Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 112180)
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 25.04.07 08:11 Tsiteeri
Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Ma arvan ka, et mine Rauli jutule, meil on tõesti siin hullumaja.


OT, aga miks siis midagi ette ei võeta, et seda olukorda lahendada. Audi võiks lisaks heale autole tähendada ka head teenindust, aga kui järjekorrad on kaks nädalat (või neli nädalat, nagu vahepeal Tartu Audi esinduses olid), siis see EI OLE hea teenindus. :mad:

Kui tahet ei ole investeerida parema teeninduse pakkumiseks, siis tuleks loobuda Audi edasimüügist. Tulevad uued tegijad, kel on tahtmist ja võimalusi rohkem.


edit by MaQQu: Jagasin eelmise teema kaheks. Muuseas, algupärases teemas oli 3!! asjassepuutuvat vastust. Aga nagu öeldakse, vaidluses selgub tõde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 25.04.07 08:30 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Ma arvan ka, et mine Rauli jutule, meil on tõesti siin hullumaja.


OT, aga miks siis midagi ette ei võeta, et seda olukorda lahendada. Audi võiks lisaks heale autole tähendada ka head teenindust, aga kui järjekorrad on kaks nädalat (või neli nädalat, nagu vahepeal Tarti Audi esinduses olid), siis see EI OLE hea teenindus... :mad:


Kas järjekord tähendab tänapäeval halba teenindust või? :D
Tegelikult Reval võiks oma teenindus (remondi) osakonda laiendada küll, jääb arusaamatuks, et miks seda tehtud pole. Olen seda juba korra siin maininud ka. Aga ilmselt on probleeme korraliku tööjõu leidmisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 08:48 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Kuhu me siin Paldiski mnt-l laieneme teie arust - loomaaeda või Tivolisse:mad:
Mis põhjusel te ajugeeniused arvate, et septembris Pärnu salong avatakse, millisel põhjusel me Viimsisse 2 korda suuremat keskust ehitame....
Saage palun ükskord aru, et Tartus ei ole Reval Auto esindust - Tartus on Tauf Auto, mis on Audi volitatud edasimüüja ja Audi teenendust teostatakse Tartus Aasta Autos.
Ma ei saa aru, miks on tarvis iniseda kui asjadest midagi ei teata - see oli mõeldud sulle jass.

Tarmo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 25.04.07 09:05 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Ma ei saa aru, miks on tarvis iniseda kui asjadest midagi ei teata - see oli mõeldud sulle jass.

Tarmo


Sorry, et julgesin iniseda. Mina tean asjadest ainult seda, et juba aastaid on Audi esindustes hiigelpikad tööde järjekorrad.
Ja jutt, et pole kuhugi laieneda, ühel pool loomaaed, teisel pool tivol, lohutab vähe, kui pean kuu aega jala käima, sest autoga teenindusse ei saa.

Teeninduse osa laiendama oleks tulnud hakata juba aastate eest. Kas siis autode arvu kasv tuli Audi esindusele sama suure üllatusena nagu teedevalitsustele lumi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 09:08 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Ma ei saa aru, miks on tarvis iniseda kui asjadest midagi ei teata - see oli mõeldud sulle jass.

Tarmo


Sorry, et julgesin iniseda. Mina tean asjadest ainult seda, et juba aastaid on Audi esindustes hiigelpikad tööde järjekorrad.
Ja jutt, et pole kuhugi laieneda, ühel pool loomaaed, teisel pool tivol, lohutab vähe, kui pean kuu aega jala käima, sest autoga teenindusse ei saa.

Teeninduse osa laiendama oleks tulnud hakata juba aastate eest. Aga ilmselt tuli autode arvu kasv Audi esindusele nagu teedevalitsusele lumi.


kui sul paha tuju on, siis mine kuskile laste mänguväljakule torisema, nagu sa oleks ainus, kes ootama peab. ja kui sul on väärt ettepanekuid, kuidas revali tööd paremini korraldada ja laienemisplaane effektiivselt läbi viia, siis ma arvan et revali uksed on sinu ees valla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 09:15 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Paljud automüüjad (UM, Vilojett jt) on ruumipuudusega hätta jäänud. Paljud neist ka ehitavad ja laiendavad oma tegevust.

