Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 - 1992 - RaidoB4 (Vastuseid: 52 | Vaatamisi: 11415)
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.09 19:37


Misasi?
Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Äkki see tekib vahatades ikkagi?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 15.04.09 19:44


Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Misasi?
Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Äkki see tekib vahatades ikkagi?


Fugitive'ga nõus ...kaitsekiht tekib värvile vast ikka vahatades, mitte poleerides.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.09 20:11


Kui kaitsekihist rääkisite siis jah.
Ehk siis et selgem oleks: on plaan lähiajal autot vahatada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.09 13:31


Vahepeal panin woofrile roostevabast vardad ka ette, mis mul olid juba paar aastat olemas ja ootasid millal aega saan et need paigaldada :D Nüüd vähemalt ei pea enam kaasreisijatele ütlema, et nad küünarnukkidega ei vehiks :)

http://www.upload.ee/image/115825/DSCI0010.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.09 13:52


Kuna ööpäevas on tunde ainult 24, ei jää sellest vaba aega üldse, seega lihtsalt võtsin aega ja tegin velje keskosa katted lõpuni. Treitud sai need juba päris ammu. Treimise pilte ei leia kahjuks üles hetkel, ilmselt teises arvutis, kui leian, siis lisan. Pildid leitud.

http://www.upload.ee/image/166758/P4151958a.JPG

http://www.upload.ee/image/166764/P4151959a.JPG

http://www.upload.ee/image/166765/P4151965a.JPG

Mingil mulle arusaamatul põhjusel ei müüda poodides selliseid polte nagu mul vaja oli. Seega pidin ootama kuni pühad läbi saavad, et siis vajalikud poldid saada.

http://www.upload.ee/image/115830/DSCI0001.jpg

Musta aerosooli saamiseks sõitsin umbes 60 km. Ma ei kujuta ette mis toimub, poodides kaupa vist enam üldse ei ole :(

http://www.upload.ee/image/115834/DSCI0004.jpg

http://www.upload.ee/image/115837/DSCI0009.jpg

Lõpptulemus siis selline, ei ole küll värvi poolest päris see mis peaks, aga tumedamaks ei õnnestunud seda saada. Ehk selle aasta kannatab ära, talvel siis laskma veljed ja katted ära teha.

http://www.upload.ee/image/115838/DSCI0005.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bulldoozer
huviline

Avatar


Registreerunud 14.08.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6

postitati 15.08.09 23:04


Vaatan,et sul stange iluvõre puudu.
Mul üks selline vedeleb autos kui vaja anna teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.09 16:16


Stangega tulevikus teised plaanid. Ehk sügise ja talve poole on aega nokitseda.

Mis siis vahepeal ka teinud olen autoga.
Tegelikult suurt midagi, sõidab ilusti, remontida pole vaja olnud.
Sain ühed vahvad tuled, varsti on plaan need külge panna, kui see õnnestub, siis panen siia pildi ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.09 18:55


http://www.upload.ee/image/192186/IMG_2252.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.09 19:34


Äkki raido tahab meile rääkida hoopis, kust ta sellise imetabase kleebise oma esiklaasile saanud on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.09.09 19:57


Ja mind huvitab, kas sümboolika reeglitega on ikka tutvutud enne kui seda tegema on asutud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 14.09.09 20:14


Raido peab vägisi hakkama klubiliikme staatust noolima:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 14.09.09 20:27


Lisaks kleebisele, on tee Raidoni leidnud ka numbrialused. Kadaka turgu, kui sellist, ei eksisteeri ka enam:P

PS: millega need tuled sinna kinnitasid, ise olen mõelnud, et kas ned ledid sobiks ka sinna musta plasti ülemisse soonde?
Veljekapslid oled taas minema viskanud? Kui nii, siis mõistlik otsus, ilma on ausaltõeldes moekam.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.09 21:06


Numbrialused andis mulle isklikult Indro (kui õigesti mäletan).
Ja teistele: kuna ma klubi liige pole, lihtsalt huviline ( nö tilganäppija :D ), ja need siinsed reeglid kehtivad klubi liikmetele (jään põnevusega ootama, kui homme on reeglites muudatus, et ka huviline on klubi liige :D ), siis ei näe põhjust siia sellel teemal pikemalt peatuma jääda. Ja ega need reeglid siin pole ju seadusega sätestatud. Lihtsalt on üks MTÜ, kes ei taha millegipärast siia oma aasta rahalist aruannet panna ja ürituste rahasid kogutakse üldse eraisikute pangakontodele, siis on ju kõik ok.
Peace !!!

Edit: Veljekapslid läksid jah garaazi, liiga erinevat tooni on. Ehk liivaprits aitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.09 21:27


Nii kaua kui see AUDICLUB.EE logo on MTÜ omanduses, nii kaua on ka tema otsustada kes ja mida sellega teha tohib.
Kui sa oma lihtsameelsuses tõesti arvad, et reeglid sinule ei kehti, siis mõtle ükskord veel.

