Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AUDI kuni 30k (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 4767)
JANTER
huviline



Registreerunud 24.10.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.07 18:41 Tsiteeri
AUDI kuni 30k



Servus!

Vajan kiiresti igapäevaseks liikumiseks masinat. Olemasoleva opeli koolemised on ära tüüdanud ja hobiauto 1977 Mercedes on laiali (samas talvel ei liikleks temaga nagunii).
Üks autoosade müügiga tegelev sõber soovitas mul minu piiratud eelarve puhul vaadata just AUDI 100 91-94, et hea masin.
Vaadates nüüd auto24.ee'd siis ega pilt on üsna hõre sellises hinnaklassis. Eks ilmselt on ka selle raha eest pakutavad isendid üsna hõredad. Aga siiski, palun teilt ausat arvamust, või on äkki mõnel teist hoopistükkis isiklik kogemus mõnega neist pakutavatest.

ps. Mis ütleb teie kogemus 2,3 mootori ja 2,8 mootori remontimise kohapealt, 2,3 rida mootori puhul saab vast ka ise liigutada aga 2,8 mootor on vist täiesti teeninduse teema?
Kütusekulu on ilmselt paar liitrit siia sinna.
Käigukasti eelistust otseselt pole ja automaatne kliima on ikka üks mõnus asi... aga piiratud eelarve puhul, krt seda teab.

1. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=416535
2. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=322615
3. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=418556
4. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=417737
5. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=397301


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.07 18:58 Tsiteeri


Kuni 30k hinnaklassis soovitan vaadata audi 80/90 87-91 poole hoopis, saada sama raha eest tunduvalt rohkem autot

selles hinnaklassis olevad 91+(c4) audi 100-d on lahedad risud lihtsalt :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.07 19:00 Tsiteeri


30 000 tundub olema selline hind, millest alles uuemate 100-de (alates 1991) hinnad algavad. Ma kardan, et isegi olematu lisavarustuse puhul saab selle raha eest nö. probleemse auto, eriti arvestades karmi reaalsust, et niikuinii kas just suurem osa, aga väga suur osa sellistest autodest ongi juba Eestisse tuues "probleemsed", sest vaata palju näiteks korralikult hoitud ja hooldatud 100-d Saksmaal maksavad: nii palju, et neid lihtsalt ei tasu Eestisse tuua, sest neile ei leita ostjaid... ja eriti ei toodagi.. tuuakse ikka odavamaid.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JANTER
huviline



Registreerunud 24.10.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.07 19:01 Tsiteeri


80 on maru väike, vajan ka ruumi enda ümber :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.07 19:05 Tsiteeri


sellisel juhul peaksid vaatama kuni 91 100sid, ehk siis sigareid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 24.10.07 19:14 Tsiteeri


80 avant palju asjalikum kui 100 sedaan
sest vaatan et raha napib ja 80 silla ja kere detailid veits soodsamad.mootor nujah oleneb mis vötad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 24.10.07 20:30 Tsiteeri


Vabandust, et teise teemat risustan, kuid mure küllaltki sarnane.

Mis oleks mõttekas hinnaklassis 30-50k ? Olulisi kriteeriume ei oskagi öelda, kõik oleneb kompotist. Üldiselt meeldivad suured autod ja ise ka üsna suur, kuid A6 olemas ja teiseks autoks võib ka väiksem olla. Quattro ja ATM kast oleks ilmselt eelistatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.10.07 03:18 Tsiteeri


Üldiselt on 100 c4 kere, nõrgem mootor ja olematute lisadega autod ülehinnatud, kuna need on teatud ostjate grupi põhitarget. Enamjaolt saab selle ajastu c4 kere koos võimsama mootori (v6) ja rohkemate lisadega ja oluliselt paremas korras soodsamalt kätte kui ruunaks sõidetud nõrgema mootoriga isendi koos olematute lisadega. Soovitaks soojalt mingi hetk ülevaate saamiseks üks autoturu reid korraldada põhipäeval (Tartu autoturus laupäev) ja võrrelda nende isendite komplektsuse, korrasoleku ja hinna suhet, pealegi saad ka isendeid mõnuga kangutada, nii et mingi pilt asjast tekiks ;) Juppide leidmise osas ei pea küll eriti tõmblema c4 kerel ja kas siis r4, r5 või v6 motoga, neid ikka liigub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 25.10.07 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JANTER

1. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=416535
2. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=322615
3. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=418556
4. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=417737
5. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=397301


need isendid paistavad tõesti suht läbi sõidetud.

