Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  24
Autor:
Pealkiri: Otsime Audide endiseid ja uusi omanikke ning ajalugu (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 176054)
SanderP
huviline



Registreerunud 01.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 Avant 2,2T :)

postitati 16.02.10 22:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
http://live.hot.ee/gallery/slideshow?id=1581831&page_nr=0
Sellest B4 80/complition teab keegi midagi? Väga heas korras auto oli. Oleks veel õiged tuled ja stange ka ette pannud siis täitsa tiptopp. Aga jah tollal ei osanud hinnata ja polnud raha neid soetada. Aga ehk keegi on tast jälle complitioni ehitanud. ;)
Panin teise complitioni pildi ka äkki tollest midagi?


Omasin viimasel pildil olevat Audi Competitionit 2008. aastal. Müüsin maha ja nüüd seisab juba pikemat aega Õismäel paksu lumekihi all. Enne minu kätte sattumist olid mingid vennad auto üles löönud. Avariilisena nägi välja siis selline
http://fotoalbum.ee/photos/raul0404/sets/64163


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 17.02.10 12:53 Tsiteeri
Audi 100.



Oskab keegi rääkida midagi audi 100 kohta nr märk 957 TBH. Mootor 2,2 ja vedav sild quattro. Keegi äkki teab tunneb omaniku- Arle Vahtra. Kui keegi miskit teab siis u2u.

http://img14.imageshack.us/img14/3223/p1010009i.jpg


http://img243.imageshack.us/img243/695/p1010013.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Priitk
huviline



Registreerunud 25.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.10 17:43 Tsiteeri


Tere äkki keegi oskab öelda mis on saanud audi 100 oli musta värvi ja mina müüsin isendi pärnumaale aga hea auto oli 2.8 nr122 aui


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.10 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Priitk
Tere äkki keegi oskab öelda mis on saanud audi 100 oli musta värvi ja mina müüsin isendi pärnumaale aga hea auto oli 2.8 nr122 aui


See peaks see auto olema http://kiire.ee/?a=2&b=58671 . Selle konkreetsega niideti liiklusmärk maha, plokikaan läks kõveraks ning mahlad segamini ja mootor kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heigo003
huviline



Registreerunud 01.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.10 13:43 Tsiteeri


Oleks huvi Audi 100 2.8 avant quattro mineviku vastu 107 ATR. Auto tumeroheline metallik. Sai ostetud Tartust odava hinna eest. Auto sisu oli laiali, tiivad roostes, tagaluugil mõlk, tagatuli katki ja 100 muud häda, mis on tänaseks peaaegu likvideeritud. Nüüd on üldiselt nii, et kalla ja talla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 22.02.10 15:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Kunagi oli meil pereautoks C3 100 525 LAH, praegu pidi vedelema kuskil tallinnas sõpruse pst maja ees. Keegi omanikku ei tunne?:P

Tumesinine metallik, pika tagatulega, automaatkastiga CD versioon?
Registri märgi järgi oli see ca 7 aastat tagasi veel minu auto, misjärel see ühele vanemale härrasmehele sai müüdud. Minuteada oli tema uueks asukohaks ka siis Sõpruse pst.


Just see sama masin:)
Sõbral mustamäel korter ja ütles, et pole veel seda masinat sealt liikumas näind... ju siis mädaneb.


Hmm, tegelikult oli tal väga korralik ilma kahjustusteta värvkate seljas ja korralikult tsingitud kerega ei tohiks suurt midagi juhtuda. Kunagi oli väga heas korras auto, nii et kellegile potentsiaalne hobiauto. CD versioone liikus ja liigub siiani suhteliselt vähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi110
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.10 11:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alfaromeo
Audi 80 B4 - 657 TFF.

Punast värvi masin eks?


***
Märkus moderaatorilt: Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus läheb kustutamisele! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit.


