Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: KRT... ommikul situtakse hing nii täis et...! (Vastuseid: 74 | Vaatamisi: 6914)
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 16.06.04 07:58 Tsiteeri
KRT... ommikul situtakse hing nii täis et...!



Mida teha siis kurjade naabritega, kes su auto KAERAPUDRUGA yle valavad...:mad::mad::mad:
Asi juhtus täna õõsel... õhtul parkimiskohta maja ees ei olnud... siis parkisin auto naabri akna alla muru peale (muru jupp ei kuulu talle, kuna maja on 9 kordne ja asub mustamäel)
Sellepärast, et auto mururibal oli, kallati potitäis kaeraputru yle mu auto... nii tore oli seda ommikul kell 7 maha pesta. See kuramuse pudru ei tule hea kyyrimisega ka maha, eriti siis kui see korralikult kuivanud on :mad:
Kusjuures see ei ole esimene kord... olen ka ommikuti mune ja igast tuhatoosi jääke oma autolt leidnud, kui korra auto mururibale jätan. :mad: Sellised mehed/naised/vanurid tuleks põlema panna...

Mida teeksid siis sina sellise asja korral! Ei aja nyyd kõiki oma naabritele kallale aga tänu sellele, et korralik auto pesu maksab olen nõus..........


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 16.06.04 08:03 Tsiteeri


Arvatavasti oleksin samamoodi teinud nagu Sinu naaber.

See, et murujupp ei kuulu naabrile, ei tähenda seda, et Sa oma autot tohiksid sinna parkida.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.06.04 08:17 Tsiteeri


Ka minu maja ees oli kunagi mururiba. Praegu seda enam ei ole kuna igasugused d........d pargivad seal. Peale seda kui peatumist keelav märk pandi arvab osa rahvast, et kõige õigem on murule parkida. Kaeraputru ma ei kallaks, parema meelega mingi happelise koostisega asja.
Käin tihti vanematel külas (mustamäel, 9kordne maja). Tihtilugu ei ole seal parkimiskohti. Hoolimata sellest õnneks eriti murule ei pargita. Ning kui peaks endal olema vajadus auto murule panna siis kaerapudru pärast ma pahandama küll ei hakkaks. Muru linnas niigi liiga vähe. Kurb, et mõned tegelased arvavad, et nemad võivadki murule parkida.

Muidugi ei õigusta ma pudru aknast välja viskamist sellisel juhul kui see ei olnudki murul parkivale autole suunatud.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 16.06.04 08:19 Tsiteeri


Haljasalale parkimine ja sõitmine keelatud, kui parkisid ja putru leidsid, kutsund politsei välja ja asi oleks meeldiva lahenduse saanud :D
Kes keda siis ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 16.06.04 08:28 Tsiteeri


mu arust on mustakal parkimine üldse probleem, need kes kritiseerivad, ise ilmselt mustamäel ei ela?


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 16.06.04 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Ka minu maja ees oli kunagi mururiba. Praegu seda enam ei ole kuna igasugused d........d pargivad seal. Peale seda kui peatumist keelav märk pandi arvab osa rahvast, et kõige õigem on murule parkida. Kaeraputru ma ei kallaks, parema meelega mingi happelise koostisega asja.
Käin tihti vanematel külas (mustamäel, 9kordne maja). Tihtilugu ei ole seal parkimiskohti. Hoolimata sellest õnneks eriti murule ei pargita. Ning kui peaks endal olema vajadus auto murule panna siis kaerapudru pärast ma pahandama küll ei hakkaks. Muru linnas niigi liiga vähe. Kurb, et mõned tegelased arvavad, et nemad võivadki murule parkida.

