Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: orginaal vs replica veljed (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 11086)
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 25.04.08 09:08 Tsiteeri
orginaal vs replica veljed



Kuna veljed kaduma läksid ja kindlustus on nagu ta on siis üritavad mulle 19" replicaid pähe määrida...ei tahaks nagu väga nõus olla nendega ja sellele alla kirjutada.
aga tekkis küsimus,et mis vahe neil õigupoolest on?on keegi pädev vastama sellele küsimusele?materjali vahe,kiirusindeksi vahe?

Sqad


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 25.04.08 09:16 Tsiteeri


Üldkokkuvõtvalt on siiski kvaliteedi vahe.. seda siis igas mõttes.. pehme materjal (löökauk lööb kergelt kõvekas, saad küll uuesti sirgestada aga samakergelt läheb jälle kõveraks)
Endale meeldib see võrdlus:
http://www.romu.ee/muu.php?action=take_look&uid=458

Ja siis see: http://www.reporter.ee/index.php/2008/04/05/purjus-kamp-tegi-autoga-kolm-ringi-ule-katuse-ja-paases-terve-nahaga/

Esimene on siis löökaugus purunenud, reporteri nähtav 2 tonnine audi maandus aga 2-le külgmisele rattale ja kodarveljed on terved, kuigi lääbad on kõverad jne... loomulikult ei saa siin rääkida sarnastest velgedest (maasturi omadel on peenemad kodarad ja 20") aga siiski näitab see kvaliteeti.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 25.04.08 09:20 Tsiteeri


njaa...kole küll kui veljega juhtub nii nagu romu.ee omadega.
Aga jah,oleks vaja midagi millega minna kindlustusse ja öelda,et ei taha neid kuna... .


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 25.04.08 09:49 Tsiteeri


Oluline on velg oleks alumiiniumist valtsitud (forged), mitte valatud (cast) tüüpi. Forged velg on kuni paar korda tugevam kui tavaline valuvelg.
Paljud originaalveljed on forged, mis tagab selle et nad on väga tugevad ja samas kerged. See omakorda tagab väiksema koormuse sildadele ja piduritele, ning väheneb vedrustamata mass, mis tagab parema teelpüsivuse.
Forged velgi on keerulisem toota ja järelikult nad on ka kallimad.
Kokkuvõttes on märksõna ikkagi TURVALISUS, see tähendab, et tuleb kasutada ainult neid komponente, mis on autotootja poolt toodetud, testitud või heakskiidetud ja replica seda ju ei ole.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 25.04.08 10:01 Tsiteeri


Pole mõtet nende pakkumist vastu võtta.
Mina sain nendega kakeldes lõpuks oma tahtmise kuigi läkis ~3kuud


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 25.04.08 10:01 Tsiteeri


Mis, replica?!
Originaal hävines/vargus, hävinenud/varastatud tuleb asendada samaväärse või uuega.

Mille krdi pihta üldse ulmelisi kaskosummasid maksta!? Krdi liigkasuvõtjad on ka kindlustusfirmad:D


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 25.04.08 10:11 Tsiteeri


Saatsin neile maili ja samas lisasin mailile ka kasutaja rocket "kirjatüki" (aitähh)
eks ole näha mis vastavad.nemad väitsid,et kuna mul veljed olid kraabitud ja tee serv oli haiget teinud siis ei olegi mul lootust paremale kui replicat :D
Lause peale,et "tooge siis samasugused kraabitud veljed" öeldi,et pole võtta kuskilt :)
krt ei ole enne sellise asjaga kokkupuutunud...oleks ma seda teadnud,et selline peavalu on siis njahh..ma ei teagi :D
kolme kuupärast saada veljed on parem kui neid üldse mitte saada...aga minumeelest on kuskil kirjas,et kuu ajajooksul peab tulema otsus ja ühtlasi peab olema ka nendepoolne toimik kuuajaga kinni.


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 25.04.08 10:33 Tsiteeri


Kindlustus peab hüvitama samaväärse või paremaga !
Praegu üritab ta sulle sulaselget jama pähe määrida. Kuskohast ta üldse need replicad võtab? Replica on koopia, koopiatelt aga üldjuhul mittemingisuguseid makse pole makstud, järelikult on tegu piraatkaubaga ja siitlähtuvalt tegeleb kindlustus piraatluse vahendamisega?

