Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kuidas Audid lagunevad (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 7456)
madis16
huviline



Registreerunud 01.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Quattro

postitati 02.06.04 09:19 Tsiteeri
Kuidas Audid lagunevad



Kuipalju kulub teil kuus auto korrashoiuks. Endal on läinud viimaselajal 2000+ kuus. Täitsa jubedalt laguneb auto. Eelmine auto (ford Scorpio 88a.) kestis tunduvalt paremini. Panin kirja mis vead on ilmnenud peale eelmist töökojakülastust (ehk siis ca 1,5 kuu jooksul)

Ei soovi otse sõita
Esisillas koliseb midagi
klapisääre tihend (võtab õli)
klapikambri kaane tihend
simmerlingid ?
tõukurid (tiksub)
Katuseluuk kinnikiilund
vee temperatuuriandur peetis
bensiiniandur peetis
ABS lülitab end ALATI sisse,
nüüd on hakanud ennast suvaliselt ka üldse
välja lülitama
Värv alt tsingi pealt maha koorund
Cruise koolend
Tagumine udutuli koolend
Lisanäidikute tuli koolned


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 02.06.04 09:30 Tsiteeri


Kui mul veel B4 oli siis ma küll midagi remontima ei pidanud... kõik kestis. Mingeid pisiasju heal juhul. Üldse kiputakse virisema, et auto laguneb. Viga on vist sõitjates :D
Ja 2000.- kuus ei ole ju eriti palju?


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.06.04 09:51 Tsiteeri


Kõik oleneb sellest, mis seisukorras auto soetad. Kuidas on eelmine omanik autot hooldanud, kuidas sõitnud, jne.
Võib kohata autosid, mis on läbinud ca 70 000km ja veermik on täiesti peetis. On ka autosi, mis sõitnud 200 000km ja veermik ( stock) on veel suht heas seisukorras. Kõik on suhteline;)
No eks mingil määral oleneb see ju ka automargist....:P


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 02.06.04 10:14 Tsiteeri


Muidugi oleneb automargist, kuid peamine on ikkagi see mismoodi selle autoga sõidetakse ja mismoodi eelmine omanik autoga käitunud on. Selge on see, et rahuliku (loe: mõistliku) sõiduga peab ka auto oluliselt kauem vastu. Seega ei saagi mingeid keskmisi kulusummasid mingi automargi puhul arvestada. Rull suudab paari päevaga auto ära romustada samas kui mõistliku sõiduga sõidaks sama masin veel aastaid probleemideta.

Samas tuleb silmas pidada, et mõningaid asju tuleb siiski auto juures jälgida-hooldada-vahetada. Kui pikka aega auto eest üldse hoolt ei kanna siis mingist hetkest hakkavad kõik asjad korraga lagunema ja ka kulutused saavad üsna suured olema. Konkreetne näide on ka minu enda masin. Ostmisest saadik olen kogu aeg raha "kokku hoidnud" ja tänavu enne ülevaatust kulus ikka väga mitmeid tuhandeid, et auto enamvähem korda saada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madis16
huviline



Registreerunud 01.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Quattro

postitati 02.06.04 11:30 Tsiteeri


Ülevaatuselt kusjuures läheks minu auto läbi (ma arvan) Enamasti lagunevad mingid väiksesd mõtetud asjad nagu katuseluuk või bensiininäidik. Autot ma teadlikult romutanud ei ole. Enne mind sõitis temaga mingi sakslane, Tolle venna sõidustiilist ülevaade puudub. Muidugi annab teatud vihjeid madaldatud vedrud ja laiad 225 mm rehvid (nüüdseks vahetatud). Samas eeldades, et paberid türklastelt pärit pole, siis läbisõit peaks tavaline olema. Eks ka vist V6 2.8 l mootor peaks selle auto peal suht kaua kestma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 02.06.04 11:35 Tsiteeri


Eks jah oleneb see suuresti omanikust, aga minumeelest Madis16 pole sinu autol midagi hullu viga.
Autol pole ühtegi viga mida ei saaks parandada.:D


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 02.06.04 11:41 Tsiteeri


Samas see ostmishetke olukord võib petlik olla. Endal ostu ajal sai ka lastud sillad üle vaadata - kõik oli OK ... nüüd 8000km eesti teid ja läks omajagu sarniire, pukse jne ... ikka tasapisi laguneb. Mis liigub, see kulub :cool:


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pkuldsaar
huviline



Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo S80

postitati 02.06.04 12:48 Tsiteeri


Minu autol, 100 2,5 TDI 94aastast, on 10 kuuga läinud hooldele 15000. Seal sees on 3 korda õli-filtri jne vahetus, talve ja suvekummid (mitte kõige kallimad), mõned puksid, autom. kasti õli ja filtri vahetus jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 02.06.04 14:01 Tsiteeri


Minul on läinud remodi ja kütuse peale umbes samapalju. kroon/km mõlemad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
selfer
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe-83, A6 -2000, kadett -84

postitati 02.06.04 16:24 Tsiteeri


Kõik eelpool öeldud on õigus! Eriti rõhutan sõidustiili. Mina olen enda pilliga maha uhan 84 000km ja auto alla pannud ~13000.- ostsin 7000.- + iluasjad ja muusika. Aga nüüd tuleb lähiajal tõsine remont, vist isegi mootori vahetus!Auto eest peab pidevalt hoolt kandma, et mitte teha järsku suuri kulutusi. Audi kestab!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
henno
huviline



Registreerunud 02.02.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant

postitati 02.06.04 17:17 Tsiteeri


minu avant 84 a. läbisõit umbes 400 000 km. täiest tõega, viimase kuue kuu remondi arved kokku umbes 2000 krooni. ja sõidan ja naudin.
nõustn Ferdinandiga et sõidustiilist ja eelmisest omanikust oleneb väga palju. ja ma tänaval ja maanteel kellelegi jalgu ei jää. Tervitused kõigile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 03.06.04 06:59 Tsiteeri


ise kulutan ka kuus autoremondi peale 2000.- minule ei ole see suur summa. ;) Parandan seda mis kõige tähtsam ja pärast naudin sõidu mõnusi.:D
Yleval juba mainiti, et kõik mis liigub, see ka kulub - ERITI EESTI TEEDEL :mad:
Loodam siis EU-le et teed ikka korda saaks :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 03.06.04 08:29 Tsiteeri


endal oli ka vahepeal mõte et hangiks kasutatud auto ja päris omaks. Ikka läksin seda teed et hankisin vähe uuema (ja maksan kuumakset) kuid vähemalt ei jää tee peale (ja kulu on ka väiksem kui 2000+) :D

aga lagunemisest - see sõltub jah esmalt hoodlusest ja hooldamine ei ole õli vaheus ja kütuse lisamine.

T.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 03.06.04 10:10 Tsiteeri


eelmine aasta niitsin "sigariga" 4 metallposti maha, päris ära lagunes jah :D


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 03.06.04 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja T.P.
endal oli ka vahepeal mõte et hangiks kasutatud auto ja päris omaks. Ikka läksin seda teed et hankisin vähe uuema (ja maksan kuumakset) kuid vähemalt ei jää tee peale (ja kulu on ka väiksem kui 2000+) :D

aga lagunemisest - see sõltub jah esmalt hoodlusest ja hooldamine ei ole õli vaheus ja kütuse lisamine.

T.

Olen ka mõelnud uue auto liisimise peale, kuid kindlasti on kasutatud masinat oluliselt odavam ja turvalisem pidada. Ei ole vaja ülikallis firmateeninduses käia, samuti on öine uni rahulikum. Samuti on uued odavama klassi sõidukid millega olen proovinud sõita olnud üsna kehvade sõiduomadustega, audi liisimine ei tuleks rahaliselt kõne alla.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 03.06.04 12:51 Tsiteeri


Vot ongi täpselt nii selle uue auto liisimisega - sellist nagu saaks ei taha ja sellist nagu tahaks ei saa...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 04.06.04 09:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Tsitaat:
Esialgne postitaja T.P.
endal oli ka vahepeal mõte et hangiks kasutatud auto ja päris omaks. Ikka läksin seda teed et hankisin vähe uuema (ja maksan kuumakset) kuid vähemalt ei jää tee peale (ja kulu on ka väiksem kui 2000+) :D

aga lagunemisest - see sõltub jah esmalt hoodlusest ja hooldamine ei ole õli vaheus ja kütuse lisamine.

T.