Muidugi ei õigusta ma pudru aknast välja viskamist sellisel juhul kui see ei olnudki murul parkivale autole suunatud.


ahha, ja kui vahele jääd selle happilse koostisega, siis maksad auto värvimise ise kinni?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 16.06.04 08:44 Tsiteeri


a tead mis mul oli mustakal 9-kordse ees
kuradi *****
keegi viskas suitsu aknast välja (rõdudelt arvatavasi), ja suits kukkus kapoti peale. ja põles seal ilusti lõpuni ära, ilus pruun laiguke. nii tore


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ally
huviline



Registreerunud 14.06.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 B4

postitati 16.06.04 08:53 Tsiteeri


oled juba mitu korda õppetunni kätte saanud aga ikka teed nii...
eks siis tõsta see probleem parkimisega maja koosolekul ja vaata mis siis saab?

tallinnas mina pargin autot ainult valvega parklasse.siis olen kindel et auto on mul alles ja ega "putru" peal ei ole...
:D:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 16.06.04 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Muru linnas niigi liiga vähe. Kurb, et mõned tegelased arvavad, et nemad võivadki murule parkida.

Ei väida, et see on kõige ilusam aga kui mitte kuhugi ikka pole parkida siis ei jää lihtsalt midagi yle...
Mustamägi ei ole kindlasti ainuke koht kus parkimisega probleeme on... kogu f*** tallinn on yks suur probleem.
Ja see, et muru on linnas vähe siis seda pole kunagi liiast olnud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.06.04 09:42 Tsiteeri


Minu põhimõte üldiselt on, et milles auto süüdi on, et seda rikkuma minnakse??? Kui midagi on, pöördu omaniku poole ja kalla tema pudruga üle. Na**ui on vaja autot rikkuma minna... :mad:


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.04 09:52 Tsiteeri


Sama siin.. milles on auto süüdi???
Juhtus Tartus selline asi, et 9 kordse maja ees parkides (kusjuures täiesti õigel kohal, kus oli parkimiskoht) oli visatud toores muna auto katusele.
Tulemus selline et katus vajab ülevärvimist :mad: sest eks püüdke munakoori sealt kuivanud jamast niisama kätte saada, need krdid kriipisid pinna nii ära et värvis on kuni krundini jooned sees :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 16.06.04 10:04 Tsiteeri


Põhimõtteliselt jah nõus - milles kurat auto süüdi on ... isiklikult nendele inimestele söödaks selle pudru sisse :mad:. Mis puutub suurte majade juures parkimisse, siis pahatihti pole seal muud varianti kui "loominguliselt" parkida - võis siis auto nii kaugele jätta, et koju kõndides ära väsid :P.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 16.06.04 10:10 Tsiteeri


Enda nahal tean juba kui jõhker on muna eemaldada... ise sain õnneks õigel ajal jaole...
Sõber elab õismäel ja keegi oli munaga tema autot loopinud, tulemus oli siis selline: pahtlilabidaga sai muna maha ja uus värv kapotile peale:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 16.06.04 10:31 Tsiteeri


milles auto süüdi on? aga kes viitsib seda ahvist autoomanikku passima hakata, et teda [roppus] üle valada? see karistus, mis hella koha pihta (autopededel siis auto pihta) käib, mõjub ju kõige paremini. krt, kui sul juba mitu korda sama jama on toimunud, siis saa ükskord aru, et muru EI OLE PARKIMISE KOHT! ja seda olenemata sellest, kas mujal kohti on või mitte.

ise olen sageli idiootsete parkijate peale üsna vihane olnud. ei ole vähe kordi, kus mind lihtsalt kinni pargitakse. siis on küll olnud tahtmine auto peale midagi kirjutada vms, kuid siiski olen piirdunud kojameeste vahel kirja jätmisega ja/või mõnede rehvide tühjakslaskmisega. lollus ja ülbus peab saama karistatud!


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 16.06.04 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja äss
Põhimõtteliselt jah nõus - milles kurat auto süüdi on ...


