Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Autor:
Pealkiri: Audi C4 S4 Avant 4.2 - 1993 - str (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 1077079)
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 08.10.09 11:30 Tsiteeri
Audi C4 S4 Avant 4.2 - 1993 - str



Tere kaasfoorumlased!
Peale A4ja siis kahjuks/õnneks uuesti Audi omanik. Seekord siis autoks S4. Üldiselt olen autoga siiani rahul (välja arvatud remondisummad mis väga väga suureks läinud).
Üllatavalt mugav.

Autost :
Audi 100 Avant S4
Aastaks : 1993
Mootori kubatuur & võimsus : 4,2 V8 , 206 KW GKAT
Käigukasti tüüp : CMG (6k manuaal)
Värvus : Cyclamen Pearl Effect (Tumepunane metallik - kirss) (värvikood : Z3T)
Salongi värvus : CK (hele lagi, must salong)
Valuveljed : hetkel 16" Gamaparts (225/50), aga ootel 17" Autec Mistralid (Continental 225/45). Talveks jäävad plekkveljed ilukilpidega Good Year rehvidega.

Autoga sain kaasa kasutajaraamatu, hooldusraamatu ning palju muid raamatuid & Gamaparts velgede tšeki isegi.
Kurb tõsiasi muidugi see, et 120 000 oli hammasrihma vahetus ehk järgmine 240, aga läbisõit oli 273 kui mina auto sain ja eelmise omaniku jutu järgi, kes kuulis seda üleeelmiselt omanikult pidi veel 20 000 sõita saama, mis muidugi igatepidi vale kuna see oli tiksuv pomm vaadates rullikuid, rihmi ning pinguteid.

Lisavarustusest :
N1U - Silk Napa nahkistmed, Q1D - Sportesiistmed, 1MR - Nahaga kaetud rool, 1N3 - Speed-related variable steering assist - Servotronic (töötab ka), 3AF & 3BE - El. peeglid soojendusega, 3FE - El. klaasist katuseluuk, 3Q1 - Tagumised peatoed, 3Y1 - Ruloo tagumisel klaasil, 4A4 - Esimesed istmed & tagumine iste soojendusega, 4GH & 4KC - Klaasid uv kiirgust tõrjuvad, 4R3 - 4x El. klaasid komfortfunktsiooniga, 5MK - Carbon Fiber iluliistud salongis, 6E1 & 6D1 - Käetugi ees & käetugi taga, 6FF - Kere värvi peeglid, 6Q8 - Lakitud puidust käigukangi nupp, 8Q1 - Tulede kõrguse regulaator, 8WB - Esimesed udutuled, 8X1 - Tuledepesurid, 8Y1 - Kahetooniline signaal, 9AK - Kliimatronic with impact pressure control free of cfc, 9Q1 - Pardakompuuter, 9T1 - Soojendusega klaasipesu düüsid, 9Y1 - Välistemperatuuri näidik, 3U2 = Pagasiruumi kate, 3S2 - Mustad katuseraamid, 4UC - Juhi airbag

Muud asjad peaksid S4-l suht. ühed samad olema.

Vana omaniku poolt teadaolevalt tehtud ainult tagumised piduriklotsid.
Tehtud tööd minu käes olles :

Audihoolduses : Sõiduki tehnoseisundi kontroll, Õlirõhu mõõtmine & kütuserõhu mõõtmine

Raadio ühendused lasin korda teha, Võimendi juhtmete vedu (Rockford Fosgate) & võimendi häälestus (talveks sees siis E36-e bandpass kast 2 x Alpine 10" 200 W RMS x 2 koos Arizona Eagle võimendiga), Uued juhtmed esi & tagakõlaritele veetud, Esikõlarid vahetatud : MB Quart ESA213 (komponent), Tagakõlarid vahetatud : MB Quart ESA213 (komponent), Uus originaal antenn võimendiga Bosch

Mootoripesu sai ka tehtud kuna mootor oli minu kätte jõudes ikka väga must.