See, et juhtkond magas õigel ajal maha laienemise küsimuse, ei anna nüüd küll alust siin klientide peale haukuda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 09:32 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Kliendil on muidugi ebameeldiv oodata, aga teeninduse järjekorrad pole ju ainult Revali probleem. Näiteks Toyota esindustes on asi palju hullem. Toyotal müük on viimasel ajal eriti hästi läinud. Ja Toyota ehitab ka uut hoonet Lasnamäele.

Juhtkonna poolsed optimistlikud müügikasvu prognoosid ja esinduse laiendamise varajane planeerimine - see on lihtsalt liigse riski võtmine. Keegi ei garanteeri ju müügikasvu.

Uued autod lihtsalt peavad esinduses käima, aga vanemate masinate omanikud saavad ise valida, kuhu minna. Mul on mulje jäänud, et Forssis on pikemad järjekorrad kui Revalis. Ja on ka normaalseid kohti, kus järjekord on väga lühike ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 09:38 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: raivo
See, et juhtkond magas õigel ajal maha laienemise küsimuse, ei anna nüüd küll alust siin klientide peale haukuda!


Nõus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 25.04.07 09:58 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Elu on selline, pole midagi teha. Keegi ei jookse sinu sõrmenipsu peale asju tegema. Tuleb ära kannatada ja edasi elada või otsida alternatiive.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 25.04.07 10:10 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Pikkadest järjekordadest revalis ei tea ma midagi. Aga teeninduse letitagustest teenindajatest jäi viimasel külastusel küll selline mulje mis eriti kommentaarimist:D ei kannata. Ebakompetentsusele lisaks igasuguse abivalmiduse puudumine ja väga üleolev suhtumine.:D Just seetõttu soovitaks (eriti just vanema) masina lasta üle vaadata kusagil mujal.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 25.04.07 10:18 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Ma ei saa aru, miks on tarvis iniseda kui asjadest midagi ei teata - see oli mõeldud sulle jass.

Tarmo


Sorry, et julgesin iniseda. Mina tean asjadest ainult seda, et juba aastaid on Audi esindustes hiigelpikad tööde järjekorrad.
Ja jutt, et pole kuhugi laieneda, ühel pool loomaaed, teisel pool tivol, lohutab vähe, kui pean kuu aega jala käima, sest autoga teenindusse ei saa.

Teeninduse osa laiendama oleks tulnud hakata juba aastate eest. Aga ilmselt tuli autode arvu kasv Audi esindusele nagu teedevalitsusele lumi.


kui sul paha tuju on, siis mine kuskile laste mänguväljakule torisema, nagu sa oleks ainus, kes ootama peab. ja kui sul on väärt ettepanekuid, kuidas revali tööd paremini korraldada ja laienemisplaane effektiivselt läbi viia, siis ma arvan et revali uksed on sinu ees valla :)


Minu arust oli paha tuju kodanik TT-l hoopis.
Tundub, et Sa oled südamega asja juures. Ei midagi isiklikku, Sa oled tore inimene aga klientide peale oma pahameelt välja valada oma (jällegi mitte isiklik) saamatuse pärast on mõttetu.
Miks BMW keskus sealt teie kõrvalt kunagi minema kolis?
Ja samas teie kolisite sinna just?
Kui Sa audi asjadega kursis oled, siis Stockholmi Hammarby Audikeskus on üldse merelt varastatud maale ehitatud.
Miks seal suudetakse aga meil mitte?
Vastus on muidugi ette teada.
Niiet arenege!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.04.07 15:12 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Teema algatajale ehk nii palju veel abiks, et suuremates ettevõtetes pole eriti kasu, kas tunned sealt kedagi või mitte. Kui vanker liigub siis kuhugi enda vahele sokutamine on isegi ettevõttes töötavat kodanikku tundes väga raske. Samas tekitab see kindlasti lisapeavalu ka isikule, kes üritab vastu tulla ja igasuguse sebimisega oma kallist aega mitte millegi eest raiskab ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 15:20 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Laieneda, mida sa laiened kui pole tööjõudu!?

