Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Krd, on politseist siiber:)))) teeks neile ka midagi head:)))) (Vastuseid: 48 | Vaatamisi: 6993)
denis23
huviline



Registreerunud 12.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.04 10:08 Tsiteeri
Krd, on politseist siiber:)))) teeks neile ka midagi head:))))



Ausalt öeldes, käib närvil politsei suhtumine asjasse...
Selle sama sõbraga kes varast Marja poe juures püüdis
kord istusime autos Rahumäel täiesti politseiprefektuuri
juures. Seal kõrval on mingi nurgapood.
Peatub roheline Mazda. Väljuvad kaks täiesti purjust kutti,
lähevad poodi.
Vennad läksid viinaletti taga.
Helistasime politseile. Ütlesime et sellisel ja sellisel aadressil -
on joobes autojuhid läksid viina ostma.
Kuradi politseis küsiti, kus see aadress asub, krd, 100 meetrit TLN PP-st!!!
Ühe sõnaga keegi 10 minuti jooksul pole tulnud.
Teeks sellise trikki.


Nõmme teel on üks hamburgeriputka, kus pollaritele kohv on 1 kroon ja need kogu aeg istuvad seal.
Kõrval on pun.tellisest kortermajad.
Paneks sinna majja hoovi autot, istutaks sinna mingi venna rooli taga.
Helistaks siis ja ütleks: APPI!!! minu auto seisab hoovis, sellel aadressil, seest on ärandajad/rüüstjad, ise kardan välja tulla, olen üksi kodus.
Ühe kaameraga filmiks autot pättidega, teise kaameraga pollareid kes 25 meetri kaugusel oma kohvi joovad tundide kaupa.
Piltide juures võiks aeg ka jooksma:))))
Ja siis ETV-s asja näidata, mitukend minutit läks pollaritel
selleks et 25 meetrit teekonna läbida.

Helistaks politseile


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
donn
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 1,8

postitati 20.01.04 10:19 Tsiteeri


elan selle putka lähedal. ega nad oma kohvist kiirelt loobu. kuid samas on ka positiivset. nimelt aastat kaks tagasi tehi mul korter tühjask. koju tulles tuli kaks võõrast nägu vastu ja kui ukseni jõutsin nägin et lukk katki. sõber ootas maja ees aga ei kuulnud kui talle aknast kisasin et vargad. taipas et midagi mäda ja nägi et mingid vennad jooksid nõmme tee suunas ja siis nõmme tee poe poole. kui treppist alla jooksin ja helistasin politseisse siis nõmme teele jõudes ( u. 50m) oli politsei auto juba ees.....saimegi ühe värdja majade vahelt kätte. tänu tutvustele politsei uuritate seas olid vennad ka kuu pärast kohtus. aga edasine juba komöödia. lihtmenetlus ja andestatavad võlad varastele. kahju oli 20000... pole ma kopkatki saand 2a jooksul. ma isegi ei tea mida otsustas kohtunike kes pidi jõudma kell üks algavale istungile. mina lahkusin kell 2 teda veel polnud. sekrtutka ütles et kohtunik helistab ja annab teada otsuse.ootan siiani.......nigu ütleb vanasõna siis kala mädaneb peast..... seega ei ole politseinikel ka mingit mõtet taga ajada kui vend lehvitades järgmine päev jälle tänaval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.01.04 10:23 Tsiteeri


Minu koduaknast on vaade nii miilitsamajale kui selle ümbrusele. Ja seega kogu aeg näen mis seal toimub. Pean ütlema, et protsentuaalselt suurimad näit. liikluseeskirjade rikkujad on miilitsad ise. Vanasti viitsisin ka neid asju fotografeerida, kuid praeguseks olen loobunud. Ma olen lähtunud viimasel ajal põhimõttest, et kuni nemad mind ei torgi seni olen mina ka vait. Vot nii!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

mad.gif postitati 20.01.04 10:33 Tsiteeri
Olen kuulnud!



