Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Balti Autotuuningu Show (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 5053)
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 03.03.04 17:15
Balti Autotuuningu Show



24-25 aprill Riias toimub siis esimene selline üritus. Lisainfo <-- vaata seda!
Teades, kui KÕVAD on lätakate korraldatud suurüritused siis soovitan soojalt tulla, keda huvitab.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.04 18:00


Hmm... kiirelt üle vaadates sain aru et vist muusika osas miskit seal toimumas ei ole :( muidu oleks ju võinud ka osa võtta :)

edit: liialt kiirelt tegin ülevaate... siiski on ka SPL osa sees :) Eks kodus uurin natuke need reeglid ja asjad läbi, äkki et isegi....... teadagi mis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 03.03.04 18:17


Ranz et sinu otsustamist lihtsamaks teha... Lätakatel on pea alati VÄGA korralikud auhinnad!!! :P


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.04 20:33


Kusjuures ise ka sellele mõtlesin... kui eestlased seal kiirendusi kinni panid... et mis nt kiire auhinnaks sai jne :)
Eks ma seda veel uuri kuda see asi seal toimuma hakkab ja üldse kõike muud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 03.03.04 21:06


Ranz ja ka muud huvilised... Ma hakkan uurima ööbimisvõimalusi ning kes on KINDEL tulija siis paluks endast teada anda U2U teel või mailile. Siis tean arvestada kohtade arvuga ning mida rohkem siis seda parema hinna annab kaubelda.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.04 08:09


Minul paneb asja paika just see summa mis peaks kokku asi maksma minema... eks ma natuke kalkuleerin ja vaatan milleni ma jõuan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 04.03.04 08:39


ICE kas sa selle ürituse kohta mingi kodulehekülje vms. oskad anda... Mul küll endal samal ajal sünnipäev kuid tegelikult tahaks hirmsasti tulla küll. Seega ma kindel tulija ei saa veel öelda, aga kui leiad mingeid häid variante oleks rõõmus kui ka mulle neist teada annaksid


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.04 09:52


ICE esimeses postituses on kohe ju link olemas, vaata uuesti kui ei leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.04 12:12


Nii... minu plaan leidis kiire lõpu :( jõudsin oma uurimisega siin kindlustuseni välja. Nimelt asi selles et üritus toimub veel aprillis, kuid ELiga liitumine on alles 1 Mai ja ühesõnaga pean ma tegema rohelise kaardi, mis minule läheks maksma üle 900.- ja seda ma ometi maksma ei hakka... liialt kalliks läheks see reis juba siis :( kahju, mis teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 04.03.04 12:14


ei pea tegema rohelist kaarti

ice kunagi seletas mingi teise teema, kus piiri peal saad teha läti kohaliku kindlustuse mingi paar sotti vist .. min 5-7 päeva..

uuri ICE käest asja, mingi nipp seal oli ikka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.04 12:55


ICE, järsku viskad siia "arvestusliku" rahakulu, millega KINDLASTI peab arvestama, et sinna kohale sõita, ütleme näiteks oma autoga minnes. Mitte siis arvestada personaalseid kulusi (söök, jook, lastele kommi jne). Et vaid sõit, piirikulud, piletid, kindlustus ja muud nüansid, mille peale ei tule. Ühesõnaga raha kokku ainult kohale jõudmiseks ja meibi ka ööbimiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.04 13:11


Azoo, et selline võimalus ka siiski olemas.
Nu sel juhul asi juba muutub ja kui midagi väga katastroofilist ei juhtu siis olen kindel mineja.
Natuke peab neid reegleid siiski uurima, sest hetkel saan mina nendest aru et klassidesse jagamine toimub vaid kõlli Sd järgi ja kogu moos, kui kas nt wall or no wall jne jne. Sealsete kohaselt satun ma üle 900 klassi ja kui vahet pole kas sul on wall või ei ole... siis suurt mõtet asjal ei näe. Nu selle kohapealt saadan neile vast maili et asi selgeks saada.
Osavõtu maks on ka täiesti normaalne ca 120 krooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 04.03.04 13:20


Nii sai natuke siis uuritud.
Hinnad:
Bensiini kulu- 600km edasi-tagasi ning kohapeal sõit 100km. Kokku 700km.
u. 700.-
Kindlustus piiril u. 270.-
Normaalne hotell 1 öö kahene tuba u. 700.- Hotell selline
Näituse pilet 100.-

Seega kahele inimesele tuleb kokku alla 2000.-, aga mida rohkem rahvast autos, seda odavam on bena ja kindlustus :P

Loomulikult on võimalik hoida kokku ökonoomse auto ning hotelli asemel hosteli valimisega.

Ps. Kustutasin siit postitused, mis sisaldasid null infot või väärinfot.

