Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Audi C4 S4 Avant 4.2 - 1993 - str (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 1077706)
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.10.09 00:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Hunt lambanahas ongi põnevam. :P
Kes teab, see saab sellest märgist aru(uuematel essidel on ju hoopis teist kanti märgid), samuti suuremad esitiivad ja tagumine paneel reedab teadjale natuke auto kohta. Kes ei tea, sellele ei ütle need märgid niikuinii halligi. Lihtsalt avaldan arvamust, et essi märgid pole asi, mida täisverelise essi puhul häbenema peaks:)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 29.10.09 00:22 Tsiteeri


Arvan, et S-i logod jäävad piisavalt hästi silma ja panevad ka võhiku kahtlema, kas tegemist on ikka ala 2.0-se mootoriga ühemähkijaga :D
Need kes on natuke kodutööd teinud, saavad muidugi aru, mis masinaga tegu.

Sry OT,
auto paistab täitsa tip-top. :)


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 29.10.09 06:45 Tsiteeri


Aitäh heade sõnade eest.
Ei häbenegi neid märke, lihtsalt neid pole ning täpselt, et vahest parem kui hunt lambanahas :).
Vahepeal mõtlesin soetada need märgid, aga las nad olla, siis saab foori tagant kiirendades vahel rohkem nalja nendega kes ei jaga, et see S4 on :).


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 30.10.09 10:31 Tsiteeri


Tuleb väljast pilte ka rohkem ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 31.10.09 09:20 Tsiteeri


Mul on küll pilte rohkem, aga ei hakanud kõiki üles panema.
Piisab vast nendest ka mis siia sai pandud.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 31.10.09 13:31 Tsiteeri


Foori alt kiirendades ei oska inimesed numbreidki lugeda, mis veel neist pisikestest märkidest rääkida. Kuidas muidu seletada fakti, kui 4.2 on suurelt taga kirjas ja inimesed tulevad pidevalt oma ökoliikuritega dräägi tegema.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.09 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Foori alt kiirendades ei oska inimesed numbreidki lugeda, mis veel neist pisikestest märkidest rääkida. Kuidas muidu seletada fakti, kui 4.2 on suurelt taga kirjas ja inimesed tulevad pidevalt oma ökoliikuritega dräägi tegema.


Sest liiga paljudel on pandud 1.8 pagassile //M või audil //S :D. Eks sellega tullaksegi proovima ,kas ikka on kone vahel või niisama tilkur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 31.10.09 17:54 Tsiteeri


Seda dragi värki on minuga ka tehtud. Foori taga näiteks mingid disla bussid või siis 1.8 autod ning paar 2.0, mõni 3 liitrine on ka vahel jah proovinud, aga enamjaolt arvatakse ikka ,et tõsine family wagon ja raudselt mingi 2.0. Ma vähemalt arvan nii, sest jah, nagu siin öeldud sai siis paljud ei tee vahet tavalisel 100-l ja S4-jal või siis A6-l ja S6-l. M ja S märkidega on nii, et kui tehasest on pakett siis pannakse ka need märgid, et see on suht. paratamatu selles mõttes ja mõnele meeldib kui küljes, ei pane pahaks, aga kui tõesti 1.8 siis ma väga ei näe mõtet, sest ausalt öeldes autot see minu arust ilusamaks ei tee. Minu omaga on nii, et väga hea on kui hunt lambanahas nagu siin öeldi, on foori tagant kiirendades naljakam (vähemalt siiani on olnud) :). Lisaks veel siia, et kui vanamees mõni ostab endale mingi 1.8 E36 näiteks millel M märk peal siis ega tema ei tea mis see tähendab ja kui keegi foori taga tõmblema tuleb siis see on ka suht. naljakas minu meelest, eriti naljakas oleks kui ise selle 1.8 käest ära saaks.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raizxc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.05
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.09 18:22 Tsiteeri


Pigem on hea teada, et tiheda liiklusega maanteel oma möödasõidud kiiresti ja ohutult tehtud saaksid, mitte linnas ühe foori tagant järgmise ette tõmmelda. Märkide koha pealt meeldib endale ka "clean look". Pole neid embleeme ei endale, ega kellegile teisele vaja. Varuosa otsima minnes võib alati auto margi peast meelde tuletada või siis tehnilisest passist järele vaadata. :P
Ilus masin on. Edu selle hoidmisel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 31.10.09 18:38 Tsiteeri


Möödasõidud on siiani saanud piisavalt kiiresti tehtud :).
Aitäh heade sõnade eest!


