Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 90 Quatro 88a. probleem neliveoga (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 5466)
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 26.11.03 08:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kiireaudi
Niipalju sõltub,et kui vahetult enne lülitamist on auto veidi tagasi vajunud,siis ei pruugi alati sisse lülituda...
Vähemalt minu oma teeb nii.


Minuarust on nii, et kui roheline tuli põlema läheb, siis on lukus ka, pole vaja auto alla ronida. Vähemalt vanemal on selle rohelise kontrolltule lülitamine luku pealt, difrist.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 26.11.03 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Krahv
Tsitaat:
Esialgne postitaja A 90
minu masinal (85 aasat quattro) on käsitsi lülitades, nii kesk kui tagalukk.


..ja mitte esidiffer?


krt minu arust küll mitte. vähemalt töökojas mees kunagi seletas mulle nii, ja näitas kui auto pukkide peal oli, keerutad ühte ratast eest ja tagant hakkab risti ratas keerlema jne. (kui kesklukk peal)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 26.11.03 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja A 90
krt minu arust küll mitte. vähemalt töökojas mees kunagi seletas mulle nii, ja näitas kui auto pukkide peal oli, keerutad ühte ratast eest ja tagant hakkab risti ratas keerlema jne. (kui kesklukk peal)


Kõigil vanematel quattrotel (A100 85-87, A80 ?-86) on ees, keskel ja taga tavalised diffrid. Keskmisel ja tagumisel on diffriga paralleelselt jäigad käsitsi vaakumiga lülitatavad lukud.

Teise "põlvkonna" quattrol (A100 87-95, A80 86-95) on ees ja taga tavaline differ, keskel torsen. Tagumisel diffril on käsitsi elektri-vaakumiga lülitatav jäik lukustus, mis lülitatakse automaatselt välja, kui kiirus läheb üle 25km/h.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 26.11.03 09:50 Tsiteeri


siis on midagi valesti seletatud, aga leidsin sellise lehe http://www.ibiblio.org/tkan/audi/usmodels.html
seal all asjad kirjas. paistab et Ulvaril õigus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 26.11.03 10:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja A 90
siis on midagi valesti seletatud, aga leidsin sellise lehe http://www.ibiblio.org/tkan/audi/usmodels.html
seal all asjad kirjas. paistab et Ulvaril õigus.


selge, näe jälle targem ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TimoA
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.03 13:31 Tsiteeri


Selge . Korda sain. Oli selline viga et see pulk mida see vaakum seal liigutama peab, oli kuidagi Kinni jäänud et ta enam ei liikunud edasi tagasi. Nüüd kui liikuma panin on jälle kõik korras. Thänks Alot..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.11.03 18:02 Tsiteeri


Hmm mul autom ja quattro, lisaks veel mingi jabur ABS+EDS, mis auto kontrasse ajades ABSiga esirattaid korrigeerima hakkab. Niipalju olen tähele pannud, et kohalt minema süstides rool välja keeratult pole ma sellist situatsiooni suutnud saavutada, et diflukk peal poleks. Mingi ~25km/h viskab difri välja. Samas sellest ABSist rääkides, et kui kaitse välja visata ei lõgistata libedal enam esirattaid vaid auto läbib ilusti kontras kurve. ABSiga selline understeer tunne kogu aeg libedal, et kohe kohe lendad kurvist nina ees välja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 27.11.03 22:56 Tsiteeri


mu eelmine kommentaar kadus siit kusagile...

Aga kas ma saan õieti aru, et Audi 80-l ja 100-l on täpselt ühesugune nelikvedu? Ning sigari viimasel versioonil puudub samuti kesklukustus nagu B3 Audi Quattrol? Sellise sigari quattroga pole õnnestunud sõita ja pole ka tutvusringkonnas ühtki sellist

Kui palju mõjutab see keskdifri tüüp auto vabajooksu? See on ühtviisi kehva nii esiveolisel kui quattro 80-l (st normaalne väikeauto kohta), aga esiveolisel sigaril on see samas uskumatult hea. On see võrreldav nende erinevate quattrotega?

edit: 100 quattro vabajooks ei erine praktikas esiveolise Audi 100 vabajooksust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 28.11.03 09:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kps
Hmm mul autom ja quattro, lisaks veel mingi jabur ABS+EDS, mis auto kontrasse ajades ABSiga esirattaid korrigeerima hakkab. Niipalju olen tähele pannud, et kohalt minema süstides rool välja keeratult pole ma sellist situatsiooni suutnud saavutada, et diflukk peal poleks. Mingi ~25km/h viskab difri välja. Samas sellest ABSist rääkides, et kui kaitse välja visata ei lõgistata libedal enam esirattaid vaid auto läbib ilusti kontras kurve. ABSiga selline understeer tunne kogu aeg libedal, et kohe kohe lendad kurvist nina ees välja :D


...tekitab aus olles skepsismi :(

br,
Krahv


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rixu
huviline



Registreerunud 14.08.04
Asukoht: Tallinn, Pirita
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 avant 3.0tdi QUATTRO

smile.gif postitati 15.08.04 10:03 Tsiteeri


loomulikult tuleb maha....milles siis tiffri põhimõte??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.4% - SQL: 50.6%]