Meil seisab 1 koht tühjalt, tõstuk, tutikad tööriistad jne ootavad aga ei ole kedagi kes tuleks tööle - palk ja tingimused on kõik head.

Kuulutused igal pool üleval aga ei midagi, pole lihtsalt tööjõudu....


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 15:23 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Ja teemasse kah, auto on antud hetkeks juba üle vaadatud...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 25.04.07 15:29 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tegelikult see tööjõu puuduse jutt on ka üks paras BS. Ise vaatlesin paari kuu vältel pakkumisi ja domineerivad sellised asutused ja ettevõtted kes arvavad, et täiesti normaalne on 5000.- või 6000.- kuupalk, töötingimustest enamustes kohtades ei hakkaks rääkimagi. Eks muidugi üksikud erandid on ka hulgas, aga üldine mentaliteet on ikkagi selline nagu selle vanja ja 100 ülemuse-vahendajaga pildil on kujutatud.:D Madala maine ja ülbete inimestega kollektiivi ei taha vist tõesti keegi eriti minna.:D
Edit: selle viimase lausega pidasin silmas seda, et revalisse ei läheks tööle ka väga hea palga eest.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 15:33 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tegelikult see tööjõu puuduse jutt on ka üks paras BS. Ise vaatlesin paari kuu vältel pakkumisi ja domineerivad sellised asutused ja ettevõtted kes arvavad, et täiesti normaalne on 5000.- või 6000.- kuupalk, töötingimustest enamustes kohtades ei hakkaks rääkimagi. Eks muidugi üksikud erandid on ka hulgas, aga üldine mentaliteet on ikkagi selline nagu selle vanja ja 100 ülemuse-vahendajaga pildil on kujutatud.:D Madala maine ja ülbete inimestega kollektiivi ei taha vist tõesti keegi eriti minna.:D
Edit: selle viimase lausega pidasin silmas seda, et revalisse ei läheks tööle ka väga hea palga eest.



Tule siis homme tööle, palk VÄHEMALT 10 000.- ametlikult kätte, tingimused hea, kollektiiv hea - arvestan Sinuga!?


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 17:46 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Laieneda, mida sa laiened kui pole tööjõudu!?

Meil seisab 1 koht tühjalt, tõstuk, tutikad tööriistad jne ootavad aga ei ole kedagi kes tuleks tööle - palk ja tingimused on kõik head.

Kuulutused igal pool üleval aga ei midagi, pole lihtsalt tööjõudu....


Seda võib siis võtta ka tõsise tööpakkumisena ning kõigile tuttavatele võib sellest teada anda! Kelle kaudu tuleb inf/töömees, saab eluaegsa VIP kliendi staatuse!!!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 25.04.07 18:21 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tule siis homme tööle, palk VÄHEMALT 10 000.- ametlikult kätte, tingimused hea, kollektiiv hea - arvestan Sinuga!?

kas see on nüüd kõva palk? :D sellist palka said asjalikud vennad ca 5a tagasi. inflatsioon on teind oma töö... kui sa topelt nii palju pakuks, siis ilmselt leiaks ka mõne asjaliku venna.

sry, OT.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 18:34 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tule siis homme tööle, palk VÄHEMALT 10 000.- ametlikult kätte, tingimused hea, kollektiiv hea - arvestan Sinuga!?

kas see on nüüd kõva palk? :D sellist palka said asjalikud vennad ca 5a tagasi. inflatsioon on teind oma töö... kui sa topelt nii palju pakuks, siis ilmselt leiaks ka mõne asjaliku venna.

sry, OT.


Oh blää, pean siis selle VÄHEMALT sõna veel suuremalt ja rasvaselt kirjutama vä!? See on see millest asi üldse hakkab, kui veel aru ei saanud! Palk sõltub ikka konkreetse inimese oskustest! Ma tean väga hästi millised on palganumbrid tänapäeval nii esindustes kui mujal...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 25.04.07 20:54 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



OOoh sa sade!
Ei saa mitte vaiki olla. Asi kisub juba küll teemast välja, aga ega tegelikult on asi ikka nii küll, et mees astub koolipingist uksest sisse ja ütleb "Palka vähemalt 25 000 kätte ja alla selle ei hakka ma liigutama ka". Unustades samas elemenaarse asja mainida(minu jaoks), et mida ta siis ka tegelikult teha oskab.