Mootori õhufilter (Audi Originaal), Kütusefilter (Knecht), Õlifilter (Originaal), Õli : Pesuks AC Delco 5W40
Roolivõimendi õli vahetus (Õli : Originaal), Roolivõimendi torude klambrid vahetatud, Käigukasti, differentsiaali & piduriõli vahetus (Õlid : Castrol)

Esimesed kojamehed (Trico),Tagumine kojamees (Trico)

Hammasrihm (Gates), Hammasrihma rullik (2 Tk), Hammasrihma pingutusrull, Hammasrihma leevendi, Generaatoririhm (Gates), Pingutusrull (2 Tk), Generaatoririhma leevendi, Veepump, Termostaat (Wahler), Jahutusvedeliku vahetus (Punane), Ventilaatori sidur (Sachs), Küünlad (algul sai proovitud hinna poolest Densosid, aga nagu siit foorumis välja lugesin, lootusetu, nüüd NGK-d)
Õliradiaatori tihendid vahetatud, Klapikambrikaante tihendid (Victor Reinz)

Esimesed rattalaagrid, Esimesed pidurikettad, Esimesed piduriklotsid (anduriga), Tagumised pidurikettad, Parem tagumine pidurisupporti kolb, Pidurisupporti remontkomplekt vasakule tagumisele supportile, Käsipiduri trossid vahetatud

Esimesed amordid (KYB Kayaba - gaas, tagumised korras Sachs Super Touringud), Esimesed amordi padjad & läbilöögipuksid & tolmukaitsmed, Esimeste õõtshoobade puksid (kokku 6), Parem tagumine reg. varras, Tagumiste õõtshoobade tagumised puksid

Sildade reguleerimine, Diagnostika (0-viga)

Sai ostetud Forsist Toprani uus tuledelüliti (lähituled ei põlenud, see probleem nüüd vähemalt leidis lahenduse)
Sai soetatud ka lolli peaga kasutatud tagumise kojamehe mootor, sest tagumine kojamees ei tööta, aga kahjuks see ei aidanud, arvatavasti viga siiski kojameeste lülitis - hoovas.

Hetkel auto muidugi jälle remondis, sest käigukastil esimene ning teine käik otsustasid koostöö lõpetada.

Tulevikuplaanidest nii palju, et kuna nüüd tohutult palju raha auto nõudnud, et siis müügiplaane ausalt öeldes praegusel hetkel küll veel ei ole. Pigem oleks tuleviku plaan, võtta risk ning paigaldada autole turbo, 2 turbot. Mõni soovitab, teine, aga laidab maha, et vabalthingavale lihtsalt turbo = jookseb kokku, võta näpust, siis oleks ehitamisel ka mõtet. Kiire on ta küll, aga alati võiks kiirem olla :cool:. Pettuma pidin töökojas selles, et sellel autol polegi salongiõhu filtrit, nii ka lisavarustuse listis kirjas. Tagastange on eelmise omaniku poolt kannatada saanud, pragu sees, vaja korda teha ja kuna kahjustusi veel siis värvida. Väikesem mõlk on ka stangest üleval pool. Väikene mõlk on ka juhipoolsel esitiival. Värvikahjustused on esiuksel liistust üleval pool. Samuti on tagatiival väikesi mõlke palju. Küljeliistud on lainelised, juhipoolne tagumine ja kõrvalistujapoolne esimene. Esistangel on ka mingi kriim numbrialusest üleval pool. Kriipse kraapse leidub ka autolt. Auto nagu sõjas käinud :). Salongis vaja pirne vahetada, tüüpviga, et pool kliimaekraani & mõni muu lüliti on valgustuseta. Ustehinged vaja tegelikult vahetada, sest nii palju kui mina aru sain siis nad nii väsinud, et ei anna reguleerida (uksed väheke ära vajunud). Uste alumised kummiliistud (vähemalt esimesed) vajaks ka tegelikult vist vahetust. A4ja peal olnud S-i rool oli ka muidugi ülimugav ning mingi päev ma arvan, et kavatsen ka selle osta S4jale :). Vahepeal oli mõte ka mootori sisepesu teha ,aga seda ükski töökoda heaks ei kiitnud ja seega see jääb ära ja peab lootma, et auto ei vea mind alt. Kaks asja millest puudust tunnen on püsikiirusehoidja ning rooli reguleerimine. Siiani olen üritanud nagu teha korda kõik mis vajanud tegemist ning mida on kannatud ja vähegi annab teha ning arvatavasti teen seda ka edaspidi. Loodan lihtsalt, et talvel ei pea selles autos pettuma.

http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/1.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/2.JPG
http://www.kareliacopters.ee/Audi/S4/3.JPG
Mingid paberid ning asjad on selle ümbrise sees veel muidu...
http://img638.imageshack.us/img638/9124/p3070937y.jpg


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.10.09 12:34 Tsiteeri


Teeme vahetust :P. Äkki mul naine ei saa aru, et vahepeal on midagi kapoti alla juurde tekkinud ja sõidab rahus oma v6'ga edasi :D. Pilt :P. Muidu tubli tükk tundub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.10.09 15:27 Tsiteeri


Oled näinud kõvasti vaeva autoga ning suund on sul õige! Mis muud, kui edu ja jaksu edaspidiseks ja muretuid kilomeetreid!;)
Pole nii korralikku S4 Avanti üle pika aja kohanud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.10.09 17:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Teeme vahetust :P. Äkki mul naine ei saa aru, et vahepeal on midagi kapoti alla juurde tekkinud ja sõidab rahus oma v6'ga edasi :D. Pilt :P. Muidu tubli tükk tundub.


