Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 90 Quatro 88a. probleem neliveoga (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 5467)
TimoA
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.03 10:47 Tsiteeri
90 Quatro 88a. probleem neliveoga



Siuke küssa. Kui audil üks külg üles tõsta, siis kas ta peaks Pukide pealt maha sõitma Kui differ on sisse lülitatud.
Ja kas tal on ka kapoti all kuskil Mingeid releesid ka mis selle seoses läbi võivad olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.03 11:04 Tsiteeri


Kui nüüd tiba mõelda, siis tglt vist ei peaks. Ise ei ole veel nii kursis selle Q värgiga, kuid peaks olema nii, et kui üks ratas on maast lahti(pole vedu), siis ei ole ka teistel.

Tglt ma ei tea midagi :P
Eks keegi teeb siis mind ka targemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ur666
huviline



Registreerunud 27.12.02
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: A8,ur&coupeQ 20v

postitati 25.11.03 11:29 Tsiteeri


Ikka peaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 25.11.03 12:31 Tsiteeri


Ma arvan ka et sõidab maha-ja kui meelde hästi tuletada siis midagi siukest sai kogemata läbielatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 25.11.03 12:45 Tsiteeri


Maha peaks sõitma siis kui tõstad tagant ühe ratta üles ja paned dif. luku peale. Aga kui tõstad terve külje siis käivad lihtsalt need rattad ringi mis on õhus. Ja sama peaks juhtuma ka siis kui tõstad ainult esimese ratta ülesse või tagumise ratta ja dif. lukk on väljas. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 25.11.03 13:29 Tsiteeri


Kui üks külg üleval ja difrilukk sees peaks maha sõitma,kuna lukustab tagumise difri ja see kukub vedama ka seda ratast mis maas on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.11.03 13:35 Tsiteeri


krt,ma pidin juba oma autoga minema proovima aga siis sain aru et minu oma sõidab nigunii minema kuna mul läheb keskelt enne lukku kui tagant.
Selle elektrilise luku kohta ei oska kommentaare anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 25.11.03 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja jan-kos
Kui üks külg üleval ja difrilukk sees peaks maha sõitma,kuna lukustab tagumise difri ja see kukub vedama ka seda ratast mis maas on.


Antud juhul hakkab esiratas ringi käima.
Torsen suudab jagada jõumomenti ühele poole mingi arv kordi rohkem, kui teisele poole (ette-taha antud juhul). Võtame näiteks selleks kordajaks 2,5: kui esisillale saab rakendada 0Nm (ratas õhus), siis tagasillale suudab rakendada ka 0Nm*2,5=0Nm, kui esisillale saab 50Nm, siis taha maksimaalselt 50*2,5=125Nm


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TimoA
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.03 15:56 Tsiteeri


kas siis peaks proovima nii et tõstad ühe tagumise ainult ülesse vai.. siis ta sõidab ju nagunii maha. sest üks esimene ratas ju peab nagunii ringi käima...
Või sain ma valesti aru


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 25.11.03 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TimoA
kas siis peaks proovima nii et tõstad ühe tagumise ainult ülesse vai.. siis ta sõidab ju nagunii maha. sest üks esimene ratas ju peab nagunii ringi käima...
Või sain ma valesti aru


Kui ikka on vaja väga proovida pukkide pealt maha sõita, proovi samal ajal pidurit vajutada, siis ei käi esimene ratas enam tühjalt ringi.

Või mida sa proovida tahad?



Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.11.03 16:33 Tsiteeri


samas ma ei saa aru,õues on hetkel jääd ja muud värki lademes,kõige lihtsam moodus nigu oleks ilma igasugu pukkideta see asi kindlaks teha või mis?
Sõber kaasa ja libedale


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TimoA
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.03 17:10 Tsiteeri


Auto ei ole sellises korras..
Vähe liiga palju erineva värviga juppe on..
Ühesõnaga auto Remondis, peale paukku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.11.03 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TimoA
Auto ei ole sellises korras..
Vähe liiga palju erineva värviga juppe on..
Ühesõnaga auto Remondis, peale paukku.


Seega kui auto on sul garaazis,siis töötava mootoriga seda lülitit lülitades peab olema tagadiffri juures ju näha kas see vaakumkamber tõmbab sul diffri lukku või ei tõmba.Se lülitumine ju käigu kasutamisest ei sõltu,st sõltub ainult niipalju et teatud kiiruse juures lülitab elektroonika ta välja.Lülima peab ta ka kohapeal ja seda saab ju suurepäraselt kontrollida ka kanalist või siis kui auto on korralikult toestatud pukkidega ka tavalisel põrandal.
Kui see süsteem ei toimi,alles siis on mõtet hakata mujalt viga otsima


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 25.11.03 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
Tsitaat:
Esialgne postitaja TimoA
Auto ei ole sellises korras..
Vähe liiga palju erineva värviga juppe on..
Ühesõnaga auto Remondis, peale paukku.