Selle putka vastas on punane tellisest maja ja sealt eest läks rändama 1a tagasi audi 100 avant-93 (usa) Ja inimene nägi aknast, et tema auto hakkas liikuma. Kuid sellel hetkel ei olnud seal ühtegi politsei autot. Nii, et see audi läks ära. Siis läks sama maja eest ära hall nissan almera -01 mida kah ei ole vist leitud- Kuid sama maja hoovil prooviti valuvelgi ära keerata ja siis oli minutiga 3 autot kohal: kaagid teolt tabatud ja omanik sai veljed kohe tagasi. - Lihtsalt selline lugu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mutjuki
huviline



Registreerunud 19.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 20.01.04 18:37 Tsiteeri


Ega politseinik ei ole ka mingi imeinimene. Ja rahumäe teel ei ole mitte Tallinna PP vaid Lõunaosakond. Räägupesa putkas on kooreta kohvi küll 1 kroon, kuid seda käiakse joomas enda lõuna või siis pausi ajast. Teatavalt on Tallinnas 4 politseiosakonda- sellest tulenevalt on kõigil osakondadel erinevad raadiolained- kui kesklinna patrull on räägupesas ja vastasmaja taga käib ebaseaduslik tegevus, antakse väljakutse lõuna patrullidele mitte kesklinna patrullidele. Ja eriraadiolainetest tulenevalt kesklinna patrull ei kuulegi seda väljakutset. Uskuge mind - on loomulikult erandeid - politseinikud ei käi patrullis oma perset laiaks istumas!!! Loomulikult on vahest inimestel politseiga ebameeldivad kokkupuuted, kuid kui auto või autost on varastatud, siis viimane keda süüdistada on, on politsei.
Ja denis23, ei soovita sul sellist "nalja" teha, sest valeväljakutse tegemine on karistatav, juhul kui sa ei ole saanud selleks luba. Võiks enne mõelda... Pole ju mõtet kellegi ametit siin foorumis hakata naeruvääristama - kõik me teeme ju oma tööd!

ilusat talve


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 20.01.04 19:23 Tsiteeri


Kuidas nimetada seda kui kaks politseiekipaazi istub tundide viisi Erne tn. lõpus ja lobisevad omavahel lakkamatult? Noh vahepeal püütakse ka mõni auto kinni, seal ju ühesuunaline tänav, see mis Staadioni tn.-le viib.
Teine näide: eelmine suvi tehti Terase tn. nn. ühesuunaliseks. Kohe poisid platsis. Sinna, kus keelumärk pandi, parkisid pidevalt suured autod ja nii et keelumärki polnud näha. Ja ristmikule lähemale kui 5m. (Sealsamas käis ühe maja renoveerimine, sellest ka siis tihe veoautode parkimine). Neist ei tehtud väljagi aga neile, kes sealt vanast inertsist sisse pöörasid, kohe trahv. Mitte mingit hoiatust.
Tahtsin selle jutuga mainida seda, et enamus politseinikud ON imeinimesed ja paljud ISTUVAD perset laiaks. Ma võin selliseid näiteid kümneid tuua. Viimane kord kui süda pahaks läks oli Jõulueelses lumetormis....
Ah, ei taha endal rohkem harja punaseks ajada.:mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Pegasus
huviline



Registreerunud 20.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2,3e; 89 kw; 91a

postitati 20.01.04 19:44 Tsiteeri


to:Mutjuki, sa vist ise politseist et nii kangelt üritad neid kaitsta. Aga vaatame tõele näkku- ma arvan, etenamus inimestel on politseiga negatiivsed kogemused ja vähemusel positiivsed. Siit ka siis üldistus ju. Ma võiks siin omadest kogemustest pikalt kirjutada kuidas politsei ükskõiksuse tõttu ei saanud ma oma autovarastele jälile, kuigi sai seda poltseijaoskonna ust kulutada küll ja küll. Neid ei huvitanud isegi ettesöödetud detailid( oleks tahtnud ainult et nad oleksid koostöödki teinud), aga nemad istusid sõna otseses mõttes andal perset laiaks. Kas siis politsei lõuna tähendab seda, et kui on vaja välja minna, siis nad ei lähe ja kogu muusika? Elus on jah mõned valdkonnad kus peavad töötama nn. imeinimesed aga mitte jobukari.Vott!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 20.01.04 20:40 Tsiteeri


Mu arust on asi lihtsalt nii, et häid politseinikke, kes endast terve tööaja 100 protsenti annavad on lihtsalt vähe, palju on selliseid, kes lebovad vähemalt pool tööajast.

