Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: quattro varuosad (hinnad) ja remont (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 17963)
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.05.03 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Pärnus Aave autokaupades neid kohapeal saada polnud... ja tellimus ka öeldi et jääb alles järgmise nädala peale.


KüSI Pärnu Catweesist, neil ka ilmselt kohal pole aga nad tellivad-tarnivad üsna tihti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.05.03 11:59 Tsiteeri


Mis ma seal enam küsin... asjade eest on juba mul makstud ka... ja nii kiire nendega mul nüüd ka pole et kohe vaja oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 15.05.03 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Mis ma seal enam küsin... asjade eest on juba mul makstud ka... ja nii kiire nendega mul nüüd ka pole et kohe vaja oleks.


Info edaspidiseks lihtsalt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.05.03 13:17 Tsiteeri


Aave müüb nagunii originaal varuosasid... ja tavaliselt on asju kohe kohapealt saada ka... selle jubinaga lihtsalt paistab et kipub aega minema. Siiamaani olen ikka kohaga rahule jäänud... va hind :( mille vastu lihtsalt ei saa kudagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 15.05.03 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Aave müüb nagunii originaal varuosasid... ja tavaliselt on asju kohe kohapealt saada ka... selle jubinaga lihtsalt paistab et kipub aega minema. Siiamaani olen ikka kohaga rahule jäänud... va hind :( mille vastu lihtsalt ei saa kudagi.


Originaal on ikka audi rôngastega...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.05.03 13:50 Tsiteeri


Parandame siis... kvaliteetkaupa :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.03 18:55 Tsiteeri


Nii... eile sain asja kätte ja igatahel käib taha ülemisele õõtshoovale... ühele poole... 2 sisse ja üks väljapoole.
Aga siit siis hakkas jama pihta, lammutasin õõtshoova maha ja mida sa üted puks tiba teine. Võtsin siis teise auto ja poodi tagasi, vennike otsib ja möölab seal no ja on sellise tootekoodiga asi ja kõik... ma räägin et vaja ju on mul neid... maksis raha tagasi ja pidin mujale minema. Teises poes siis otsis ka vennike seal mööda katalooge ja asju, sain siis õige pikkusega asjad. Kodus võtan vanad maha ja uued topin sisse ja saad sa aru külge kruvimesl avastan et see pikk polt ei lähe sinna... väiksem auk :mad::mad::mad: Aga kuna need seal ju pärsi hea pingega sees siis tervelt neid enam maha ei saa... egas midagi võtsin trelli ja lasin augu suuremaks... veega pidevalt asja jahutades... kuid ei ole see seal suurem asi enam... ehk miski pool aastat peab vastu :(
Õnneks olid need kaks puksi odavamad... 100 krooni tükk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 21.05.03 19:33 Tsiteeri


To quattromees:
Vanemate mudelite puhul pidurite erinevusi palju: Esiteks on vanemate mitte-quattrote kettad 4-poldiauguga, quatrol aga 5-ga.

Meie isendil on 5 auguga kettad aga autoks 200T FWD.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 22.05.03 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Nii... eile sain asja kätte ja igatahel käib taha ülemisele õõtshoovale... ühele poole... 2 sisse ja üks väljapoole.
Aga siit siis hakkas jama pihta, lammutasin õõtshoova maha ja mida sa üted puks tiba teine. Võtsin siis teise auto ja poodi tagasi, vennike otsib ja möölab seal no ja on sellise tootekoodiga asi ja kõik... ma räägin et vaja ju on mul neid... maksis raha tagasi ja pidin mujale minema. Teises poes siis otsis ka vennike seal mööda katalooge ja asju, sain siis õige pikkusega asjad. Kodus võtan vanad maha ja uued topin sisse ja saad sa aru külge kruvimesl avastan et see pikk polt ei lähe sinna... väiksem auk :mad::mad::mad: Aga kuna need seal ju pärsi hea pingega sees siis tervelt neid enam maha ei saa... egas midagi võtsin trelli ja lasin augu suuremaks... veega pidevalt asja jahutades... kuid ei ole see seal suurem asi enam... ehk miski pool aastat peab vastu :(
Õnneks olid need kaks puksi odavamad... 100 krooni tükk.


Siis on teil küll spetspoed ja --mehed:D, sorry


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.03 10:46 Tsiteeri


Ei ole siin sorry midagi... omalgi tekkis tunne kellegile vasta pead anda... krt kõik ju peaks kataloogis ees olema. Ise veel vaatasi täpselt kerenumbri järgi kas aasta alguse väljalase või lõpu oma jne... ja ikka ei saa hakkama :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 22.05.03 11:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Ei ole siin sorry midagi... omalgi tekkis tunne kellegile vasta pead anda... krt kõik ju peaks kataloogis ees olema. Ise veel vaatasi täpselt kerenumbri järgi kas aasta alguse väljalase või lõpu oma jne... ja ikka ei saa hakkama :mad:


Arvasingi sama, et oled :mad::mad::mad:
soovitan ikkagi Catweesi vôi küsi minu käest varuosakoodid- nendega peaks saama ka tavapoest ôige jupi!!!


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.03 11:39 Tsiteeri


Targem nüüd siis
Kuigi tootekoodid on mul omal ka võtta, netist ju.
Ja nüüd leidsingi et neid seal kaks erinevat:
8A0 505 185
8A0 505 185 A
Arvatavasti siis olenevalt kas aasta algus või lõpp.. või miskit sellist... mul oli see A osa, kardan et siis see teine oleks õigem olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 22.05.03 12:25 Tsiteeri


Heh. Ma arvasin kogu aeg, et see A seal taga tähendab, et tegu on A-varuosaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 22.05.03 13:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Targem nüüd siis
Kuigi tootekoodid on mul omal ka võtta, netist ju.
Ja nüüd leidsingi et neid seal kaks erinevat:
8A0 505 185
8A0 505 185 A
Arvatavasti siis olenevalt kas aasta algus või lõpp.. või miskit sellist... mul oli see A osa, kardan et siis see teine oleks õigem olnud.