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 31.10.09 23:15 Tsiteeri


Jah, ma olen märkide osas vist veidi teise vaatenurga esindaja. Absoluutselt ei häiri, kui mingi auto kõrval kiirendama kipub(üks 4.2 S4 just ükspäev omaarust kiirendas midagi, no jumal temaga) kuid S-i märk autol on nagu kvaliteedimärk. Enamik sellest aru ei saa, ning see ehk ongi hea, kuid endal on alati ikka mõnus mootori soojendamise/jahutamise järgselt väljas vaadata neid märke, sest need tuletavad auto tõelist olemust koguaeg meelde. Tegu on nagu kvaliteedimärgiga, mis võõrale ei ütle halligi, kuid endal teeb igakord ikka südame veidi soojaks.

Selliseid "clean look" autosid on praktiliselt kogu ilm täis, kes ikka tahaks oma 2.0 auto puhul kiidelda, et tal just selline pada aiste vahel on. Enamus kelle jaoks mootori maht mingit rolli mängib on selle kas ära kakkunud või asendanud mingi M// või S// märgiga.

Ma ei taha sellega öelda, et vale on neid märke ära kakkuda, igalühel on siiski oma maitse ning olgu sellega. Kuid mida ma selle moonoloogiga öelda tahan on see, et Si märk (ning rõhutaks just, et märk, mitte 2.2T 20V või 4.2 V8 kiri) on üks nendest asjadest, mille puhul sakslased on leidnud, et see on piisavalt väärt oma kohta nii esimesel iluvõrel kui ka tagaluugil, ning minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt need sobivad sinna ideaalselt. 1.9TDi puhul pole auto autoritel pähegi tulnud, et kaunistada auto iluvõrelt selle mootori märgiga, ning sellel on ka oma põhjus. Samamoodi ei ole vaja just erilist geeniust, et kokku panna mõned S-le spetsiifilised detailid, ning 90% tõenäosusega ära arvata kas tegu on lihtsalt tühikargajaga või täisverelise S-ga.

Kui veidi ilustavalt kokku võtta, siis S-i märk iluvõrel on nagu see sünnmärk Marilyn Monroe põsel - enamuse jaoks täiesti tähtsusetu või lausa liigne detail, kuid ilma selleta pole asi siiski päris õige.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 01.11.09 09:36 Tsiteeri


Monoloogist oli nii palju kasu, et peaks vist ka siis need märgid ostma kuskilt :). Väga kiiret sellega minu jaoks pole, aga jah, kuskilt peaks need saama siis.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 02.11.09 16:37 Tsiteeri


Lugesin nagu, et said uued veljed alla oleks nendega ka pilti tahtnud näha!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rainerros
huviline



Registreerunud 29.12.08
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDI quattro

postitati 02.11.09 17:07 Tsiteeri


Oi kurjam, kus mulle see auto meeldima hakkas nüüd. Värv meeldib selle auto juures ja veelrohkem mootor. Pole muidu sellise kerega avante fännanud kunagi,aga tänu sellele isendile hakkasid need mulle ka rohkem meelepäralt olema. Saaks jah veel need S embleemid külge .. ja mingi ilusama rooli võiksid ka sebida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.11.09 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Monoloogist oli nii palju kasu, et peaks vist ka siis need märgid ostma kuskilt :). Väga kiiret sellega minu jaoks pole, aga jah, kuskilt peaks need saama siis.

Ära lase end mõjutada, minu arust on ka selle auto clean look just lahe. Kes laiade esikoobaste järgi midagi järeldada oskab, saab niigi aru, teistele polegi vaja midagi märkidega tõestada. On kõrval tõmblejaid vähem. ;)

Ma isiklikult keeraks need katusereelingud maha, kui katusel midagi vedada plaanis pole. Jääks veelgi siledam välimus.

Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Lugesin nagu, et said uued veljed alla oleks nendega ka pilti tahtnud näha!