Olen ka mõelnud uue auto liisimise peale, kuid kindlasti on kasutatud masinat oluliselt odavam ja turvalisem pidada. Ei ole vaja ülikallis firmateeninduses käia, samuti on öine uni rahulikum. Samuti on uued odavama klassi sõidukid millega olen proovinud sõita olnud üsna kehvade sõiduomadustega, audi liisimine ei tuleks rahaliselt kõne alla.


mis puhul on vana auto odavam ja turvalisem? Mitu turvapatja sul nt on? Julgen arvata et uutematel mudelitel on turvalisus ikka kõrgemal tasemal. Ka väidaks vastu antud odavuse suhtes - kui minu igakuine kuumakse on tunduvalt odavam kui esmase postitaja (ja ka mõne muu) sisse investeeritav summa siis olen mina ju plussis kuna jubinate kulu mul praktselt puudub. Ka ei ole tarvis käia ülikallites hoodlustes kuna enamus töid mida masin nõuab on nn tavainimsel ka teostatavad.

T.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 04.06.04 09:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel
Vot ongi täpselt nii selle uue auto liisimisega - sellist nagu saaks ei taha ja sellist nagu tahaks ei saa...


mida sa siis sooviks? aitame äkki :D


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 04.06.04 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:

Ka ei ole tarvis käia ülikallites hoodlustes kuna enamus töid mida masin nõuab on nn tavainimsel ka teostatavad.

T.


No uue auto puhul - kui hoolduses ei käi, siis võid garnatii ka ära unustada ju :o
Ja mis puutub juppidesse, siis on need uuematel autodel ikka pisut kallimad.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.06.04 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
mis puhul on vana auto odavam ja turvalisem? Mitu turvapatja sul nt on? Julgen arvata et uutematel mudelitel on turvalisus ikka kõrgemal tasemal. Ka väidaks vastu antud odavuse suhtes - kui minu igakuine kuumakse on tunduvalt odavam kui esmase postitaja (ja ka mõne muu) sisse investeeritav summa siis olen mina ju plussis kuna jubinate kulu mul praktselt puudub. Ka ei ole tarvis käia ülikallites hoodlustes kuna enamus töid mida masin nõuab on nn tavainimsel ka teostatavad.

T.


Kirjutasin :"on turvalisem pidada" st, et öine uni on jube rahulik. Ja ei ole vaja öiseid jalutuskäike tasulise parkla marsruudil. Samuti ei ole väga kahju kui mõni kriimu tõmbab või parklas rammitakse (on tulnud juba mitmel korral ette). Turvapatju küll ei ole ühtegi kuid sellest hoolimata olen veendunud, et turvapatjadeta audi pakub enamuste avariitüüpide puhul oluliselt kindlamat kaitset kui mõnigi uus auto. Tehnilisest osast ja auto dünaamilistest omadustest ma ei hakka parem rääkimagi.
Kuumaksele lisandub veel kindlustuse makse, hoolduse tasu ja vajadusel ka remonditasu. Kui hetkel see viimane ka puudub siis tavaliselt ta nii ei jää. Võib vaid kujutleda mis maksab uuele mudelile näiteks esiklaas vms. Ja kuuldavasti uutele autodele ka b-varuosi ei ole. Ning ei ole vaja oletada mis siis juhtub kui garantii läbi saab. Muidugi ei räägi ma Audist, Mersust või bemarist, pean silmas ikkagi neid odavamaid masinaid. Ning uus asi on ikka uus asi, see on ju selge. Oluline on seejuures see, et kui kauaks miski asi uueks jääb. Enamus tänapäeva odavatest autodest ei ole paraku aasta-paari pärast enam sugugi uued.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 04.06.04 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja äss
Tsitaat:

Ka ei ole tarvis käia ülikallites hoodlustes kuna enamus töid mida masin nõuab on nn tavainimsel ka teostatavad.

T.


No uue auto puhul - kui hoolduses ei käi, siis võid garnatii ka ära unustada ju :o
Ja mis puutub juppidesse, siis on need uuematel autodel ikka pisut kallimad.


Tõsi ta on uue auto puhul esimesed 3a oled raudne esinduse klient. Samas - mingit tavotist meest ma nagu ka ei soovi oma pidureid parandama lasta elik ma parem maksan natuke rohkem kuid vähemalt tead et on korralikult (ja kui pole on alati võimalus kaigast anda :D)

juppide koha pealt.....hulgilaos tuttav - 700 tagaamordi (boge) eest pole vist väga kallis :D

T.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 04.06.04 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Tsitaat:
mis puhul on vana auto odavam ja turvalisem? Mitu turvapatja sul nt on? Julgen arvata et uutematel mudelitel on turvalisus ikka kõrgemal tasemal. Ka väidaks vastu antud odavuse suhtes - kui minu igakuine kuumakse on tunduvalt odavam kui esmase postitaja (ja ka mõne muu) sisse investeeritav summa siis olen mina ju plussis kuna jubinate kulu mul praktselt puudub. Ka ei ole tarvis käia ülikallites hoodlustes kuna enamus töid mida masin nõuab on nn tavainimsel ka teostatavad.

