Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  20  21  22  23  24  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 128023)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.15 08:20 Tsiteeri


Sest antud foorumi näol ei ole tegemist ostu-müügiportaaliga ja kasutajad kes registreerivad vaid hangeldamiseks ei ole oodatud.
Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik115
Tekkis selline küsimus,miks ikkagi kehtub uuel kasutajal 30 päevane müügiteema keeld?
Ise olen siin saidil uus ,kuid asju mida müüja uutele omanikele on palju siis ,ei mõista seda ...



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Priidik115
huviline



Registreerunud 09.01.15
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.15 23:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Sest antud foorumi näol ei ole tegemist ostu-müügiportaaliga ja kasutajad kes registreerivad vaid hangeldamiseks ei ole oodatud.
Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik115
Tekkis selline küsimus,miks ikkagi kehtub uuel kasutajal 30 päevane müügiteema keeld?
Ise olen siin saidil uus ,kuid asju mida müüja uutele omanikele on palju siis ,ei mõista seda ...

Mõneti on tegu sellisel juhul kellegi jaoks Nö. karuteene.
Ise selles olukorras eriti olles,kes tahab müüa ja samas ka osta...Kurb igaljuhul:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.15 08:13 Tsiteeri


Sellised need reeglid on ja hetkel ei näe küll vajadust nende muutmiseks.
Mis ostmist puudutab, siis sellele 30 päeva piirang ei kehti, see on reeglites ka kirjas.
Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik115
Mõneti on tegu sellisel juhul kellegi jaoks Nö. karuteene.
Ise selles olukorras eriti olles,kes tahab müüa ja samas ka osta...Kurb igaljuhul:(



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 23.01.15 22:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand

....

Minu hinnangul on siiski just see foorum abi leidmiseks/küsimiseks vaieldamatult eesti parim, audiga seonduvatele probleemidele saab siit igal juhul abi. Teiste automarkidega nii lihtsalt sugugi hakkama ei saa .


Ma saan aru, et minu postitus nüüd mingit uut taset ei lisa, aga sellele tahtsin reageerida. Aplaus. Ma olen viimastel aastatel katsetanud nii- ja naasuguste autodega sõita. Neid ja vahel mingil määral oma jõuga järele aidata. Lootusetu. Mõnest margifoorumist pole küll mitte mingit tolku nende kasutajatele ega ka loojatele.
Siinne foorum on reaalselt toimiv ja mõistlikul kasutajal on siit pea alati võimalik abi või kaasamõtlemist saada. Ilmselt pole see kõige viimases järjekorras olev argument, miks oma muu pahna võimalusel uuesti Audi vastu vahetan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Priidik115
huviline



Registreerunud 09.01.15
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.15 09:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Sellised need reeglid on ja hetkel ei näe küll vajadust nende muutmiseks.
Mis ostmist puudutab, siis sellele 30 päeva piirang ei kehti, see on reeglites ka kirjas.
Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik115
Mõneti on tegu sellisel juhul kellegi jaoks Nö. karuteene.
Ise selles olukorras eriti olles,kes tahab müüa ja samas ka osta...Kurb igaljuhul:(

Kui mina ei saa müüa siis ei sa teine ju ka osta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.01.15 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik115
Kui mina ei saa müüa siis ei sa teine ju ka osta ;)


On Sul siis nii defitsiitne kaup, mida tõesti oli just eile või üleeile vaja hakata müüma? Kui paljud kannatavad, kui sa seda saad kuu aega hiljem müüma hakata? Kui turul on reeglid, et sa ei saa esimest positsiooni, sest sinna saamiseks tuleb mõned reeglid täita, hakkad ka virisema nagu väike laps, et: "Aga mul on ju midagi müüa!" Või?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Priidik115
huviline



Registreerunud 09.01.15
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.15 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik115
Kui mina ei saa müüa siis ei sa teine ju ka osta ;)


On Sul siis nii defitsiitne kaup, mida tõesti oli just eile või üleeile vaja hakata müüma? Kui paljud kannatavad, kui sa seda saad kuu aega hiljem müüma hakata? Kui turul on reeglid, et sa ei saa esimest positsiooni, sest sinna saamiseks tuleb mõned reeglid täita, hakkad ka virisema nagu väike laps, et: "Aga mul on ju midagi müüa!" Või?

Miks nii nõme võrdlus tuua ma ei saa aru...Oled ka tüüpiline eestlane,et saaks paikka ära panna.
Kui mul on müüa midagi siis on müüa,avaldasin arvamust...
Ega muud pole midagi kui see et sellisel juhul oleks siin saidil rohkem audi varuosadega kaubitsejaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.01.15 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik115
Ega muud pole midagi kui see et sellisel juhul oleks siin saidil rohkem audi varuosadega kaubitsejaid.
Ja nagu Indro juba selgitas:
Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Sest antud foorumi näol ei ole tegemist ostu-müügiportaaliga ja kasutajad kes registreerivad vaid hangeldamiseks ei ole oodatud.



Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Priidik115
huviline



Registreerunud 09.01.15
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.15 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: Priidik115
Ega muud pole midagi kui see et sellisel juhul oleks siin saidil rohkem audi varuosadega kaubitsejaid.
Ja nagu Indro juba selgitas:
Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Sest antud foorumi näol ei ole tegemist ostu-müügiportaaliga ja kasutajad kes registreerivad vaid hangeldamiseks ei ole oodatud.

Edu sellisel juhul;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 25.01.15 21:20 Tsiteeri
Otsing



Võibolla on see juba siit läbi käinud, aga Otsingus võiks olla selline valik: ''Otsi ainult teemade pealkirjadest''


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reps
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.14
Asukoht: Idavõlumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 1.9TDIQ, 80 B4 2.0

postitati 03.02.15 12:47 Tsiteeri


Tervist

Võibolla on see ka juba siit läbi käinud aga võiks olla selline lahendus:

Kui keegi saadab kasutajale foorumi postkasti kirja siis tuleb selle kirja saaja meilile ka automaatteade või kohe kirja sisu.
Asi võik olla omal vabal valikul mida saaks kontrollida juhtpaneeli alt.

Võibolla on siin foorumis juba mingi taoline asi olemas aga otsisin mis ma otsisin kuid tulutult. :D

Loodan ,et mõte ei jäänud väga arusaamatuks. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ehanurm
huviline



Registreerunud 22.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2.0 85kw '92 & E39

postitati 03.02.15 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Estcoy
Tervist

Võibolla on see ka juba siit läbi käinud aga võiks olla selline lahendus:

Kui keegi saadab kasutajale foorumi postkasti kirja siis tuleb selle kirja saaja meilile ka automaatteade või kohe kirja sisu.
Asi võik olla omal vabal valikul mida saaks kontrollida juhtpaneeli alt.

Võibolla on siin foorumis juba mingi taoline asi olemas aga otsisin mis ma otsisin kuid tulutult. :D

Loodan ,et mõte ei jäänud väga arusaamatuks. ;)


Juhtpaneel ->Muuda profiili ja seal "Saa e-mailiga teatis uuest U2Ust
(saadetakse ainult siis, kui sa pole sisse logitud)" valik. Kui see valitud siis saab ta uuest U2U teate emailina.
Et põhimõtteliselt olemas ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reps
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.14
Asukoht: Idavõlumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 1.9TDIQ, 80 B4 2.0

postitati 03.02.15 12:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ehanurm
Tsitaat:
Algselt postitas: Estcoy
Tervist

Võibolla on see ka juba siit läbi käinud aga võiks olla selline lahendus:

Kui keegi saadab kasutajale foorumi postkasti kirja siis tuleb selle kirja saaja meilile ka automaatteade või kohe kirja sisu.
Asi võik olla omal vabal valikul mida saaks kontrollida juhtpaneeli alt.

Võibolla on siin foorumis juba mingi taoline asi olemas aga otsisin mis ma otsisin kuid tulutult. :D

Loodan ,et mõte ei jäänud väga arusaamatuks. ;)


Juhtpaneel ->Muuda profiili ja seal "Saa e-mailiga teatis uuest U2Ust
(saadetakse ainult siis, kui sa pole sisse logitud)" valik. Kui see valitud siis saab ta uuest U2U teate emailina.
Et põhimõtteliselt olemas ;)


Suured tänud kiire abi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 04.02.15 16:37 Tsiteeri


Kas mingitpidi on võimalus, et kuvatakse ka U2U sisu, mitte ainult teade U2U saamise kohta?

Tsitaat:
Algselt postitas: ehanurm
Tsitaat:
Algselt postitas: Estcoy
Tervist

Võibolla on see ka juba siit läbi käinud aga võiks olla selline lahendus:

Kui keegi saadab kasutajale foorumi postkasti kirja siis tuleb selle kirja saaja meilile ka automaatteade või kohe kirja sisu.
Asi võik olla omal vabal valikul mida saaks kontrollida juhtpaneeli alt.

Võibolla on siin foorumis juba mingi taoline asi olemas aga otsisin mis ma otsisin kuid tulutult. :D

Loodan ,et mõte ei jäänud väga arusaamatuks. ;)


Juhtpaneel ->Muuda profiili ja seal "Saa e-mailiga teatis uuest U2Ust
(saadetakse ainult siis, kui sa pole sisse logitud)" valik. Kui see valitud siis saab ta uuest U2U teate emailina.
Et põhimõtteliselt olemas ;)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.15 08:02 Tsiteeri


Kuna enamus hakkas nendele kirjadele meili teel vastama (foorumi aadressile), siis korjasime teatest sisu ära.
Tsitaat:
Algselt postitas: kki
Kas mingitpidi on võimalus, et kuvatakse ka U2U sisu, mitte ainult teade U2U saamise kohta?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M-H
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C4 Avant

postitati 03.03.15 19:48 Tsiteeri


Kellelgi veel viimasel ajal probleem, et telefoniga foorumis olles ei lase teemat teha ega postitada? Minul viimasel ajal probleem olnud ja proovinud 2 erineva telefoniga. Nimelt laseb uue teema tegemist alustada, aga kui vajutad "Postita" siis ütleb, et kasutajanimi/parool on vale. PS-i kirjutamine toimib kenasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 28.03.15 16:31 Tsiteeri


Kas neid teemasid poleks mõtet mitte kokku liita?