Kui see majandusaasta aruanne sind nii väga huvitaks, siis oleksid sellega ammu juba tutvunud. Foorumis oled küll kõva mees rääkima ja üritusi korraldama, miks ma ühtegi sinu korraldatud üritust pole näinud? Korralda mõni üritus ja siis saad isegi aru miks osade ürituste osavõtutasud eraisiku kontole korjatakse.
Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Ja ega need reeglid siin pole ju seadusega sätestatud. Lihtsalt on üks MTÜ, kes ei taha millegipärast siia oma aasta rahalist aruannet panna ja ürituste rahasid kogutakse üldse eraisikute pangakontodele, siis on ju kõik ok.
Peace !!!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 14.09.09 21:29


Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Numbrialused andis mulle isklikult Indro (kui õigesti mäletan).
Ja teistele: kuna ma klubi liige pole, lihtsalt huviline ( nö tilganäppija :D ), ja need siinsed reeglid kehtivad klubi liikmetele (jään põnevusega ootama, kui homme on reeglites muudatus, et ka huviline on klubi liige :D ), siis ei näe põhjust siia sellel teemal pikemalt peatuma jääda. Ja ega need reeglid siin pole ju seadusega sätestatud. Lihtsalt on üks MTÜ, kes ei taha millegipärast siia oma aasta rahalist aruannet panna ja ürituste rahasid kogutakse üldse eraisikute pangakontodele, siis on ju kõik ok.
Peace !!!

Edit: Veljekapslid läksid jah garaazi, liiga erinevat tooni on. Ehk liivaprits aitab.



Ma ei saa hästi aru su põhimõttest.
Sa oled igatepidi klubi süsteemi ja reeglite vastu, aga samas kannad hoole ja uhkusega klubi sümboolikat.

Pm sama hea, et mulle ei meeldi keskerakond ja nende põhimõtted, aga teen neile reklaami ja kannan ikkagi rohelist savipässi T- särki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 14.09.09 22:22


Koguaeg on mingi jama. Peaks ka fännklaabiga liituma vist. :D

väga haige igaljuhul.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.09 06:26


Raido, foorumisse registreerimisega nõustusid sina nende reeglitega, mäletad? Oli ju nupp, et nõustud?
Ehk siis, kuna sa nüüd enam nende reeglitega nõus ei ole, siis ma leian, et sa ei peaks ka siin foorumis enam käima, rääkimata postitamisõigusest või lausa oma autoteema olemasolust.
Leiame mingi kompromissi (täidad reegleid) või bännime su lihtsalt ära? Nagu ühes tuntud kohalikus telesaates tavatsetakse öelda: Valik on sinu! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 15.09.09 14:56


Soovimata antud teemasse sekkuda tekkis mul siiski üks küsimus. AC numbrialuste,logode jms. auto külge riputamine on reeglite järgi lubatud ainult klubiliikmetel so. klubikaardi omanikel. Mingi hetk muudeti liikmeksoleku mängureegleid ja kas siis nüüd need endised klubilised ja nüüdsed nö.huvilised kes pole mingil põhjusel kaarti taotlenud peavad eelpool nimetatud kraami tagastama?


Numerus stultorum infinitus est.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.09 14:58


Tagasi kellegilt midagi ei küsita, samas näed siin härrasmees on omale ise kleebise valmis lõikunud, olgugi et sellises mõõdus kleebist ei ole kunagi olemaski olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.09 16:30


Njah.

Mis üritusi ma siin foorumis korraldan? Või üldse kuskil? Ei ole nagu asjaga kursis, valgustage mind.

Kes on öelnud, et ma klubi reeglite vastu olen? See et ma mõne asja kohta lisainfot küsin, et tähenda kohe, et ma selle vastu olen. Kui ma mõnda asja ei poolda, ei tähenda, et ma selle vastu olen.

Varem oli siin üldse teine süsteem ja kui ma siis vajutasin "Nõustun" ju siis nõustusingi. Uut küsitlust ei ole tulnud, et kas edaspidi ka nõustun uue süsteemiga.

Ise ma seda klepsu kääridega ikka välja ei lõiganud kusagilt värviliselt paberilt.

Haige värk on see tõesti.

Edaspidi paluks probleemide ja küsimuste tekkides U2U/e-mail või telefon. See teema võiks jääda ikka selleks milleks see mõeldud on.
Ja kui keegi nii lahke on, siis võiks need postitused pärast viimast pilti ära kustutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.09 18:38


Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Mis üritusi ma siin foorumis korraldan? Või üldse kuskil? Ei ole nagu asjaga kursis, valgustage mind.

