Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi 80 projekt - portos (Vastuseid: 52 | Vaatamisi: 35090)
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 31.10.07 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Värv on hea(H)
Aga mul tekkis küsimus selle esitulede all oleva liistu kohta.
Kas kellegil ei ole mõnda head nippi vms, et jääks see liist ilusti? Paljudel b3 kerega autodel on see liist kuidagi kõver ja kole.


Olen omanud ja oman mõnda B3 kerega autot ning selle liistuga on nii, et kui tal kõik kinnitused olemas siis ta on ka sirgelt.

Nimelt paljudel on ta veel kinni ainult otstest ning keskelt.

Tegelt orignaalis kinnitub ta ka veel esitulede külge. Esituled kruvi alla käib spetsiaalne klamber mille küljes on siis pesa kuhu liist sisse surutakse.

Kui tuled ja muu kraam on ilusati paigas siis on ka see liist ilusasti otse :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.10.07 10:56 Tsiteeri


Mind ei häiri entusiasm. Vastupidi, kahe käega nõus jõudu suruma neile, kes midagi ära teha viitsivad. Mind häirib maitselagedus. See, et hea entusiasm tühja lastakse joosta. Aga eks igaüks areneb. Hea näide on ICE, kelle "Vanade ja kobedate" filmistaarist hõbedane B4 oli ju omal ajal jubeduse tipp. Aga näe, mees arenes ja nüüd on tal filigraanselt maitsekalt tuunitud must B4, mis vaatamata sellele, et selle välimuses on kasutatud peamiselt B4 tippmudelite originaalosi, jääb linnapildis eksimatult silma. Auto, mille nägemine pakub esteetilist naudingut, mitte ei pane rõvedalt muigama, nagu see projekt siin. Ma võin käe südamele panna ja öelda, et mind ei vaeva hetkel kadedus.
Tsitaat:
Algselt postitas: anduke88
Samas, kahju, et sellele mudelile ei tehta ilusaid esilaternaid.

B3/B4-le on saada väga ilusaid pikki esitulesid. Nii luupidega kui ilma. Esimese asjana muretseks ma sellist autot muutma hakates need. Need on seal must have!
Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Aga mul tekkis küsimus selle esitulede all oleva liistu kohta.
Kas kellegil ei ole mõnda head nippi vms, et jääks see liist ilusti? Paljudel b3 kerega autodel on see liist kuidagi kõver ja kole.
Pildilt on ju näha, et see liist on sirge, hoopis seal all olev stange ja uus esivõre raam on nii kõverad, et sealt jääb suur vahe sisse. Ühe sõnaga - kaugelt vaadates on värv ehk ok, koostekvaliteet aga ei kannata kriitikat.

***

Teema autor pani selle projekti siia üles, lootes ilmselt tagasisidet saada. Selle ta ka minult sai. Paraku ei olnud see tõesti stiilis "respect! edu modimisel!". Elagu nüüd sellega. Samas on siin ju ka positiivseid kommentaare. Tõesti, igal oma maitse. Aga ma arvan, et mul oli õigus ka oma arvamus välja öelda. Isegi, kui see ei olnud väga julgustav. Ma ei ole tegelikult väga pahatahtlik inimene, aga mul on asjadest oma arvamus, mis tihti ei ühti teiste omadega. Ma olen väsinud silmakirjatsemisest.

Muide, palju õnne sünnipäevaks Sulle, portos! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 31.10.07 15:38 Tsiteeri


quote]Algselt postitas: Black
Mind ei häiri entusiasm. Vastupidi, kahe käega nõus jõudu suruma neile, kes midagi teha viitsivad. Mind häirib maitselagedus. See, et hea entusiasm tühja lastakse. Aga eks igaüks areneb. Hea näide on ICE, kelle "Vanade ja kobedate" filmistaarist hõbedane B4 oli ju omal ajal jubeduse tipp. Aga näe, mees arenes ja nüüd on tal filigraanselt maitsekalt tuunitud must B4, mis vaatamata sellele, et selle välimuses on kasutatud peamiselt B4 tippmudelite originaalosi, jääb linnapildis eksimatult silma. Auto, mille nägemine pakub esteetilist naudingut, mitte ei pane rõvedalt muigama, nagu see projekt siin. Ma võin käe südamele panna ja öelda, et mind ei vaeva hetkel kadedus.



Eks meil siin ole jah kõik sündind targad, ma arvan et me kõik oleme tein lollusi nii et tagant järgi häbene silmad välja.