Huvitav audi müüa!
Väärt kuulutused


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 31.03.15 21:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Kas neid teemasid poleks mõtet mitte kokku liita?

Huvitav audi müüa!
Väärt kuulutused

Neil pisut erinev suunitlus välja kujunenud, vähemalt mälu järgi - ühes on autod, teisest leiab ka igasugu huvitavamat kilakola autodele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
k2rpman
huviline



Registreerunud 30.01.06
Asukoht: Kurtna/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: C5 Allroad 4.2 V8

postitati 16.04.15 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:

Text3. Hind (Kui müüakse kogu autot varuosadeks, peab välja olema toodud vähemalt 20 detaili hind!)


Kes see keenjus selle välja genereeris ??

Kui ma müün tervikut varuosadeks, siis seletage mulle lollile mis kuradimoodi mind peaks huvitama 20 erineva jupi hind või kogu auto jupitamine ??


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 16.04.15 15:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k2rpman

Kes see keenjus selle välja genereeris ??

Kui ma müün tervikut varuosadeks, siis seletage mulle lollile mis kuradimoodi mind peaks huvitama 20 erineva jupi hind või kogu auto jupitamine ??


Aga mida sa siis pakkuda tahad täpsemalt? Tundub, et siit peaks alustama ju. Tervikut müüd või varuosi? Kui tervikut, siis piisab ühest hinnast, millega ostja kogu krempli minema viib. Kui tervikut juppeks, siis paned aga minimaalselt 20 varuosa hinna kirja ja vajutad postita nuppu. :) Lihtne.

Asoo ja kui juba selgitamiseks läks, siis:

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=geenius&F=M


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
k2rpman
huviline



Registreerunud 30.01.06
Asukoht: Kurtna/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: C5 Allroad 4.2 V8

postitati 16.04.15 15:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=geenius&F=M


Pole vaja nüüd oma tarkust välja näidata ja netiviiteid mulle jagada.

Kuulutuses on ja OLI selgesõnaga kirjutatud, et müüakse TERVIKUNA varuosadeks. Ja seda KOOS hinnaga.
Aga tundub, et kellegil näpud sügelesid ja igavusest kustutas poste.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 16.04.15 16:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k2rpman
Kuulutuses on ja OLI selgesõnaga kirjutatud, et müüakse TERVIKUNA varuosadeks. Ja seda KOOS hinnaga.
Aga tundub, et kellegil näpud sügelesid ja igavusest kustutas poste.
Ja millest sul siis on raske aru saada? Sellest, et varuosade rubriigis "siin müüme/ostame ainult AUDIDE varuosi" ja autode rubriigis "siin müüme/ostame ja vahetame ainult AUDISID"?
Minupoolest võid sa seda autot tervikuna kasvõi jaanituleks müüa, kui seda jupitama ei hakka vaid tahad korraga jamast lahti saada siis on tegu auto müügiga.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 16.04.15 16:24 Tsiteeri


Võtame nüüd auruvedurilt mõne kühvli kivisütt vähemaks ja arutame seda asja AC meeskonnaga. Kasutaja jutul on täitsa iva sees, aga me hetkel isegi räägime siin teineteisest mööda :P.

Kodanik tähelepanelikule teeme ilmselt tervistkahjustavate avastuste eest ravipiima hiljem välja :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
k2rpman
huviline



Registreerunud 30.01.06
Asukoht: Kurtna/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: C5 Allroad 4.2 V8

postitati 17.04.15 00:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Ja millest sul siis on raske aru saada? Sellest, et varuosade rubriigis "siin müüme/ostame ainult AUDIDE varuosi" ja autode rubriigis "siin müüme/ostame ja vahetame ainult AUDISID"?
Minupoolest võid sa seda autot tervikuna kasvõi jaanituleks müüa, kui seda jupitama ei hakka vaid tahad korraga jamast lahti saada siis on tegu auto müügiga.



Minupoolest võid sa ise selle sama jaanitule otsa istuda...
Kui reegli sõnastus ja mõistmine on samasugune jahu nagu eesti seadus siis on midagi ikka veidi jama.
Reeglid peaks olema kõigile selgelt mõistetavad. Mitte umbmäärased ja oma suva järgi väänatavad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 17.04.15 14:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k2rpman
Minupoolest võid sa ise selle sama jaanitule otsa istuda...

Kui midagi targemat öelda ei ole, siis hakkame solvama? Näitab taset, kiidan.

Nagu Kps kirjutas on reeglite täiendamine arutluse all.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  20  21  22  23  24  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.1% - SQL: 67.9%]