Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Vajaksin hädasti nõuandeid, seoses müüdud autoga. (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 11977)
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.12.07 16:50 Tsiteeri
Vajaksin hädasti nõuandeid, seoses müüdud autoga.



´Mure siis selline, et müüsin oma Audi V8 (http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=214129&rhash=3061), 8. dets. ühele noorukile, kes paar nädalat varem käis autot vaatamas ja andis käsiraha, et ma autot temale hoiaksin - kokku lepitud, tehtud.
Kuna müük toimus laupäeval, tema suhteliselt pikal pealekäimisel ei saanud autot kohe registreerida ja sai tehtud ostu-müügi leping :http://www.ark.ee/atp/?id=33522 ( viimane neist) ja suusõnaline kokkulepe jäi, et ta registreerib auto nädala jooksul ümber, mis on muidugi siiani tegemata. Rääkisin siis talle esmatähtsad tööd auto juures ära ja tehing sai tehtud.
Nüüd siis helistas mulle, et autol mootor ei käi ( ennem müüki töötas ilusti), mõned puksid on kulunud( ja käigukasti õli vahetades ei läinud käiguvahetus paremaks ( vahetasin kasti, milles oli punane õli ja olin ise juba kaks õlivahetust teinud, siis juba kollase vastu ning peale igat vahetust asi töö paraned), küsisin et mis õli pani, vastuseks tuli, 'punane'.
Nüüd siis on asi niikaugel, et tüüp nõuab oma raha tagasi kuna mina olevat teda petnud, et auto pole korras nii korras kui ma väitvat olin ( muidugi kui autot käis vaatamas esimest korda ei suvatsenud isik isegi proovisõitu teha, kuigi võimalused olid olemas), mina pole aga sellega nõus ning tema ähvardab asjale ametlikku käiku anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 13.12.07 16:55 Tsiteeri


Sa peaks tarbiakaitsesse helistama, nemad vast kõige targemad sellel alal.

Ja algatuseks mine ark i ja võtta ajutiselt arvelt maha, kindlustusele anna ka kindlasti teada et auto arvelt maas.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 13.12.07 17:02 Tsiteeri


Kuna ta on lepingule alla kirjutanud, siis raha ta vaevalt enam tagasi saab. Tal oli võimalus enne ostmist autot proovida ja üle vaadata, seega edasised jamad on juba tema probleem.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 13.12.07 17:05 Tsiteeri


Aga mis ametliku käigu ta anda saab, ei saa midagi anda, sa pole teda ju petnud, ise tahtis autot saada nagu sa ise väitsid, et ütlesid isegi mis autoga tuleks teha veel jne. ja auto on veel ültse sinu nimel ju ja kes tõestab, et sa sulle ültse raha veel andis, sama hästi võid sina ju ametliku käigu anda, et ta varastas su auto ja võltsis selle ümber kirjutamise paberi. Ok see selleks aga minu meelest ikkagi, kui keegi saab siin ametlikku käiku anda siis oled see sina:) Tema saab halvimal juhul sulle ainult peksa anda ja omakohtus raha tagasi nõuda. Ise oli loll ja ostis auto keegi ju teda ei sundinud (või sundis) :). Halb on selle juures ainult see, et kui ta kuidagi sinu autoga mingeid rikkumisi toime ei pane. Anna parem ise ametlik käik sellele. See on ainult minu arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 13.12.07 17:06 Tsiteeri


Ma olen enam kui kindel, et ostjale endale auto meeldis raudselt ja kõik tip-top aga kui sõbrad ära nägid hakkasid hädaldama, et krt sa sellest ostisid, et bemm iga kell parem ja näe p...es kast ka, küsi raha tagasi jne.
Loomulikult saada kukele ja mis tarbijakaitse siia puutub, sa müüsid ju eraisikuna + asjaolu kust sina tead mida ta vahepeal autoga teinud on. Ja suusõnaline või paberil leping on ka leping, niiet auto ikka tema oma nüüd, see pole sinu asi, et ta sinu nimel veel on.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.12.07 17:29 Tsiteeri


Pmt ostu vormistamisel oli jah kõik ok ja pretensioone ei olnud. Nüüd siis peale 13 päeva möödumist hakkab ta mulle prsega näkku hüppama - krt kus ajab hinge täis.