Se lülitumine ju käigu kasutamisest ei sõltu,st sõltub ainult niipalju et teatud kiiruse juures lülitab elektroonika ta välja.Lülima peab ta ka kohapeal


Niipalju sõltub,et kui vahetult enne lülitamist on auto veidi tagasi vajunud,siis ei pruugi alati sisse lülituda...
Vähemalt minu oma teeb nii.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TimoA
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.03 17:45 Tsiteeri


niisis.. kui keegi võiks mulle öelda, kus asub see vaakum kamber, ja mida ta nagu tegema peaks, kui ta kokku ta tõmbab (kas seda on kuidagi nähe kuskilt kah vms,) , siis võiks juba isegi auto alla ronima hakata..
SRY ärge pange tähele ma alles uus Audidega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.11.03 17:55 Tsiteeri


otsi tagadiffri vasakult küljelt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TimoA
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.03 17:57 Tsiteeri


OK.. Ütleme siis et ei tööta.. mis siis tegam peaks, või milles viga võiks olla. Kui on ette panekuid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.11.03 18:02 Tsiteeri


oota nüüd,kas sa juba kontrollisid et ei tööta või lihtsalt üritad inimesi hulluks ajada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TimoA
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.03 18:24 Tsiteeri


ei kontrollinud.. mul ihtsalt auto väheke kaugemal ja ma ei saa nii kohe seda proovida. ma lihtsalt uurin nagu võimalusi, et äkki ei tõmbagi see vaakumi värk, et mis siis teha saaks, seal kus mul auto on ei ole jälle internetti.... Nii et ei saa eriti suhelda ja abi küsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.03 18:32 Tsiteeri


Vaakumlüliti on tagaistme all... sinna külge tuleb mootorist pideva vaakumiga vooli, juhul kui mootor töötab loomulikult. Kui nüüd difrit sisse ei lülitata siis hakka sealt viga otsima, kui mootori poolt vaakumit pole siis voolik üle kontrollida, kui on siis viga lüliti karbis seal.. või ka näitke lülitis endas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ets
huviline



Registreerunud 01.10.03
Asukoht: harju
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant Q

postitati 25.11.03 21:33 Tsiteeri


Lisaks oma nägemuse. Selle aastakäigu Audil peaks olema Torsen-keskdiferentsiaal. Kui lukustada kässari juurest nupust tagatiffer, peaks see auto tõstukilt maha sõitma, kui nii soovid, sest veavad mõlemad tagarattad. Vähemalt kiiruseni 25km/h. Planetaardiffriga vanemal mudelil peaks nupu keerama viimasesse asendisse, siis on lukustatud kesk- ja tagadiferentsiaal. Kindlasti saad siis tõstukilt maha, kui süsteem töötab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 26.11.03 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja krss
Ma ei tea, kuidas on Audi 90-ga, aga Audi 80 B3 Quattrol ei ole kesklukustust, on vaid sillalukk. Enne ise ka ei teadnud, kui kord kinni jäin ja kõige tulemuseks vaid üks esiratas õhus ringi käis. Vanemal 80-l ja sadadel on kesklukustus olemas. Kas B4 Quattrol ka on?


Ei ole. Kas tõesti kõigil vanematel q-del on kesklukk?? (ei tahaks nagu heasti ukuda)

br


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 26.11.03 07:54 Tsiteeri


minu masinal (85 aasat quattro) on käsitsi lülitades, nii kesk kui tagalukk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 26.11.03 08:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja A 90
minu masinal (85 aasat quattro) on käsitsi lülitades, nii kesk kui tagalukk.


..ja mitte esidiffer?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 26.11.03 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ets
Lisaks oma nägemuse. Selle aastakäigu Audil peaks olema Torsen-keskdiferentsiaal. Kui lukustada kässari juurest nupust tagatiffer, peaks see auto tõstukilt maha sõitma, kui nii soovid, sest veavad mõlemad tagarattad. Vähemalt kiiruseni 25km/h. Planetaardiffriga vanemal mudelil peaks nupu keerama viimasesse asendisse, siis on lukustatud kesk- ja tagadiferentsiaal. Kindlasti saad siis tõstukilt maha, kui süsteem töötab.


Võib-olla tasuks omale torseni tööpõhimõte selgeks teha:
http://www.torsen.com

Seal kuskil faq all on vastus ka täpselt samale küsimusele.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.8% - SQL: 40.2%]