Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Balti Autotuuningu Show (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 5051)
xjan
huviline

Avatar


Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 4,2TDI, VW Passat 1.8T, BMW 323ti

postitati 25.04.04 18:42


niih tagasi...

SPL poolelt niipalju, et klassis "1 woofer" eestlased panid esikolmiku kinni ja meie oma poiste Lada2102 pani üldkokuvõttes kogu SPL ürituse 155.9 db-ga kinni

1 woofri klassis audiclub-i tegelased:

ranz jäi II kohale
ICE saavutas tubli III koha

välis-tuuningu võistlusel II päeval jagati karikaid nendele autodele mille üle me kõige rohkem saali sisenedes naersime... go figure :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 25.04.04 18:45


Pilte, pilte, pilte:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 25.04.04 19:17


jajah tahaks kah hirmsasti pilte näha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.04 19:43


Lisan siis omalt poolt veel juurde, et korraldus oli teate nii ja naa... need reeglid mis netist loetud said, need nagu enam ei kehtinudki ja kohapeal segus see et mina olen ICEga nt samas klassis :P
Toimus siis miski nr loosimine et kes kellega paari satub... et siis meil olid ICEga jällegi erinevad nr ja miski hetk äkki öeldi "nii teie kaks olete omavahel nüüd paaris" et nr loosimisest ei olnud nagu miskit kasu.
Juurde sai nt lisa db kogu installi ülesehituse eest :P et kas nt aku klemm on kapote all ilusti kaetud pealt kas installist on pilte kuidas install tehtud on jne jne. Ilu eest sain mina nt 5st punktist 0 :D ja ICE 3 :D et jah... raske juhus :P
Mõõtmise algul selgus veel see et enne välja karjutud mootori töötamine kuni 3000p on lubatud, et see on nüüd tegelt siis 1500p hoopiski.
Siis osales nt meie klassis üks vana kerega audi 80 sedaan mis oli seest täiesti lagedaks tehtud ja kast oli kõrvalistuja kohapeal, juhi iste oli vist sees ainult (või oli see auto seesama milles oli juhiistme kohapeal taburett pisike:P) et selline nagu ei sobi kudagi street klassi.
Lõpuks siiski asi mõõdetud sai ja õnneks sai ka ICE hea koha :)
Minu tulemus seal siis 146,7db :)

Panen oma pildid homme ülesse, täna enam ei jõua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 25.04.04 20:24