8A0505185 on kuni tehasetähis 8CZP-250000
8a0505185A on 8CZP-250001 ja edasi

Täht P on 90a. mudel (lähevad tähestiku järgi)
nt. A on 1980, B-81, C-82... H-87, J-88, K-89, L-90, M-91, N-92, R-94 jne


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 22.05.03 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Targem nüüd siis
Kuigi tootekoodid on mul omal ka võtta, netist ju.
Ja nüüd leidsingi et neid seal kaks erinevat:
8A0 505 185
8A0 505 185 A
Arvatavasti siis olenevalt kas aasta algus või lõpp.. või miskit sellist... mul oli see A osa, kardan et siis see teine oleks õigem olnud.


8A0505185 on kuni tehasetähis 8CZP-250000
8a0505185A on 8CZP-250001 ja edasi

Täht P on 93a. mudel (lähevad tähestiku järgi)
nt. A on 1980, B-81, C-82... H-87, J-88, K-89, L-90, M-91, N-92, R-94 jne



Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 22.05.03 13:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Targem nüüd siis
Kuigi tootekoodid on mul omal ka võtta, netist ju.
Ja nüüd leidsingi et neid seal kaks erinevat:
8A0 505 185
8A0 505 185 A
Arvatavasti siis olenevalt kas aasta algus või lõpp.. või miskit sellist... mul oli see A osa, kardan et siis see teine oleks õigem olnud.


8A0505185 on kuni tehasetähis 8CZP-250000
8a0505185A on 8CZP-250001 ja edasi

Sorry P on 93a
Täht P on 90a. mudel (lähevad tähestiku järgi)
nt. A on 1980, B-81, C-82... H-87, J-88, K-89, L-90, M-91, N-92, R-94 jne



Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR
huviline



Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 TDI Quattro

postitati 17.06.03 11:11 Tsiteeri


Silme eest läks juba kirjuks (sisemine-välimine-esimene-tagumine-2x-4x), küsin A4 Q esisilla õõtsade hinda(tagumine-alumine kõver) Tänan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 17.06.03 11:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TiitR
Silme eest läks juba kirjuks (sisemine-välimine-esimene-tagumine-2x-4x), küsin A4 Q esisilla õõtsade hinda(tagumine-alumine kõver 2232EEK ORIG.LETT
) Tänan!



Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR
huviline



Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 TDI Quattro

postitati 17.06.03 11:51 Tsiteeri


to 80QUATTRO, krt. ma mõtlesin, et sa pakud natsa odavamalt, kui nt. AAVE, AASTA AUTO


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 17.06.03 12:54 Tsiteeri


Omale sain taga õõtsa esim puksid 173 eeku tükk,kokku läheb neid 4 tk. Vist panen puksidega mööda,mõeldakse midagi muud.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 17.06.03 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TiitR
to 80QUATTRO, krt. ma mõtlesin, et sa pakud natsa odavamalt, kui nt. AAVE, AASTA AUTO


Saan müüa sulle 1800EEK (arvesta, et sellega sõidad 100000km, B läbisõitu ei kommenteeri!!!!):P:P:P


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.03 18:00 Tsiteeri


Niisama sai huvi pärast vaadatud reval autost mõningaid juppide hindasid ja ma oleksin peaaegu toolilt maha kukkunud...
Minu autole siis... audi 80 quattro 2,3 10V-le maksab kardaan 18k kandis, tagadiffer 63k ja käigukast 118k :P kuigi pakun et kui differ või kast minema peaks siis keegi komplektset uut ostma ei hakka... sest kasti juures teeb selle kalliks kindlasti see torsen difer mis seal sees veel on jne... et annab ju vahetada ka osasid, kuid lihtsalt huvitav oli teada saada et mõni asi auto all nii kallis võib olla... muideks 6 käigune kast maksab 180k :P :P :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 27.07.03 18:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Niisama sai huvi pärast vaadatud reval autost mõningaid juppide hindasid ja ma oleksin peaaegu toolilt maha kukkunud...
Minu autole siis... audi 80 quattro 2,3 10V-le maksab kardaan 18k kandis, tagadiffer 63k ja käigukast 118k :P kuigi pakun et kui differ või kast minema peaks siis keegi komplektset uut ostma ei hakka... sest kasti juures teeb selle kalliks kindlasti see torsen difer mis seal sees veel on jne... et annab ju vahetada ka osasid, kuid lihtsalt huvitav oli teada saada et mõni asi auto all nii kallis võib olla... muideks 6 käigune kast maksab 180k :P :P :P


Ega varuosadest autot kokku pane jah:mad::mad::mad:


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 28.07.03 16:16 Tsiteeri


a selline küsimus, et täna sõitsin aken lahti ja (arvatavasti) kardaan tegi seal allpuul kõlxti; kas see tähendab nüüd seda, et peab 18k välja käima või saab kuidagi muudmoodi ka? tnx


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 28.07.03 16:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Reix
a selline küsimus, et täna sõitsin aken lahti ja (arvatavasti) kardaan tegi seal allpuul kõlxti; kas see tähendab nüüd seda, et peab 18k välja käima või saab kuidagi muudmoodi ka? tnx


Kardaan peaks ikka auto eluea ilusasti ära kannatama, tuleks veermik üle kontr.:o:o:o:o


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.1% - SQL: 30.9%]