Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Kuidas mul politseiga vedas:) (Vastuseid: 63 | Vaatamisi: 7301)
denis23
huviline



Registreerunud 12.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.04 13:02
Kuidas mul politseiga vedas:)



Kuidas mulle politseiga vedas:)


Elasin ise Kristiines, ja räägin teile
kuidas mõned neist teenisid oma hamburgerite peale pappi.

Nimelt, on olemas Tondis raudteeülesõidu juures - kus
STOP märk - ja kus eriti keegi ei peatu, aga üldiselt
seisis seal AASTAID politseipatrulle - mis tegelesid rahateenimisega -
Auto ju peatub peaaegu seal - siis on näha kes seal istub, kas on rihm peal,
kas on ülevaatus jne. Standartne maks oli 100 EEKu.
Kord peatati mind selle eest et ÜV polnud - lõppes 2 päeva tagasi. Autoks oli Vitara. Vennad võtsid mult kõik dokumendid, load, jne - ja lasid autoga koju
sõita raha järgi - tõin neile 100 (sada krooni) - vennad ootasid ming Kotka ja Tedre ristis, ajaleht klaasi all - ajalehe all minu load.Vend lasi juhiukseklaasi alla, pööras pea eemale -
ma panin ajalehe all raha ja võtsin sealt dokumendid.
Ja vennad sõitsid siis vilkuritega ära - viie minti pärast sõid juba hamburgerid Räägu bussipeatuse juures:)

Ei nojah...muidugi ka siin ma 10Muidugi, pollarid ütlevad et ka see lugu on laimamine:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.04 15:51


A huli sa meile sellest siin räägid ,kirjutanud raha numbrid ülesse ja helistanud politseisse oleks asi ära fikseeritud ja nad vahele võetud . Neid mehi enam politseis ei töötaks aga kui sa oled otsustanud oma rikkumistega ja altkäemaksuga selliseid toita siis pole siin midagi tuututada ,hoia sellised asjad enda teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 23.01.04 17:33


Ma nagu ei saa aru kuda sul vedada sai... Oleksid nad sind niisama ära lasknud, aga sa pidid neile ju 100 välja kõhima:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 13.04.04 14:58


Mul kah vedas. Nimelt võeti mind nädalavahetusel Eestis kinni kiiruseületamisega - puht hajameelsusest tulenev oma lollus, mitte tahtlik. Tuli juurde, esitles ja palus sõidudokumendid. Kuna isa auto, siis ei hakanud esimesena otsima mitte auto pabereid, vaid juhilubasid. Mul neid krediitkaardimõõdus plastikkaarte rahakotivahel ca 15tk ja kuna load samas mõõdus, siis lappasin neid hoolega läbi. Politseinik hakkas juba närvi minema, ja küsis, et kas siis on või ei ole. Mina ikka vait ja nägu punane peas otsin lubasid. Lõpuks leidsin load hoopis oma Soome auto dokumentide vahelt. Kui politseinik need oma kätte võttis, jäi ta kuldsete tähtedega EU-lippu vaadates tummaks (mul Soomes välja antud load, need pisikesed) ja ütles, et võin edasi sõita:D:D:D Vaeseke ei osanud vist üheski võõramaa keeles öelda, et ületasin kiirust... Ise võttis aga radari kätte ja peatas juba järgmise auto mu taha kinni ja läks sellele trahvi tegema. Mind päästis vist see, et ei teinud kordagi suud lahti ja ta pidas mind EU-lubade tõttu välismaalaseks. Nüüd olin aga kahe auto vahel lõksus, nii eesmise kui tagumiseni ruumi vaid mõnikümmend sentimeetrit ja jäin ootama, millal tagumine ära sõidaks, et saaksin sealt "kotist" välja. Peeglist vaatasin, et politseinik kogu aeg piilub mind silmanurgast. Lõpuks tuli minu juurde ja teatas et "you can leave it"! Manööverdasin end siis ikkagi välja ja lahkusin. Jube hea meel oli:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.04.04 16:33


