tartus ... (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 6138)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.04 08:40 Tsiteeri


Täidsa perses ütlen mina selle peale... ei noh... krt nu ei ole sõnu.
Kella otsa ikka, ja võimalikult suure kui vähegi võimalik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 03.08.04 09:56 Tsiteeri


SL Õhtulehe esikaanele saad raudselt :D

Sorry, kui juba olid seal, ma pole viimaseid lehti lugenud ;)

Üsna selge värk, et mingi kokkumäng...ja Tartu kandis pole see üldsegi võimatu... ega nemad teadnud, et sa nii kõva võitleja oled... ÕLI TULLE !!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teisik
huviline



Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 200tq, S4 2,2T, S2

postitati 03.08.04 22:02 Tsiteeri


Hei


Oman ka kogemusi Herr 2marikuga & tema kahtlase tiimiga suhtlemisel :)

1. kui sinna minna tuleb kohe kaasa v6tta r22kiv 6igusabi (oled syydi v6i mitte)
2. kogu teema tuleb lindistada (kas salaja v6i avalikult) p2rast saab h2id kilde ja teavet Poliisi t88kultuuri(kultuurituse) kohta.
3. oled kohe syydi kui sa ise oma syytust ei t6esta.


Onu 2mariku kild kui soovisin 6igusalast abi saada teatud isiku k2est telefoni teel, kui ma ei olnud suutunud rahuliku r22kimisega neile selgeks teha, et nemad on eeslid (karjuti minu peale, et ei helista ja siis v6eti telfoon k2est kui ma ei allunud nende korraldustele)ja siis Herr 2mariku suust tulev killu rebimine " Mis Sa Tuled siia litsi mu**iga
hirmutama !!!!"


PS. Oman h2id kogemusi AS Politseiga suhtlemisel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 03.08.04 23:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja teisik
Hei


Oman ka kogemusi Herr 2marikuga & tema kahtlase tiimiga suhtlemisel :)

1. kui sinna minna tuleb kohe kaasa v6tta r22kiv 6igusabi (oled syydi v6i mitte)
2. kogu teema tuleb lindistada (kas salaja v6i avalikult) p2rast saab h2id kilde ja teavet Poliisi t88kultuuri(kultuurituse) kohta.
3. oled kohe syydi kui sa ise oma syytust ei t6esta.


Onu 2mariku kild kui soovisin 6igusalast abi saada teatud isiku k2est telefoni teel, kui ma ei olnud suutunud rahuliku r22kimisega neile selgeks teha, et nemad on eeslid (karjuti minu peale, et ei helista ja siis v6eti telfoon k2est kui ma ei allunud nende korraldustele)ja siis Herr 2mariku suust tulev killu rebimine " Mis Sa Tuled siia litsi mu**iga
hirmutama !!!!"


PS. Oman h2id kogemusi AS Politseiga suhtlemisel



ou shitt, krt nii hilja tuled sellise teemaga lagedale :P
sellise info põhjal oleks seda kohe teinud ....
krt pealt näha oli nagu sile poiss, aga täna suheldes, öeldi ka mulle, et vaevalt, et keegi Hr Ämarikku nime kunagi avalikkuse ette toob !
Ei tea miks muidugi ....


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 04.08.04 01:54 Tsiteeri


Tundub sellest jutust, et mees väärib oma nime (ÄMARIK=hämarate suhetega mees). Kas keegi oskab mulle öelda miks meie foorumi politseinikest liikmed ni vagusi on? Tundub, et omade kohta ei taheta midagi öelda, muidu võib endagi kuhta midagi välja tulla vist?.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teisik
huviline



Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 200tq, S4 2,2T, S2

postitati 04.08.04 10:02 Tsiteeri


et keegi Hr Ämarikku nime kunagi avalikkuse ette toob !
Ei tea miks muidugi ....