üldiselt tasuks eelistada 2.3 manuaali, kuivõrd 2.6 automaat ei käi ju absoluutselt edasi.
2.8 aut quattro on kallis pidada, kuigi mugav sõita, aga samuti ei käi vääriliselt edasi. lihtsam on mingi VR6 passat osta....

samas võib ju ka siit lehelt müügikuulutusi vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.07 13:52 Tsiteeri


põhjenda miks on 2,8q kallis pidada?
küttekulu? jupid? või mis?

sellne väide on tegelikult suht alusetu, ei ole ta teab mis midagi kallim ülal pidada, kui su 90q-d


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.07 14:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
põhjenda miks on 2,8q kallis pidada?
küttekulu? jupid? või mis?

sellne väide on tegelikult suht alusetu, ei ole ta teab mis midagi kallim ülal pidada, kui su 90q-d


Mis te alati vaidlete nagu pisikesed poisikesed? Ja ma ei ütle seda mitte paha pärast, vaid tihti jääb analoogset suhtumist silma!
Lisaks ON 2,8+autom+Q astme võrra kulukam sõita kui 90q.

Teemasse aga... Antud hinna eest Audi 100 C4 kerel on ehk tõesti natukene liiast. Mitte et auto ise halb on, aga sellise summa eest ei pruugi saada päris seda, mida sa ootaksid. Muidugi võib alati olla ka erandeid(endalgi mõned ette tulnud) ja siis ainult rõõmusta ja lase täiega! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 25.10.07 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre

üldiselt tasuks eelistada 2.3 manuaali, kuivõrd 2.6 automaat ei käi ju absoluutselt edasi.
2.8 aut quattro on kallis pidada, kuigi mugav sõita, aga samuti ei käi vääriliselt edasi.

Kas sellest võib järeldada, et 2,3 ATM FWD C4 on päris mõttetu asi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wimms
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C7-FL 3.0 BiTDI, Allroad C5 4.2, A4 B8 2.7TDI, A6 C4 2.6

postitati 25.10.07 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
üldiselt tasuks eelistada 2.3 manuaali, kuivõrd 2.6 automaat ei käi ju absoluutselt edasi.
oh.. mine seenele :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 25.10.07 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivipallur
Tsitaat:
Algselt postitas: pierre

üldiselt tasuks eelistada 2.3 manuaali, kuivõrd 2.6 automaat ei käi ju absoluutselt edasi.
2.8 aut quattro on kallis pidada, kuigi mugav sõita, aga samuti ei käi vääriliselt edasi.

Kas sellest võib järeldada, et 2,3 ATM FWD C4 on päris mõttetu asi?

Tahaks lisada, et vaid murdosa müügis olevatest Audidest käivad edasi nii nagu tehases ettenähtud. Sellepärast võibki jääda mõnele ekslik mulje, et sõbra kordatehtud 2.3E liigub võrdväärselt või isegi paremini kui kümmekond müügis olevaist esimesena proovitud 2.6 ja 2.8 mootoriga masinatest. Kui need korda teha, siis liiguvad loomulikult paremini kui 2.3, aga see on juba ostja mure, mitte müüja oma. Ei maksa unustada, kust tulevad suurem osa autosid Eestisse ja mis põhjusel eelmine omanik tavaliselt auto müüki on pannud. Sellepärast tasukski võtta tõsiselt soovitust vaadata audiklubis pakutavaid autosid, kuna siin saad teada nii mõndagi auto hooldusajaloost ning siin on ka usaldusväärseid toojaid/müüjaid, kes on võimelised hindama müügiks toodud auto tehnilist seisukorda. Aga muidu meeldib ka endale 2.3 mootor, mis on korda tehtuna enam kui piisav normaalseks kulgemiseks, ka neliveolise aiste vahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.10.07 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
üldiselt tasuks eelistada 2.3 manuaali, kuivõrd 2.6 automaat ei käi ju absoluutselt edasi.
2.8 aut quattro on kallis pidada, kuigi mugav sõita, aga samuti ei käi vääriliselt edasi. lihtsam on mingi VR6 passat osta....