Ning nähes, et kogu süsteemi bürokraatia nende töö viljad, mil nad on tõesti vahest pingutanud, lihtsalt ära sööb (pean siinkohal silmas seda, et kui poll püüab päti kinni ja pätt sulle homme irvitades vastu jalutab, kuigi ta peax teoreetiliselt kinni istuma) siis ei viitsita enam niipaljugi rabeleda.

Olgem ausad, ega see politsei palk nüüd teab mis unistus ju ei ole.

Ja kui igaüks mõtleb enda töö peale, siis ma arvan, et paljud meist lubavad endale lebohetki tööl ja mõttetult ei rabele ju ka keegi.

Et jutu point on nigu selles, et politsei pole piisavalt motiveeritud, mida kindlasti on vaene kodanik, kelle vara parasjagu tema juurest minema jalutab. Ja siin tekibki konflikt, kus varguse ohvriks langenud inimene, kes on 100 protsenti motiveeritud ja tahtmist täis oma vara tagasi saama saab kokku politseinikuga, kes võibolla eile just püüdis 3 autovarast kinni ja täna juba kuulis raadiost uudiseid, et näe samad vennad jalutasid tähtsa näoga jaoskonnast priide meestena kinni. No ühesõnaga pikk jutt si** jutt, aga ma loodan, et saite aru, et ei ole mõtet politseinike süüdistada, nad on ka samasugused inimesed, oma murede ja rõõmudega.

PS. Endal on politseiga kusjuures ka enamasti negatiivsed kogemused olnud, aga ega see mõnitamine ja sõimamine asja paremaks ei tee.:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 20.01.04 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
PS. Endal on politseiga kusjuures ka enamasti negatiivsed kogemused olnud, aga ega see mõnitamine ja sõimamine asja paremaks ei tee.:)


Ei ole mina neid mõnitanud ega sõimanud.
Lihtsalt konstateerisin paari fakti.
Peace.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indrek1
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.04 03:56 Tsiteeri


Jajah
Ütleme nii, et kui sa pole politseitööga kursis, siis võiksid kurssi end viia, või moka maas hoida.
Inimesi on igasuguseid ja kindlasti on ka selliseid nn inspektor kukekesi, kes käivad lihtsalt tööl sellepärast, et saaks seal oma palga eest aja ära oldud, kuid enamus ikka teevad tööd ka.
Ja mis puutub liiklusrikkumistesse, siis.. kui veel ei tea on politseil ainult üksikud nõuded, mida nad täitma peavad, näit reguleerija märguanded, raudteest ülesõitmine, alkoholijooves keelatud rooli istuda jne.
Aga kõike muid võivad nad tööülesannete täitmisel eirata.
Võiks siin veel pikemalt rääkida, kui mõned on endale pähe võtnud, et politseinikud on halvad ja seda suhtumist on võimatu muuta.

Aga näitena võin tuua sellise küsimuse, et kui politsei on Teid kinni pidanud ja mingi rikkumise või vea leidnud, kas on siis kohe teile ka trahvi ära kirjutanud? Arvatavati mitte. Usun, et kõigil teil autojuhtidel on kokkupuuteid olnud ja mitte alati pole te rikkumise eest karistada saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 21.01.04 04:39 Tsiteeri


Olen suht korralik liikleja ning tänu sellele LIIKLUSES on ka politseiga ainult positiivsed kogemused (paar erandit, elu ainsad trahvid olnud rahaväljapressimised). Kuid muul viisil kokkupuuted politseiga ääretult... kummalised. Lihtsalt paar huvitavamat näidet:

Kuulsin aknast oma auto ukse matsu, kui see kinni löödi ning pätikamp autost välja ronis ja ära hakkasid minema (makk, peeglid jm kilekotis). Kuna oli öö, siis esiteks kõne politseisse ning viskasin vaid T-särgi ja dressid peale ja mobla käes treppidest alla neile järgi. Külma oli -10 ringis ning värskelt sadanud lume tõttu oli lihtne minna piki pättide jälgi. Politsei tuli kohale alles teise helistamise peale, paarkümmend minutit hiljem (ajakulu võib ehk veel lumeuputuse kraesse kirjutada). Juhatasin nad sinna hoovi peale (põgenemisvõimaluseta tupik!), kus pätid parasjagu mu autost saadud kraami ülevaatasid. Politsei lukustas mind aga auto tagaistmele (lastelukud) ja läks pättidega "läbirääkima". Tulid varsti tagasi, ja ütlesid, et pätid pääsesid minema ja ei saanud isegi mu asju kätte! Ehk siis võmmid osteti ära sisuliselt minult varastatud asjade (realiseerimisest saadud raha) eest!:mad::mad::mad: Aga mehed olid lahked, sõidutasid mind pärast oma autoga koju tagasi...

Teine kord oli samuti Kadriorus autorüüstjatega selline kogemus, et juhuslikult tuli piki tänavat politseibuss samal hetkel, kui ma isaga koos välja jõudsin ja rüüstajad oma Ladaga kummide vilinal startisid. Peatasin politsei ja palusin neil järgi sõita. Nemad teatasid, et see pole nende ülesanne (mitte et neil mingi muu töö pooleli oleks)! Siis ma palusin neil teatada kiiresti vähemalt teistele patrullidele, kuna pättide auto oli endiselt silmapiiril. Nemad vastu, et mingu ma ja kirjutagu avaldus! Seepeale küsisin nende nimesid, kes mind aitamast keelduvad ja seepeale võeti kohe raadio kätte ning anti edasi selle pättide auto mark/värv/number. Võtsin garaazhist oma auto (kuna õues olev isa auto tehti sõiduvõimetuks, lisaks stereole läksid kompuuter, releed jpm) ja küsisime KÕIGILT öösel linnas seisvatelt patrullidelt, kas on mingit infot tulnud või autot nähtud. Keegi polnud isegi mitte kuulnud midagi sellest autost!!! Ehk niipalju siis info liikumisest politseis

Näiteid oleks veel teisigi, aga need lihtsalt veidi huvitavamad. Miks ma peaksin hädas üldse politsei poole pöörduma? Need näited on mõne aasta vanused, ehk on praeguseks midagi muutunud. Aga mis pole veel muutunud, on mu olematu usaldus politsei vastu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.01.04 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Mutjuki
Ega politseinik ei ole ka mingi imeinimene. Ja rahumäe teel ei ole mitte Tallinna PP vaid Lõunaosakond. Räägupesa putkas on kooreta kohvi küll 1 kroon, kuid seda käiakse joomas enda lõuna või siis pausi ajast. Teatavalt on Tallinnas 4 politseiosakonda- sellest tulenevalt on kõigil osakondadel erinevad raadiolained- kui kesklinna patrull on räägupesas ja vastasmaja taga käib ebaseaduslik tegevus, antakse väljakutse lõuna patrullidele mitte kesklinna patrullidele. Ja eriraadiolainetest tulenevalt kesklinna patrull ei kuulegi seda väljakutset. Uskuge mind - on loomulikult erandeid - politseinikud ei käi patrullis oma perset laiaks istumas!!! Loomulikult on vahest inimestel politseiga ebameeldivad kokkupuuted, kuid kui auto või autost on varastatud, siis viimane keda süüdistada on, on politsei.
Ja denis23, ei soovita sul sellist "nalja" teha, sest valeväljakutse tegemine on karistatav, juhul kui sa ei ole saanud selleks luba. Võiks enne mõelda... Pole ju mõtet kellegi ametit siin foorumis hakata naeruvääristama - kõik me teeme ju oma tööd!