Millegi pärast jääb sellistest hõigetest ikka mulje et oleme veel keskajas kus elututele asjadele omistatakse hing. Uskuge mind, auto on metallist ja hingeta masin... Seega, selline pudruga üle valamine mitte ei mõju solvavalt/ebameeldivalt vms mitte autole vaid auto OMANIKULE. Ning vabandage, aga enamikul inimestest on targematki teha kui oodata ja passida sellise valesti pargitud auto omaniku tulekut.

Tõsi, ise pole ühtegi autot pudruga üle valanud või munadega loopinud. Siiani on asja saanud ka kojamehe vahele jäetud kirjast. Esimene kiri ikka viisakas, teine enam mitte. Kolmandat pole siiani pidanud jätma... :D

Tsitaat:
Mis puutub suurte majade juures parkimisse, siis pahatihti pole seal muud varianti kui "loominguliselt" parkida - võis siis auto nii kaugele jätta, et koju kõndides ära väsid :P.


Liiklus on üks selliseid asju, kus tuleb selle loomingulisusega vägagi ettevaatlik olla. Sest kui kõik hakkaksid loominguliselt ristmike ületama ja loominguliselt peatuma/parkima siis uskuge mind, varsti oleks jama majas. Ning selle kõndides ära väsimise kohta....sõite jalgrattaga, käige jooksmas vms. ühesõnaga tehke trenni, et ~1 km jalutuskäiku teid ära ei tapaks. Eestlasi niigi vähe ju. Ning seda, et sa Eestis kuskil 1km raadiuses MITTE ÜHTEGI parkimiskohta ei leia...julgen kahelda.

Olen ise küll Tartu inimene, aga tihti liigun ka Tallinnas ja oman täiesti ka õhtusel ajal Mustamäel parkimiskoha otsimise kogemust ning siiani pole muru peale pidanud veel parkima.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 16.06.04 11:58 Tsiteeri


Mustamäel on veel teine case ka. Lähed sõbrale külla - pargid auto maja ette. Kohe saad mingi aknal passiva vanamuti käest sõimata, et miks sa pargid sinna, et ise pole selle maja elanik. Igas asjas tuleb head leida. Ma olen neid vaidlusi juba nautima hakanud isegi :-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.06.04 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:

Millegi pärast jääb sellistest hõigetest ikka mulje et oleme veel keskajas kus elututele asjadele omistatakse hing. Uskuge mind, auto on metallist ja hingeta masin...


Kui ma olen autosse investeerinud x summa raha, hulga verd ja higi, ei tule mitte keegi ütlema(veelvähem midagi tegema), et tegemist on lihtsalt plekihunnikuga. Sellist juttu võib rääkida inimene, kellel on masinast täiesti savi. Kui on tahtmist keeta valmis pudru ja see autole peale kallata, on ka viitsimist omanik ära oodata ja temaga otse tegelega. Aga mis siis järgmiseks? Äkki on närvid nii läbi, et annad süüdlase lapsele hoopis peksa? Või lased koera maha? Probleemid LAHENDATAKSE need tekitanud isikuga ja ainult temaga.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 16.06.04 12:38 Tsiteeri


Ma arvan ka, et see pudruloopimine on ikka viimane asi, mida murule parkijaga peale hakata. Sel puhul tuleks lihtsalt tellida puksiir, kes auto parklasse viib. Kuna tellija maksab kogu muusika, siis peaks see puksiiriarve minema korteriyhistule. St maksad ka ise osa sellest, ning loomulikult on korteriyhistul pärast öigus see ylejäänu Su käest välja nöuda. Hoopis tösisem probleem on see, et nende majade ees peavad mönikord kohalikud elanikud möningaid parkimiskohti "enda omadeks". St kylla tulev inimene vöi majas uue auto ostnu lööb paratamatult segi sisseharjunud korra, et kelle auto kus seisab - loomulikult järgneb auto kallal vandaalitsemine. Sel puhul tuleb aga hankida liiklusmärgid, kus on täielik parkimiskeeld, ning lisatahvliga all "välja arvatud auto nr xxx-yyy". Seda köike ju vöimalik seadustada ja paljud on ka teinud nii (ning see loomulikult ka maksab). Mul endal suht harva nii tööl kui kodus probleeme parkimiskoha leidmisega, kuid just sel moel olen end parkimiskohaga kindlustanud (kes ei raatsi maksta, viivad auto kaugemale tasuta parklasse vöi möne muu maja ette)