Viimastel piltidel on need 17" veljed ju juba all, mis pilte sa veel tahad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 02.11.09 20:33 Tsiteeri


No mõtleme nende reelingute ja asjadega, aus olla siis mina olen praegugi rahul. Sooviks poleerida, nipet näpet värviparandusi teha ning toonklaas ja oleks vägagi vinks vonks minu arust.
Piltidega on jah nii, et piltidel on juba uued veljed, vaata esimest postitust, seal ju 16" niiöelda vanad veljed ja talveks on 15" plekkvelg kilbiga. Loodan, et nüüd arusaadav.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 09.11.09 20:57 Tsiteeri


Nii, 15" plekkvelg ei sobinud siiski. Esimesed pidurisupportid liiga suured, 15" plekkveljed ei läinud siiski kasutusse.
Sai soetatud Nokian Hakkapelita 5 rehvid, 225/50R17. Niiöelda suveveljed jäävad ka talveks siis. Ei ole küll uued, aga hetkel mustrit ees 8 mm mõlemal ja taga 6 mm mõlemal. Väga vaikne ning väheke turvalisem nüüd sõita ka kui jälle libedaks läheb, mina väga rahul :cool:. Võrreldes suverehvidega üks hea omadus on veel see, et kuna mustrit rohkem siis ei kisu ka enam kuskile poole.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 09.11.09 22:10 Tsiteeri


Otsi õige offsetiga 15" plekid, siis lähevad alla kahh.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 10.11.09 07:44 Tsiteeri


Pigem lõhnab selle järgi et võib olla keegi juba s6 pidurid ette pookind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 10.11.09 08:04 Tsiteeri


Minu teada pandi ainult audi V8, 200'le ning S4 2.2T <93' UFO pidureid.

Tundub kena ess, edu korrashoiul. ;)


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 10.11.09 08:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rst
Minu teada pandi ainult audi V8, 200'le ning S4 2.2T <93' UFO pidureid.
Seda tean ka mina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 10.11.09 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rst
Minu teada pandi ainult audi V8, 200'le ning S4 2.2T <93' UFO pidureid.

Tundub kena ess, edu korrashoiul. ;)

Aitäh heade sõnade eest, aga ega väga selles mõttes kahju ka ei ole, et ei läinud. Nüüd talvel ka silm puhkab kui peale vaadata.
Vanad (uued) rehvid müüdud nii, et 15" plekkveljed üle, et S4jale ei soovita kuna ei sobi, aga A4jale sobisid nii, et kui kellegil huvi siis andku teada. Nüüd olen jah, vähe rohkem proovinud rehvide pidamist ja ikka arvan, et väga head :).


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.12.09 21:49 Tsiteeri


Str: mis sind sundis sedasi tegema : http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=674752


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 18.12.09 15:28 Tsiteeri


Müügis on ta lihtsalt sellepärast, et soovin saada autot mis sigaelmari käes hetkel (mis kuulus enne teda mulle).
Nüüd tahan seda tagasi, kui ei tule sellest müügist midagi siis ega mingit hinnaalandust ega siukest asja ei hakka olema, ei näe mõtet. Selle raha eest on ta müügis ning mingit tingimist ma küll kuulda ei taha, kui inimene ei soovi selle raha eest siis see on tema valik, minul alla selle pole lihtsalt mõtet, tegelikult pole ka selle summa eest mõtet, aga soov seda 750iL tagasi saada on lihtsalt nii suur ja nii lihtne see põhjus ongi. Kõigi S-i armastajate südamerahustuseks võin öelda, et usun, et keegi praegusel ajal ei osta väga S4ja ja lisaks, sellise raha eest.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 27.12.09 11:33 Tsiteeri


Siin vist kirjas polegi, aga vahepeal sai soetatud uus aku. Deta Senator 85 AH.
Quattro on ikka Quattro... olen tööle aidanud ühe C4 Quattro, välja tõmmanud põllu pealt ühe Vaz 2101 ning täna läksin talverõõme nautima ning oma külas oli üks Vito oli oma tee otsast natuke otse sõitnud. Kõige pealt läksin välja, küsisin kas abi on vaja ja selle peale mees ütles, et ma ei usu, et su auto välja tõmbab :), siis ütlesin, et proovime, et suht. kindlalt tõmbab ja tõmbaski, ilma mingi wheelspinni ega probleemita. Ma olen ikka sellistes kohtades käinud viimasel ajal kus mononühkijaga pole midagi teha olnud, Quattro, aga ustavalt sõidab läbi... Et jah, nüüd võin öelda, et pettuma pole siiani pidanud ja loodan/usun, et ka ei pea.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 65.0% - SQL: 35.0%]