Tsitaat:
Esialgne postitaja krss
Mul kah vedas. Nimelt võeti mind nädalavahetusel Eestis kinni kiiruseületamisega - puht hajameelsusest tulenev oma lollus, mitte tahtlik. Tuli juurde, esitles ja palus sõidudokumendid. Kuna isa auto, siis ei hakanud esimesena otsima mitte auto pabereid, vaid juhilubasid. Mul neid krediitkaardimõõdus plastikkaarte rahakotivahel ca 15tk ja kuna load samas mõõdus, siis lappasin neid hoolega läbi. Politseinik hakkas juba närvi minema, ja küsis, et kas siis on või ei ole. Mina ikka vait ja nägu punane peas otsin lubasid. Lõpuks leidsin load hoopis oma Soome auto dokumentide vahelt. Kui politseinik need oma kätte võttis, jäi ta kuldsete tähtedega EU-lippu vaadates tummaks (mul Soomes välja antud load, need pisikesed) ja ütles, et võin edasi sõita:D:D:D Vaeseke ei osanud vist üheski võõramaa keeles öelda, et ületasin kiirust... Ise võttis aga radari kätte ja peatas juba järgmise auto mu taha kinni ja läks sellele trahvi tegema. Mind päästis vist see, et ei teinud kordagi suud lahti ja ta pidas mind EU-lubade tõttu välismaalaseks. Nüüd olin aga kahe auto vahel lõksus, nii eesmise kui tagumiseni ruumi vaid mõnikümmend sentimeetrit ja jäin ootama, millal tagumine ära sõidaks, et saaksin sealt "kotist" välja. Peeglist vaatasin, et politseinik kogu aeg piilub mind silmanurgast. Lõpuks tuli minu juurde ja teatas et "you can leave it"! Manööverdasin end siis ikkagi välja ja lahkusin. Jube hea meel oli:D


Minul oli sarnane juhtum kunagi prantsusmaal. Rikkusin ringteel sõites mingeid eeskirju (ei tea siiamaani mis ma valesti tegin) ja militsionäär pidas kinni. Hakkas väga häälekalt midagi prantsuse keeles seletama, võis aru saada, et küsis või nõudis midagi. Meie seltskonnast keegi prantsuse keelt ei osanud, too miilits jälle muid keeli ei tunnistanud. Tükk aega sai siis niimodi "vaieldud", et keegi kellestki midagi aru ei saanud. Lõpuks lõi militsionäär käega ja lasi meid minema. Väga koomiline situatsioon igatahes.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 18:16


nu ma ei tea mina oleksin küll õnnelik kui selliseid mente rohkem oleks:D

ok see kord oli et mingi ülevaatuse pärast tehti mingi 100.- eeki ga kui oleks et jääd mõne jämedama rikkumisega vahele saad ju trahvi põhimõtteliselt poole hinnaga ja register jääb puhtaks!

ma tõesti ei saa aru kas siin klubis on robotid või inimesed?

kõik me teeme vigu ja ükskord me veel täname kui pääseme kergemalt

sain ka alles kiiruse eest 2700.- eeku trahvi oleks mind ka tookord kinni pidanud sellised mendid siis tänaksin jumalat praegu:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 13.04.04 18:26


LAMBAKARI SITA-AADUD SELLISED ! ! !

imege peenist kuradi altkäemaksjad ja politsei "toitjad"

milleks netis niukest seaduse [roppus] veel reklaamida, maha lasta need kitsed kes võtavad ja need peded kes maksavad sellist maksu !

Nii ei saagi NEVER Eesti politsei normaalseks !

Nüüd need peded kes tundsid ennast puudutatuna, siis mind võib leida pelgulinnast ja mu suhtumine jääb samaks teie suhtes ka siis kui mu auto aken ära lõhutakse .... Killige ennast ära !


