Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Xenontuled C4-l (Vastuseid: 114 | Vaatamisi: 26792)
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 01.02.10 09:10 Tsiteeri


Vot sellise väitega, et nad ise lollid on, pole nad nõus. Mulle on keretäit isegi pakutud selle eest, kuigi mul õigus oli.

Niiet vaja oleks siiski mingit paberit, mida neile ninaalla pista. 90% politseinikest ei tea isegi seda, et automaat regull ja pesurid on nõutavad alles peale 01.10.2000a arvele võetud masinatel. Hakka siis neile veel mingist "ussist" rääkima.

E: millise värvi tempiga on c4 originaal xenon? 4300k?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 01.02.10 16:57 Tsiteeri


Seda ei tea isegi ülevaatuse mehed ,et automaat regull ja pesurid on nõutavad alles peale 01.10.2000a arvele võetud masinatel.
Nemad vist loevad neid seadusi üle rea sest minule väideti ,et reflektor tules ei tohi ültse xenonit olla.
Originaal xenonid peaks olema 4300k.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 23.04.10 06:54 Tsiteeri


Eelmine aasta oli kerge küsimärk TÜVis see Xenon klaasi pealt puuduolev DC jne(ma ise olin ära tööl ja ei saand nendega vaielda seal, õnneks jäid nad kuidagi rahule). See aasta aga põhimõtteliselt lükati mul auto TÜVist välja(kahes kohas Pärnus). Ei aidanud OEM varustuse list, mis Revalist pärit oli, ei õppematerjalina kaasas olnud Halogeentuleklaas, ei kleepsud tulede kohal. Poisid raiusid konkreetselt oma - ilma DC'ta klaasil läbi ei saa. ARKis - sama laul. Vaheta tuli või pane auto seisma. Kolm päeva möllamist ja tänuväärt tööd(klubilane Lauri_T Revalist suhtles Maanteametiga), dokumentatsiooni Saksa-TÜV'lt ja KBA'lt(pärit lehelt S6PLUS.de), ning nüüd võib öelda, et tules, millel ilutseb ~K 44517 tähistus, on ka Eesti riigis lubatud kasutada xenon lähituld. Saksas on see tuli heaks kiidetud 13.05.1994, aga kuna meie EW seadusesepad on valusalt ämbreid kolistanud(nõue, et ainult D tähistus on määrav), siis nii TÜV kui ARK räägivad täpselt sama juttu(arvan, et ka politsei). Loodetavasti on nüüd see teema mõistusepärase lõpu saanud(et ikka Hella poolt toodetud OEM Xenon klaas on ÕIGE ja LEGAALNE). Loodetavasti saan ma tänasel kuupäeval legaalse ülevaatuse tehtud(hetkel ootan kohaliku TÜV punkti ülevaatajalt telefonikõnet, et ka temaarvates kõik OK on - mis siis, et Maanteameti spetsialistid on heakskiidu andnud).


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.04.10 07:28 Tsiteeri


Tubli, et kergemat teed (tulede ajutine vahetus või väike meelehea ülevaatajale) ei läinud! :) Siniste jaoks pead aga igaks juhuks pardatšoki ka edaspidi pabereist pungil hoidma. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 23.04.10 07:37 Tsiteeri


Tigedaks ajab see ev tegemata töö,politsei ja arki huupi lahmimine,tuleb kohe lugu meelde kus sõber sõitis väiksel ringteel quattroga kus juhuslikult läks külglibisemisse ja politsei oli kohe maialt trahvi tegema et käsipiduriga ringteel külge tõmbas ja liiklust ohustas:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 23.04.10 07:56 Tsiteeri


Kui kellelegi peaks huvi pakkuma siis mul on pakkuda originaal s6 XENON tuledeklaasid.
Uued, kasutamata ja koos arvega. Ostetud revalist hinnaga ~1600.- tk.
Jäid üle kuna autot, kuhu neid paigaldada pole enam.


