Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Kuidas mul politseiga vedas:) (Vastuseid: 63 | Vaatamisi: 7306)
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 21:06


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=4441

lugege see teema veelkord läbi ja mõtelge veel korra selle üle et äkki politsei ikka hakkab paremini tööle:D ha ha

igaüks enda eest:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 13.04.04 21:11


Muutused algavad iseendast, mitte teistest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 13.04.04 21:12


Driver, ei tasu selline sarkasmi täis pessimist olla :P
Kust Sina tead, mida me kodus teeme... ja miks Sa arvad, et keegi meist ei ürita siin midagi muuta?
See, et Sina oled ebakompetentne asjade muutmisel, ei tähenda, et keegi teine meie seast peab seda olema.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 13.04.04 21:26


Me võime siin mitu lehekülgi jutustada ega sellega Driveri ega kellegi teise suhtumine muutu. Ega see varastamine, tagasiostmine, altkäemaks ja paljud muud pahed ei kao maailmast. Me saame natuke parandada maailma, kuid mitte lõplikult.
Nautige elu ja igaüks teeb seda omal moel ja oma südametunnistuse järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 13.04.04 21:38


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
ja kui palju neid teie suguseid on,
ainult teie 7 kes sõna võtsite ve?

krdi maailma parandajad!



kui siin lühikese ajaga leidus 7 sellist nn maailmaparandajat, siis võid olla kindel, et neid leidub veel! aga mida rohkem on sinusuguseid ahve, seda raskem on asja muuta...

kuigi ma pole vägivaldne tekib sinusuguste (driver) möga kuulates-lugedes tahtmine sellistele tüüpidele üle tahi anda! ega see just palju aitaks, aga siiski...


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 13.04.04 21:54


poisid poisid rahu :D

arvamused ei muutu...seda ei muuda ka...
ärme tekita tühjast tüli...

elame eestis kus on sõnavabadus ja keegi ei keela meil vabalt seda mõelda mida tahame :P

igaüks käitub vastavalt oma soovile :P

Vaherahu ja tervitusi soovide....
Sermon :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 13.04.04 21:55


Tsitaat:
Esialgne postitaja Sermon

elame eestis kus on sõnavabadus ja keegi ei keela meil vabalt seda mõelda mida tahame :P

igaüks käitub vastavalt oma soovile :P



sõnavabadus on üks, aga korruptsioon ja seaduserikkumine teine asi!


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 13.04.04 22:02


igatahes...rahuneme maha ja käitume nii nagu vatavas olukorra õigemaks peame :)

peace :cool::)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.04 05:04


Lisaks ka natukene õli tulla, MarkoC, kopamehe, krss, mike ja teistega kes samamoodi arvasid olen ka mina ühel arvamusel.

Pole elus kunagi altkäemaksu maksnud ja ei kavatse seda ka teha.

Ja kui ostan sellise auto mille väärtus praegusest niipalju suurem, et peaks varastamist kartma, siis teen kasko ja autot varguse puhul tagasi küll pole nõus ostma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 14.04.04 07:05


oi ma olen paha, olen paha ja eriti tuld veel täis tänasel päeval, olen rumal ja see ahv kes julgeb esimesena öelda välja mis ta mõtleb !
Sermon ja Driver, te olete affid et sellest veel avalikult kelgite siin, selliste pärast tõesti ei muutu ka politsei jne jne, et teil raha kõvasti pollarite burgerite jaoks läheks, muud midagi ...
Ja ma vajan abi, tõesti vajan ... aga kui sa pakkuda ei suuda Sermon seda siis oia oma lõks koos, aita ennast ennekõige !


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 14.04.04 07:09


Tsitaat:
Esialgne postitaja indru
Lisaks ka natukene õli tulla, MarkoC, kopamehe, krss, mike ja teistega kes samamoodi arvasid olen ka mina ühel arvamusel.

Pole elus kunagi altkäemaksu maksnud ja ei kavatse seda ka teha.

Ja kui ostan sellise auto mille väärtus praegusest niipalju suurem, et peaks varastamist kartma, siis teen kasko ja autot varguse puhul tagasi küll pole nõus ostma.


Pole ise ka kunagi altkäemaksu andud ja ei kavatase ka seda teha. Samas kui pidevalt kardad oma auto pärast, siis ei tasu seda üldse osta. Mitte pahapärast, loomulikult kasko aitab midagi.

Lugedes seda threadi siis . . . ajalugu kordub ja tõestab, et üle interneti, kas siis foorumite, jutukate, listide vms. on paljud väga kõvad mehed ja lõpuks jõuab asi juba isiklikule tasandile välja. Mõelgem nüüd korraks . . . te lähete enda kaitseks teist inimest isiklikult solvama. Imo me ei ela sellises ilmas, kus sõnadega mida muuta saaks . . . ja kui siin alateema kirjutajad on nii kanged maailmaparandajad siis muutke seda ilma, kas sõnadega riigikogus/politseis/vms, või minge ja tehke asi kätega selgeks - loll ei saa lihtsalt ennem aru.