Eks Keegi kunagi ikke toob mina see polnud kuna ei olnud viitsimist jahuda sel teemal edasi
ja noh ainuke mida nad teha oskavad on 2hvardada ja hirmutada
minul oli firma autoga h2da, siis kui mina ei murdunud mindi firma kallale ja juba sellise asjaga, et ajavad firmale kallale maksupoliisi, pole yhtegi firmat et k6ik korras oleks.

Mida ma t6estan ja kellele, et selline keiss oli !?!

Esimese vestlusvooru viis l2bi 2 miilitsat
siis liitus see Herr. H2marik
ja kui ma olin 4X kysinud mis siis kui avalduse(ei n2inud ka avaldust) kirjutanud isikul polnud selles 6iguseid mis siis saab ? ( mina sain kohe uxest sisse tulles kohe omavoli pragrahvi selga) juba kohe pokri ilma pikema jututa
siis l2ks suuremaks kraaklemiseks ja karjumiseks, siis sai mul juba k6rini kaua v6ib yhte ja seda sama asja r22kida
ytsin, et nyyd helistan ma oma 6igusabile
ja siis vaatab mis sedasi saab.

Ja nii see siis l2ks Herr H2mariku killu pagas & muud sellised r66mud :)



PS. Miilits on miilits ja miilitsaks j22b


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kq
huviline



Registreerunud 07.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.04 11:27 Tsiteeri


http://vana.www.postimees.ee:8080/leht/97/01/18/krimi.htm#neljas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 06.08.04 12:00 Tsiteeri


Leidsin veel....

http://luup.postimees.ee:8080/htbin/1art-a?/98/01/20/uudised.htmXyheteistkymnes
http://vana.www.postimees.ee:8080/leht/96/12/24/uudis.htm


Lisaks veel..

vaadates seda teemat -> http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=8339405
siis võiksind enda lugu ka lehte pakkuda raudselt
ja tee avaldus kaposse või menti (maitea kumba peaks või saab teha) menetlusreeglite jämeda rikkumise kohta ning võimalike onopojadobingute kohta.
otsi kapost üles kutt kes tegeles 97 aastal ämariku casega ja küsi talt nõu ntx, iseasi kas saad seda, aga proovida võib. kui asja saab siis pane kuulutused netti ja otsi üles max arv inimesi kes on ebameeldivustega kokku puutunud seoses ämarikuga, ühendage jõud ja keberneerige teda nii kuis jaksate.

ps kui kavatsed minna kaposse asja uurima ja nõu/abi saama siis ole madalam kui muru :) sõbralik soovitus lihtsalt, kuid ma miskipärast kardan et sealt ei pruugi mingit abi saada antud asjas, aga proovida võid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 06.08.04 13:29 Tsiteeri


täiesti käsitlematu tüüp. loe ja imesta silmad peast. seda teemat võiksid äkki arutada küll mingi juristiga. selline asi peab ikka lõpuks lõppema. keegi peab otsa lahti tegema ja küll tuleb veel Hämariku "kliente" välja, kes on valmis rääkima. igatahes jõudu sull sel karmil teel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madis16
huviline



Registreerunud 01.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Quattro

postitati 06.08.04 13:49 Tsiteeri


Proovi asi suure kella külge panna, kirjuta Ekspressi, Päevalehte, Postimehesse. Küsi nõu Politsei kõrgematelt istantsidelt, justiitsministeeriumist jne. Näiteks justiitsministeerium peab kindlasti ametlikule kirjale mingi (1 kuu vist) aja jooksul vastama.

Madis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morpheus
huviline



Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.04 16:23 Tsiteeri


1 kuu on see aeg jah. Kui kirjutamisel abi vaja, siis võin aidata :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 08.08.04 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja morpheus
1 kuu on see aeg jah. Kui kirjutamisel abi vaja, siis võin aidata :D


kasutaks meelsasti abi...
ei viitsi jutu tasandile asja jätta, kuna enamik elanikkond sinnamaale jääbki asjaga ...
MA EI SEEDI SELLIST EP-d "! ! !


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.4% - SQL: 45.6%]