Pole mõtet võrrelda esoveolist vr6 passatit ja 2,8 quattro audit. Need on nagu siga ja kägu.
2,8 aut ja quattro pole mitte kallis, vaid natuke kallim esiveolisest automaat 2,8'st. Ja ainus, mis seda kallimaks teeb on paar hooba tagasillas rohkem ja mõned puksid lisaks ;) Kui tagasild ja vahepukk on korras, siis need pole küll mingid kulu tekitajad.
Teema algatajale soovitaks ikkagi üks päev võtta ja autoturgu ennast vedada olemasoleva valiku hulgast endale mingit pilti kujundama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 25.10.07 22:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre

üldiselt tasuks eelistada 2.3 manuaali, kuivõrd 2.6 automaat ei käi ju absoluutselt edasi.
2.8 aut quattro on kallis pidada, kuigi mugav sõita, aga samuti ei käi vääriliselt edasi. lihtsam on mingi VR6 passat osta....

samas võib ju ka siit lehelt müügikuulutusi vaadata.


Ma arvan, et siin mõeldi üldisemas mõttes asja.
Nagu autoweek.nl andmetel selgub, siis
A100 2.6 A/T on tõepoolest uimasem kui A100 2.3 M/T.

See on teoreetiline pool, mis olukorras on turulpakutavad autod ja kuidas nende tegeliku jõudlusega asjalood on - on juba teine NSR tüüpi teema :P

Ja kui pidamiskulusi võrdlema hakata, siis pakun, et V6 A/T on tunduvalt kulukam kui R5 M/T. Kes vastupidist väidab?
Ja Passat ei kõlba hästi siia konteksti, kuna sel ajal oli ta veel täiesti kastilaadne sõiduk(loe: julm kauss :P).

Okei ja kui probleem täie teravusega esile tõsta, siis tuleb välja , et A100 2.8 Q M/T pole nii mage midagi... See, et ta antud autodest kõige kallim pidada on, peaks ka loogiline olema. Samas tagatulesi näitab ta mõlemale jututeemas figureerivale autole IGA ILMAGA.

You get what you pay for. Miski ei tule eimillestki.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 27.10.07 17:48 Tsiteeri


Mida lugupeetud klubilised arvavad sellisest autost:
LINK

Ma ei pea silmas stiilis B4 väike, C4 parem, vaid kommentaare mootori ja käigukasti kooslusest, üldine olek säärastel autodel, ehk teab keegi täpsemalt selle kohta midagi jne.
Tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 27.10.07 22:15 Tsiteeri


Oman sellist autot mis hetkel ka müügis ja püüan objektiivselt vastata. Mürataseme poolest on isegi natuke parem, kui 2000a Suzuki Baleno või Peugeot 307, millega olen sõitnud ja võrrelnud. Iseenesest pidi 2.8 olema omajagu erksam, aga 2.6 + 4k aut. kast on ka suht selline, et linnavahel rahulikult sõites pöörded üle 2300rpm ei lähe, st suht madalat veab ja vahetab käigu võimalikult vara üles. Siiski "Sport" nupud ja kickdownid toovad teise poole ka nähtavale, kui vaja. Maanteel 90km/h on pöördeid ka 2300rmp. Ja siis vastavalt 120-3000. V6 iseenesest on ilusa häälega ja vibratsioonivaba. Siinkohal võrdlen peres oleva C4 A6 2.0'ga, millel on maanteel 100ga sõites ikka mootorit omajagu kuulda, aga kui oma 2.6'l lükata Neutrali peale ja pöörded tühikäiku kukuvad, siis pole küll absoluutselt mingit hääle muutust. Ja nt väike tulemasin püsib töötava mootori peal ilusti püsti - kui see omadus kedagi huvitab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
svensonx
huviline



Registreerunud 13.10.07
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi90 Coupe 2.3 125kw

postitati 28.10.07 00:27 Tsiteeri


noo 30K .
minul oli ka see hind autoga.
natukene üle isegi.
kuid jama on see,et 30kiloga on see kindel,et 10kilo läheb alguses kindlasti peale või siis isegi rohkem.
aastad ja läbisõit mängib rolli 100ga + kuidas hooldas autot eelmine omanik.
minul on suht selline ok see masin, kuid nüüd vaikselt sõites 3000km peale, hakkavad asjad vahetamist nõudma.

