Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ebameeldiv remonditöö kogemus ja ültse suhtumine... (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2409)
zz99
huviline



Registreerunud 16.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 19:40 Tsiteeri
Ebameeldiv remonditöö kogemus ja ültse suhtumine...



Mul siis sellise firmaga nagu - Dia Autodiagnostika OÜ :mad:

1. Lubadus autotranspordi suhtes
2. Suhtumine sellese, et Tallinnast olen
3. Siduri vahetus (vat see on korralikult tehtud) ja mingi jahutusvedeliku torujupi parandamine kahtlastest juppidest(mis pidi kuskilt läbi laskma). (Pärast lasi ikka läbi peale korra sõiduskäimist)
Huvitav küll aga kui auto käis augustis korralikus teeninduses hoolduses???
4. Lubatust kõrgem hind
6. Osa sellest läks siis juhataja rahakotti...

Ja kusjuures kojamehed olid ka kuidagi imelikud... Vat teps enam ei puhasta nii nagu varem...

Agas jah. See ainult minupoolne arvamus, et mina sinna rohkem ei lähe! Ootan siin usinasti siis vastukaja ja millised on sinu kogemused muude remondikohtadega?

NB! See siis ainult minupoolne versioon!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 01.10.08 19:46 Tsiteeri


Kui see 99 su kasutajanime taga on Sinu väljalaske aasta siis on su postitus ehk isegi andestatav. Kui ei ,siis mis Sa meile kurdad?
Miks sa oma kühvli üldse sinna viisid?
Mis autol viga oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 01.10.08 19:57 Tsiteeri


minu arvamus on,et see postitus sobinuks sellesse rubriiki,ilma et pidanuks tegema uut teemat.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39387


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zz99
huviline



Registreerunud 16.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 19:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Kui see 99 su kasutajanime taga on Sinu väljalaske aasta siis on su postitus ehk isegi andestatav. Kui ei ,siis mis Sa meile kurdad?
Miks sa oma kühvli üldse sinna viisid?
Mis autol viga oli?


Autoks siis audi a6 disla.
Tallinast tartusse sõites sidur läks. Kuna enamvähem tartus siis otsustasin selle seal ära parandada lasta.

Tänan küsimast aga kühvel siiani kodus ja pole seda kuhugi viinud.

Ja see sellepärast, et siis on teada kus miskit tehakse. Muud midagi..

Inimese enda otsustada kus käib ja mida teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 19:59 Tsiteeri


Kui sa autot kuhugi viinud ei ole, misasja sa siis kurdad üleüldse?


http://foorum.tarmotomson.net/v2.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.10.08 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zz99
Mul siis sellise firmaga nagu - Dia Autodiagnostika OÜ :mad:

1. Lubadus autotranspordi suhtes
2. Suhtumine sellese, et Tallinnast olen
3. Siduri vahetus (vat see on korralikult tehtud) ja mingi jahutusvedeliku torujupi parandamine kahtlastest juppidest(mis pidi kuskilt läbi laskma). (Pärast lasi ikka läbi peale korra sõiduskäimist)
Huvitav küll aga kui auto käis augustis korralikus teeninduses hoolduses???
4. Lubatust kõrgem hind
6. Osa sellest läks siis juhataja rahakotti...

Ja kusjuures kojamehed olid ka kuidagi imelikud... Vat teps enam ei puhasta nii nagu varem...

Agas jah. See ainult minupoolne arvamus, et mina sinna rohkem ei lähe! Ootan siin usinasti siis vastukaja ja millised on sinu kogemused muude remondikohtadega?

NB! See siis ainult minupoolne versioon!