Tema väitis, et kaebab mu kohtusse, kuid ma ise kah ei tea mille eest, kuna petta ma teda ei tahtnud ja autot ostma relva ähvardusel ei sundinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 13.12.07 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ve1ks
Pmt ostu vormistamisel oli jah kõik ok ja pretensioone ei olnud. Nüüd siis peale 13 päeva möödumist hakkab ta mulle prsega näkku hüppama - krt kus ajab hinge täis.

Tema väitis, et kaebab mu kohtusse, kuid ma ise kah ei tea mille eest, kuna petta ma teda ei tahtnud ja autot ostma relva ähvardusel ei sundinud.


ostu-müügi lepingu sõlmimise hetkest on tagastamisõigus vist 7 päeva jooksul ... vähemalt liisingu autode puhul. Niiet mina soovitaks ka puu taha saata venna.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 13.12.07 17:40 Tsiteeri


No mina olen ostu-müügi lepinguga eelmised auduid mõlemd maha müünud. Samuti laupäeval. Lepingusse ,aga lasin ostjal kirjutada ,et võtab auto oma arvele kolme päeva jooksul. Nüüd pole muud, mine Valga ARK-ja võta auto arvelt maha ja ongi tema sõit sõidetud. Sina pole ju kedagi petnud ,aga hoopis tema saad sa vastutusels võtta seoses väljapressimisega. Raha sul ju käes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 13.12.07 17:52 Tsiteeri


Raha on ju käes. Mine ja võta arvelt maha. Sinujaoks sellega probleem lahendatud.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aifu
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,2 Q sedaan

postitati 13.12.07 17:54 Tsiteeri


Kuna on tulnud ka viimasel ajal ost-müügiga tegeleda, siis ma olen juurde kirjutanud -OSTJAL PRETENSIOONE POLE. See muidugi on Ve1ks ile tagantjärele tarkus aga tulevikus võiks seda kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.12.07 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:


ostu-müügi lepingu sõlmimise hetkest on tagastamisõigus vist 7 päeva jooksul ... vähemalt liisingu autode puhul. Niiet mina soovitaks ka puu taha saata venna.


Oskab äkki keegi mõnd linki lisada, kust saaks infot selle 7 päevase tagastamisõiguse kohta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.12.07 17:59 Tsiteeri


Arvatavasti kohe homme hommikul Ark-i ja arvelt maha auto, samas ka kindlustuse lõpetan ära, et ei saaks mingit jama korraldada mulle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 13.12.07 18:02 Tsiteeri


Täpselt nii teegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
20VTQ
huviline



Registreerunud 01.05.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.07 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ve1ks
Arvatavasti kohe homme hommikul Ark-i ja arvelt maha auto, samas ka kindlustuse lõpetan ära, et ei saaks mingit jama korraldada mulle.

Õige, mingit garantiid (isegi suusõnalist) sa ju ei andnud talle, ja kuna inimene ostis ikkagi kasutatud auto, mitte poest uue, pole tal hädaldada midagi enam. Andku julgesti ametlik käik asjale, mis see oleks huvitav? Muidugi sa võid mõne pädeva juristi käest igaks juhuks nõu küsida, mis seadus selle kohta ütleb. Endal kindlam tunne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.12.07 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkj
Tsitaat:
Algselt postitas: ve1ks
Arvatavasti kohe homme hommikul Ark-i ja arvelt maha auto, samas ka kindlustuse lõpetan ära, et ei saaks mingit jama korraldada mulle.

Õige, mingit garantiid (isegi suusõnalist) sa ju ei andnud talle, ja kuna inimene ostis ikkagi kasutatud auto, mitte poest uue, pole tal hädaldada midagi enam. Andku julgesti ametlik käik asjale, mis see oleks huvitav? Muidugi sa võid mõne pädeva juristi käest igaks juhuks nõu küsida, mis seadus selle kohta ütleb. Endal kindlam tunne.


Jama ongi sellega, et juristi pole tutvusringkonnas, kellelt nõu küsida. Kindlam oleks kindlasti, kuid ka mina arvan, et süüdistusteks pole mingisugust alust.
Garantiid ei andnud ja pretensioonide kohta polnud kokkulepet, soovitused hädalisteks toiminguteks andsin ainult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 13.12.07 18:28 Tsiteeri


Minuteada kehtib see ostuleping ja ühepoolne ARK'is käimise võimalus ainult 5 päeva ja mind on Ark'is nii tagasi saadetud uuemat lepingut tooma.