2.3L 90a. autom. k. on muidu päris vinks vonks!
kuid kui ostad 30kiloga siis olen ikka selle soovituse peal,et varu lisa raha... et uued jupid sisse panna;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.10.07 01:20 Tsiteeri


Minul tekkis küsimus, et kas oled juba leidnud endale sobiva igapäeva liikuri?

Teemasse: 2.3 moto on üks väga ilusa häälega mootor. Paljud peavad isegi liiga lärmakaks, kuid nt 125kw moto puhul, kui on lisaks minekule ka vastav hääl, siis nt. mulle pakub see väga suurt heameelt.:D 2.6 moto tundus vähemalt minu 7A-ga võrreldes natsa uimasena. Ja kütusekulu ei tasuks eriti karta. Sõltub sõidustiilist, kuid mina ntx üle 15l/100-le pole saanud keskmist. Ja remondi kohapealt on nii ja naa. Nagu ka eelkõneleja ütles, on palju kinni selles, kuidas on eelmine omanik autot hooldanud. Ostsin oma 90-ne ja alles aasta pärast hakkasid jupid vahetust vajama.
Aga jah kui sul just suurema kerega autot vaja siis tõesti c4 kerega 100 sulle parem. Kuid ega see 80/90 ka nii pisike pole. Mina 2m. pikk latt mahun ilusti ära.:D:D:D

Edu.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 28.10.07 02:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Aga jah kui sul just suurema kerega autot vaja siis tõesti c4 kerega 100 sulle parem. Kuid ega see 80/90 ka nii pisike pole. Mina 2m. pikk latt mahun ilusti ära.:D:D:D

Üldiselt on pikale inimesele B kerega masin parem kui C kerega. Ma olen ka ise 2 meetri kanti ning võin kurvalt nentida, et A80 ja A4 sisse ma mahun, kuid ei A100 ega A6 sisse ei mahu, olgugi, et need peaks nagu suuremad olema :-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JANTER
huviline



Registreerunud 24.10.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wookie
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Aga jah kui sul just suurema kerega autot vaja siis tõesti c4 kerega 100 sulle parem. Kuid ega see 80/90 ka nii pisike pole. Mina 2m. pikk latt mahun ilusti ära.:D:D:D

Üldiselt on pikale inimesele B kerega masin parem kui C kerega. Ma olen ka ise 2 meetri kanti ning võin kurvalt nentida, et A80 ja A4 sisse ma mahun, kuid ei A100 ega A6 sisse ei mahu, olgugi, et need peaks nagu suuremad olema :-)


No ma olen isegi nii ca 2m! Sellepärast ma n eed suurema kerega isendid siia v2lja valisingi.
Aga mis mõttes sa siis 100 sisse ära ei mahu? Lagi on vastas koguaeg?
Omast kogemusest: istusin kord 80 nel(sedaan) juhi taga ja nii kui oli mingi auk v küngas siis mul käis pea lakke koguaeg ja ega juhlilgi laest palju puudus polnud, et ei olnud meeldiv kogemus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.10.07 11:04 Tsiteeri


no ehk see petab ära natuke, kui juhiistet on võimalik üles alla ka liigutada. Minu 90-nel see võimalus olemas. Mõnedel on mõlemad istmed nii regullitavad. Aga need tiba uuemad ja see juba täitsa luks. :D:D:D

Sry for OT.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 11:12 Tsiteeri


mahub mölemasse, nii b3-b4 kui c4. ise 2m pikk pole, vaid 191-2cm. c4 annab ka ju istme körgusega mängida.
veetes terve eilse päeva tartu autotugudel siis pean ütlema et korraliku b4 vöi c4 kerega autosi SELLE RAHA EEST on raske leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JANTER
huviline



Registreerunud 24.10.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 11:25 Tsiteeri


seda ma usun! Minu eesmärk on leida enamvähem masin!
Kui ta on korralik siis on tore, aga kui ta on selline enamvähem siis tema tulevikku näen ma max 4 aastat ja pärast seda olen rahul kui temast sissemaksu raha saan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.5% - SQL: 25.5%]