Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi a4 1,8 Quattro - 1995 - Cpe (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 3651)
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 31.01.09 10:16 Tsiteeri


Ilus auto on, hoia seda. Ära mingit tuuningut küll tegema hakka, hoia oma autot. Noh kui tõesti tahad midagi teha, siis võid muusika peale investerida vms.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cpe
huviline



Registreerunud 04.04.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.09 10:22 Tsiteeri


Tänan! Velg on nüüd suveks olemas ja see teeb juba auto veel ilusamaks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cobain
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 10.02.09 09:39 Tsiteeri


Kui sa seda musta velge mõtled siis see must värv küll sellele veljele ei sobi :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 10.02.09 10:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Kui sa seda musta velge mõtled siis see must värv küll sellele veljele ei sobi :o


Minu maitse järgi on üldse väga keeruline ilusat musta velge leida ja siis see veel tumedale autole sobima panna. Aga paistab moe värk...

Muidu väljast auto kena sile. Palju nüüdseks maha on kärutatud ja kuidas vastu pidanud? Ootaks ka sisust mõnda pildikest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cpe
huviline



Registreerunud 04.04.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.02.09 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Kui sa seda musta velge mõtled siis see must värv küll sellele veljele ei sobi :o


See on ka maitse küsimus, minu arust sobib hästi sellele. See jällegi erinev teistest, ma tean et tartus on 2-el a4-l sellised veljed all ja hallid, mul jällegi midagi teistsugust:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cpe
huviline



Registreerunud 04.04.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.02.09 16:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Kui sa seda musta velge mõtled siis see must värv küll sellele veljele ei sobi :o


Minu maitse järgi on üldse väga keeruline ilusat musta velge leida ja siis see veel tumedale autole sobima panna. Aga paistab moe värk...

Muidu väljast auto kena sile. Palju nüüdseks maha on kärutatud ja kuidas vastu pidanud? Ootaks ka sisust mõnda pildikest :)



Maha olen kärutanud umbes 15 tuhat kiltsa. Autol olen ära vahetanud tagaratta laagri, termostaadi, taga paar puksi ees ka, rohkem nagu ei olegi midagi! õli vahetus ja rihmad said ka kohe alguses ära vahetatud muidugi:) üks kõige hullem asi mis tal häda on on, on abs, see oli juba siis vigane kui ma ostsin ta, tartus olen käinud kahe elektriku juures ja kumbki ei oska öelda mis viga on, arvuti ei leia ka viga üles, ütleb igakord erineva vea, ma ise kaldun arvama et ees onj piduriketas kõver ta vahepeal käib vastu ka( raud raua vastu)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.09 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Kui sa seda musta velge mõtled siis see must värv küll sellele veljele ei sobi :o


Veljele võib sobida,aga konkreetsele tumedale autole ei sobi.Kaugelt võiks vaadata,et rattaid all polegi :P

Edit:mis mure sul abs'ga on?


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cpe
huviline



Registreerunud 04.04.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.09 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Kui sa seda musta velge mõtled siis see must värv küll sellele veljele ei sobi :o


Veljele võib sobida,aga konkreetsele tumedale autole ei sobi.Kaugelt võiks vaadata,et rattaid all polegi :P

Edit:mis mure sul abs'ga on?



kui pidurdad siis hõõrub nagu vastu kuhugile, ja pedaal väriseb koguaeg, isegi kui plokki ei pane.vaikselt pidurdad siis väriseb ja ragiseb mis hirmus! ja viskab vahepeal abs tulekese ka põlema, kuid kui elektriku juures käisin, pani arvuti taha mitu korda, ja näitas koguaeg erinevat viga, ma ei oska midagi teha enam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KristoA
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8t Avant

postitati 14.02.09 18:26 Tsiteeri


Ilmselt kettad kõverad, samas peaksid kõik abs-i andurid üle kontrollima. Vb mõni juhe lihtsalt katki, polegi anduri enda viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cpe
huviline



Registreerunud 04.04.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.09 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KristoA
Ilmselt kettad kõverad, samas peaksid kõik abs-i andurid üle kontrollima. Vb mõni juhe lihtsalt katki, polegi anduri enda viga.


Asi on selles, et ma ei saa neid anureid kätte kudagi nad on nii kõvasti kinni ja ma kardan et ma teen katki nad, aga see võimalus on täitsa olemas et kettad kõverad, ta hõõruks nagu vastu kuhugile koguaeg ja ma arvan et ta hõõrub piduriketta vastu! ma ostan kettad ära ja vahetan ära ja siis annan teada kas kadus ära või ei:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.09 11:37 Tsiteeri


Tsitaat:


kui pidurdad siis hõõrub nagu vastu kuhugile, ja pedaal väriseb koguaeg, isegi kui plokki ei pane.vaikselt pidurdad siis väriseb ja ragiseb mis hirmus! ja viskab vahepeal abs tulekese ka põlema, kuid kui elektriku juures käisin, pani arvuti taha mitu korda, ja näitas koguaeg erinevat viga, ma ei oska midagi teha enam.


Pedaali värinat ehk abs'i rakendumist suvalisel pidurdamisel tekitas minu autol mõne kadunud hamba ja mõraga abs'i hammasvöö.
See eemaldati esialgu hoopis,kuna oli oht,et külge jättes ta rikub suure tõenäosusega anduri ära,mis teeb remondi tunduvalt kulukamaks.
Nüüdseks on see asi korda tehtud,aga ilma veovõlliotsata seda ei pidavat saama.Maksis Forssis minu mäletades 1100 eeku.

Pildil see sakiline rõngas oligi kurjajuur:

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_3458.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 15.02.09 11:49 Tsiteeri


Kui ABS tule põlema lööb aga ikka nn. edasi väriseb või kui ABS kaitse välja võtta ja värin sama siis ilmselt kõverad kettad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Cpe
huviline



Registreerunud 04.04.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.09 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Kui ABS tule põlema lööb aga ikka nn. edasi väriseb või kui ABS kaitse välja võtta ja värin sama siis ilmselt kõverad kettad.



kui lööb ABS tule põlema siis kaob see nn. värin ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kenno173
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.08
Asukoht: tartu,põltsamaa,valga
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.09 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
kui abs-i tule lööb põlema siis see tähendab et abs ei tööta
hästi ei tahaks uskuda et pidurikettad kõverad, hakkab sellist nalja tegema.
pigem on asi kuskil pooltelje otste hammasvöödes.

Kui ABS-i tule lööb põlema, siis see tähendab, et abs ei tööta. Hästi ei tahaks uskuda, et pidurikettad kõverad hakkab sellist nalja tegema. Pigem on asi kuskil pooltelje otste hammasvöödes.


***
Märkus moderaatorilt: Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus läheb kustutamisele! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cpe
huviline



Registreerunud 04.04.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.05.09 07:53 Tsiteeri


Uued pildid siis:)

http://fotoalbum.ee/photos/velvat/48549207


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.5% - SQL: 42.5%]