Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi 80 projekt - portos (Vastuseid: 52 | Vaatamisi: 35092)
portos
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 09.08.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 17:16 Tsiteeri
Audi 80 projekt - portos



kauatehtud aparaat.algselt tavaline hõbedane 80.põhjaall kõik uus.vrv ja välimus uus.sisu ja armatuur hele b4.puudu veel sobivad veljed.enne kui velge polu ei aja ka garaasist välja.pildid natuke halva kvaliteediga.aga selline ta sai:cool:
[img]
http://img220.imageshack.us/img220/4624/vembutembumaa2007jne074un3.jpg[/img]

http://img220.imageshack.us/img220/8299/vembutembumaa2007jne076pb3.jpg

http://img516.imageshack.us/img516/4876/vembutembumaa2007jne075rr6.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/8476/vembutembumaa2007jne078ch7.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/9561/vembutembumaa2007jne074ap1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 28.10.07 17:36 Tsiteeri


Väljast on küll uus ja huvitav aga mis seal kapoti all pesitseb? ;)
Äkki teed kapoti alusest ka pilti?


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 17:38 Tsiteeri


R4 :D fwd


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 28.10.07 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rst
Väljast on küll uus ja huvitav aga mis seal kapoti all pesitseb? ;)
Äkki teed kapoti alusest ka pilti?

minu pakkumine et 2,0 85kw.
:D

vihje. piilu sumpat :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 28.10.07 18:00 Tsiteeri


Ega värv äkki "Honda Supersonic Blue Effect" ole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
portos
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 09.08.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 18:06 Tsiteeri


sumpa veel vahetamatta.värv on mazda 25B.kapotiall on esialgu 1,9 bensiin.plaan gefist osta guatro mis väga katki aga moto ja sillavärk tundus korras olema.aga see kauge tulevik,sest aasta on ehitatud ja hetke suht siiber


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.10.07 19:55 Tsiteeri


Sry, aga mina seal küll midagi vaatamist väärt ei näe. Mõttetu plank toorik, kõverad läti stanged ja oskamatult tehtud pildid. Mitte midagi, mida poleks varem näinud. Mitte ühte positiivset emotsiooni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 28.10.07 19:58 Tsiteeri


Kurat nii karmilt siis kohe:D tagatuled meeldivad minule nt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 28.10.07 19:59 Tsiteeri


Miks ei ole see teema kasutajate auto all? Nii special värk siis lausa ve.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi90q
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Lustivere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi90 turbo quattro 86a ja vw golf 3

postitati 28.10.07 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Sry, aga mina seal küll midagi vaatamist väärt ei näe. Mõttetu plank toorik, kõverad läti stanged ja oskamatult tehtud pildid. Mitte midagi, mida poleks varem näinud. Mitte ühte positiivset emotsiooni.


sama


Subaru killer;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ado
huviline

Avatar


Registreerunud 17.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 20:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
Miks ei ole see teema kasutajate auto all? Nii special värk siis lausa ve.



hehh
kus see on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ado
Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
Miks ei ole see teema kasutajate auto all? Nii special värk siis lausa ve.



hehh
kus see on?

see on galerii all.
arvasin sama puristajaga aga ei hakanud sellepärast söna vötma.
masin ise-maitse asi aga blackiga samal arvamusel. ei midagi erilist. selliseid näha ikka linnapeal. :P

edit: samas öeldakse et tee siis ise parem aga arvan et VALMIS ei ole ta ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.10.07 20:26 Tsiteeri


Noh, oma viga, kui edevus sundis seda siia üles panema. Ma ei arva, et ma peaks takka kiitma, kui mu arvamus asjast on tegelikult teine. Tagatuled on ka IMO sellised pseudotuuningtuled. Et auto lausa karjuks: "Ma olen tjuunitud!!!". Linn on selliseid täis. Markantne näide raha raiskamisest. Oleks võinud vihmametsi jms säästa ja selle tegemata jätta.

