Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A8 Lang - 2001 - cabrio (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 9609)
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.09 13:06 Tsiteeri
Audi A8 Lang - 2001 - cabrio



Lisavarustus:
ABS pidurid, immobilisaator, kesklukustus puldiga, lisapidurituli, pidurdusjõukontroll, roolivõimendi, stabiilsuskontroll, turvapadi, välistemperatuuri näidik, 4x el. akende tõstukid, el. küljepeeglid (soojendusega), mootori eelsoojendus, parkimisandurid (ees, taga), püsikiirusehoidja, ruloo tagaaknal, rulookardinad ustel, salongi eelsoojendus, peeglid päikesesirmides, esitulede pesurid, udutuled (esimesed), päevasõidutulede automaatne lülitus, ksenoontuled (kaugtuled, lähituled), "käed vaba süsteem", GSM telefon, kompuuter, navigatsiooniseade, tagaklaasi soojendus, mäludegax el. reguleeritavad istmed, 4x istmesoojendus, käetugi ees (laekaga), nahkpolster, sportistmed, iluliistud salongis, nahkkattega käigukanginupp, nahkkattega käsipidurikang, topsihoidjad (taga, ees), multifunktsionaalne rool, nahkkattega rool, reguleeritav roolisammas (kahes suunas, elektriliselt), CD Box, helivõimendi, stereo (orig.), rehvirõhukontroll

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAI9dhoaqvhIWzhPnkYGRCJWb2_XttQAo26S1fo-yU3Qmn1TPCBk_w2752M9vS5VuTHHG_4Ut10js4W6EbkboGZYAm1T1UOmWBf52xlZ
iqggzBRI8W-0EWWwC.jpg
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAI8sKsprJE1DNS159R7aQ9AA8TBPGkScPl4yDkbrEFxNgjyYMmuS3VFbixpuEhx4av_UdViBlJ5LxHd9DfCIR5sAm1T1UEUOSSbR83m
fbdHx5a4GfbC3UTb6.jpg

Miku :)


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taiz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.01.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 85kw.

postitati 20.04.09 13:09 Tsiteeri


Mismoodi see rehvirõhu kontroll lahendatud on?
Pole ise kunagi kokkupuutunud selliseasjaga.
Aga muidu kena isend;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 20.04.09 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taiz
mismoodi see rehvirõhu kontroll lahendatud on?
Pole ise kunagi kokkupuutunud selliseasjaga.
Aga muidu kena isend;)

Skoda puhul käib asi läbi abs anduri, andur saab asjast aru kuna tühi kumm hakkab rohkem pöörlema kui teised ja lööb tulukese kompus põlema. Arvan, et Audil peaks süsteem sama olema.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 20.04.09 13:27 Tsiteeri


Vähemalt Audi A8'l kahjuks nii lollikindel süsteem pole.
Iga velje (5 tk.) sees on rõhu- ja temperatuuriandur patareide peal ning rattakoobastes vastuvõtuantennid.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 20.04.09 13:29 Tsiteeri


http://www.digitire.ee/Est/product_est.html
Või kui ise pandud,siis võib olla midagi sellist ehk?;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
makaron
huviline

Avatar


Registreerunud 10.01.09
Kasutaja on eemal

Auto: s6 4,2 manuaal

postitati 20.04.09 15:07 Tsiteeri


Pane sisust ka pilte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 20.04.09 15:32 Tsiteeri


Mis ta veerandmiilil ka sõidab :P


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.09 16:19 Tsiteeri


Rehvirõhu andur pole ise pandud ja ei tea ka mina, kuidas see töötab vms. Siiani pole ühtegi piiksu sealtkandist tulnud, rehvid peaks täis olema veel siiani :) ptuiptuiptui


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.09 17:09 Tsiteeri


Mina lugesin esimese laksuga välja, et on A8 cabrio ...ja hakkasin huviga pilte vaatama. :-D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mikkc
huviline



Registreerunud 25.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: 9-3 Aero, 80 2.3q

postitati 20.04.09 18:08 Tsiteeri


Mootoriks ikka vana hea 4.2?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.09 19:04 Tsiteeri


Ikka! 4,2 228kw
Ja A8 cabrio vastu poleks midagi, kasvõi kupee võiks olla :D

Miku


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 20.04.09 19:35 Tsiteeri


Tore äratundmisrõõm! :D
Pikka sõitu ja murevaba liikumist minu poolt ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.09 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Tore äratundmisrõõm! :D
Pikka sõitu ja murevaba liikumist minu poolt ;)

Oli see kunagi Sinu auto või kellegi tuttava, et sedasi ütlesid? :)


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 20.04.09 19:47 Tsiteeri


Minu.
Hea auto ostsid imho. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.09 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Minu.
Hea auto ostsid imho. :cool:


Kas tohib ehk mõne küsimuse privas küsida?