Mu vanematekodus (5-korruseline maja) oli kord häda rullnokkadega, kes tulid alati öösel läbudelt, kui parkimiskohad juba höivatud, ega ei viitsinud viia oma autosid paarisaja meetri kaugusel olevasse parklasse ning parkisid julmalt blokeerides teisi autosid. Hommikul käisid inimesed esimese asjana ikka uksele koputamas, et palun liigutage autot, et saaks tööle söita. Tavaliselt "jutule ei vöetud", ja kuna omal oli tollal suur diiselauto, siis korteriyhistu palvel lohistasin sageli hommikuti need käsipidurite-roolilukkudega bemarid (hmm, ei midagi isiklikku bmw suhtes) seal jalust minema. Kas see oleks parem variant pudruloopimisele, kui kogu korteriyhistu rahvas käiks Sind ISIKLIKULT noomimas murule parkimise eest? Siis töenäoliselt häbeneksid, mitte ei pritsiks tatti natuke liiale läinud "karistamise" pärast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 16.06.04 13:03 Tsiteeri


Kahjuks ma ei ole ainuke kes olude sunnil auto murule pargib. Või olen ma tõesti ainukene!!! Mustamäel sa ikka ei pargi teise maja ette... Kindlasti paljudele kritiseeriatele on hea yelda, et said oma karistuse kätte aga murule pargin ka ainult viimasel võimalusel.
Kahjuks ei ole seal ligidal yhtegi tasulist parklat ja teised, kui on võimalik parkida nurga taha siis tavaliselt on need sellised kohad, kus autos sees käiakse ja ei kuule isegi yyrgavat signat.
Tsitaat:
Kas see oleks parem variant pudruloopimisele, kui kogu korteriyhistu rahvas käiks Sind ISIKLIKULT noomimas murule parkimise eest? Siis töenäoliselt häbeneksid, mitte ei pritsiks tatti natuke liiale läinud "karistamise" pärast


Ma oleks ylimalt õnnelik kui keegi ytleks midagi... aga murul pargin ainult viimasel võimalusel ja aastas ehk paar korda. Aga kahjuks ei karju seal majas keegi vaid teevad kohe omakohut:mad: see ajab närvi...
julged teha siis võiks nagu ennem julgelt hoiatada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 16.06.04 13:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Tsitaat:


Kui ma olen autosse investeerinud x summa raha, hulga verd ja higi, ei tule mitte keegi ütlema(veelvähem midagi tegema), et tegemist on lihtsalt plekihunnikuga. Sellist juttu võib rääkida inimene, kellel on masinast täiesti savi. Kui on tahtmist keeta valmis pudru ja see autole peale kallata, on ka viitsimist omanik ära oodata ja temaga otse tegelega. Aga mis siis järgmiseks? Äkki on närvid nii läbi, et annad süüdlase lapsele hoopis peksa? Või lased koera maha? Probleemid LAHENDATAKSE need tekitanud isikuga ja ainult temaga.


ükskõik kui palju pappi sa kuhugi sisse oled tagunud ja kui ägedaks sa oma pikendust pead, ei anna see sulle õigust lagastada ja laiata!

nüüd tuleb kindlasti vastus, et ega pudruloopijal pole ka õigust omavolitseda. loomulikult pole seaduse järgi omakohus lubatud, aga tuletage nüüd meelde, mida te olete rääkinud autovaraste ja -rüüstajate kohta? milleks te siis kõik valmis olete! aga ka see on omakohus!
isiklikult olen seisukohal, et idiootidega (kelleks on muu hulgas murul parkijad) tuleb käituda nendega samal tasemel. arvad, et seda parkijat kotib mingi suvalise inimese jutt (eriti kui see rääkija on nt mõni vanainimene), et ära pargi siia muru peale? si***gi! aga kui ikka tillipikenduse kallale kiputakse, siis ikka ei topi seda sinna, eriti kui see sulle nii kallis on!