Visaku manuaal alla ja autot ikkagi rohkem kui küll selle raha eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 13.12.07 18:32 Tsiteeri


Nagu sa ütlesid, et kast ei töödanud pärast seda kui uus omanik õli vahetas.Järelikult on ju tema süüdi selles, mitte sina.


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QBA
huviline



Registreerunud 27.09.06
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 quattro tdi ja A6 C7 allroad Bitdi

postitati 13.12.07 18:32 Tsiteeri


See seitsme päeva tagastusõigus kehtib ju ainult uue auto puhul vanemal, ehk kasutatud autode puhul on minu meelest l14 päeva, aga tingimusel, et sõiduk on samas seisus ja raha on siis juba üsna raske tagasi saada


Kui luiskan siis enda teadmata
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 13.12.07 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QBA
See seitsme päeva tagastusõigus kehtib ju ainult uue auto puhul vanemal, ehk kasutatud autode puhul on minu meelest ligi kuu, aga tingimusel, et sõiduk on samas seisus


no 95 aasta auto puhul kandis ka pank müüjale raha alles 8 dal päeval üle. 7 päeva jooksul on nn. lepingust taganemise õigus.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.07 18:37 Tsiteeri


See 7 päeva on jah liisingauto tagastamise aeg,olgu auto kui vana tahes kui pank annab liisingut siis nii see on ,kui aga otse käest kätte raha maksta siis nagu asi ei toimi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QBA
huviline



Registreerunud 27.09.06
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 quattro tdi ja A6 C7 allroad Bitdi

postitati 13.12.07 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: äss
Tsitaat:
Algselt postitas: QBA
See seitsme päeva tagastusõigus kehtib ju ainult uue auto puhul vanemal, ehk kasutatud autode puhul on minu meelest ligi kuu, aga tingimusel, et sõiduk on samas seisus


no 95 aasta auto puhul kandis ka pank müüjale raha alles 8 dal päeval üle. 7 päeva jooksul on nn. lepingust taganemise õigus.


See seitse päeva kehtib ka liisinguautode puhul.
See seletab seda miks ei ole kadakal võimalik liisingusse autot saada- oleks vist päris palju tagasitoomisi(mitte kõik platsid)


Kui luiskan siis enda teadmata
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.12.07 19:00 Tsiteeri


VÕS loe läbi. Kui sealt midagi silma ei hakka, saada pikalt.

Muide, tehing toimus ju 8. dets, seega 5 päeva tagasi. Suusõnalise käsiraha maksmise kuupäevaga pole midagi peale hakata. Ostu-müügi leping on aga igati kehtiv dokument.

PS. Ärge kunagi tuttavatele ega tuttava tuttavatele autosid müüge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karolin25
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 Quattro; Audi A6 Quattro 2,5 Tdi 132 kW

postitati 13.12.07 19:01 Tsiteeri


Võin isiklikust kogemusest õelda, et kui tema oli antud tingimustega nõus, sõlmis ostu-müügilepingu... siis ega Sinul ei ole tõesti enam mingit põhjust autot tagasi osta (ega mitte ka osaliselt raha tagasi maksta)!
Ca aasta tagasi oli endal sama kogemus (ka ähvardati kohtuga), kus ostja viitsis lõputult vaielda ja nõuda raha tagasi jne, kuid tulemusteta - kuna puudus igasugune seaduslik alus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 13.12.07 21:51 Tsiteeri


Parasjagu janti sa selle autoga näinud oled ju. Nüüd maksa kätte, selle eest et koguaeg remontima pidid :P ja võta arvelt maha.
Raha olemas...pole enam sinu auto :)
Tee uuele omanikule "jõulukingitus"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 13.12.07 22:00 Tsiteeri


ma ei tea mis inimestel viimasel ajal viga, selliseid pool hulle kes nõuavad sealt kust neil pole midagi nõuda või jätavad neile esitatud arved maksmata ja aind otsivad põhjusi miks seda mitte teha ja vaielda töö kvaliteedi üle jne..... öelgu parem et mul ei ole raha selle pärast ei maksa jne.... Isiklikult ma sinu asemel ütleks et mina sea v***u ega mingi juut ei ole. Säästad enda närve


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.4% - SQL: 28.6%]