Õujee, isegi nüüd lõpuks tagasi. Olime vist viimased, sest osalesime ka hallis toimunud tuuninguvõistlusel.
Ok aga asjadest õiges järjekorras.
Sai siis laup. omik starditud Pologa 5.30 Tallinnast, Pprz ja Xjaniga kaaslasteks. Pärnus haakis end sappa Ranz ja Iklas lisandusid kaks mikrobussi Rybliku vägede näol. Kuna SPL võistluse regamise aeg pidi lõppema 10.30 siis polnud eriti aega juttu heietada ning andsime talda. Natuke peale 10 olime Kipsalas messihalli juures ning saime esmased juhtnöörid seoses võistlusega. Parkisime autod ning siis vaikselt hakkas kino saama. Peagi selgus, et eelnevalt netis väljakuulutatud reeglid ei kehti, vaid võistlus viiakse läbi SPL1 ja SPL2 ehk siis number näitas woofrite arvu masinas. Iga loogiliselt mõtlev inimene mõistab, et see on ajuvaba. Kuidagi ei saa võistelda ühes klassis 10" ja näiteks 15" supakas :D Palju neisse võimsust sisse lastakse, jätame hetkel üldse välja. Aga nii need klassid said ja lõime käega. Edasi hakkas loosimine, kus siis nagu Ranz taas mainis, "tehti" mingi segane lüke ja vaatamata loositud numbritele, pandi meid kokku :D Mina tahtsin kohe nutma hakata aga organisaator ütles, et ää nuta, miinusring on ka. Mõtlesin, et okei... Saan vähemalt 2korda joonele ja nagu mu elumoto on: show must go on... Siis algas autode hindamine, mida SPL klassis kunagi ei tehta. Minule see aga sobis, kuna install on mul kena ning kuna punktid arvutati ümber db, siis maksimum 5 lisadB sain mina 4,3dB oma võimalikule tulemusele juurde hiljem liita.
Olime viimane paar 8 autost meie klassis. Eelvevalt joonel olnud autodest oli numbrid u. sellised: lätakad 134/136dB, eesti clio 147?, eestist tulnud jeep mingi alla 130? ning audi 80 ei mäleta. See tähendas seda, et lisapunktidega oli mul võimalus paar peanahka ehk võtta kuna rms wattidenda võetuna oli minu süsteem kõige nõgem. Saabuski meie kord ning joonele me libisesime. Rahvast oli nagu murdu ümber ja feeling normaalne. Kuna ma alguses plaanisin kasutada Ranzi plaati 41Hz palaga, siis kuna nüüd ta oli minu vastas siis aitas hädast välja R&P Grupist laenatud CD. Countdown ekraanil algas ja pinge tõusis. Õigel hetkel siis cd-mängijal paus maha ja 41Hz supakasse. Ekraanil hakkas number vastavalt volüümikeeramisele tõusma kuniks jõudis 134ni. Sellest enam üle ei saanud. Ranz paugutas kõrval kohe üle 145 ja nutt oli mul lähedal :D Kuna toimus ka miinusring ja me olime viimane paar siis mina jäin joonele ning kõrvale sõitis eesti jeep. Arvasin, et esimeses ringis oli neil mingi tehniline viperus ja et nüüd saan haleda koti. Üllatus üllatus, jeep sai 130 :P Mina taas 134,7 ning lisaks proovisin 40 ja 42Hz ka. Xjan surus luuki ka koomale nagu segane, et rõhk sealt välja ei pääseks. Seega võit kirjas ja järgmisse ringi :D Nägu kiskus naerule. Kommentaator oli ka sõber ja lasi kõrvale kutsuda samuti miinusringist edasi saanud mingi lätaka. Tema oli saanud pea identse tulemuse minuga esimeses voorus. Seega tõotas tulla põnev drag. Kuna rõhu väljapääsemine autost on halb, siis eesti kaader hoidis mu pisikest punni jõuga koos, et midagi ei vibreeriks. Ja taas start! Lätakas lajatas 134 algusesse midagi ja mina 134,5 kui õieti mäletan. Lisaks olid mul installi punktid paremad ja seega taas üks lätakas küpsetatud :D Ahjaa, järjest mõõtmine mõjus supakale kurnavalt ning kärsakas oli autos üleval. (Õnneks midagi enamat ka ei juhtunud) Seega üks kaotus ja kaks võitu ning finaalikoht, kus minu arusaama järgi pidi olema 3 autot(2 poolfinalisti ja 1 miinusringi võitja) joonel. Kuna mu finaalivastased oleks olnd eesti clio ja ranzi audi, mis mõlemad pluss 145 lõid, siis oleks selles osalemine mõttetu tehnika tapmine olnd ning seega sellest loobusin. Kommentaator surus kätt ja õnnitles kolmanda koha eest. Minu üllatus oli suur ja positiivne. Kiire arutelu näitas, et see läti audi 80, kellel oli ka norm mats autos, kaotas 2x ning kukkus välja. Minu õnn, et tal esimest korda tehniline probleem oli ning teist korda võimsaima masina vastu sattus. Seega vahel ka peab vedama :D
Ranz saavutas siis tubli 2 koha ning võitjaks tuli eestist pärit Clio, milles oli 1 12" supakas, kuhu lasti sisse 1kW :o Mina lasen enda supakasse 180w :D Do the math...
Autasustamisel saime karikad kuid minu üllatuseks materiaalseid auhindu polnud (kasvõi võitjale), mis pole lätakatele kombeks (tuuningus ja dragis on teistmoodi)
Lisaks tegid ürituse rekordi Team Ghosti VAZ 2103, kus kas RF kaks supakat lõid 155,x dB :o :o Võime oli seal 4 ja kuivakusid samuti 4. Nemad siiski võistlesid väljaspool arvestust.
Õhtut tähistasime Lidos ning Ryblik oma seltskonnaga tähistas oma sünnat hotellis ja hiljem linnas. Magama saime u. 11. Järgmine päev ootas mul ees tuuninguvõistlus.
Pühap. hommikul siis taas messihalli ning peale pikka pärimist selgus, et hallis seesolnud autod alates laupäevast, olidki tuuninguvõisltuse masinad. Kui organisaator oli mu autot näinud, avas ta kiiresti uksed ja lasi masina sisse :P Sees oli masinaid 32tk ning väga kenadest E36 coupe bemmidest kuni totaalse sitani välja :D Iroonia peitub selles, et teades läti tuuningut siis sitt võitis kah :D Grand Prixi sai Mersu, mis oli ostetud 8 aastat tagasi omaniku poolt ja selle ajaga totaalselt persse keeratud :D Eks Pprz näitab pilti ka :D Lisaks said seal auhindu masinad, mida eestis poleks lastud näituse lähedale ka. Ilusad bemmid ei saand minuteada midagi :o Kuna see tuuninguüritus oli kestnud ka laupäeval ning valimisel osales rahvas, siis mul 1 päevaga valimispabereid koguda polnud võimalik. Siiski tõmbas masin kõvasti tähelepanu, suuresti tänu soundi installile, mida lätis vist kunagi tehtud pole. (Selle tõestuseks ka paar pilti peagi :D)
Kahjuks oli kogu see hallisisene üritus masinate vähesuse tõttu natuke pettumus ning rahva maitse ajas naerma. Muidu oli tegemist kõva nädalalõpuga, mis oli igati edukas.

Nüüd on sõrmed väsind :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 25.04.04 20:31


Tublid poisid....5+ :P


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.8% - SQL: 33.2%]