Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Olemas 130 000 Vaatan Audi A8 poole aitate soovitada? (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 6921)
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 12.05.07 17:33 Tsiteeri
Olemas 130 000 Vaatan Audi A8 poole aitate soovitada?



Käisin platsidel vaatamas ja hinnad kõiguvad nii 100 tuhandest 150 tuhandeni.

Kas tasub vaadata autot leedust?lätist?saksast?
Või kui eestist sis kas keegi on neid vaatamas käinud oskab kommenteerida?

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?a=100&aj=&b=2&c=A8&a=100&j=0&f1=1994&f2=1997&g1=90000&am p;g2=120000&k1=&k2=&h=0&i=0&p=0&ab=0&ac=0&ad=0&ae=0&af=50&ag=1&ar=1&otsi=otsi


Seda käisin ise kohapeal vaatamas.Avada ja proovisõitu ei teinud.Kerel olid üksikud vead(kriimud paaris kohas) kuid rohkemat ei tea sellest autost midagi.

http://www.auto24.ee/clients/armiger/used/detail.php?ct=026d8ca1be28327496l6

On keegi vaatamas käinud teab mis vead masinal on?


Ja mitte tulla jutuga et kogu veel vms.

Aitähh.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.07 17:51 Tsiteeri


just tulen jutuga, et kogu veel
ostad 110k eest a8...ilus ja tore, maksad regamise ka ära et auto oma nimele.
a kindlustus?
rihmad-mahlad?
kindlasti mõni pusksike?
sellel autol ei ole remondihinnad stiilis, 500 sinna ja 500 veel ja ongi korras. sa pead ikka arvestama viiekohaliste numbritega.
lihtne number meeldejätmiseks: 20000.-
et selline summa võiks olla tagataskus peale auto ostu, kui küsid milleks, siis loe eestpoolt uuesti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 12.05.07 18:29 Tsiteeri


ma räägin summast mis on kogutud et auto ostule panna.Kindlustusega saab ka hakkama.
Ja ega kohe masin sis lagunema hakka.Ja mis ajast auto remont 500 sinna ja 500 tänna maksab?
Vahetasin oma BMW 318i-l nukvõlli ja nookurid ja see läks juba üle 5000 maksma.Ära tule mulle siin seletama, et remont kallis ja joob bensiini ka palju ja kindlustus kallis.'
Ostuks läheb nagunii.Küsimus lihtsalt selles kas aitate selle summa eest valida ja sihtida parima poole mis selle hinna eest saada on või käite siin kordamööda seletamas mulle seda kui kallis selle auto remont on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.05.07 19:07 Tsiteeri


Kuule... kui inimesed annavad head nõu, siis ei tasu ärrituda eks. Paned selle kõrvade vahele ja kõik. See kas see sulle sobib või ei sobi-- seda vaatad juba ise. Tarmo ei rääkind et remont kallis ja ära osta vaid et võiks olla pigem mingi varu ja osta julgelt. Kunagi ei saa kindel olla, mis juhtuda võib, aga eks igaüks ise teab, kuidas asjadesse suhtub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 12.05.07 19:11 Tsiteeri


he
esiteks tundub mulle et ärritusid sina
mina võtan asja väga rahulikult
Ma lihtsalt palusin auto valikul abi(parim mis mu pakkutud hinna eest on võimalik saada) info selle kohta kes on miskit minu pakkutud audist vaatamas käinud ja mis mulje on jäänud, mis vigu märganud.Aga tundub et seda on palju palutud.Eks ma vaatan sis ise ja kui vaja küsin abi mujalt.

capiish!


PS.Täida aga julgelt ka teine kord need kolm punkti mis jätsid täitmata.(...)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 12.05.07 19:32 Tsiteeri


sellised vennad küll siit abi ei saa:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 12.05.07 19:40 Tsiteeri


A8't ma selle summa eest ei ostaks, kui üldse su meelt muuta saab.
Selle rahaga kannatab vähe kobedam nelikveoline a4 või a6 osta.