www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.06.04 13:28 Tsiteeri


Mike sa räägid nüüd natuke erinevatest asjadest. Ma polegi öelnud, et kui on vinge ja äge auto, on õigused teised :D Loomulikult ei ole see nii. Mina ütlen, et karistus/noomitus/mis iganes tuleks suunata süüdioleva isiku suunas, mitte kergekäeliselt tema varakallale minna.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Traks
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Saue-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4, ABT

postitati 16.06.04 13:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Minu põhimõte üldiselt on, et milles auto süüdi on, et seda rikkuma minnakse??? Kui midagi on, pöördu omaniku poole ja kalla tema pudruga üle. Na**ui on vaja autot rikkuma minna... :mad:


Teema selline:

Kuna ise olen rohelise looduse sõber siis juhtus minul selline asi, et majanaaber pani oma auto maja ette muru peale, kuigi oleks vabalt mahtunud ka asfalti peale ära. Rääkisin onuga sel teemal vähemalt 2 korda ja onu põhjendas mõlemad korrad ennast nii, et ei juhtu selle muruga midagi.

Veel on põhjendatud muru peale parkimist sellega et ei ole ruumi, kuigi sisimas kardetakse oma auto (autoks siis konkreetselt 87a escort, 92a primera, u 89a scprpio) pärast, kui seda korteri aknast näha pole,

Nüüd on sealt kohast muru kadunud ja peale arvamuse avaldamist on tekkinud auto kerele kahtlased kriimud. :mad:

Mida sellises situatsioonis siis teha kui oled inimesega mõstlikult rääkinud ja ta vilistab sinu jutu peale. Siis laseks küll kummi tühjaks.

Õnneks pole veel midagi lolli ette võtnud.


Nii kuidas sina autole nii ka auto sulle
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.04 13:39 Tsiteeri


Mina teeks ausaltöeldes nii, et pargiks oma auto uuesti sinna ja otsiks kellegi sõbra vms inimese kelle autos istuda ja vaadata kes see loopija on... Ukse taha ja klaarima... kas siis sõnade või rusikate või muude vahenditega.
Vahet pole kuhu sa pargid... niimoodi tehes läheb see teise isiku vara rikkumise alla ja võiks lausa ametliku käigu anda.. kui näed kes tegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
selfer
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe-83, A6 -2000, kadett -84

postitati 16.06.04 13:54 Tsiteeri


Ise ka linnas elanud ja tunnistan, et ma olen ka täielikult auto parkinud murule selleks, et auto ei jääks teisi segama ja oleks maja hoovis ja pole keegi midagi teinud ega tulnud noomima.Ma arvan et ennem olgu auto muru peal, kui jääb kedagi segama.Sest hommikul lähvad inimesed eriti kiirelt vihaseks ja kuna paljud lähvad viimasel minutil tööle .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.06.04 13:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Tsitaat:
Minu põhimõte üldiselt on, et milles auto süüdi on, et seda rikkuma minnakse??? Kui midagi on, pöördu omaniku poole ja kalla tema pudruga üle. Na**ui on vaja autot rikkuma minna...



No aga murul pargib ju auto mitte selle juht? Ja muru rikub ära ka justnimelt auto. Miks auto patu pärast peaks omanikku karistama?


Ja veelkord rõhutan, et pudru jms aknast väljaloopimist ma ei õigusta. Veel vähem õigustan neid kes murul pargivad. Olen ka ise murule parkinud, kuid sellisel juhul lihtsalt peabki juba ette kellegi pahameelega arvestama ja pole mõtet pirtsutada pudrumägede või piimajõgede pärast.



Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.3% - SQL: 52.7%]