Kps: v6 v6-ks, kuid seleta naisele, et kus on stanges olevad tuled, kuidas stange liistud kerega ühte nägu, kuhu kadus toonklaas, uste tuulesuunajad jne. rääkimata mootorist, millel ulme tömme;)

Autod on muidugi mölemad ilusad maasikad!
Enda käru ka samat tooni :D


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 08.10.09 17:54 Tsiteeri


Põhimõtteliselt jah, kahjuks pean tõdema, et piltidelt tundub see V6 maasikam. Mina pole välimuse juurde veel jõudnud, sest selle auto puhul on tehniline pool #1. Eks nüüd vaatab peale teist õlivahetust kuidas selle õlikuluga on. Idee poolest on nagu kõik võimalikud lekked eemaldatud. Tegelikult on lugu selline, et esimene päev pidin ise minema ühte kohta ning jätsin naisele auto töö juurde, maja ette, et peale tööd saab sõita vähemalt koju ning hiljem mulle järgi tulla, sest käisin vahetasin päeva jooksul auto ära.
Ütlesin ainult nii palju, et kus ta enam vähem asub ja, et Audi ning värvus :). Kõige parem oli see, et õhtul kui nägin siis teda, siis küsisisin, et noh, kuidas on. Põhimõtteliselt meeldis ja siis tuli küsimus, et mis mootoriga see on :D. Spidomeetrit ei pannud nagu tähelegi ja minekut otseloomulikult ei proovi ta kunagi ja siis kui ütlesin S4 siis alles sai aru millega tegu, alguses kui küsisin siis pakkus välja, et eks ta mingi 2.0 ole :). Kodu poole sõites lasin tal sõita ja ütlesin kui teine käik oli sees, et vajuta gaas põhja, kui kiirus 40lt-100ni läks siis ta rohkem ei julgenud enam see päev :D. Tegelikult ei julge siiani, näitasin talle ka seda pilti ja postitust ja ütles, et tema esimese hooga ei saaks vist ka aru :).


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ats666
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,0 TDI Q

postitati 08.10.09 18:27 Tsiteeri


Väga kena s4. Meeldiv vaadata, et üks v8 südamega isend klubis jälle juures. Muretuid kilomeetreid ja väga paksu rahakotti:;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 08.10.09 18:35 Tsiteeri


Tänud veelkord! Tegelikult oli mul valikuid rohkem, aga Audidest et kas vahetada C4 2.2 turbo vastu või 4.2, siiski sai asja kaalutud ning ei kahetse, et valisin 4.2. See auto ei ole ainult võimsuse pärast võetud, vaid ka praktilisus, et ta on universaal, suht. ruumikas ning paljutgi muud minu jaoks. Suur turbo fänn ma muidu olen, pole kahjuks kunagi omanud ühtegi turbo mootoriga autot, aga tahaks kunagi omada ning usun, et kui vähegi see auto ennast tõestab ja rahaliselt kannatab siis ma ei näe põhjust miks ma ei võiks seda paigaldada sellele mootorile, SR foorumis soovitati kompressorit. Siin kohal mainiks ka ära, et pildid mis siin esimeses postituses on, on vanade 16" velgedega, et mulle need uued veljed meeldivad igal juhul väga ja kui need nüüd alla saab pandud siis teen uued pildid ja usun, et siis see üldmulje äkki parem. Talveks kahjuks jah, plekkveljed kilpidega kuna nende peal täiesti uued Goodyear naastrehvid, muidugi talveks peaks vähemalt originaal ilukilbid siis leidma, oleks midagigi.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
makaron
huviline

Avatar


Registreerunud 10.01.09
Kasutaja on eemal

Auto: s6 4,2 manuaal

postitati 08.10.09 21:09 Tsiteeri


Uued veljed alla ja toonklaas ning ongi maasikas valmis. Aga tore vaadata, et üks ess jälle hoolitseva omaniku kätte sattunud. Kalleid kilomeetreid:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 09.10.09 06:41 Tsiteeri