ilusat talve

Keegi ei olegi ju tahtnud, et miilitsad oleksid imeinimesed. Tahetakse lihtsalt, et nad teeksid seda mida rahvas neilt ootab- oma tööd. Mis põhjusel nad seda ei tee (kas on reformid pahad või ülemus paha) see rahvast ju ei huvita?! Ning mingit tähtsust ei oma kas rahumäel on prefektuur või lõuna osakond. Kui räägupesas juuakse kohvi lõuna või pausi ajal siis on neid pause küll kole palju. Kui linnavahel ringi liigelda siis on see enamasti ainus koht kus miilitsat näha võib.
Kui auto varastatakse või autost varastatakse siis on see üsna suurel määral ikkagi tingitud sellest, et politseinikud ei tegele oma ülesannetega. Pättidel on täielik karistamatuse tunne. Muidugi on siin oma osa ka kohtusüsteemil.
Valeväljakutse on karistatav tõesti ja mulle ongi jäänud mulje, et militsionäärid meelsamini selliste valeväljakutsujatega tegeleks. Päris pätid hakkavad vastu ja ei tunnista ju oma süüd.
Kahtlemata on ka selliseid militsionääre kes ei istu oma pe...t laiaks, kuid need kaovad lihtsalt teiste hulka ära. Ja süsteem muudab nad kähku.
Keegi ju ei tee militsionääre maha, räägitakse vaid omadest kogemustest. Kui miilitsad nii "tublid" on miks siis need kokkupuuted on sellised negatiivsed? Teekski siinkohal ettepaneku, et kirjutataks ka oma positiivsetest kokkupuudetest miilitsaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
denis23
huviline



Registreerunud 12.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.04 09:15 Tsiteeri
Politsei



Ei saa ma aru kas politseinik on mingi pühalehm, et teda kritiseerida ei tohi?
OK, ma olen nõus et on olemas ausad, korralikud, pühendunud politsei töötajad,
ja olen selliseid ka näinud.
Aga olen näinud ka ükskõikseid, ülbeid, laisaid, korrumpeerunuid inimesi, ja neid oli, ütleme nii,
mitte vähe.
Veel kaks näidet.
Ühe pädeva riigiasutuse mehed (ei ütle mis asutusest) peeti kinni Tallinna kesklinnas auto, Mercedest.
Täiesti juhuslikult.
Värv (tume met.) ei klapinud tehh.passis omaga (valge). Võeti polster maha, selgus et enne auto üldse oli kolmanda värvi.
Tehti kapoti lahti, numbrid olid suht. jämedalt ümber löödud.
Helistati politseisse, seal öeldi et saadavad inimesi.
Tund, poolteist. Pärast öeldi et pole inimesi, laske neid sõitma.

Näide kaks.
Inimene lebab hoovis maas seljal. Näost veidi sinikashall, suust tuleb vahu. Pinnasehingamisega. Kutsun politseid ja kiirabi.
Politsei tuleb 28 minuti pärast. Vaatab inimest, ütleb kiirabile, a la tulge siia, läheb tagasi autosse istuma.
Kiirabi tuleb veel 15 minuti jooksul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.01.04 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja indrek1
Jajah
Ütleme nii, et kui sa pole politseitööga kursis, siis võiksid kurssi end viia, või moka maas hoida.
Inimesi on igasuguseid ja kindlasti on ka selliseid nn inspektor kukekesi, kes käivad lihtsalt tööl sellepärast, et saaks seal oma palga eest aja ära oldud, kuid enamus ikka teevad tööd ka.
Ja mis puutub liiklusrikkumistesse, siis.. kui veel ei tea on politseil ainult üksikud nõuded, mida nad täitma peavad, näit reguleerija märguanded, raudteest ülesõitmine, alkoholijooves keelatud rooli istuda jne.
Aga kõike muid võivad nad tööülesannete täitmisel eirata.
Võiks siin veel pikemalt rääkida, kui mõned on endale pähe võtnud, et politseinikud on halvad ja seda suhtumist on võimatu muuta.

Aga näitena võin tuua sellise küsimuse, et kui politsei on Teid kinni pidanud ja mingi rikkumise või vea leidnud, kas on siis kohe teile ka trahvi ära kirjutanud? Arvatavati mitte. Usun, et kõigil teil autojuhtidel on kokkupuuteid olnud ja mitte alati pole te rikkumise eest karistada saanud.