PS. Edaspidised oma auto teemad ma kustutan galerii alamfoorumist ära. Ei mingit pretsedenti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
portos
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 09.08.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Noh, oma viga, kui edevus sundis seda siia üles panema. Ma ei arva, et ma peaks takka kiitma, kui mu arvamus asjast on tegelikult teine. Tagatuled on ka IMO sellised pseudotuuningtuled. Et auto lausa karjuks: "Ma olen tjuunitud!!!". Linn on selliseid täis. Markantne näide raha raiskamisest. Oleks võinud vihmametsi jms säästa ja selle tegemata jätta.

PS. Edaspidised oma auto teemad ma kustutan galerii alamfoorumist ära. Ei mingit pretsedenti.

kustuta teema ära siis.mis sa niisama räuskad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 28.10.07 23:43 Tsiteeri


On mis on, aga vähemalt on ilus värvkate :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 29.10.07 08:37 Tsiteeri


Mulle see auto küll meeldib ;)


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.07 18:00 Tsiteeri


Isiklikult ei meeldi. Mina oleks Sinu asemel auto maha müünud ja spoiladele, värvile ja muudele vidinatele kulutatud raha juurde pannud ja uuema mudeli ostnud-oleks parem tulnud. Aga maitse üle ei vaielda ja peamine et ise rahul oled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ado
huviline

Avatar


Registreerunud 17.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.07 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: ado
Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
Miks ei ole see teema kasutajate auto all? Nii special värk siis lausa ve.



hehh
kus see on?

see on galerii all.
arvasin sama puristajaga aga ei hakanud sellepärast söna vötma.
masin ise-maitse asi aga blackiga samal arvamusel. ei midagi erilist. selliseid näha ikka linnapeal. :P

edit: samas öeldakse et tee siis ise parem aga arvan et VALMIS ei ole ta ikka.



kuna kõigil juhuslikel vendadel ei ole võimalust klubiliikmete autode all enda suksut näidata (iseasi kas on näitamist väärt...), veel vähem teisi projekte lugeda, siis ongi kõige õigem galeriis pildid avaldada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 29.10.07 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Markantne näide raha raiskamisest. Oleks võinud vihmametsi jms säästa ja selle tegemata jätta.

Ähh, las poisid nokitsevad. Oleks raha kokku hoidnud ja mingi suvalise C4 muretsenud ei oleks keegi tähelegi pannud. Nüüd mõni sõber ikka retseptib...
Aga kui aretisest rääkida, siis madaldusvedru on hädasti vaja. Kõige madalamat mis saada on. Ja vähemalt 17" velge.
Ja kui müüma hakkad, soovitan müügikuulutuse panna www.ss.lv...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 29.10.07 22:58 Tsiteeri


Kaua tehtud kaunikene.
Mulle isiklikult meeldib väga selle auto värv, ning tagatuled.
Küsiks, et mis teema nende uste lukkudega on? Kas ei käigi lukku, või on ainult nö puldi peal.
Spoilad on head. Toonklaasi võiks ettepoole ka tuua.
Samas summuti jah tõesti ei istu. Pigem soovitaks, kui ära mahub, siis 4 toru. 2+2 siis ehk, lihtsalt agressiivsem.
Samas, kahju, et sellele mudelile ei tehta ilusaid esilaternaid.

Tublit tööd on igatahes tehtud/nähtud selle autoga.
:cool::D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fabulous-V8
huviline



Registreerunud 21.06.07
Asukoht: Leiden, NL - Tallinn, Est
Kasutaja on eemal

Auto: oli Audi V8 3.6 184kw

postitati 30.10.07 20:42 Tsiteeri


mulle kyll meeldib..aind minupoolt väike nurin:
oleks võin selle taguspoila ise aretada. selline on juba igal teisel audi b3/b4 küljes.
aga ise on tõesti kena. madaldus ka juurde ja veljed vähemalt 16", siis kena...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 30.10.07 21:32 Tsiteeri