Aitäh sullegi heade sõnade eest! Loodame jah, et saab minu käes autost asja. Toonklaasile kusjuures väga pole mõelnud, aga pikemas perspektiivis ikka peaks panema jah.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
makaron
huviline

Avatar


Registreerunud 10.01.09
Kasutaja on eemal

Auto: s6 4,2 manuaal

postitati 09.10.09 19:19 Tsiteeri


Ära panegi täitsa musta vaid veits heledam ja terve ring:) annab universaalile palju juurde


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 09.10.09 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: makaron
Ära panegi täitsa musta vaid veits heledam ja terve ring:)


Täis lollus, mida annab täisring toonklaas?
Et ülicool väljanäha?! Koheselt kuldsponsor politseil, ei muud+ TÜV trukib nii kuidas jaksab.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 09.10.09 19:57 Tsiteeri


Niiiiiccce! Kui masina uuesti korda saan lähme teeme väikesed kiiremad :D.Makaron lööb ka kindlasti kampa. Toonkile pane kindlasti . See annab välimusele päris palju juurde ja auto ei ole enam akvaarium.
To jõuvanker: Julge hundi rind on rasvane :P.

PS! Hääled saad paremaks kui võtad keskmise püti vahelt ära :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 09.10.09 20:08 Tsiteeri


Auto igati kobe. Hoia seda isendit siis ka.

waixu: Julge hundi rind ei ole mitte rasvane, vaid haavleid täis :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 09.10.09 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Auto igati kobe. Hoia seda isendit siis ka.

waixu: Julge hundi rind ei ole mitte rasvane, vaid haavleid täis :D
Eriti siis, kui kuskil ristmikul mulle ette sõidad:D sul vaagnaluu aatomiteks:D Aaga mul uus esiots autol:D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 09.10.09 20:51 Tsiteeri


Keegi ei käsi ju 100% tooni panna. 50% ja nii on ette ju igati ok. Aga arvamusi on erinevaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 09.10.09 21:32 Tsiteeri


No edu teile:D Isegi see kõige heledam kile segab nähtavust präegu:D Aga jah. Eks maitse asi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 10.10.09 06:28 Tsiteeri


Waixu ütles jah õigesti, et ei pea 100 % toon olema. Endal peas tegelikult selline lahendus, et ette heledam ja taha väheke tumedam siis. Täpselt reeglite järgi palju lubatud on ning kui neid järgida siis peaks ka okei jääma. Pealegi... toonklaasi oleks tõesti ka minu arust vaja, sest praegu on ta küll muidu akvaarium. Universaalide asi. Eile sai väheke autoga nikerdatud, et asi areneb, lootust on, et järgmise nädala Esmaspäev, Teisipäev saab valmis kui mingeid ootamatusi ei tule, nagu selleks praegu oli roolilati kaitsekumm. Kaalun praegu, et kas lasta roolilatil vahetada niiöelda remontkomplekt või ainult kattekumm.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 10.10.09 06:53 Tsiteeri


Alles näitas Reporteris, kuidas need 'tankistid' kohapeal oma esiukseklaasidel hädaldades-vingudes-virisedes kiled maha rebisid. Kurb on see, et mõni mees ei õpib vaid oma vigadest.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 10.10.09 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Alles näitas Reporteris, kuidas need 'tankistid' kohapeal oma esiukseklaasidel hädaldades-vingudes-virisedes kiled maha rebisid. Kurb on see, et mõni mees ei õpib vaid oma vigadest.


100% tõsi.

Kogenud omal nahal, kuidas TÜV härrased käskisid kile esiklaasidelt maha kraapida, muud juttu ei olnud. Politeinikute korduv TÜV-le saatmised jne - mõttetu tegemine esiklaaside toonimine, kui just ei ole "puhas klass" ja sinna lubatud min. toon peale.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 10.10.09 14:38 Tsiteeri