Inimesi on kahtlemata igasuguseid ja reeglina kipuvad ühesugused inimesed ühte kohta koonduma.
Mina küll kuulnud ei ole, et militsionäärid võivad poest suitsu või saia toomise ajaks oma auto räigelt valesti, näiteks otsapidi ülekäigurajale parkida. Või hamburgerit sööma minnes linnavahel sõites suunda näitamata üle kolme sõiduraja autode vahel vingerdada. Ja eeskirju eirates pidi vähemalt vanasti helisignaal või vilkur töötama. Millist eeskuju siis sellised miilitsad rahvale annavad? Ja kas ise eeskirju rikkudes südametunnistus ei jää piinama teisele sama asja eest trahvi tehes? Keegi ei tohiks endale mingit jumala funktsiooni võtta ja seega võiksid miilitsad ise eeskirjadest kinni pidada. (ma ei pea siinkohal silmas tõesti ametiülesannete täitmisel olemist)
See mitte trahvimise näide ei ole väga hea sest minu arusaamist mööda peakski miilitsal (politseil) olema suunav ja abistav roll. Nii, et see olekski ju normaalne kui miilits juhib tähelepanu või hoiatab. Paraku kipub vist tihtilugu nii olema, et kiputakse ei millegi eest trahve väänama? Võibolla eksin?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 21.01.04 09:23 Tsiteeri


Üleüldiselt on enamuskordi kokkupuuted minu ja politseivahel ka hästi ebameeldivad aa mis teha...palju te ise viitsiksite ennast liigutada 5000 eegi eest kuus..arvestades seda,et selle raha eest võid igapäev suht suure tõenäosusega surma saada.. aga jah ...isegi olen oodanud paar korda politseid maja ees auto juures kui makk jalutama on läinud ca 1h-1,5h aga samas on neil ka vahetusteüleandmised ja lõunad.
seega see on selline paha kaheotsaga asi :(


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.04 09:28 Tsiteeri


Noojah väited suht õiged.Asja probleem võibolla pigem seek, et kui vabariigi pol. loodi siis jooksis sinna kokku sõna otseses mõttes igasugust saasta.Tänaseks on see kontingent välja suremas kuigi leidub veel palju selliseid kes teevad oma tööd selleks, et päev õhtusse kuidagi veeretada(kahjuks).Politsei mainet reeglina kujundab nii riik kui rahvas .Kuna suurem osa inimesi ei soovi kindlasti sellist s...ta tööd teha (ja ei peagi) olemegi olukorra ees kus motiveeritud riigiametnike jääb koguaeg vähemaks.Sellele kõigele jätab sügava jälje ka igasugune poliitiline sõda erakondade vahel mis tihti lõpeb jälle reformiga .Meie olukorda ei paranda ka kohtusüsteemi karmistamine ,vanglad on nagu liinibussid rahvast täis.Muidugi teatud asjus tuleks kohtutel kindlasti oma suhtumist muuta.Karta on et see põlvkond kes sai täisealiseks uue eesti vabariigi ajal on liiga palju saanud kahjustada saanud neist muutustest.Probleem on tuleva kahe põlvkonnaga , kui nemad eitavad kehtivat korda ja neile sisestatakse pidevalt kui rumal on on eesti politsei ja muud riigi organid siis varsti oleme olukorras kus sellisele tööle on jäänud tõesti ainult oinad.Tänase päeva seisuga õpivad pol. koolis suuuremalt jaolt naised.Nemad selle pärast et palk üksikule naisterahvale suht hea ,samas töö kindel.Kriitika peab olema õiges kohas õigel ajal ilma selleta ei toimi ükski süsteem, see on fakt.Küll aga mingis olukorras tuleks kindlasti inimeste oma üldist suhtumist natuke muuta;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Pegasus
huviline