Aga kui ostad, siis tsekka:
- kasti (tüüpviga pre 98 autodel)
- mõlke (kere on alumiiniumist, remondinumbrid peaks olema teisest puust)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.05.07 21:18 Tsiteeri


link abiks. Soovitan otsida isendit, millel oleks võimalikult vähe pisivigasid. Tehnilise poole pealt on need niikuinii pommikindlate neljaste kastidega. Mootori poole pealt ei saa sa niikuinii enne aru, kas asi on kohvi või mitte kui oled mingi kuu aega sõitnud. Eelista sellist mootorit, millel õli lahkub mootorist mööda moto välisseina, mitte mootorist seest :) Kasti veidrad käitumist töösooja mootoriga pole just eriline ime prsega tunda. Sillaosa pole vaja eriti karta pole teabmis kallis lõbu, üks asi mis rohkem maksavad on amordid. Üks asi, millele tasuks väheke tähelepanu pöörata on loksud käimari vahekasti ja tagadifri vahel, ehk siis suht hea näitaja, kuidas on asjaga laksu antud. Kui ikka gaasipedaaliga tiptronicu peal mängides käib sillaosast suur lõtk läbi, siis parem jäta see auto rahule. Sama asja on suhtkoht lihtne ka kohapeal proovida vahetades seistes Drive pealt Reversi peale ja tagasi, ehk siis kui ikka pauk läbi käib siis vaevalt see auto alla 300tkm liikunud on, nagu seda enamus müüjad väidavad :D Neljase kasti remondiga pole kah just probleemi, laod ~20k lagedale ja on korras, mingit 15k maksta kasutatud kasti eest + töö ei näe mõtet :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aleksandr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.03.05
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: Honda

postitati 13.05.07 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
Vahetasin oma BMW 318i-l nukvõlli ja nookurid ja see läks juba üle 5000 maksma.Ära tule mulle siin seletama, et remont kallis ja joob bensiini ka palju ja kindlustus kallis.'


Aga kui sa pead A8 nukkvõlli ja nookurid vahetama sa vist 5000.- hakkama ei saa ( A8 vast 5*5000). Natuke vale näide.
Tegi ka kunagi oma sierral mootori kapremonti läks ca.7000.-,palju ma A8-l 7000.-mootorist remondin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 13.05.07 21:27 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id_hash=a6d83397dca0ed9ec13fdba38bb8b95b

On keegi seda isendit vaatamas käinud kas on tõesti nii heas korras nagu väidab?

sain täna oma BMW maha müüdud olemas umbes lisa 20 tuhat.(tegelik auto hind oli 27 tuhat aga see 7 on varuks see ei lähe auto ostule, vaid selleks et peale auto ostu näpud põhjas poleks ja saaks kindlustuse ka ära teha ja jääks raha ka bensu jaoks).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
palmsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Harjumaa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3,3Tdi Q

postitati 13.05.07 21:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
just tulen jutuga, et kogu veel
ostad 110k eest a8...ilus ja tore, maksad regamise ka ära et auto oma nimele.
a kindlustus?
rihmad-mahlad?
kindlasti mõni pusksike?
sellel autol ei ole remondihinnad stiilis, 500 sinna ja 500 veel ja ongi korras. sa pead ikka arvestama viiekohaliste numbritega.
lihtne number meeldejätmiseks: 20000.-
et selline summa võiks olla tagataskus peale auto ostu, kui küsid milleks, siis loe eestpoolt uuesti.


Tarmo jutt täitsa õige! Tean mida räägin, sest oman 2002 aasta A8-t ja summa mis on mul selle auto korrashoiule kulunud ületab tänaseks juba 100000.- (seda autot oman alates möödunud aasta lõpust) Ja tehtud ei ole autol mootori kap. remonti ega midagi sinnapoolegi! Nagu öeldakse "Ilu nõuab ohvreid" Kindlasti on kellelgi siin oma sinilinnu korrashoiul rahaliselt positiivsemaid kogemusi. Soovin sulle kainet mõtlemist oma valiku langetamisel! ;)


Kes pärast naerab..... ei saanud kohe naljast aru :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 13.05.07 21:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id_hash=a6d83397dca0ed9ec13fdba38bb8b95b

On keegi seda isendit vaatamas käinud kas on tõesti nii heas korras nagu väidab?