Ma ei saa aru miks peab mõni inimene siin oma teise inimese auto mahategemist õigustama ja korduvalt ütlesid ära ja asi mutt. Selles teemas oled aktiivsema postitaja kui teemaalgataja ise tema ilmselt juba kisub oma läti vidinaid maha.

Vat siis oleks sitt varjant kui ta oleks terve hunniku haruldasi originaal osi per*e keerand( ilmselt siis oleks mõnel pimedal õhtul tegija korduvalt kivi otsa komistand).

Ma arvan et kui ICE il oleks omal ajal olnd sellised võimalused kui täna kuid tolle aegsed kogemused ei oleks mee sellist B4 ikkagi näind.

Kaaku auto ju samuti FWD Lätividinatega ja kui vaadata teist pilti kus on esitletud uusi velgi siis seal vaadates on eesimene stange irvakil ees , kus seal see koostekvaliteet siis on kuid ikkagi on kõva tegia, mitte et ei oleks.

Las teevad, juhime nende eksimustele tähelepanu kuid ärme kohe inimest ära tümmita.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.07 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Kaaku auto ju samuti FWD Lätividinatega ja kui vaadata teist pilti kus on esitletud uusi velgi siis seal vaadates on eesimene stange irvakil ees , kus seal see koostekvaliteet siis on kuid ikkagi on kõva tegia, mitte et ei oleks.

Kahju küll, kui Sa originaalstangel (väikese lisaga, nagu see Kaakul on) ja läti toorikul (stange terves tükis) vahet ei tee.
Ülejäänud tekstist oli raske aru saada, püüa palun komasid ka kasutada.

Ja kui sellest B3-st rääkida, siis olen Blackiga nõus. Igaks juhuks vaatasin auto omaniku profiili - üllatuseks ei olnud seal sünniaastaks 1980ndate lõpp märgitud. Eks jah, maitseid on erinevaid. Ongi parem.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 31.10.07 20:23 Tsiteeri


dziizõz,mis asja te jaurate?:D
Maitse üle ei vaielda!(mõni kakleb ja mõni on vait---hetkel teema lagataja;) )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
portos
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 09.08.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.07 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
dziizõz,mis asja te jaurate?:D
Maitse üle ei vaielda!(mõni kakleb ja mõni on vait---hetkel teema lagataja;) )


:cool:

aega oli.karbid ja tagastange vedelesid ammusest ajast.ostsin suht nutuses olukorras auto ja tegin korda.vaatasin,et suht mõtetu müüa.värvisin siniseks ja tellisin mõned MÕTTETUD jupid juurde.siis seisis aasta.tekkisid mõned väiksed mõlgid ja sai uuesti üle värvitud.nüüd kokku pannes avastasin,et lanse otsad natuke paigast (KÕVER STANGE).kui plekksep aega saab seab asjad paika ja läheb edasi velje otsinguks.siis arvele ja ülevaatusele.peale seda täis toon ring uuesti sumpa vahetus(hetkel täis pikkuses uus)reso ja tagumine pütt.xsenoonid.kevadel madaldus.kui auto püsib siis kunagi teine jõu allikas.aga sellega on natuke jama sest selle alapealt suht tume maa.
SEE NIISAMA AJAVIITMISE PROJEKT
tegelik auto siin::D
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=5101&highlight=


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Suun
huviline



Registreerunud 24.07.05
Asukoht: Tartu&Turku
Kasutaja on eemal

Auto: MB E280

postitati 31.10.07 21:01 Tsiteeri


Mina olen rahul et projekti auto on AUDI...mitte mingi bemm.Ja eks ikka lõpp tulemus sõltub kõvasti rahakoti paksusest.Aga samas kriitikat peab olema;)


- Täpsiracing Team - Sponsored By RedBull
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mann
huviline



Registreerunud 11.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 31.10.07 21:06 Tsiteeri


Meestel on ikka omapärane hobi küll.Osta auto ja siis igasugu vidinaid sellele külge pookima hakata...parem siis juba kohe lennuk osta.Mina eelistan Audit sellisena nagu ta on,ilma tuunimata.Ja värv olgu must või hõbedane.Aga see sinine on ka päris ilus:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 01.11.07 08:34 Tsiteeri


To mann::D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 18.11.07 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elar
Tsitaat:
Algselt postitas: Rst
Väljast on küll uus ja huvitav aga mis seal kapoti all pesitseb? ;)
Äkki teed kapoti alusest ka pilti?