Eriti odav öömaja


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yts
huviline



Registreerunud 04.10.03
Asukoht: Kaiu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 AVANT

smile.gif postitati 04.03.04 15:13


sama ajal toimub helsingis ka America Car Show


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 04.03.04 15:23


Toimub jah kusjuures. Sinna oli algselt plaan minna kuna ka tegija üritus aga Riias saab ise osaleda, see on just oluline. Ma arvan, et kes tahab palju ilusaid masinaid näha, siis American Car Show on parem variant. Samas lubavad ka lätakad ilusaid masinaid :) Minujaoks paneb asja paika see, et asi on 2päeva ning saab osaleda. Mingi seltskonnaga on elamus väga suur, seda kinnitas ka eelmise suve dragi üritus, mis on parim üritus, millest mina osa olen saanud.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 04.03.04 15:32


Ok, mul juba seltskond koos ja kindel minek... ICE, palun seleta (kuidas arvad, kas mulle mailile ryblik@hotmail.com) või ka teistele teadmiseks/lugemiseks sellest 270 eegusest kindlustusest mis piiril tehakse...Rohelise kaarti tegemine läheks kalliks.. Ja kas seal piiril sõltub midagi ka auto väljalaskeaastast, riskigrupist vms. Oleks väga meeldiv kui juhendaksid.. siis küsimus veel kas on mingit ühist minekut ka kuskilt... oleks ju hea ühise rongina minna.. et kui kellegil mingisugune jama peaks tekkima, oleks abi lähedal + kindlasti oleks mõni asjatundja kes ka riias teed tunneb ja ees sõita või õpetussõnu jagada võiks...
Ja öömajad võiks siis ka juba juba tegelikult varakult ära bronnida... ilmselt tuleb 24 õhtul siis ka väike pidu, kuna ju siis pean Riias ka sünnipäeva ära :)


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 04.03.04 15:52


Väga meeldiv, et hakkab looma.
Meil on hetkel 4inimest(2 autot)
Loomulikult teeme ühismineku.

Mis puutub kindlustusse, siis seda saab teha nii eesti kui läti poolel. Eesti poolel on siis see piiripunkti maja, kus asuvad valuutavahetus(seal samas aknas ongi kindlustuse tegemine ka), wc jne jne.
Läti poolel küsib piirivalvaja dokumente ning küsib kindlustust. Kui sa seda eesti poolel ei teinud, siis ütled talle, et kohe teen. Dokumendid kontrollitakse ära ja palutakse minna kohe seal samas olevasse kõrvalputkasse kindlustust tegema minna. Hinnad on samad ju ning auto võimsusest ja aastast ei olene midagi. Kõik on võrdsed :P

Mis puutub riias orienteerumisele, siis nats ma seda jagan aga äkki Miku tuleb ka kaasa... Tema teab Riiat paremini kui riiakad :D Suvel oli öösel fun mööda suurt linna kolada "giidiga" :P

Mis puutub 24 õhtusse, siis kava kestab kella 03.00 hommikul ametlikult :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 04.03.04 20:06


tore, ma tuleks kaa
kui midagi ette ei tule just
pakun küüti, ma ainult kaksi vist mudu, kui vaja kellelgi


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 05.03.04 11:35


Olen ise ka öises Riias ringi kruiisinud, koos autotäie suhteliselt joobnud sõpradega... ja siis oligi nii et vist kaks-kolm tundi üritasime linnast välja leedu poole saada.. ja iga kord leidsime end olevat tagasi kesklinnas:) aga nalja sai ja lõpuks meil ikka õnnestus ka kuidagi sealt riialinnast välja saada :D


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.04 09:18


Lisainfoks siis teistele ka et odavad öömajad on kõik juba täis :(
Ma pean nüüd ka miskeid muid variante vaatama hakkama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
xjan
huviline

Avatar


Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 4,2TDI, VW Passat 1.8T, BMW 323ti

postitati 10.03.04 18:43


telkima? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.04 20:27


Ka omal on see mõte peast läbi käinud :) aga telki ju ka igale poole panna ei või.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.03.04 13:02


Ära sai bronnitud kohad Rybliku seltskonnale (12 inimest) ja DC ICE tiimile (5 inimest)
Eraldi tuleb Ren oma sõbraga.
Ühesõnaga rahvast tuleb :D

Kõik teised siis peavad omadel jõududel hakkama saama kuna soovid/võimalused on erinevad.
Igaks juhuks annan teada, et meie 17 inimest on siin hotellis
Olles suhelnud pikalt Riia poolega, sai selgeks, et seoses EUga on Riias suurem osa hotelle bronnitud.

KELLEL ON LIISING-AUTO, SIIS PALUKS TEHA AEGSASTI VOLITUS PIIRIÜLETUSEKS(juhul kui autojuht ei ole passis märgitud kasutajaks)!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 17.03.04 13:40


Notariaalse volituse avaldus


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sallu
huviline

Avatar


Registreerunud 25.06.03
Asukoht: Tallinn/pirita
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 Cabrio

biggrin.gif postitati 07.04.04 08:31
niih



sai siis suheldud tuleme punase mersu Bussiga ;D 5 inimest, magame seal kus juhtub ilmselt telfid magamiskotid, bussi istmed, eelmine aasta yks tyyp magas katusel :D
irwww
põhiline et ikka tulek :D


use my number
05289380
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.7% - SQL: 27.3%]