Klubikaardi teemas lõid ju numbreid ritta ja väitsid teadvat palju mingi ürituse korraldamine maksab.
Kuna see tundub väga südamelähedane teema sulle, siis peaksid ikka korraldama hakkama.
Tsitaat:

Varem oli siin üldse teine süsteem ja kui ma siis vajutasin "Nõustun" ju siis nõustusingi. Uut küsitlust ei ole tulnud, et kas edaspidi ka nõustun uue süsteemiga.

Sümboolikat puudutavad reeglid on foorumis aastast 2004, mis "teisest süsteemist" sa sokid?
Tsitaat:

Ise ma seda klepsu kääridega ikka välja ei lõiganud kusagilt värviliselt paberilt.

Haige värk on see tõesti.

On haige tõesti kui inimesed ei austa reegleid ja seadust ning teevad omavoliliselt kleebiseid.
Ma annan sulle homse õhtuni aega see asi mõistlikult lahendada. Kui selleks ajaks lahendust ei tule, siis oled siit foorumist igaveseks kustutatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.09 21:05


Võtsin siis aega ja lugesin need reeglid otsast lõpuni läbi. Tee või tina aga ei leia sellist kohta kus on kirjas, et "huviline" kvalifitseerub klubiliikmena. Kindlasti jäi mul see rida lihtsalt kahe silma vahele. Igal pool räägitakse klubiliikmest ja kõigest sellega seonduvast. No ma ei ole ju klubi liige, kuidas te sellest aru ei saa! Ise ju tegite reeglid, elage ka siis nende järgi.

Mille järgi siis valik ikkagi tehakse ma ei saa siiamaani aru, pole seda nagu kuskil seletatud ka? Et kui ajate siin reegleid taga, siis peaks need reeglid ju KÕIGILE kehtima. Aga mõnele kehtib, mõnele mitte. See umbes sama teema, et mõni alustab lauset väikse tähega või on lause lõpus punkt puudu, saab postituskeelu, mõni aga kirjutab nii nagu jumal juhatab ja ei miskit. Päris loogiline või mis. Issi raha eest võlgu ostetud "uhke" autoga, nagu ma aru saan, on "tegijad" ja teised mitte. Nojah.

Mis ma pean siis oma Audile propelleri või mingi lõvi kleepima? Danke nein.

Mina näen aina lahendusena seda, et reeglites tuleb konkreetselt ära määratleda, kas huviline on ka klubi liige või mitte. Kuskilt ridade vahelt midagi tuletada oskab igaüks.

Ja kallid inimesed, ega minu edasiste postituste piiramine minu elu seisma ei jäta, pigem vastupidi, ongi rohkem aega oma asjadega tegeleda. Minu pärast võib seda juba täna teha kui see teile rahulikuma une tagab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.09 21:08


Huvitav, et sa siiski sellest kleebise reprodutseerimisest sõnakestki poetada ei taha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.09 21:16


Reeglitest leidsin sellise kuhu on kirja pandud umbes nii: sümboolika tootmine on lubatud ainult loaga vms. Ega ma neid ei tootnud, omatarbeks lasin teha.
See on sama nagu puskarit võib ka ajada, aga ainult oma tarbeks, müüa ei tohi.

Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Huvitav, et sa siiski sellest kleebise reprodutseerimisest sõnakestki poetada ei taha.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 15.09.09 21:19


3. Sümboolika väljastamine

Sümboolika väljastamist teostab Juhatus. Sümboolikat väljastatakse ainult Eesti Audi Klubi liikmetele kes omavad kehtivat klubikaarti ja juurdepääsu klubiliikmetele mõeldud alale. Täiendavad tingimused eksisteerivad auto külge kinnitatava Sümboolika väljastamisel (vt. punktid 3.1.1 ja 3.1.2). Juhatusel on õigus keelduda igasuguse Sümboolika väljastamisest liikmetele, kelle suhtes eksisteerib põhjendatud kahtlus, et nad ei järgi käesoleva Eeskirja punktis 4. sätestatud Sümboolika kasutamise reegleid, millest tulenevalt võidakse kahjustada Eesti Audi Klubi või selle liikmete mainet ja huvisid. Auto külge kinnitatava Sümboolika väljastamisest on Juhatusel lisaks eelpoolmainitud põhjustele õigus keelduda juhtudel, kui auto välimus on ebaesteetiline, auto on selgelt tehniliselt halvas korras ja/või auto ei vasta liiklusseaduse alusel kehtestatud nõuetele. Kontrolli teostamiseks võib Juhatus nõuda Klubiliikmelt tema autost pilti või auto üle vaadata enne Sümboolika väljastamist.


P.S. Jäi midagi arusaamatuks? Oled sa klubiliige? On sulle juhatus kleepsu andnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.9% - SQL: 25.1%]