Registreerunud 20.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2,3e; 89 kw; 91a

postitati 21.01.04 09:43 Tsiteeri


Ferdinandil tuline õigus: igas inimeses on ka midagi head. Kui sai siin ennem üldistades öeldud, et polla on pähh, siis kindlasti on kõigil ka vähemalt üks positiivne kogemus ka. Meenub üks juhtum seoses liikluspolitseiga, nimelt sõitsin kord kogemata üle jalakäijate ristmiku, kus põles punane tuli. Märkasin seda liiga hilja- olin keset ristmikku ja õnneks jõudsin ka näha, et ühtki inimest polnud aga äkkpidurdust ka ei tahtnud teha, sest kartsin, et keegi tuleb selga. Ja kõik see juhtus tegelkult sellepärast, et hetk tagasi oli mul just kõht meeletult valutama hakanud ja sellega seoses tähelepanu hajunud. Ehmatasin ise ka hirmsasti( oleks ju võinud suur õnnetus tulla). Ja nagu minu kiuste oligi kohe pollar taga ja pidin seisma jääma. Mõtlesin, saagu mis saab, räägin kõik ausalt ära. Pollar muidugi kutsus kohe oma autosse ja puhuma, küsis veel kas oli väga kiire- ma vastu, et muidugi oli. Kuna olin kaine ja pole iialgi ühtki avariid teinud ja otseselt polnud inimesed ohus, siis piirdusid hoiatusega. Mul endalgi sant tunne, et nii juhtus aga sellest ehmatusest hakkas isegi kõhuvalu järele andma, jumal tänatud. Ja olgu see politsei ka tänatud. Nagu näha oleme me kõik ekslikud ja maksame oma vigade eest- kuigi tookord õnneks mitte, kuid sant oli ikkagi olla, sest mine sa tea, mis oleks võinud juhtuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
denis23
huviline



Registreerunud 12.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.04 09:43 Tsiteeri


Aga see, sõbrad politseinikud, et 25m. kaugusel
asuv patrull ei kuulu väljakutset, sest tal raadiojaam
on teisel lainel - see ongi suhtumise probleem, OK, mitte
reapolitseinike poolt, vaid üldisel tasemel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.04 10:00 Tsiteeri


Väga õige aga kui palju sagedusi on pol .kasutusel ja kaugeltki ei istu kõik jaamad vastuvõtu rešiimil ,möla on seal tihti rohkem kui keskturu liha letis .sellest võib tekkida arusaamatuid olukordi.Kõik ei saa kuulda alati kõiki .Need on pigem sidesüst. negatiivsed pooled.
Kui tegemist oli lohakusega siis arusaadav aga kui ei siis tuleb ka sellisest asjast aru saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ur666
huviline



Registreerunud 27.12.02
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: A8,ur&coupeQ 20v

postitati 21.01.04 10:16 Tsiteeri


Tsitaat:

Teeks sellise trikki.


Nõmme teel on üks hamburgeriputka, kus pollaritele kohv on 1 kroon ja need kogu aeg istuvad seal.
Kõrval on pun.tellisest kortermajad.
Paneks sinna majja hoovi autot, istutaks sinna mingi venna rooli taga.
Helistaks siis ja ütleks: APPI!!! minu auto seisab hoovis, sellel aadressil, seest on ärandajad/rüüstjad, ise kardan välja tulla, olen üksi kodus.
Ühe kaameraga filmiks autot pättidega, teise kaameraga pollareid kes 25 meetri kaugusel oma kohvi joovad tundide kaupa.
Piltide juures võiks aeg ka jooksma:))))
Ja siis ETV-s asja näidata, mitukend minutit läks pollaritel
selleks et 25 meetrit teekonna läbida.

Helistaks politseile

Isiklikult arvan,et kui trikimõte tõsine võiks asja natuke rahulikumalt ja ilma liigse kärata plaanida.See nõks ei lähe raudselt läbi sest nii mõnigi liige ac-s on konkreetses riigiasutuses palgal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1,8T 110 kW