Kuigi ka minu arvamus on tulemuse osas "veidike" erinev omaniku omast (aktsepteerin täiega ka enda omast erinevat maitset!), saab ta minult küll täispunktid respekti töö ja vaeva eest, mida selle autoga on tehtud. Kui mõne jaoks tähendab tuunimine tõesti rahakotiraudade poetamist ja valmis asja ostmist/külge kruvimist (mõni ei oska seda ise vaid laseb teeninduses teha), siis ainult rõõm näha, et mõni inimene veel ka raua ning pahtli-liivapaberiga tegeleda viitsib. Isegi need Läti spoilerid on täiesti arvestatav toorikmaterjal, sest kui kõik kruviks külge lihtsalt "ametlikku" tuuningut, oleks linnapilt viisakasti väljendudes igav. Läti spoilerite jms lõikumine ja oma ilumeele järgi kokkukleepimine on kindlasti arukam tegevus, kui seda sama teha originaalidega. Samuti kahtlen, kas need praegused Quattrote ülistajad oma esimeseks tõsiseks projektiks kah kohe Quattro oskasid valida - näiteks minu esimene suurem projekt oli hoopis Pobeda:D ja seejärel veel igasuguseid muid huvitavaid asju, muuhulgas ka mitu poolikuveolist Audit, enne kui Quattroni jõudsin ja Quattrost "edasi" veel huvitavamate autode juurde läksin. Mulle jäi igal juhul mulje, et kritiseerijaid häirib pigem mehe entusiasm ise midagi ära teha, kuna vananedes muutume kõik laisemaks (ka mina) ja nii jääbki üha vähem aega garaazhis keevitada ja möllata mingite pisiasjadega. Igal juhul tore näha, et uued tegijad varsti vanematele kandadele hakkavad astuma :P ja jõudu ehitamisel, mida selle auto tehnikat arvestades veel piisavalt ees ootamas :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 31.10.07 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Kuigi ka minu arvamus on tulemuse osas "veidike" erinev omaniku omast (aktsepteerin täiega ka enda omast erinevat maitset!), saab ta minult küll täispunktid respekti töö ja vaeva eest, mida selle autoga on tehtud. Kui mõne jaoks tähendab tuunimine tõesti rahakotiraudade poetamist ja valmis asja ostmist/külge kruvimist (mõni ei oska seda ise vaid laseb teeninduses teha), siis ainult rõõm näha, et mõni inimene veel ka raua ning pahtli-liivapaberiga tegeleda viitsib. Isegi need Läti spoilerid on täiesti arvestatav toorikmaterjal, sest kui kõik kruviks külge lihtsalt "ametlikku" tuuningut, oleks linnapilt viisakasti väljendudes igav. Läti spoilerite jms lõikumine ja oma ilumeele järgi kokkukleepimine on kindlasti arukam tegevus, kui seda sama teha originaalidega. Samuti kahtlen, kas need praegused Quattrote ülistajad oma esimeseks tõsiseks projektiks kah kohe Quattro oskasid valida - näiteks minu esimene suurem projekt oli hoopis Pobeda:D ja seejärel veel igasuguseid muid huvitavaid asju, muuhulgas ka mitu poolikuveolist Audit, enne kui Quattroni jõudsin ja Quattrost "edasi" veel huvitavamate autode juurde läksin. Mulle jäi igal juhul mulje, et kritiseerijaid häirib pigem mehe entusiasm ise midagi ära teha, kuna vananedes muutume kõik laisemaks (ka mina) ja nii jääbki üha vähem aega garaazhis keevitada ja möllata mingite pisiasjadega. Igal juhul tore näha, et uued tegijad varsti vanematele kandadele hakkavad astuma :P ja jõudu ehitamisel, mida selle auto tehnikat arvestades veel piisavalt ees ootamas :cool:


Täiesti nõus. Selles, et tublilt vaeva nähtud ei kahtle keegi ma usun. Lihtsalt siin tuuakse välja sellised väited, et pannud see raha siis mujale...aga igaühele on erinev asi tähtis ja mõni lausa põhimõtteks võtnud, et ükskord ma teen selle valmis!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 31.10.07 08:04 Tsiteeri


need valged tagatuled mõjuvad võõrkehana :/
ja ilusat velge on kaa vaja (miski valge velg sobiks praegu)

aga muidu on ilus, värv on meeldiv pärlmutter


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 31.10.07 08:42 Tsiteeri


Värv on hea(H)
Aga mul tekkis küsimus selle esitulede all oleva liistu kohta.
Kas kellegil ei ole mõnda head nippi vms, et jääks see liist ilusti? Paljudel b3 kerega autodel on see liist kuidagi kõver ja kole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.7% - SQL: 31.3%]