Ei midagi isiklikku. Nagu eespool mainisin, ei saa mitte vaiki olla.

Tagant järgi tarkus on s**t tarkus. Kus Te olite 10 aastat tagasi ja ei teinud ettepanekut firma esinduse laiendamiseks sellises mahus nagu praegu vajalik on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.07 21:06 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Eks siis tuleb juksi juures Audi self-service avada.
Mina isiklikult ei tuleks sinna ilmselt remontima, sest ma olen sündinud paberimäärija ja käed peavad puhtaks jääma, kuid mõni mees ju kes oskab ja tahab ikka tahaks võib-olla mõne asja ise ära teha :) juhul kui kui see ärimudel muidugi töötaks ja töökoja omanik tegelasi usaldaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.04.07 05:43 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Ma arvan,et see ebaloomulik olukord tööjõu ja palkadega lõpeb varsti.Asjad loksuvad ise paika.Paljud tulevad pilvedelt alla tagasi ja hakkavad jälle tööle.See paarsada miljardit (laenu)krooni , mis on viimastel aastatel Eestis kõigile käivet upitanud ja inimeste enesehinnangut tõstnud , leiab oma koha seal ,kus on selle raha koht.See raha läheb suures osas lihtsalt uuesti Eestist välja ja meile jäävad suured laenud.Vaadake poes,kui paljud asjad on Eestis toodetud?
Annab otsida.Nii lihtne see ongi - minu arust;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 26.04.07 07:06 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:

Teema algatajale ehk nii palju veel abiks, et suuremates ettevõtetes pole eriti kasu, kas tunned sealt kedagi või mitte. Kui vanker liigub siis kuhugi enda vahele sokutamine on isegi ettevõttes töötavat kodanikku tundes väga raske. Samas tekitab see kindlasti lisapeavalu ka isikule, kes üritab vastu tulla ja igasuguse sebimisega oma kallist aega mitte millegi eest raiskab


Väga õieti öeldud. Ja ei kehti ainult suurte ettevõtete puhul- igasuguse graafiku alusel töötava firma päeva/tööplaani lööb selline "vahelevõtmine" sassi ning lõpuks on kahju rohkem kui kasu...


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.04.07 11:22 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: juks11

Tule siis homme tööle, palk VÄHEMALT 10 000.- ametlikult kätte, tingimused hea, kollektiiv hea - arvestan Sinuga!?


Läheb juba teemast väga välja, kuid tööotsingute tulemusel jõudsin järeldusele, et eelistan suure(ma)le palgale paindlikku tööaega ja kindlasti tervist mitte kahjustavat tööd. Olen vingu jms suhtes tundlik ja seetõttu autodega seonduvat tööd enam päevast päeva teha ei taha.

Teemalähedasemast ka: nõukogude aja lõpul töötasin tollases kuulsas tootmiskoondises "autoteenindus", täpsemalt järve tsehhis. Tol ajal eksisteeris samasugune ülbe(võitu) suhtumine (tava)kliendisse nagu praegusajal revalis kohtasin.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 26.04.07 11:32 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Teemalähedasemast ka: nõukogude aja lõpul töötasin tollases kuulsas tootmiskoondises "autoteenindus", täpsemalt järve tsehhis. Tol ajal eksisteeris samasugune ülbe(võitu) suhtumine (tava)kliendisse nagu praegusajal revalis kohtasin.


See tähendab siis seda,et oled ise kunagi samasugune klientidega ülbaja olnud we?:P
Asjast rääkides,kui mul astub uksest sisse klient jutuga,et mul on kohe ja nüüd vaja autot remontida,siis ma saadan ka ta joonelt sinna kus päike ka ei paista.See et mul on must tunke seljas ei anna mingile pintsaklipslasele õigust mulle ülevalt alla vaadata.Kui inimene tuleb normaalse suhtumisega siis leiame ka lahenduse.Samas on palju kliente kes panevad aja kinni ja siis käivad ja nillivad mööda linna kus saaks veel varem ja veel odavamalt(või ainult odavamalt),kui lahendus leitakse siis ei teavita sellest keegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.5% - SQL: 60.5%]