Edit: Müüdud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 23.04.10 15:08 Tsiteeri


TÜV on ametlikult läbitud! Telefonikõnet oleks võinud vist ootama jäädagi, ju siis nii kliente teenindataksegi seal konkreetses kohas.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 23.04.10 15:16 Tsiteeri


Black, see oleks olnud olnud vale tee ja sellega polnud me kumbki nõus. Sinistega vaidlemise kohapealt, eks see meil juba nüüd läbi käidud tee, teab kust uuesti alustada kui vaja.
Lauri_T le tänud, et meid aitas.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 09.07.10 00:59 Tsiteeri


Mul selline küs, et tule üleval paremas servas (kaasil) on HR HC .. jne kuid sees on xenon pirn. tule all vasakus servas E markeeringu kohal on aga DC olemas. Kas see on mingi suvaline DC või tähendab see siiski lubatud xenonlahendust antud tules?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 11.07.10 20:07 Tsiteeri


Sul on mingi aftermarket klaas/tuli ees? Pilt antud asjast oleks parim.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 12.07.10 06:08 Tsiteeri


Klaas peaks olema originaal. Leidsin ka selle 'ussi' (~~~) klaasi pealt, niiet seega klaas iseenesest lubab kasutada ka xenon lahendust enda taga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 24.08.11 15:20 Tsiteeri
C4 A6-le xenon tuled



Autoks siis C4 kere A6 Q kas keegi on aretanud uuema kere A6 või A8 xenon tulesi ette ja kui palju see orienteeruvalt maksma võiks minna?C4 vana kerega (1996 aasta)ei ole xenon tuleklaase liikvel eriti ja tuleb mõelda aretuse peale.


***
Edit by Black @ 11.09.11: liitsin eelneva sarnase teemaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.08.11 16:52 Tsiteeri


Sa mõtled ainult luupe olemasoleva laterna sisse või terveid laternaid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 24.08.11 17:02 Tsiteeri


Tulesid sa kindlasti ümber tõsta ei saa. Sisude sobivus on ka pea olematu. Ehitada kindlasti saab, aga et nad peale seda ka oma funktsiooni täidavad on väga kahtlane. Liiga palju erinevusi.
Ma mässan siin sama probleemiga, aga ma pea-aegu lõpujoonel juba. Muretsesin c4 originaal HID tuled, millel olid valed klaasid. Ostsin uued klaasid - polnud odav lõbu. Praegu ootavad pealepanekut kuna enne seda veel paar asja teha vaja.
Neid originaaltulesid on väga vähe saada, kuid passi peale - mul näkkas. Kui need juba käes siis väga lihtne. Ja pole ka liikluses teistele ohtlik.

Hannes


Parem surra seistes kui elada põlvili
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 25.08.11 06:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hannespoiss
Tulesid sa kindlasti ümber tõsta ei saa. Sisude sobivus on ka pea olematu. Ehitada kindlasti saab, aga et nad peale seda ka oma funktsiooni täidavad on väga kahtlane. Liiga palju erinevusi.
Ma mässan siin sama probleemiga, aga ma pea-aegu lõpujoonel juba. Muretsesin c4 originaal HID tuled, millel olid valed klaasid. Ostsin uued klaasid - polnud odav lõbu. Praegu ootavad pealepanekut kuna enne seda veel paar asja teha vaja.
Neid originaaltulesid on väga vähe saada, kuid passi peale - mul näkkas. Kui need juba käes siis väga lihtne. Ja pole ka liikluses teistele ohtlik.

Hannes

Kui saladus ei ole mis maksid uute klaaside eest?(ma proovin juba pool aastat osta xenontule klaase ja tulutult)Leidsin ühe tule koos klaasiga romulast,sees oli xenonblokk originaalis sees aga klaasil ei olnud xenon märgistust ja nii jäi ostmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 25.08.11 06:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Sa mõtled ainult luupe olemasoleva laterna sisse või terveid laternaid?