postitati 21.01.04 10:30 Tsiteeri


Ka minul on palju sõpru ja tuttavaid kes töötavad liikluspolitseis ja ma ei hakka kohe kindlasti seepärast politseid heade sõnadega iseloomustama. Ainuke postitiivne asi on see, et nende abiga olen ma saanud trahvid kaubelda poole odavamaks või üldse trahvist pääsenud. Kuid ma tean, et u. 85-90% pollaritest sõidavad oma isikliku autoga, millel pole tehtud ei liikluskindlustust ega ülevaatust ja miks nad peavadki tegema kui keegi neile naguinii trahvi ei tee selle asja eest.
Tooge aga mulle üks näide kus politsei on kas ülevaatuse või kindlustuse puudumise pärast trahvi tegematta jätnud:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 21.01.04 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Aga näitena võin tuua sellise küsimuse, et kui politsei on Teid kinni pidanud ja mingi rikkumise või vea leidnud, kas on siis kohe teile ka trahvi ära kirjutanud? Arvatavati mitte. Usun, et kõigil teil autojuhtidel on kokkupuuteid olnud ja mitte alati pole te rikkumise eest karistada saanud.



Kusjuures mis kõige imelikum on, on see, et kõik sõbrad on rääkind, et on hoiatusega vahest pääsend, aga ma ise olen küll alati trahvi ära saand, ka üsna tühiste rikkumiste eest, ilmselt on mul lihtsalt halb õnn olnud.:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mutjuki
huviline



Registreerunud 19.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 21.01.04 10:33 Tsiteeri


Kui politsei tuleb autostvargusele v6i siis korteristvargusele 1,5 tundi siis on see suht normaalne. Syndmuskoht v6tab tavaliselt aega k6ige kiiremini 0,5 tundi ja on l2inud ka 5 tundi, kui tegu millegi t6sisega. tihtilugu on terve piirkonna peale 1 operatiivgrupp, kes lihtsalt silmapilkselt ei j6ua kiirmini tulla - ennem peab ju yhe asja 2ra lahendama. kindlast on see ootamine n2rveso"o"v, kuid tuleb aru saada, muud ei j22 yle. On p2evi, kus on hommikul alustades 5-6 v2ljakutset vargustele ees ja siis peab j2rkj2rgult neid v6tma. Ja loomulikult hakkab kala m2danema peast.
Tegelikult see vaidlus p2ris m6tetu siin, sest igal inimesel siiski oma seisukoht k6iges ja neid muuta raske teistel.


Rahu;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
denis23
huviline



Registreerunud 12.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.04 10:57 Tsiteeri


Minul oli kord keis.
Grand Hotel Tallinn juures sooritan vasakpööret Paldiski maantelt Toompuiesteele,
kui olen 15 meetrit enne ristmikut hakkab roheline vilkuma. Võtke arvesse reaktsiooni aeg,
u 1 sek, siis olen juba ristmiku juures ja mis ma siis pean tegema, äkkpidurduse või?
Et tagantpoolt mulle raamiks keegi? Ühesõnaga, üheaegselt sellega kui minu auto ületas foorijoont hakkas punane põlema.
Hotelli seina juures seisis patrull, kes jäädvustas olukorra videokaamerale, trahv 700 krooni.
Minuga samaaegselt peeti kinni veel mitu autot.
Pärast olen lihtsalt huvi pärast arvutanud välja, et roheline vilkub 2 korda seal u 1.5 sek, kollane põleb 0.5 sek, arvestage
kui auto liikub 30 km tunnis, ehk ka 8 metr. sek, siis mul on 2 sek selleks et autot peatuda,millest on 1 sek reaktsiooniaeg.
Kas on võimalik 1 sekundiga autot peatuda 30 km/h - 0 ni?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.01.04 11:48 Tsiteeri


Rõhutan veelkord, et miilitsa ülesanne peakski olema rahva abistamine. See tähendab, et kui miilits peab näitaks auto kinni, selgitab juhile rikkumist ja võimalikke tagajärgi ning piirdub hoiatusega (ei teegi trahvi) siis ei tuleks seda võtta mitte erilise heateona miilitsa poolt vaid normaalse igapäevase tööna. Siinsed näited kipuvad ikka sinna miilitsate möödalaskmiste kilda. Ja mõnel on ka kogemused kus miilitsad on normaalselt oma tööd teinud. Siiamaani pole aga keegi kirjeldanud kogemust kus miilitsad oleks eriti heatahtlikud või vastutulelikud olnud? Kas olukord on siis tõesti nii hull? Kõigil ainult negatiivsed või äärmisel juhul neutraalsed kogemused?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 85.6% - SQL: 14.4%]