Ise sellise hinna eest seda küll ei ostaks, pealegi poolik mootor peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 14.05.07 18:08 Tsiteeri


mis poolik mootor?
Saan aru et 2 liitrit,(miskit) on selle kerega audi jaoks liiga väke mootor, kuid see pole ju 2 liitrine vaid pea 4.Ok , ok neljasel on kilovatte rohkem kuid vast elab üle.Parem varblane pihus kui tuvi katusel.;)

Aga infot ikkagi ei saanud selle isendi kohta nagu näha.(ilmselt pole keegi siit foorumist seda vaatamas käinud või lihtsalt ei viitsi/ei taha/ei ole selle teemale sattunud ja vastanud.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 14.05.07 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
mis poolik mootor?
Saan aru et 2 liitrit,(miskit) on selle kerega audi jaoks liiga väke mootor, kuid see pole ju 2 liitrine vaid pea 4.Ok , ok neljasel on kilovatte rohkem kuid vast elab üle.Parem varblane pihus kui tuvi katusel.;)

Aga infot ikkagi ei saanud selle isendi kohta nagu näha.(ilmselt pole keegi siit foorumist seda vaatamas käinud või lihtsalt ei viitsi/ei taha/ei ole selle teemale sattunud ja vastanud.)
väääääga huvitav suhtumine:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 14.05.07 19:07 Tsiteeri


ja mis siin siis huvitavat on?

reaalselt keda üldse peaks huvitama kas ostan või ei osta palju maksab või ei maksa.Mina ju ja ei saagi ju oodata teiste huvitatust sellest.
Mingil määral ma infot ikkagist sain(et mida vaadata jne vead jne) abiks ka mingil määral google.

silmapiiril ja käega katsutavad on nii 7 seeria BMW kui Audi A8, kuid Audi on ikkagi audi(mitte et ma väidaks et BMW halb auto oleks) aga enesele meeldib audi rohkem ja A8 isegi väga.Loodan, et ei astu ämbrise.

Auto24 on müügil 130 tuhandega kaa üks 98 aasta audi A8 kuid kahtlaselt madal hind(130 tuhat) aasta on ju suht uus.Ennemini ostan vanema audi A8 kui nii uue, sest kui hind nii odav(selle aasta arvuga auto kohta) sis on tal ilmselt kusagil tõsine probleem(vb elektroonikaga miskit) ja tänu sellele on hind nii madal.

Tasuta ei saa peksa ka ennem peab norima.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.05.07 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
ja mis siin siis huvitavat on?

reaalselt keda üldse peaks huvitama kas ostan või ei osta palju maksab või ei maksa.Mina ju ja ei saagi ju oodata teiste huvitatust sellest.
Mingil määral ma infot ikkagist sain(et mida vaadata jne vead jne) abiks ka mingil määral google.

silmapiiril ja käega katsutavad on nii 7 seeria BMW kui Audi A8, kuid Audi on ikkagi audi(mitte et ma väidaks et BMW halb auto oleks) aga enesele meeldib audi rohkem ja A8 isegi väga.Loodan, et ei astu ämbrise.

Auto24 on müügil 130 tuhandega kaa üks 98 aasta audi A8 kuid kahtlaselt madal hind(130 tuhat) aasta on ju suht uus.Ennemini ostan vanema audi A8 kui nii uue, sest kui hind nii odav(selle aasta arvuga auto kohta) sis on tal ilmselt kusagil tõsine probleem(vb elektroonikaga miskit) ja tänu sellele on hind nii madal.

Tasuta ei saa peksa ka ennem peab norima.;)


No mitu päeva loen teemat ja hoian tagasi, et mitte sõna võtta.:D
See suhtumine on tõesti lahe, et kui auto on odav siis ilmtingimata peab midagi viga olema.:D;) Kasutatud autod ongi paraku väga erineva hinnaga müügil ja sellise asja järgi otsustada kindlasti ei saa, tihtilugu on oluliselt odavam masin korralikum kui kallim ja reklaamis taevani kiidetud, mine ja vaata masin kõigepealt üle.;) Täpselt sama teema mis kilomeetrilugeja näidu järgi otsustamine, st, et 400000 sõitnud autot ei osta, ehkki see on kulumata ja korralik, selle asemel ostan parem "160000 sõitnud ainult pensionäri kasutuses olnud auto" mille juhiiste ribadeks ja rool ovaalseks kulunud. :D
Ja soovitust oluline summa reservi jätta oleks kasulik ka siiski tõsiselt võtta, kasvõi ainuüksi rihma vahetusele jm elementaarsele hooldusele mõeldes.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 14.05.07 19:38 Tsiteeri


eks jah tuleb üle vaadata aga oskad ehk soovitada kus sama päev võimalik autole testid teha, et teada saada auto seisukord.Se mootor võib pealt läikida ega auto sellepärast paremini liigu aga see selleks.