Sooviks ikka terveid laternaid või siis osta xenon tuleklaase ja kuna neid pole eriti saada siis käis mõte peast läbi,et ehk saaks aretada teise autotule koos xenonmärgistusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 30.08.11 12:18 Tsiteeri


Ainult klaasi vahetamisest pole ülevaatusel abi. Oli ka omal plaanis vahetada ära laterna klaas, mis vastaks xenon nõuetele aga kuradid vahivad ka aut. kõrguse regulaatorit ja tulede pesurit. Seega ei hakanud selle peale raha raiskama, kui nagunii abi pole ;)
Nüüd lihtsalt tavalise laterna sees xenon. On lihtsalt normist allapoole reguleeritud ja tuled peab hoidma ilusti puhtad, sees ei jää väga kellegile silma:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 30.08.11 12:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Ainult klaasi vahetamisest pole ülevaatusel abi. Oli ka omal plaanis vahetada ära laterna klaas, mis vastaks xenon nõuetele aga kuradid vahivad ka aut. kõrguse regulaatorit ja tulede pesurit. Seega ei hakanud selle peale raha raiskama, kui nagunii abi pole ;)
Loll saab kirikus ka peksa.

Võiks seadust lugeda ja vajadusel ülevaatuse onudele meenutada alates mis aastast peavad tuledel olemas pesurid ja automaatne kõrguse reguleerimine.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 31.08.11 03:08 Tsiteeri


Tegelikult on olemas selline huvitav foorum nagu hidplanet.com, kus õpetatakse üksikasjalikult vanadesse korpustesse uute luupide paigaldamist. Samuti on toodud välja ka, mis luup on parim.
See foorum on muidugi neile, kes oskavad ja viitsivad ise asjadega mässata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 31.08.11 12:18 Tsiteeri


Sai natule asja uuritud Forsis S6 xenontuleklaas 116 eur aga 100%polnud nad kindlad,et kas on ikka xenonmärgistust peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 31.08.11 12:22 Tsiteeri


http://www.upload.ee/image/1271744/A6-ajovalojen_lasit.jpg

Xenon tuleklaasid saad Revalist vöi h2.ee, koodiks on neil 4A0941116L ja hinnaks 96.97 € tk


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
RX
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T, VW Passat 1,9TDI, VW Passat 2,0TDI, UAZ469B,

postitati 31.08.11 20:22 Tsiteeri


Kuni aastani 2000 ei pea olema kõrguse regulaatoreid ega ka tulepesureid, ainuke nõutav asi selle aastani on klaasidel xenoni märgistus, mille täpset tähistust kahjuks ei mäleta. Enda omal on 4300k kit ees, tuled korralikult paigas ja keegi ei tunne huvi ning kaasliiklejaid ei sega grammigi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 31.08.11 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urki
Sai natule asja uuritud Forsis S6 xenontuleklaas 116 eur aga 100%polnud nad kindlad,et kas on ikka xenonmärgistust peal.


Nagu ma juba privas mainisin, siis D tähte klaasilt ei leia. Pikali S-tähis tähistab seal HID lahendust.


Parem surra seistes kui elada põlvili
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 31.08.11 20:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hannespoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: urki
Sai natule asja uuritud Forsis S6 xenontuleklaas 116 eur aga 100%polnud nad kindlad,et kas on ikka xenonmärgistust peal.


Nagu ma juba privas mainisin, siis D tähte klaasilt ei leia. Pikali S-tähis tähistab seal HID lahendust.
Märgistus on "~~K44517". Keegi võiks nüüd linkida siia mõne ametliku paberi millega EE kiidab heaks sellise tähistuse kasutamise. Suusõnaliselt on küll mainitud seda ka varem kuid pole veel leidnud ühtegi riigipoolset paberit sellekohta.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 01.09.11 03:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hannespoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: urki
Sai natule asja uuritud Forsis S6 xenontuleklaas 116 eur aga 100%polnud nad kindlad,et kas on ikka xenonmärgistust peal.


Nagu ma juba privas mainisin, siis D tähte klaasilt ei leia. Pikali S-tähis tähistab seal HID lahendust.

Mul ka 4300 k ees aga naabrimees saadeti oma Toyotaga kordusülevaatusele ja väike abistamisraha ka politsei kontole...Mida ma aga ei taha neile maksta ja siis lähen tellin need klaasid homme ära,et mitte politseid toetada rahaliselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.4% - SQL: 31.6%]