Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AUDI kuni 30k (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 4768)
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 28.10.07 13:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JANTER
No ma olen isegi nii ca 2m! Sellepärast ma n eed suurema kerega isendid siia v2lja valisingi.
Aga mis mõttes sa siis 100 sisse ära ei mahu? Lagi on vastas koguaeg?

Laega on kõik väga lihtne. Katuseluuk teeb lae päris palju sentimeetreid madalamaks, seega pead sa valima masina, millel pole katuseluuki.

C kere probleem on aga mõttetult lai keskkonsool. Ideepoolest on mõeldud asjad nõnda, et juhi jalad mahuvad rooli alla ning keskkonsooli laius ei ole probleem, kuid minu jalad ei mahu, mistõttu muutubki oluliseks, mis asendisse ma saan nad panna. See asend sõltub aga otseselt keskkonsooli laiusest. B kere korral jääb põlve ja rooli vahele tubli 4cm ruumi (piisavalt, et põlv roolikeeramisele ette ei jääks), kuid C kere korral on põlv tihedalt vastu rooli, mis muudab juhtimise praktiliselt võimatuks.
Autodes, kus rool oskab ettepoole - tahapoole sõita, pole asi enam nõnda hull, kuid üsna halb ikkagi. Sellist keskmiselt mugavat asendit, mis on võimalik B kerega masinas, ei saa isegi A8's :-)

Kõige parem kombinatsioon oleks ilmselt B kere, mille rool oskab juhile lähemale liikuda. Saab istme lükata taha, seljatoe madalaks lasta(et tee kohal olevaid märke ka ilma kaelkirjakut mängimata näeks). Kui rool juhi poole liikuda ei oska, siis seljatuge väga madalaks teha ei saa, kuna sellisel juhul ei ulata käed enam normaalselt roolini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OOOO
huviline



Registreerunud 15.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JANTER
seda ma usun! Minu eesmärk on leida enamvähem masin!
Kui ta on korralik siis on tore, aga kui ta on selline enamvähem siis tema tulevikku näen ma max 4 aastat ja pärast seda olen rahul kui temast sissemaksu raha saan!


4 aastaga paned sa sama summa sinna autosse millega ostsid ja müües ei saa sa selle eest sissemaksu raha. Paraku autodega see juba nii on. Mõni ants müüb oma rapet 10 tonniga ja siis arvataksegi et kõik maksavadki nii vähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 30.10.07 16:34 Tsiteeri


Käisin SEDA autot lähemalt uurimas. Väljast ja seest oli korralik, pestud loomulikult.
Proovisin R-D-R-D... kostuvad helid olid minimaalsed. Üldiselt oli vaikne, kuigi mootorist kostis kahtlast kriginat. Automaatkasti õlitase oli alla miinimumi. Mis võib põhjustada sellist nähtust?
Madal õlitase ja krigin mootoris hirmutasid. Mida arvate teie? Tasuks vist eemale hoida sellest autost?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
deepsky
huviline



Registreerunud 06.12.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5TDI quattro 2001a

postitati 07.12.07 11:34 Tsiteeri


ise otsin praegu kuni 50000.- autot. Soovitatavalt A4 ja quatrot võimalusel turbomootorit. Oskate soovitada midagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 07.12.07 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: deepsky
ise otsin praegu kuni 50000.- autot. Soovitatavalt A4 ja quatrot võimalusel turbomootorit. Oskate soovitada midagi?

Sellise raha eest sa tõenäoliselt korralikku A4 ei leia, eriti veel quattrona. Isegi kuni 60k on auto24-s saadaval vaid 4 masinat.


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.9% - SQL: 55.1%]