T.


Kirjutasin :"on turvalisem pidada" st, et öine uni on jube rahulik. Ja ei ole vaja öiseid jalutuskäike tasulise parkla marsruudil. Samuti ei ole väga kahju kui mõni kriimu tõmbab või parklas rammitakse (on tulnud juba mitmel korral ette). Turvapatju küll ei ole ühtegi kuid sellest hoolimata olen veendunud, et turvapatjadeta audi pakub enamuste avariitüüpide puhul oluliselt kindlamat kaitset kui mõnigi uus auto. Tehnilisest osast ja auto dünaamilistest omadustest ma ei hakka parem rääkimagi.
Kuumaksele lisandub veel kindlustuse makse, hoolduse tasu ja vajadusel ka remonditasu. Kui hetkel see viimane ka puudub siis tavaliselt ta nii ei jää. Võib vaid kujutleda mis maksab uuele mudelile näiteks esiklaas vms. Ja kuuldavasti uutele autodele ka b-varuosi ei ole. Ning ei ole vaja oletada mis siis juhtub kui garantii läbi saab. Muidugi ei räägi ma Audist, Mersust või bemarist, pean silmas ikkagi neid odavamaid masinaid. Ning uus asi on ikka uus asi, see on ju selge. Oluline on seejuures see, et kui kauaks miski asi uueks jääb. Enamus tänapäeva odavatest autodest ei ole paraku aasta-paari pärast enam sugugi uued.


teema muidgi kõasti juba OT aga loodan et keegi ei pahanda.

Antud kindlustus mis kaasneb liisinguga peaks ka tagama mingil määral rahuliku une. Ka ei näe hetkel vajadust uue esiklaasi järgi (ja kui ka tekkib on ka see kindlustatud), samuti on minu masin läbinud rohkem kui 100TKM ehk ma ei ole kohustatud käima esinduses (tõsi seda ma teen siiani), ning kui kaua püsib masin "uuena" sõltub ikka hooldusest (ja hooldus ei ole kütuse lisamine ega ka õli vahetamine). On neil aasta vanuseid audisi mb'si jne nähtud mis on saanid....


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 04.06.04 13:14 Tsiteeri


Ma olen ka siin mõelnud liisimisele ja arvutanud neid kulusid, krt kuidagi ei saa kuus 2000 -ga hakkama, kindlustus ise juba pool sellest ning kui sõidad ka palju, siis hooldus ka kallim tuleb, seisev auto ju ei lagune.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.06.04 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
teema muidgi kõasti juba OT aga loodan et keegi ei pahanda.

Antud kindlustus mis kaasneb liisinguga peaks ka tagama mingil määral rahuliku une.


Mina tahan väga rahulikku und, mingil määral on vähe.

Tsitaat:

Ka ei näe hetkel vajadust uue esiklaasi järgi (ja kui ka tekkib on ka see kindlustatud)


Esiklaasi, tulede vms vahetust ei planeeritagi tavaliselt ette. Ühel hetkel on lihtsalt kiiresti vaja.

Igal kindlustusel on teatavasti ette nähtud omavastutus ja see summa ei ole tavaliselt väga väike. Lisaks tuleb arvestada aja ja närvikulu mis igasuguse kindlustusega suhtlemisega (väljaarvatud muidugi lepingu sõlmimine ja raha maksmine) paratamatult kaasas käib.

Tsitaat:


Tsitaat:

samuti on minu masin läbinud rohkem kui 100TKM ehk ma ei ole kohustatud käima esinduses (tõsi seda ma teen siiani), ning kui kaua püsib masin "uuena" sõltub ikka hooldusest (ja hooldus ei ole kütuse lisamine ega ka õli vahetamine). On neil aasta vanuseid audisi mb'si jne nähtud mis on saanid....

Rõhutan veelkord, et ma ei teinud juttu audist. Jutt oli ikkagi tiba odavamatest sõidukitest.
Hoolda sa sapakat palju tahad sapakas jääb ikka sapakaks.


SRY, väga palju läheb juba teemast mööda.



Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 07.06.04 07:14 Tsiteeri


OT ta juba on jah, minu poolt teema kinni, kui kellegil huvi kalkulatsioonide/liisingu/kindlustuse vastu siis U2U abiks.

T.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.4% - SQL: 28.6%]