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 18:29


oi issi tuli koju:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 13.04.04 18:30


marko sa vajad tõesti abi...ära pahanda..no hard feelings :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 18:32


nii haige ei saa üks inimene olla, et mõtleb, et ükskord eesti mendid ja eesti riik saab unelmatemaaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 13.04.04 18:43


Marko jutus on point sees...sama asi on ju varastatud auto tagasi ostmisega, et niikaua kuni autosid tagasi ostetakse, neid ka varastatakse. Sama on ju altkäemaksu andmisega politseile. Ennem tuleks ikka mõelda kui hakkate seadust rikkuma, mitte pärast altkäemaksu andma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 13.04.04 18:49


asualtöeldes ennem maksan see 100 eeq kui mõne suure traffisumma ...kui hakkan nendega jagelema ei saa ma niivõinaa nendest rahu ... aga eks igaüks mõtlen nii nagu talle kasulik..kõik ei mõtlegi ühtemoodi :)

ärge pikka viha pidage :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 19:01


seda ma ise ka ei toeta et autot tagasi osta aga samas kas ise jätaksid tagasi ostmata?

kui sul näit on 100 000.- krooni maksev auto oled sa valmis sellest niisama loobuma (põhimõtte pärast)? mina ei ole!

ma leian et praegu on need krdi mendid üldse ennast nii täis söönud seal krdi maanteel autojuhte püüdes nad võiks parem oma jõudusid koondada pättide püüdmisele mille krdi jaoks oli vaja erirühma? kas selleks et roolijoodikuid püüda?
pole küll kuulnud et varaste kättesaamise protsent suurenenud oleks!

keegi kuulsus sai roolijoodiku tõttu surma ja kohe tehakse erirühm joodikuid püüdma aga kui tava inimesega midagi juhtub kas on siis mingi sammas kuskile püsti pandud või mingi erirühm selleks puhuks tehtud, ei tea et oleks:mad:

ega enne ei liiguta keegi kui mingi kuulsus kuskil viga saab või miskit sellist

ega see eesti saa niisama lihtsalt paremaks

ja oma vara valva ihu ja hingega

omakohus on ainuke kohus:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kadari
huviline



Registreerunud 08.01.03
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: coupe 5E

postitati 13.04.04 19:06


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
nu ma ei tea mina oleksin küll õnnelik kui selliseid mente rohkem oleks:D

ok see kord oli et mingi ülevaatuse pärast tehti mingi 100.- eeki ga kui oleks et jääd mõne jämedama rikkumisega vahele saad ju trahvi põhimõtteliselt poole hinnaga ja register jääb puhtaks!

ma tõesti ei saa aru kas siin klubis on robotid või inimesed?

kõik me teeme vigu ja ükskord me veel täname kui pääseme kergemalt

sain ka alles kiiruse eest 2700.- eeku trahvi oleks mind ka tookord kinni pidanud sellised mendid siis tänaksin jumalat praegu:)

Vähegi vaeva viitsid näha ja piisavad argumendid on, siis saad poole hinnaga trahvi ka otsuse kohtusse andmisel. Kui trahvisumma vähegi suurem ja erilist registrit pole, siis tulemus garanteeritud. Kohtud ei ole nimelt politsei tegevusega viimasel ajal eriti rahul:D:D:D
Proovitud- sääst kokku 10,5 k.:cool::cool::cool:


Audicted
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 19:08


korra ka mõtlesin selle peale aga siis mul siinkandis enam elu ei oleks ka kuna kohalikud mendid sööks mu elusalt:D

ja olen neil niigi silma alla:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 13.04.04 19:15


Driveri eelviimane kommentaar jõudis ringiga asja probleemini: omakohus ongi paraku ainus variant, kuna politseis on küündimatud inimesed, kes seal vist ainult altkäemaksude pärast töötavadki (mitte ühiskonna toimimise hüvanguks). Ringiga tagasi: ärme maksa altkäemakse, siis hakkab sinna tulema ka veidi intelligentsemaid inimesi tööle, ja antud olukorras oleks ma vähemalt inglise keeles noomida saanud:D, selle asemel et niisama ära lasta. Altkäemaks on samavõrd põhimõtteline asi kui varastatud kraami tagasiostmine: kui ei taha endale probleeme, siis ära tee lollusi või kindlusta end probleemide vastu. Ma ei näe kusagil PÕHJUST, MIKS ma peaksin ostma tagasi varastatud auto või maksma mendile altkäemaksu? Põhimõtted ei saa olla nii odavad:mad:. Millise hinna eest te oma lapse või vanaema maha müüksite?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 19:24


küsimus siis uuesti kas te olete nõus loobuma näit 100 000.- kroonisest autost nii et teile ei jää mitte midagi, ainult tühjad käed?