Kuid mis puutub teemasse, kui sellisesse siis viga tuleks otsida kusagilt kaugemalt. Alustades kasvõi kodusest kasvatusest ja sõpradest. Mida rohkem aeg edasi, seda enam kasvavad lapsed üksi ülesse, hulguvad õhtuti ringi jne. Te loodate, et kõigist nendest inimestest saavad eeskujud kõigile? Dream on!
Alati on olnud maailmaparandajaid, samamoodi ka mässulisi - kord ühtesid rohkem, siis jälle vastupidi.
Iseasi on lihtsalt see kuhupoole keegi kuuluda tahab - loomulikult on ka kolmas grupp, kes lihtsalt käed taskus seisab ja asja pealt vaatab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.04.04 07:49


Põhimõtteliselt olen ka Marko C seisukohtadega nõus, kuid üks minu tugevamatest põhimõtetest on veel see, et üks mõistlik ja vähegi haritud inimene peab olema suuteline ennast korrektselt ja viisakalt väljendama. Igasugustes olukordades. Ja inimene kes sõimu või vägivalda kasutab ei saa mulle küll eeskujuks olla.
Võib ju rääkida ilusast maailmast ilma korruptsiooni, varguste, vägivalla või altkäemaksudeta, kuid rõveda sõimu abil ei jõua kohe mitte sinnapoole.

PS võtsin lausa ÕS lahti ja vaatasin: Pede = pederastia harrastaja ; pederastia = suguline vahekord kahe mehe vahel. Altkäemaksu andmise/ võtmisega ei mingit seost.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.04 07:56


Teema on tegelt suht tõsine , aga see et vigu eelkõige endast otsima peaks see on ka õige.Altkäemaks on üks kõige vastikum asi ültse selles riigiaparaadis.Mis puutub näit. meie liikluskultuuri siis soomlased olid ca30 aastat tagasi sellises seisus nagu me praegu.Kui oled rikkunud seadust siis ka võta karistus vastu.Saad selle karistuse millise saad.Mingi omakohuse peale pole eriti mõtet rõhku panna kui auto on kallis kindlsuta ära .Aga et pärast mingi kaltsu vigaseks tagumise eest pool elu kinni istuda ,mõtetu ,ükski plekist auto pole seda väärt.Muidugi ajavad kõik probleemid inimesi marru aga mis puudutab liiklus rikkumisi siis suuremalt jaolt on need ikkagi juhtide enda tekitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 14.04.04 08:13


nagu ma juba ütlesin...igaüks käitub nii nagu vastavad olukorras õigeks peame...

sõimake kui tahate jne...minu arvamust see ju ei muuda :)

ja veel ytlesin et rahuneme maha ja oleme sõbrad edasi:cool::)

või kui teile ei meeldi et inimene oma arvamust avaldab siis võimud käituge vastavalt :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 14.04.04 08:21


täiesti uskumatu.
osad rikuvad rahulikult seadust ja kylmalt räägivad, et see on õige, avalikult. uskumatu.
ise ei saa aru, et nõudlus tekitab ka turu. milla mõrvu aktsepteerima hakatakse?

sama lugu nendele auto tagasi ostjatele, ise toidavad varaste armeed vabatahtlikult.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.04.04 08:41


Loomulikult sõltub kogu elu-olu meist kõigist. Mina olen juba ammu seisukohal, et ega endal midagi üldisemat muuta ei õnnestu. Saab valida vaid ennast ümbritsevaid inimesi. Tuleb lihtsalt leppida sellega mis on ja püüda olemasolevas situatsioonis ise võimalikult normaalselt hakkama saada. Miilitsad on ka inimesed ja tõepoolest on paljud neist mõistlikud. Kuid silma jäävad just need võimu ja rahaahned mölakad kes tavakodanikele põhjendamatult peavalu valmistavad. Mina igatahes enam ammu mõtlematult süüdistusi ei lahmi ei militsionääride ega ka teiste vastu. On inimesi kes "tehakse" süüdi. Adekvaatset hinnangut kõrvalseisja aga anda ei saa.
Altkäemaksust nii palju, et olen kasutanud seda võimalust küll, tõsi, mitte viimasel ajal. Ja usun, et enamus meist on. Mõned võibolla lihtsalt ei taha tunnistada. Ja mõnedel on lihtsalt vedanud. Põhimõtteliselt on peaaegu igalt liiklejalt võimalik rikkumine "välja imeda". Ja mõned aastad tagasi kui liiklustrahve tegid agaralt ka tavapatrullid siis seda võimalust ka üsna aktiivselt kasutati. Minu tutvusringkonnas on ka väga eeskujulikke juhte peedistatud. (Siinkohal tunnistan, et praegusel ajal vist ikka päris niisama nokkima ei hakata, vähemalt minul on liikluspolitseiga seoses viimased kolm-neli aastat ainult positiivsed kogemused. ptüi, ptüi ptüi <=) Ja kui on võimalus ei millegi eest maksta kas 100.- või 1000.- siis mina valin igal juhul esimese võimaluse. Tekib küsimus, et kas tõesti keegi nendest üliausatest ei ole ostnud autole varuosi eraisikust lammutaja käest, kes makse ei maksa? Ei kasuta piraattarkvara või ei ole tõmmanud omale netist muusikat/videosid? Ei viska prahti selleks mitte ettenähtud kohta? Ei ole jätnud vähem kui aasta omatud auto müügi eest saadud tulu pealt tulumaksu maksmata? Ei ole kordagi kiirust ületanud või valesti ümber reastunud?