Mul lihtsalt kujunenud välja arvamus ja elukogemus(minu elu kogemus) et kui miskit head on müügil kahtlaselt odavalt tekkib kohe küsimus miks nii odav.Ei usu ammu miskit vana memme ja vanataadi juttu.Ja see kas auto on saksast või mitte ka eriti ei huvita.(mis seal sis miskid hüpper, supper korralikud tegelased et kõik remondivad autosid õigeaekselt jne?)Mitte et teist keegi seda väitnud siin oleks.
Muidugi valin ja käin proovin sõita jne, aga loodan leida korraliku auto.(nagu iga ostja ;) )
See kas autos on subwoofer ja muu tympsuks vajalik ei oma mu jaoks erilist tähtsust.Rohkem tähtis kui korralik on kere, et ei oleks suitsetaja auto ja et mootor ja elektroonika toimiks nii nagu peab.

Homme lähen ühte masinat vaatama eks ma pärast kirjutan ja annan teada mis arvan.

Lähen seda vaatama:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/291/auto_php-id=350291-view=10-www_auto24_ee.html

ja eks hakkan müügikohtadesse ka vaatama.
Keegi teab soovitada head autoplatsi?(Tallinnas)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
palmsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Harjumaa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3,3Tdi Q

postitati 14.05.07 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
eks jah tuleb üle vaadata aga oskad ehk soovitada kus sama päev võimalik autole testid teha, et teada saada auto seisukord.Se mootor võib pealt läikida ega auto sellepärast paremini liigu aga see selleks.


Kas just samal päeval kusagil diagnostikasse saad on kahtlane, kuid kui eelnevalt aja kinni paned ja oma asju õieti planeerid siis üks koht kuhu mina soovitan soojalt minna on Flameko autoservis


Kes pärast naerab..... ei saanud kohe naljast aru :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 14.05.07 21:25 Tsiteeri


aitähh:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.05.07 23:40 Tsiteeri


Lingitud müügikuulutuste peale ei saa sa siin küll mingit objektiivset infot. Pigem üleüldist infot automargi kui sellise kohta. Riskidega pead niikuinii arvestama ja täielikku kindlustunnet ei saa sulle garanteerida MITTE ÜKSKI koht, kuhu iganes sa lähed mõnda isendit "ette näitama". Arvesta ikka sellega kah, et vaevalt sa jõuad kõiki isendeid "üle kontrollimiseks" kuhugi kohale meelitada või treileriga kohale vedada müügiplatsidelt ;) Aga edu ja õnne leidmisel :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 15.05.07 07:24 Tsiteeri


seda muidugi
eks ma müügiplatsidel üritan vältida ka neid autosid mis on kahtlaselt teiste autode vahele pargitud(kus müüja tuleb seletama et tegelt auto korras saksast vanamemme käest ostetud, aga proovisõitu teha ei anna kuna raskelt pargitud jne)

aga aitähh:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
miilits
huviline



Registreerunud 12.03.07
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 15.05.07 07:31 Tsiteeri


tavaliselt ei leia otsides eriti head masinat, peab suht õnnega peale sattuma :) või otsa komistama.


---------------------------
til' audi do us appart.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.05.07 10:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
mis poolik mootor?
Saan aru et 2 liitrit,(miskit) on selle kerega audi jaoks liiga väke mootor, kuid see pole ju 2 liitrine vaid pea 4.Ok , ok neljasel on kilovatte rohkem kuid vast elab üle.

2.8 ja 4.2 vahel kaalumist ma peaks mõistlikuks, kuna reaalselt on V6 ikka natuke ökom kui V8. Kui ma aga 4.2-se asemel kogemata 3.7-se ostaks, jääks mul kuskile ikka kripeldama, et sama raha eest oleks ju vabalt rohkem powerit tagataskusse saanud. Sama sõidustiili juures peaks mõlemad V8-d suht sama kütusekuluga olema. Selle konkreetse 3.7-se kasuks räägivad muidugi sportistmed ja -rool, kuid pisut otsida ja leiab vast samalaadse 4.2-se ka.

Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
Auto24 on müügil 130 tuhandega kaa üks 98 aasta audi A8 kuid kahtlaselt madal hind(130 tuhat) aasta on ju suht uus.Ennemini ostan vanema audi A8 kui nii uue, sest kui hind nii odav(selle aasta arvuga auto kohta) sis on tal ilmselt kusagil tõsine probleem(vb elektroonikaga miskit) ja tänu sellele on hind nii madal.

Tasuta ei saa peksa ka ennem peab norima.;)

Ma ise müün tavaliselt autosid just sel printsiibil, et panen keskmisest kirvema hinna, kuna ostja alateadvus peab kallimat autot paremaks ja korralikumaks. Seda nõrkust on hea ära kasutada. Samas ise olen alati ostnud autot, mitte läbisõitu, aastat ega hinda. Vähemalt juhul, kui mul on olnud võimalus autoga enne ostu tutvuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cocliosttro
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.07
Asukoht: Eesti/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 255kw (manuaal), 4.2 quattro,V8

postitati 15.05.07 16:45 Tsiteeri


Käisin täna vaatamas erinevatel autoplatsidel jne

Igal pool tekkisid kahtlused.2 kohas olid audid vigastatud spoileritega.Ühele oli S märk külge pandud aga mootor oli see kahe liitrine (2,8)

see:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/454/auto_php-id=283454-www_auto24_ee.html

oli mõningaid kerevigu aga sisu tunud väga korralik.Kartus tekkis, sest pandi aku peale(kuna teine aku pidavat tühi olema) aga miks aku tühi on?Signa jooksutab tühjaks kuna vigane?(see probleem oli mu vana 3 seeria BMW-ga ja oi kuidas käis närvidele.Hommikul ei saa puldist auto uksi lahti kuna aku on tühi).

Palusin käima panna.Käivitus ilusti, aga mootoris kuuldus vaikset tiksumist.(millest see võis tulla?)
Automüüja ütles, et vana õli olla alla vajunud et natukene aega töötab sis kaob ära.(ei kadunud)kuigi ta andis tugevamalt veel gaasi ja lootsi et heli kaob.

Abi on teretulnud.(hinnaks oli 125 000 aga oli reaalne võim alus alla tingida).Kusjuures eile õhtul nägin et sellele masinale oli korraks pandud soodus hind(115 000) hiljem aga oldi see 125 000 tagasi tõstetud.


see aga:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/842/auto_php-id=316842-www_auto24_ee.html

Autot ei jõudnud vaadata aga nagu piltidest näho on müüakse seda talvest(või kevadest) et kas siis tõesti niikaua?
Lugupidamisega cocliosttro.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 15.05.07 17:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
...tegelik auto hind oli 27 tuhat aga see 7 on varuks see ei lähe auto ostule, vaid selleks et peale auto ostu näpud põhjas poleks ja saaks kindlustuse ka ära teha ja jääks raha ka bensu jaoks).


Ma ei tahtnud algul hakkata su rahakotis sobrama (a'la sul pole hoolduseks piisavalt raha), sest ma ei tea, võib-olla oled 50 000 reservi jätnud. Aga nüüd kui lugesin, et 7000 plaanid jätta varuks, pean ütlema nagu teisedki: vaata oma rahaline seis uuesti üle! A8 on rikka mehe auto. ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: cocliosttro
Käisin täna vaatamas erinevatel autoplatsidel jne
Igal pool tekkisid kahtlused.2 kohas olid audid vigastatud spoileritega.Ühele oli S märk külge pandud aga mootor oli see kahe liitrine (2,8)


Mis kahtlused sul sellest tekkisid, et S märk on külge pandud?:D


3,7 puhul pane seda ka tähele, et mõni (väga harv juhus) on esiveoline! Ei tuleks nagu selle pealegi, et V8 mootoriga auto võib olla esiveoline ;) Ja siis oleks küll halenaljaks lugu, kui peale ostu avastad, et oled saanud esiveolise A8 :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 79.4% - SQL: 20.6%]