Ülevaatus ülevaatuseks ja pealegi... kui vaadata mu mõlemat autot siis nad on mõlemad akvaariumid nii, et whatś the fuzz about?
Esiklaaside toonimine pole olnud kunagi minu teema ja kui nüüd hakata mõtlema siis toonklaasiga autot polegi omanud. Esiklaasidele võib panna muideks õrna toonklaasi, vähemalt minu mäletamist mööda, tagaklaasidel on ka ettenähtud läbipaistvuse protsent. Ma ei vaidle kellegiga, aga nii kuidas lubatud, nii ju võib teha. Mulle küll ei meeldiks politseid sponsoreerida, aga rules are ment to be broken. Fakt on see, et hetkel toonklaasi ei ole ja nii kaua kuni teda pole pole ka mõtet sel teemal arutleda ja nii loll ma ei ole, et ma ei teaks, et on lastud maha kiskuda ning korduv ülevaatusele saadetud.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 10.10.09 19:12 Tsiteeri


Juhi seljast tahapoole võid kasvõi plekist 'klaasid' panna, seal võib olla 100% must asi. Eespool aga lähed sa isegi läbipaistva turvakilega juba lubatud protsendist üle. Mul ühel sõbral oli tuuleklaas kah tooni all, ühesõnaga TERVE ring, ta vandus kah, et sõidab ringi ja midagi ei juhtu. Vähem kui kuu aega läks, et TÜV vastavusse tal auto vägisi aeti. Nüüd sõidab nagu normaalne inimene.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 10.10.09 19:34 Tsiteeri


Kordan...
Sain juba aru ka mida te mõtlete ning arvate asjast.
Tsitaat:
Algselt postitas: str
Fakt on see, et hetkel toonklaasi ei ole ja nii kaua kuni teda pole pole ka mõtet sel teemal arutleda ja nii loll ma ei ole, et ma ei teaks, et on lastud maha kiskuda ning korduv ülevaatusele saadetud.



Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sven66
huviline



Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2, 100 quattro avant sport, Coupe GT, Subaru Forester XT, Coupe Q, 2x gsxr

postitati 10.10.09 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:

Kaks asja millest puudust tunnen on püsikiirusehoidja ning rooli reguleerimine.

Eh, minu omal on need olemas. Püsikas küll ei tööta, sest kapoti all on mingi suuremat sorti pornot tehtud.
Nagu ma aru sain, siis mootor on sul lekete vaba? Minu omal on kahjuks mingi nõrgamõistuslik kaante kallal käinud ja megad täksid sisse tagunud:(. Peab lihvimisse saatma.
Tooni koha pealt nii palju, et taha ma täis prügikotte ei paneks. Kerge toon tagumistele akendele ja väga pro.

Tsitaat:

Loodan lihtsalt, et talvel ei pea selles autos pettuma.

Usu mind, ei pettu:D. Ma läksin oma essiga esimesele talvele vastu madaldustega, kinni jäin ainult ühe korra(seda ka ise provotseerides):cool:
Aga paksu rahakotti ja kindlat meelt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 11.10.09 06:02 Tsiteeri


No selles mõttes, et jah, õli peaksid Audi V mootorid mingil määral niikuinii võtma, aga nii palju kui lekkeid olen leidnud mootorist on need ka likvideeritud. Täpsemalt kirjutan peale seda remonti mis tehtud sai, siis parem ülevaade. No mul madaldust pole, oleks ilus küll kui oleks, aga ei hakka panema ka, sest üritan originaal kõrgusega talvele vastu minna ning siis niiöelda peaks uue rehviga olema kõik eeldused selleks olemas, et mitte kinni jääda :). Kui jah, konkreetselt põhja peale kinni jääda siis pole suurt midagi teha, aga loodan ja usun, et seda ei juhtu.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 20.10.09 18:51 Tsiteeri


Nii nüüd Reede lõunast saadik auto minu käes tagasi ning tehtud sai :

Õlivahetus , eelmine sai sisse pandud "pesuks", õliks Castrol EDGE Sport 0W-40 ,
Karterikaane tihend sai vahetatud ,
Õlirõhu andurid (2 tk sai vahetatud, karteri küljes olev ning mootori külje peal olev) ,
Käigukasti remont (vahetatud sai esimese ja teise käigu sünkronisaatorid) ,
Roolilati kaitsekumm (Lemförder) ,
Roolivõimendi õli (Swag).

Uued veljed (17" 225/45) on ka nüüd all, et peaks paremat ilma ootama ja siis saaks seest & väljast pildid ka lõpuks tehtud.

Sai ka Saaremaa tripp tehtud, sinna, tagasi + linnas mingi 15 km sõitu.
Üldiselt võib rahule jääda, väljaarvatud see, et tagumine kojamees võiks töödata, vahepeal ikka oleks vaja läinud.
Saaks kuskilt korraliku intensive nupuga kojameeste lüliti siis oleks väga hea.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 81.7% - SQL: 18.3%]