'

Audi 80 B4
657 TFF
oli tume rohelist värvi , 2.0l 66kw mootoriga
http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=896952]audi pilt[/url]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 03.03.10 18:09 Tsiteeri


Teab keegi äkki minu A6-st midagi? Ostetud eelmise aasta jaanuaris Tartust Raadilt ja oli eestis arvel. Eelmise omaniku elukohaks oli ka Viljandimaa. Nime enam ei mäelta. Auto reg. nr. 667TGM


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Krooniline
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC; Volvo V70

postitati 16.05.10 10:24 Tsiteeri


Lugesin ka teemat ja hakkas ka huvitama, mida on saanud mu vanast Audi 100/A6 (C4) 008 TFC. Süda tilgub siiani väheke verd veel :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tanelt
huviline



Registreerunud 22.10.08
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2 coupe

postitati 17.05.10 14:12 Tsiteeri


Märtsis 2008 vahetas omanikku Audi 80 B3 aastast 1991. Eestis oli minu pere esimesed omanikud ja meist jäi audi Raadi turule.Hea auto oli ja selle pika aja jooksul, mis ta meid sõidutas,meid teele ei jätnud. Kahju et maha müüsime:(.Huvitab kas liigub veel.
Nr märk 707AOT
http://www.upload.ee/image/573449/P3050009.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 20.05.10 17:56 Tsiteeri


Keegi oskab midagi äkki rääkida S4 avandist, automaat kastiga musta värvi 1994a., ja nr on 976AVA.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 20.05.10 18:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
Keegi oskab midagi äkki rääkida S4 avandist, automaat kastiga musta värvi 1994a., ja nr on 976AVA.



Oskan öelda ainult seda, et mina tõin selle Eestisse 09.2005a ja olin ühtlasi ka esimene omanik siin, kasutasin 2..3 kuud enne müüki, peale seda kadus silmapiirilt, nüüd mõned aastad olen aegajalt näinud linnapildis liikumas.

Minuaegseid pilte näed siit:
http://nagi.ee/photos/mack/sets/47737/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.10 20:44 Tsiteeri


on keegi kusagil liikumas näinud audi a4 avant quattro 2.8 142 kw 97 a 689 AYD
värviks oli tume lilla


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.10 23:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Kirsipunane Audi 90 Quattro 2,3 nr 888 MCU-kas veel söidab? tagant järgi täitsa kahju sellest masinast. Köik sai üksipulki korda tehtud ja siis maha müüdud.

Lõpuks leidsin ka kuulutuse, mis sest, et 2a hiljem aga ikkagi. Äkki kedagi huvitab, kuigi ega paremuse poole pole asi muutunud-vähemalt välimuselt. Punased nurga tuled on vahetunud kollaste vastu, veljed on teised ja karbid.
Sigari ostuga sai kiirustatud, oleks nostalgitsenud vähe ja selle tagasi ostnud. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.06.10 04:43 Tsiteeri


Must B4. 965TFD.Klubiline?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sven66
huviline



Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2, 100 quattro avant sport, Coupe GT, Subaru Forester XT, Coupe Q, 2x gsxr

postitati 04.06.10 22:29 Tsiteeri


Kuubik numbriga 502 TET, algselt on olnud tumesinist värvi ja klubi sümboolika on peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.06.10 06:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mack
Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
Keegi oskab midagi äkki rääkida S4 avandist, automaat kastiga musta värvi 1994a., ja nr on 976AVA.



Oskan öelda ainult seda, et mina tõin selle Eestisse 09.2005a ja olin ühtlasi ka esimene omanik siin, kasutasin 2..3 kuud enne müüki, peale seda kadus silmapiirilt, nüüd mõned aastad olen aegajalt näinud linnapildis liikumas.

Minuaegseid pilte näed siit:
http://nagi.ee/photos/mack/sets/47737/

Kui mäletan õiget numbrikombinatsiooni, siis hetkel ei sõida ja ootab välist iluravi, aga muidu Tartumaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raul.
huviline



Registreerunud 11.07.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.10 09:52 Tsiteeri


Kas kellelegi on tuttav A6 C5 avant 2.5tdi numbriga 919 TFS?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 13.06.10 10:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kui mäletan õiget numbrikombinatsiooni, siis hetkel ei sõida ja ootab välist iluravi, aga muidu Tartumaal.


Mäletad seda nr. kombinatsiooni valesti, ma ise vuran sellega ringi.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emr
huviline



Registreerunud 28.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 28.06.10 19:39 Tsiteeri


Tahaks teada ka musta audi a4 2.6 95a. numbriga 794 MGF ajaloost midagi. Autol küljes klubi numbri alused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 29.06.10 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emr
Tahaks teada ka musta audi a4 2.6 95a. numbriga 794 MGF ajaloost midagi. Autol küljes klubi numbri alused.