Iga inimene mõtleb isemoodi. Minu arvates teisi süüdistada saab vaid ise läbinisti aus ja eeskujulik inimene, see tähendab see kes ise kõigist ühiskonna poolt seatud reeglitest raudselt kinni peab. Mina see küll ei ole. Ja minu tutvusringkonnas ei ole tõenäoliselt ka ühtegi sellist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 14.04.04 08:55


kulla ferdinand, point ongi selles, et kui teed siukest jama, siis ära pasunda sellest kui "kõva mees" sa oled, eksole ??:mad:

"Eile ajasin lapse sebral alla, pollarid tulid ja saime kaubale, nemad said 2 kilo ja laps lonkas koju ! ?????????:mad::mad::mad:"

Nii et rõõmsalt järgmise 2 tonnini :D


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1,8T 110 kW

postitati 14.04.04 09:31


Ei saa mina sellest viimasest MarkoC postist aru kas see on nüüd väljamõeldud lugu või tõsi, kuna eelnevatest postidest võib lugeda, et tegu on ühe äraütlemata ausa inimesega, kes kunagi pollaritele raha ei paku, kuid nüüd paistab, et asi hoopiski vastupidi:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.04 09:35


ole nüüd ,nii hull see asi ka ei ole :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 14.04.04 11:48


Tsitaat:
Esialgne postitaja raivu
Ei saa mina sellest viimasest MarkoC postist aru kas see on nüüd väljamõeldud lugu või tõsi, kuna eelnevatest postidest võib lugeda, et tegu on ühe äraütlemata ausa inimesega, kes kunagi pollaritele raha ei paku, kuid nüüd paistab, et asi hoopiski vastupidi:o


mu viimane lause oli jutumärkides ja stiilinäide, ei viitsi siin jahuda, aga igaüks kiidelgu kuskil mujal oma "vägitegude" ja pististega kui avalikult netis, mina ei pea vajalikeks oma patte siin teistele leierdada !


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 14.04.04 13:32


kusjuures altkäemaksu andmine on karistatav, alles oli ka klipp raportis vist, kus üks tõmmati vahele: napsus peaga pakkus altkätt ja sai hoopis toppelt karistuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 14.04.04 15:57


sina Marko C peaks oma pasti küll jummala kinni hoidma

kiirendus võistluste ajal ma ainult sind seal stardis nägingi midagi majandamas

ja minu teada on mitte ametlikud kiirendus võistlused ka keelatud või ei? ah?

ja kui te siin AC-s nii krdi seaduse kuulelikud olete kuidas siis on üleüldse võimalik klubi siseselt mingi kiirendus korraldada klubilistele ah?

kas ei teki siis nagu kiusatust mente sinna kutsuda korda looma ah?

mina pole ka kellegile altkäemaksu pakkunud ega paku ka aga kui mulle pakutakse võimalust asi odavamalt läbi ajada siis ma teen seda!
ja mul on jummala pohhui mis teie sellest arvate!

olen 100% FERDINANDIGA nõus

te võiks ikka veic mõelda ka enne kui mingit [roppus] hakkate suust välja ajama
kas nüüd ikka veel on selline tunne et te olete seaduse kuulelikud inimesed

vaadake selja taha ja mõelge millega te oma elu jooksul kokku olete puutunud tratki teie minevik puhas on

imelk lihtsalt kui isiklikult võivad inimesed seda võtta kui panen postituse et mulle selline asi meeldiks et trahvid odavamad oleks

nu tra kui teile see ei meeldi siis on see teie fcking probleem


mina ei tulnud siia ka tüli norima vaid panin oma arvamuse ja oma sõnu mina tagasi ei võta meeldigu see kellegile või mitte

loodan et see teema rahuneb maha ja see kes teema alustas on saanud oma rõõmu teatavaks teha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 14.04.04 16:16


Kõrvaltvaatajana teema on üle käte läinud jah, äkki poisid lõpetaksite selle kakluse nüüd ilusti ära? Suhteliselt haige see netis teineteise kallal ilkumine:).


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.03
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro Avant 2,5tdi 132kw -03

postitati 14.04.04 16:22





~~The fellowship of the four silver rings~~
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 14.04.04 16:25


mina olen nõus:D

milleks teist inimest üritada muuta:P

igal oma arvamus, aga ega selle pärast et kellelegi minu aravamus ei meeldi ei ole vaja kohe peksma hakata;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]