1. Ei lubatud autotransporti, kuid korraldati ikka? Tore ju?
2. Tallinn ei ole tõesti mingi normaalne koht.:D
3. Läbi siduri on sellel autol jahutusvedelik suunatud ja sidurist nüüd lekib?
4. Hinnad tõusevad jh iga tunniga.
5. sry see jääb vahele suure ähmiga;)
6. Ei tea millest juhatajad ja direktorid elama peavad?:D

7. Ammu pole nii asjalikku teemat olnud.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.10.08 20:04 Tsiteeri


Mul on kah seal kohas nii häid, halbu, emotsioonirikkaid, ebaprofessionaalseid, täiesti filigraanseid kogemusi. Ehk siis kokkuvõttes, Sul läks ehk sitalt aga ikkagi võtan nende ees mütsi maha, sest neil ei anta mitte hetkegi aega "atra seada". Kogu aeg on tuli "prses" ja vingujad ukse taga. Pole midagi imestada, et kodanikud ei taha enam kellessegi normaalselt suhtuda. Vanasõna tõlgendab seda kohta suht selgelt "nii nagu küla koerale, nii koer külale" ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zz99
huviline



Registreerunud 16.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Kui sa autot kuhugi viinud ei ole, misasja sa siis kurdad üleüldse?


http://foorum.tarmotomson.net/v2.gif


Nüüdseks juba auto käes. Mõningaste ebameeldivate kogemustega. Siis teavad vähemalt teised arvestada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 01.10.08 20:05 Tsiteeri


Kasutaja zz99.

Ole hea palun nüüd detailsemat infot, normaalset ülesehitust oma jutule ja natuke viisakust.

Kui ei saa või ei taha siis olen sunnitud selle teema sulgema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zz99
huviline



Registreerunud 16.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mul on kah seal kohas nii häid, halbu, emotsioonirikkaid, ebaprofessionaalseid, täiesti filigraanseid kogemusi. Ehk siis kokkuvõttes, Sul läks ehk sitalt aga ikkagi võtan nende ees mütsi maha, sest neil ei anta mitte hetkegi aega "atra seada". Kogu aeg on tuli "prses" ja vingujad ukse taga. Pole midagi imestada, et kodanikud ei taha enam kellessegi normaalselt suhtuda. Vanasõna tõlgendab seda kohta suht selgelt "nii nagu küla koerale, nii koer külale" ;).


Seda võiks öelda jah... Aga minumeelest jäb Tallinna omadele nati alla kus mina olen tavaliselt käinud. Ex järgminekord olen targem ja lasen auto Tallinna tuua. Oleks targem olnud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 01.10.08 20:17 Tsiteeri


Mind hakkab juba tõsiselt huvitama ,millal keegi saab omale interneti teel niiöelda tagarääkimise eest (see oli vist viisakas väljend) pisikese kohtukutse teatud organitelt.

Mingi jutu sees "juudid ahju" väljendi pärast aetakse kogu maakera tagajalgadele ,aga antud teemaga pole hullu miskit.

Kas kodanik zz99 on üldse DIA poistega suhelnud sel teemal või maksis mokk töllakil arve ära ja nüüd hiljem tõmmatakse siiin saag käima. pPlju siis arvele otsa keevitati ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
zz99
huviline



Registreerunud 16.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Skeldo
Kasutaja zz99.

Ole hea palun nüüd detailsemat infot, normaalset ülesehitust oma jutule ja natuke viisakust.

Kui ei saa või ei taha siis olen sunnitud selle teema sulgema.


Lubati siis auto pukseerida parklast remondikohta mis oli täitsa ligidal. (Lõpuks siis ikka treileripeal). Kui kohale sai viidud siis suhtumine sellese, et Tallinnast olen
Ütlus siis järgmine: No muidugi. tegemist ju autoga Tallinnast ja sealt tulebki ju ainult sellist s.... . Ja muu säärane (On see normaalne). kuna auto ei tunnistanud varuvõtit siis pärast sai teise võtme mis on kasutuses koguaeg. seda siis oldi nagu sätitud, et töötaks???? Kui see töötas koguaeg.

