Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6 C5 käetoe katte eemaldamine (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2003)
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 25.04.09 14:50 Tsiteeri
A6 C5 käetoe katte eemaldamine



Täpsemalt tahaks teada, kuidas käib maha käetoe katte pealmine osa, ehk see mis minul nahast on. Mul on see klõps katki läinud mis katet kinni hoiab ja parandamiseks oleks hea ta lahti võtta, aga eitea kas või kuidas ta üldse lahti käib.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
DonNiger
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Eestist eemal
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.9TDI 96kw

postitati 25.04.09 15:23 Tsiteeri


Teada saad, siis anna mulle (meile) ka teada. Tahaksin touchbadi sinna sisse panna aga ei ole ka välja nuputanud, mismoodi see kate maha käib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juke1983
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.08
Asukoht: Tallinn-Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: C5

postitati 30.04.09 06:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: DonNiger
Teada saad, siis anna mulle (meile) ka teada. Tahaksin touchbadi sinna sisse panna aga ei ole ka välja nuputanud, mismoodi see kate maha käib.


Tahad touchbadi sinna panna. Kui küida tohib, siis mis süsteemi aretad/oled aretanud. Integreerisid läpaka kuhugi? Millena kasutad seda süsteemi?
Lihtsalt sportlikust huvist küsin ;)


kui Audi ehitaks ka laevu, siis seilaksin vaid nendega =)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 30.04.09 09:30 Tsiteeri


Ma ei ole siiani seda lahti saanud, et kõik ideed on teretulnud :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 30.04.09 21:16 Tsiteeri


Oleks omalgi huvi selle vastu kuna ei leia kusagilt vastava värvusega käetuge oma autosse, seega peaks a´la sinise ostma, plastikosa ära värvima ja katte ära vahetama.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 30.04.09 21:45 Tsiteeri


Ma googeldasin paar minutit ja leidsin sellist infot:
link

See vist on küll A4 aga vahet pole, usun. Ehk siis ma loeks välja, et kate lahti ei käi vaid tuleb tervena vahetada.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 30.04.09 23:55 Tsiteeri


Njh, ma guugeldasin konkreetselt A6 oma ja ei leidnud nagu midagi. Kehva on see, et uus käetoe kate maksis üle 1500.- kui õgesti mäletan.

Vb peaks proovima kuidaig lahti kangutada ja pärast kinni liimima, samas vb pärast olen täiesti ilma kaanest... Aga jah sama probleem ka minul, nii kui üles tõstan siis mingist asendist kukub kaan lahti ja kõik pudi lendab taha laiali.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ukuke
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad

postitati 01.05.09 17:42 Tsiteeri


Panin lihtsalt kruvika vahele ja hakkasin ühest otsast kangutama.Lasin uue naha panna ja tagasi läks lihtsalt surudes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 01.05.09 18:08 Tsiteeri


Tnx, ma lähen varsti proovima siis :P Saab lõpuks selle tüütu klapi korda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 01.05.09 18:59 Tsiteeri


Mul on selle kaane hinged katki murtud ja teibiga kokku pandud. Püsib paigas küll ja kaan lahti ei kuku. Korra nikerdasin ta küljest ära küll, väga kehvasti sai kätte ka nende katkiste hingedega. Ma ei kujuta ausõna ette kuidas tervete hingedega kätte saab.
Millegi pärast arvan, et need hinged ongi ära lõhutud soovist, seda kaant eemaldada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 01.05.09 22:42 Tsiteeri


Probleem lahendatud. Sain lahti, lisaks klambritele oli veel liimi ka pandud. Tegin õpetuse ka kuidas asi avada ning näiteks see kinnituse klõps ära parandada.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=65998


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
DonNiger
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Eestist eemal
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.9TDI 96kw

postitati 04.05.09 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juke1983
Tsitaat:
Algselt postitas: DonNiger
Teada saad, siis anna mulle (meile) ka teada. Tahaksin touchbadi sinna sisse panna aga ei ole ka välja nuputanud, mismoodi see kate maha käib.


Tahad touchbadi sinna panna. Kui küida tohib, siis mis süsteemi aretad/oled aretanud. Integreerisid läpaka kuhugi? Millena kasutad seda süsteemi?
Lihtsalt sportlikust huvist küsin ;)


IBM R40'ne oma, natuke ringi ja COM porti. Symantec anna driveri ka ;)
Läpparit ei kasuta, vaid HP ThinClinet t5570'nt - äärmiselt meeldiv aparaat. (kasutab enda nuditud XP'd, töös mälu kasutus alla 100 mb).
Lisaks veel peotäis vidinaid (IMA adapter, intelligentne toide, DVD mahamängija jne).
Ostsin ka touchscreeni RNS-E jaoks kuid see 7" ei ole päris õiges mõõdus. Aga vist enne suve ei jõua tõsiselt käsile võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juke1983
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.08
Asukoht: Tallinn-Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: C5

postitati 04.05.09 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: DonNiger
Tsitaat:
Algselt postitas: juke1983
Tsitaat:
Algselt postitas: DonNiger
Teada saad, siis anna mulle (meile) ka teada. Tahaksin touchbadi sinna sisse panna aga ei ole ka välja nuputanud, mismoodi see kate maha käib.


Tahad touchbadi sinna panna. Kui küida tohib, siis mis süsteemi aretad/oled aretanud. Integreerisid läpaka kuhugi? Millena kasutad seda süsteemi?
Lihtsalt sportlikust huvist küsin ;)


IBM R40'ne oma, natuke ringi ja COM porti. Symantec anna driveri ka ;)
Läpparit ei kasuta, vaid HP ThinClinet t5570'nt - äärmiselt meeldiv aparaat. (kasutab enda nuditud XP'd, töös mälu kasutus alla 100 mb).
Lisaks veel peotäis vidinaid (IMA adapter, intelligentne toide, DVD mahamängija jne).
Ostsin ka touchscreeni RNS-E jaoks kuid see 7" ei ole päris õiges mõõdus. Aga vist enne suve ei jõua tõsiselt käsile võtta.


Igatahes kui kunagi valmis saad, siis pane paar pilti kah üles - saab parema ettekujutuse. Aga tundub põnev lõpplahendus tulevat. Edu igatahes ;)


kui Audi ehitaks ka laevu, siis seilaksin vaid nendega =)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.3% - SQL: 36.7%]