minu pakkumine et 2,0 85kw.
:D

vihje. piilu sumpat :P


heh.....1.8 66kw sama sumpaga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 08.02.08 19:27 Tsiteeri
tere!



pole viga,norm audi tuleb.mulle pakuks huvi,kust sa tagu tuled said.tahaks omale ka selliseid tulesi,kuna ka tuunin vaikselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.08 14:04 Tsiteeri


Minu arust on kõvasti vaeva nähtud jne. Ei hakka sõimama kedagi...Kuid mulle välimus ei maitse. Tööd on kallal palju tehtud.
Kena värv ja tuled omapärased. Aga kas need tuled mitte euroopas keelatud pole? Ehk siis puudub E1. Olen sarnaseid tulesid müügil näinud ja neil puudus see märk. Muud pole midagi ainult politsei ja Ark võvad kurjaks saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Taunts!!!
huviline

Avatar


Registreerunud 30.03.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Allroad 3.0tdi, Jeep Grand Cherokee 2.7 120kW, Audi 100 2.8 128Kw Quattro

postitati 03.03.08 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: anduke88
Samas, kahju, et sellele mudelile ei tehta ilusaid esilaternaid.


Võin anda lehekülje kustkohast saab esilaternaid 80-le.
Omal ka plaanis sellised osta aga musta sisuga sest auto ka must.
http://www.j-tuning.pri.ee/optika/light/Audi.htm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.03.08 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taunts!!!
Võin anda lehekülje kustkohast saab esilaternaid 80-le.
Omal ka plaanis sellised osta aga musta sisuga sest auto ka must.
http://www.j-tuning.pri.ee/optika/light/Audi.htm

Tuukrikiiver! Oli esimene sõna, mis mulle sel leheküljel olevaid Audi 80 tuuningtulesid silmates pähe lõi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 03.03.08 18:14 Tsiteeri


Ja nad tegidki ära, esimesed "tuuningtuled" Audi 80'le :o Täiesti kohutav :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 07.03.08 22:08 Tsiteeri


kas neid esi tulesi tellida ka saab ja kas tüki hind on 3800 või kompl. hind?on plaanis ost ja pakub huvi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
suskin
huviline

Avatar


Registreerunud 06.03.08
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9TDi

postitati 07.03.08 23:51 Tsiteeri


ühinen eeskõneletejatega ja ütlen et selliseid pseudotuuning vendi on küllaltki.
peamine et endale meeldib kuid meid säästa leinas hea audi vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 07.04.08 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ain25
kas neid esi tulesi tellida ka saab ja kas tüki hind on 3800 või kompl. hind?on plaanis ost ja pakub huvi


neid tulesid on isegi auto24.ee -s müüa olnud ja kui ei eksi, siis komplekti hind oli pea 4k


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sadguy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe, 9-5 T, Octavia

postitati 13.04.08 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Võin anda lehekülje kustkohast saab esilaternaid 80-le.
Omal ka plaanis sellised osta aga musta sisuga sest auto ka must.
http://www.j-tuning.pri.ee/optika/light/Audi.htm

Kas need mitte B4 tuled pole???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarx112
huviline

Avatar


Registreerunud 24.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.08 01:14 Tsiteeri


Muidu kõik okei aga selle erne püssi võiks tagant ära kaotada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
portos
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 09.08.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.08.08 11:01 Tsiteeri


auto on müüa või vahetada

http://img525.imageshack.us/img525/9439/pildid008fd8.jpg

http://img186.imageshack.us/img186/2779/pildid006sv3.jpg

http://img186.imageshack.us/img186/2188/pildid004ka5.jpg

http://img186.imageshack.us/img186/7433/pildid009rv4.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 20.08.08 11:11 Tsiteeri


oi kus mind höirib see kulm seal ees, ei ole just kõige sirgem see:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 20.08.08 11:33 Tsiteeri


Kõik kerevahed kuidagi väga paigast ära, eriti veel projekti kohta ..
Muidugi korralik velg muudaks üldilmelt samuti kõvasti, praegu tundub väga veider kogu auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AusVend
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: s6

postitati 17.01.09 20:00 Tsiteeri


päris rõve pill!!!ärge "tuunige" oma autosi ja kui ei meeldi siis ärge sõitke peldikutega ,ostke kohe auto, mis originaalis meeldib. :D ajukas minuarust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.09 23:17 Tsiteeri


Täitsa õudukas ,et sellist asja projektiks nimetatakse. Minu mõistus kinni ei võta miks selliseid asju tehakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.8% - SQL: 33.2%]