See oleks sama hea kui kindlustus hüvitaks sinu ferrari koopiaferrariga öeldes, et sul oli ta kasutatud ja pole lootust uut saada, saad replica.

Ahjaa, kuidas nad seda garanteerivad, et kui sa kunagi 5-7 aasta pärast peaks endal ühe velje katki sõitma ja tahaksid 1 uut osta, siis pole kindlasti kuskilt osta seda, vastupidiselt originaalile- ka 10 aasta pärast on võimalik esindusest tellida 1ainsam velg (kalli hinnaga), replica puhul aga pead terve jooksu uusi ostma. Replicat aga ei pruugi sul kindlustus tulevikus üldse hüvitada öeldes samamoodi- see on koopia ja järelikult ei täida ta ühtegi kvaliteedinormi.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rauntz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1,8 66kw 88a

postitati 25.04.08 10:45 Tsiteeri


Ütle neile, et keeldud neid velgi alla panemast, kuna need ei ole tehase poolt heaks kiidetud. Põhimõtteliselt ei tohigi ju neid alla panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.08 11:00 Tsiteeri


Kas enne olid autol all orignaalveljed ? Nüüd kindlustusfirma pakub asenduseks mitteoriginaale - mis kindlustusega tegemist kui küsida tohib?

Ahjaa, eeldades, et tegemist kaskokindlustusega, siis mis veljed on kaskopoliisil?




edit: tähtaeg "1 kuu" tähendab siiski otsuse langetamise tähtaega. Kaua varuosade tellimise või muu sellisega läheb, ei ole enam ette kirjutatud, vaid selle eest vastutab remondiettevõte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 25.04.08 13:25 Tsiteeri


Tegemist on BTA kindlustuseltsiga.
Rehvide kohta ütles ka,et piltidel paistavad sellised juustud,et anna abi ja saad kasutatud aga korralik rehvid asemele,sellega probleemi pole,las peanevad,peaasi,et normidele vastavad ja sõita tohin.
Kaskokindlustus lepingus on kirjas Veljed-Audi orig. 19"
Võtavad nad need veljed kuskilt poest madara 33.seega järelikult on ikka maksud makstud ,seega piraatlusega tegu ei tohiks olla .


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.08 13:30 Tsiteeri


Madara 33 pood on Agomer ja siis ju tegemist klubisisese värgiga :)

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=47876


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 25.04.08 13:43 Tsiteeri


Helistasin sinna ja öeldi et originaali neil kindlasti ei ole ja seega peab ikka edasi sõdima :(


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.08 23:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sqad100avant
Kaskokindlustus lepingus on kirjas Veljed-Audi orig. 19"


Mida siin enam vaielda, see punkt lepingus on ju sinu trump? Kui ei tõestata vastupidist, on sinul õigus saada need originaal 19" veljed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 27.04.08 07:57 Tsiteeri


tegelikult vaatasin korralikult lepingut ja seal kiras : Valuveljed 19(Tehase) ,aga see vist sama mis orig. seega pole vahet.


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 27.04.08 08:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sqad100avant
tegelikult vaatasin korralikult lepingut ja seal kiras : Valuveljed 19(Tehase) ,aga see vist sama mis orig. seega pole vahet.


Ära ennem alla anna kui tuttuued originaalveljed esindusest saanud oled, kasvõi pea nõu mõne juristga vms.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 27.04.08 09:24 Tsiteeri


Kirjuta kindlustusse avaldus, et sa ei lepi piraat kaubaga, et soovid originaale.
Võta avaldusest koopia omale.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 27.04.08 17:20 Tsiteeri


Jah,isegi mõtlesin,et kui nad homme sama jonnakad on siis järmine kõne tuleb neile mõnelt juristilt,sest hetkeseisuga ei näe,et ma midagi valesti teinud oleks...
Eks annan teada homme mis seis on...ja kuidas edeneb.
Aga aitähh teile kõigile kes kirjutasid siia,vähemalt tugevneb tunne,et ma ikka kõike õieti teen :)