Nii lähme aga siis edasi. Siduri vahetus (vat see on korralikult tehtud, ei oska kohe midagi halba sellekohta öelda). Ja mingi jahutusvedeliku torujupi parandamine kahtlastest juppidest(mis pidi kuskilt läbi laskma). Huvitav küll aga kui auto käis augustis korralikus teeninduses hoolduses??? Aga ok... võimalik, et äkki lasi... kes seda siis ikka täpselt teab... (Pärast lasi ikka läbi peale korra sõiduskäimist, kui käisin raha toomas) Vabandas välja, et nende apsakas...

Hinnast siis... alguses 4000, 5000, 5500 ja lõpuks 5800
Ok seda ma tean et hinnad võivad rahulikult vahepeal tõusta aga et raha küsida selle eest et sätiti immot kui sel ei olnud midagi viga ja teine võti ikka ei tööta. Olid seda võtit sättinud mis töötas??? Oli siis kaasas 5500 pärast läksin autoga rahajärgi ja kui tagasi jõudsin siis oli jahutusvedeliku paak peaaegu täitsa tühi. Hmm... Njahh...
Ja kui arvepidamine on tõesti juhataja rahakotis ja tagataskus siis on see normaalne? Viimane 300 mille järel käisin läks sinna...

Loodan, et kõik sai nüüd siis kirja.

Siinkohal pean tõesti tunnistama, et oleks pidanud küsima tsekki...

Kui see kedagi tõesti häirib siis tõesti vabandan aga see ju tõesti ainult minu seisukoht!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zz99
huviline



Registreerunud 16.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Mind hakkab juba tõsiselt huvitama ,millal keegi saab omale interneti teel niiöelda tagarääkimise eest (see oli vist viisakas väljend) pisikese kohtukutse teatud organitelt.

Mingi jutu sees "juudid ahju" väljendi pärast aetakse kogu maakera tagajalgadele ,aga antud teemaga pole hullu miskit.

Kas kodanik zz99 on üldse DIA poistega suhelnud sel teemal või maksis mokk töllakil arve ära ja nüüd hiljem tõmmatakse siiin saag käima. pPlju siis arvele otsa keevitati ?


See juba kuskil ära toodud. Ja seda, et kus keegi oma autot remontimas käib on ikka enese otsustada. Ei ürita ma siin kedagi mõjutada. Tahan lihtsalt veel teada kus miskit säärast võib toimuda. Nagu tuttaval lubati pidurikltsid ära vahetata... Ei vahetatud aga raha võeti. On see normaalne??? :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zz99
huviline



Registreerunud 16.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: zz99
Mul siis sellise firmaga nagu - Dia Autodiagnostika OÜ :mad:

1. Lubadus autotranspordi suhtes
2. Suhtumine sellese, et Tallinnast olen
3. Siduri vahetus (vat see on korralikult tehtud) ja mingi jahutusvedeliku torujupi parandamine kahtlastest juppidest(mis pidi kuskilt läbi laskma). (Pärast lasi ikka läbi peale korra sõiduskäimist)
Huvitav küll aga kui auto käis augustis korralikus teeninduses hoolduses???
4. Lubatust kõrgem hind
6. Osa sellest läks siis juhataja rahakotti...

Ja kusjuures kojamehed olid ka kuidagi imelikud... Vat teps enam ei puhasta nii nagu varem...

Agas jah. See ainult minupoolne arvamus, et mina sinna rohkem ei lähe! Ootan siin usinasti siis vastukaja ja millised on sinu kogemused muude remondikohtadega?

NB! See siis ainult minupoolne versioon!

1. Ei lubatud autotransporti, kuid korraldati ikka? Tore ju?
2. Tallinn ei ole tõesti mingi normaalne koht.:D
3. Läbi siduri on sellel autol jahutusvedelik suunatud ja sidurist nüüd lekib?
4. Hinnad tõusevad jh iga tunniga.
5. sry see jääb vahele suure ähmiga;)
6. Ei tea millest juhatajad ja direktorid elama peavad?:D

7. Ammu pole nii asjalikku teemat olnud.:D


Tore kui meeldib


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.1% - SQL: 33.9%]