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 20.04.09 19:49 Tsiteeri


Loomulikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.04.09 21:30 Tsiteeri


Ma mõtlesingi, et kaua sa nende riisiteradega jamad..aga nüüdseks nagu näha on see probleem leidnud kõige õigema lahenduse: pikale mehele pikk auto:D

Ringo


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Gert001
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.04
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.09 19:54 Tsiteeri


Ma veel mõtlesin kes mu langi teisiku Tehasest ära ostab. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.09 22:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gert001
Ma veel mõtlesin kes mu langi teisiku Tehasest ära ostab. ;)


No näed siis, küll seda varsti Jõhvi kandiski näed, käin seal vahetevahel ;)

Miku


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ottOmar
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3, Lexus GS450h ja BMW 330d Touring

postitati 24.04.09 07:07 Tsiteeri


...ja siis sina olid see, kes selle mul nina eest ära napsas. See oli vist neljapäevane päev kui selle ära võtsid, sest ise olin plaaninud minna reedel vaatama, aga siis oli juba läinud.
Nüüd pidin paraku leppima rohelise variandiga (see teine mis müügis oli) - parasjagu tegelen sellega, et sellest korraliku elulooma teha. Ehk varsti foorumissegi miskit üles riputan.


Koguaeg hea meelega vahetaks - peaasi, et oleks sakslane
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.09 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ottOmar
...ja siis sina olid see, kes selle mul nina eest ära napsas. See oli vist neljapäevane päev kui selle ära võtsid, sest ise olin plaaninud minna reedel vaatama, aga siis oli juba läinud.
Nüüd pidin paraku leppima rohelise variandiga (see teine mis müügis oli) - parasjagu tegelen sellega, et sellest korraliku elulooma teha. Ehk varsti foorumissegi miskit üles riputan.


Mis rohelisel viga on siis? Kas see roheline oli Tauf'is müügis?
Btw, reedel oli püha ja Tehase autoaed suletud too nädal :)

Edu rohelisega,
Miku


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.09 22:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ottOmar
...ja siis sina olid see, kes selle mul nina eest ära napsas. See oli vist neljapäevane päev kui selle ära võtsid, sest ise olin plaaninud minna reedel vaatama, aga siis oli juba läinud.
Nüüd pidin paraku leppima rohelise variandiga (see teine mis müügis oli) - parasjagu tegelen sellega, et sellest korraliku elulooma teha. Ehk varsti foorumissegi miskit üles riputan.

Roheline müügis jälle, ei saanud sellest elulooma siis??
Enda autost ainult niipalju, et klotsid said uued ja varsti peeglid ka moditud pisut. Muul ajal olen vaid tonnidega kütet sisse valanud. Esmaspäeval lambdad vahetusse kõik neli, ehk saab parem siis!

Miku


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 04.06.09 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cabrio
Lisavarustus:
ABS pidurid, immobilisaator, kesklukustus puldiga, lisapidurituli, pidurdusjõukontroll, roolivõimendi, stabiilsuskontroll, turvapadi, välistemperatuuri näidik, 4x el. akende tõstukid, el. küljepeeglid (soojendusega), mootori eelsoojendus, parkimisandurid (ees, taga), püsikiirusehoidja, ruloo tagaaknal, rulookardinad ustel, salongi eelsoojendus, peeglid päikesesirmides, esitulede pesurid, udutuled (esimesed), päevasõidutulede automaatne lülitus, ksenoontuled (kaugtuled, lähituled), "käed vaba süsteem", GSM telefon, kompuuter, navigatsiooniseade, tagaklaasi soojendus, mäludegax el. reguleeritavad istmed, 4x istmesoojendus, käetugi ees (laekaga), nahkpolster, sportistmed, iluliistud salongis, nahkkattega käigukanginupp, nahkkattega käsipidurikang, topsihoidjad (taga, ees), multifunktsionaalne rool, nahkkattega rool, reguleeritav roolisammas (kahes suunas, elektriliselt), CD Box, helivõimendi, stereo (orig.), rehvirõhukontroll


Miku :)


See siis ongi see elukas, millest su vennas rääkis. Igati kobe aparaat :cool: Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.09 23:16 Tsiteeri


Ju siis! :)

Nüüdseks sain lambdad ka vahetatud peale pikka jonnimist, kõik neli! Järgmisena katt ja siis hammasrihm ning täishooldus. Siis saab hea ka ma usun!
Tuunitud sai ka pisut....omapärasemaks. Minu Audil on nüüd LED suunatuleribad peeglites :P Hea sai!

Endiselt otsin velgi aga ei leia Eestist mulle tundub! Enne saab suvi otsa, kui ma omale veljed leian...


Miku


Car is to transport your ass not a christmas-tree!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 16.06.09 07:02 Tsiteeri


Mõtlesingi,et kas nägin õigesti, et peeglid on vilkuma hakanud :D
Mis asjaga tegu? Tee pilt.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.6% - SQL: 37.4%]