ja olete nõus leidma oma auto näit. kuskilt põlenuna nagu juhtus kiireaudiga R.I.P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 13.04.04 19:27


Mis see laps ja vanaema siia puutuvad? On ka selliseid inimesi, kes oma lähedased ka maha müüvad.

Aga mix peab politseile altkäemaksu andma, krt kui oled mees, et seadust rikud siis ole vähemalt mees ja võta tagajärjed vastu, mitte ära ole arg nagu jänes.

Driver selleks on kasko olemas!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 19:42


võtangi vastu aga miks mitte võtta vastu pakkumine saada trahv näit. poole hinnaga ja register jääb puhas ah?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 13.04.04 19:46


Driver, Sa vastad ju oma kommentaaris omaenda küsimusele: kui kõik inimesed käituks nagu Kiireaudi (ei osta tagasi), poleks temalt autot ju varastatudki!

Ning Kopat tsiteerides, kui 100tkr auto tagasiostmiseks on varukast kohe see ca 40tkr võtta, kuidas siis ei leidu seda kordades väiksemat summat kasko jaoks? Kui rohkem inimesi kasutaks kaskot, siis langeks ka varastamiste hulk, kuna just see hoiab Eestis kasko hinda kordades kõrgemal kui mõnes teises EU riigis. Sama ka altkäemaksudega: laekuks rohkem trahviraha ning võmmidel oleks võimalus kasutada sagedamini hoiatust trahvimise asemel. Mingis eas võiks tekkida juba omad põhimõtted ja ka oskus vastutada oma tempude eest (tead ju alati millega riskid)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 13.04.04 20:15


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
küsimus siis uuesti kas te olete nõus loobuma näit 100 000.- kroonisest autost nii et teile ei jää mitte midagi, ainult tühjad käed?

ja olete nõus leidma oma auto näit. kuskilt põlenuna nagu juhtus kiireaudiga R.I.P.


jah olen nõus loobuma kui olin enne nii loll/kooner/vms iganes, et ei pannud korralikke turvasüsteeme peale!

ja muide, driver ja teised tema mõttekaaslased - te olete ikka parajad mõistuse ja põhimõteteta tolad... maksame aga altkäemakse ja ostame varastatud kraami (nii endalt kui ka teistelt varastatud) - kuhu me nii jõuame? mõelge kah enne natuke kui mingit sellist [roppus] (sry väljenduse pärast) suust välja hakkate ajama. olen 100% nõus eelneva marko postitusega, st kaigast korruptantidele!


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 20:28


ei, hea küll eks sama palju kui on inimesi sama palju on ka arvamusi ja ma ei viitsi siin kedagi ümber veenda ja jätan selle igaühe enda otsustada mida ta teeb aga mina jään omale seisukohale.
kui on võimalus kuskilt säästa siis seda ma ka teen ükskõik milles see väljendub!

ei usu seda et see eesti kunagi paremaks muutub!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 13.04.04 20:46


Sinu põhimõtete järgi tegutsedes ei muutugi. Ning oled kindel, et varastamiste hirmus kasko vajadus, pidev makkide, tulede jms uuestiostmine, ukselukkude ja -klaaside parandamine on üldse rahaliselt säästmine?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 13.04.04 20:47


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
ei usu seda et see eesti kunagi paremaks muutub!


Võibolla Sinusuguste pärast seda ei saagi juhtuma ...


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 13.04.04 20:55


ja kui palju neid teie suguseid on,
ainult teie 7 kes sõna võtsite ve?

krdi maailma parandajad!

vaatame kellel õigus on!
te vist iga päev nutate kodus et miks maailm paremaks ei muutu

anna ühe vihje teile: see ei muutugi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.3% - SQL: 29.7%]