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 29.04.08 05:27 Tsiteeri


Eile siis läksin kindlustusse ja ütlesin näost näkku neile,et mulle replicad ei sobi...sai sellest isegi aru aga ei osanud vastata,et miks ta mulle need siis Agomer Rehvidesse teillis.
Kokkuleppele ei saanud..ütles ,et tal veel 1 nädala aega otsida mulle velgi ja uusi nad kohe kindlasti ei osta.
Küsimuse,et mis siis saab kui nädal möödas ja ikka midagi pole...vastas ta,et siis hakkame kompromisse välja mõtlema :D
Samas pakkus ta mulle 19,5" velgi,samasuguseid nagu mul oli...ise mõtlesin,et 19,5" ehk siis millimeeter mõõtu,kas selliseid tehaksegi enam?Ütlesin talle kindla EI kuna ei viitsi hakata mina neile rehve otsima kui kunagi vaja peaks minema.
Aga eks ma ise uurin ka veel kust saada võiks,Leedu,Saksamaa jne...
oeh krdi keeruline on niimoodi asju ajada...


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 29.04.08 05:44 Tsiteeri


Võid ka tarbijakaitsesse minna see peaks olema nende rida.
Praegu üritatakse sind konkreetselt kotti tõmmata.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 29.04.08 06:46 Tsiteeri


Siiski aja seda liini, miks nad ei anna sulle uusi originaalvelgi? Mis siis oleks, kui poleks alternatiivvarianti? Siis pakutaks sulle plekkvelgi?
Miks sa peaksid siis maksma kallist kaskot, kui see ei toimi nii nagu vaja. Enda kogemused kaskoga on küll sellised, et pigem soodustatakse kõiksugu juppide vahetust kasko riisikol. Stanged, klaasid, peeglid, veljed on kõik saanud nädalaga vahetatud. Ahjaa.. kas terve see aeg seisab sul auto, kuna pole velgi alla panna? Kes selle hüvitab?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.04.08 08:06 Tsiteeri


Vanema A8 kasko aastamaksed olid midagi sellist:

BTA - 12000 aasta
IF - 33000 aasta

Eks nad (BTA) selle arvel need maksed nii madalal hoiavadki, et palkavad endale kahjukäsitlejad, kellelt pekstes ka raha kätte ei saa...

Aga ära anna alla!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 20.05.08 17:49 Tsiteeri


Oeh,nii,lõpuks asi niikaugel,et kaks nädalat tagasi leidsid nad mulle siis saksamaalt veljed...mille kohaletoimetamine ei tohiks hirmus probleem olla...nii...küsimuste peale mis ma neilt küsin,et kaugel on jne siis on vastused sellised...,Et varuge kannatust,me niigi tuleme teile vastu ja teeme kõik mida suudame,siis ,et raha laekumist ootame jne jne jne...kindöasti võtab aega,et raha arvele sinna jõuab aga blinn 2,5nädalaga peaks need juba kohal olema.Vägisi tekib tunne,et nad lihtsalt lükkavad seda edasi.
Kas on keegi veel peale tarbijakaitse kellepoole pöörduda?Kellel nö alluvad eesti kindlustuseltsid?
Karm on see,et nad ei saa aru sellst,et mul on võõrad veljed all :) ja neid tahab omanik tagasi...


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.08 17:57 Tsiteeri


Eesti kindlustusseltsid alluvad ainult oma "emafirmadele" ja Eesti seadustele (teatavate möönduste ja rõvedate painutamistega). Sind saab aidata ainult kas tarbijakaitse (suhteliselt vähetõenäoline) või kohus (loe: ilgelt hea jurist).

Tehase valuvelg on samuti üsna laialivalguv mõiste, kuna ka replicad on ju "mingi tehase" toodang.

Mis puudutab võõraid velgi, see on neile samaoluline nagu sulle minu sokkide värv hetkel, pole nende asi, kas sa veered piduriketaste peal, või virutad ise kuskilt uued veljed asemele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 20.05.08 18:22 Tsiteeri


Enne vastu võttu vaata, et asjad ikka korralikud ka oleks.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.1% - SQL: 26.9%]