Edit:
Sõber ostis selle Tallinnast ja kulges sellega päris pikka aega.
Tema oli Eestis esimene omanik, vist tuli Belgiast.
Auto oli Järvamaal ja sai pidevalt korraliku hoolduse, kuid lõpus hakkas vist esisild tahtma jälle remonti ja siis pani müüki.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 30.06.10 15:53 Tsiteeri


Olen otsinud ja vaadanud kuid leidnud pole.
Igatahes tegu Audi B4 2.0 66kw must ja nr oli 621 TGD
Äkki liigub kusagil foorumi külastaja käes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emr
huviline



Registreerunud 28.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.10 18:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tsitaat:
Algselt postitas: emr
Tahaks teada ka musta audi a4 2.6 95a. numbriga 794 MGF ajaloost midagi. Autol küljes klubi numbri alused.


Edit:
Sõber ostis selle Tallinnast ja kulges sellega päris pikka aega.
Tema oli Eestis esimene omanik, vist tuli Belgiast.
Auto oli Järvamaal ja sai pidevalt korraliku hoolduse, kuid lõpus hakkas vist esisild tahtma jälle remonti ja siis pani müüki.




Auto nüüd minukäes ja jälle Järvamaal sain ta viljandimaalt. nüüdseks esisild korras kuid auto olnud ikka väga hooletu naise käes... igalpool kriips siin ja kraaps seal. Asi mis hirmutab auto juures on läbisõit, aga muidu tundub tip-top auto olevat. olevat järvamaal ka 2007 aastal mingi kolaka kuhugi saanud aga mina ei suutnud küll seda leida kuhu... Kui siis ainult taga otsa kuna taga pagassi äär kipub roostetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 30.06.10 22:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emr


Auto nüüd minukäes ja jälle Järvamaal sain ta viljandimaalt. nüüdseks esisild korras kuid auto olnud ikka väga hooletu naise käes... igalpool kriips siin ja kraaps seal. Asi mis hirmutab auto juures on läbisõit, aga muidu tundub tip-top auto olevat. olevat järvamaal ka 2007 aastal mingi kolaka kuhugi saanud aga mina ei suutnud küll seda leida kuhu... Kui siis ainult taga otsa kuna taga pagassi äär kipub roostetama.


Rohkem küsimusi võid U2U panna, aga kolakas oli meil kohaliku burxi putka ees, kui üks vend tagurdas jeebiga tagaukse sisse. Otseloomulikult jeebil polnud midagi viga, aga audil uks sees. Sõber jändas kindlustusega nii kaua, et ei keeratud külge mitte b varuosa, vaid otsiti lammarist originaal uks vms.
Läbisõit on muidugi seepärast ka suur, et sõber käis iga päev tallinna tööle ja tagasi, ehk päevas 200-300km
Igaljuhul minu sõbra käes oli auto küll enamvähem prillikivi, ainus mis võis viga saada oli auto põhi, kuna tehase madaldus selle auto all oli ikka liiga madal.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emr
huviline



Registreerunud 28.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.10 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tsitaat:
Algselt postitas: emr


Auto nüüd minukäes ja jälle Järvamaal sain ta viljandimaalt. nüüdseks esisild korras kuid auto olnud ikka väga hooletu naise käes... igalpool kriips siin ja kraaps seal. Asi mis hirmutab auto juures on läbisõit, aga muidu tundub tip-top auto olevat. olevat järvamaal ka 2007 aastal mingi kolaka kuhugi saanud aga mina ei suutnud küll seda leida kuhu... Kui siis ainult taga otsa kuna taga pagassi äär kipub roostetama.


Rohkem küsimusi võid U2U panna, aga kolakas oli meil kohaliku burxi putka ees, kui üks vend tagurdas jeebiga tagaukse sisse. Otseloomulikult jeebil polnud midagi viga, aga audil uks sees. Sõber jändas kindlustusega nii kaua, et ei keeratud külge mitte b varuosa, vaid otsiti lammarist originaal uks vms.
Läbisõit on muidugi seepärast ka suur, et sõber käis iga päev tallinna tööle ja tagasi, ehk päevas 200-300km
Igaljuhul minu sõbra käes oli auto küll enamvähem prillikivi, ainus mis võis viga saada oli auto põhi, kuna tehase madaldus selle auto all oli ikka liiga madal.


Madal on see isend tõesti, pole küll aega saanud põhjaalla minna kuid karpidest on juba näha ,et põhjaga on kuskil vastas käidud. Sellegipoolest mulle meeldib see auto ja eks maproovin teda ikka ajapikku paremaks teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.6% - SQL: 72.4%]