Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: soovitage sillastendi Tallinnas (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 6043)
alarh
huviline



Registreerunud 04.05.06
Asukoht: Aruküla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5tdi 1996a

postitati 06.02.07 11:08 Tsiteeri
soovitage sillastendi Tallinnas



otsisin foorumist sarnast teemat aga ei leidnud midagi konkreetset. Laideti nii mõndagi firmat aga sellest pole palju abi. Kui kellelgi on soovitada konkreetne koht kus saaks sild reguleeritud ja esimesel korral, oleks tänulik. Auto audi a6 `96


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 06.02.07 12:00 Tsiteeri


TRK
Pirni 5 Tallinn
Tel: 611 5847


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.07 12:21 Tsiteeri


Suvila 21A, tel 50 36 826
FIE moodi asi aga kõik vajalikud riistad olemas. Hind oli norm ja järjekordi polnud. Nägin väga mitmeid ameeriklasi seal, võibolla nende "kodukoht"...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alarh
huviline



Registreerunud 04.05.06
Asukoht: Aruküla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5tdi 1996a

postitati 06.02.07 12:39 Tsiteeri


tänud vastuste eest, helistan soovitatud kohad läbi ja valin sisetunde järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HrOnkel
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant Q (C4)

postitati 06.02.07 13:41 Tsiteeri


Sai sügisel isegi otsitud kohta ja siis leidsin sellise koha nagu
Aldani Grupp OÜ
Peterburi tee 38 Tallinn
# GSM 507 9733


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 06.02.07 13:59 Tsiteeri


TRK pirni uulitsal...
aga sealne geenius Tarmo vist on nende uues töökojas... kuratteab kus, ilmselt tasub kalvo v ranno käest küsida pirni uulitsal, kes silda teeb ja kui see pole tarmo, siis uurida kuhu ta pagendati ja kas seal sillstend ka on.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 06.02.07 14:42 Tsiteeri
TRK Värvid



Seda Pirni tänaval asuvat julgen ma küll soovitada. Korra või paar on mul seal kunagi keegi teine hästi paika pannud ja mõned korrad ka Tarmo. Väga hästi ja kiiresti on alati hakkama saadud. Kui keegi teab kuhu too Tarmo läks, siis palun öelge, sest ma tahaksin ka, et järgmistel kordadel tema mu sildu reguleeriks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 06.02.07 16:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priitpoiss
TRK
Pirni 5 Tallinn
Tel: 611 5847


Minagi käisin seal ja pretensioone pole.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 06.02.07 18:15 Tsiteeri


käisin täna veerennis jaapani autos.. jäin rahule nii töö kui hinna suhtes..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
LaSa
huviline



Registreerunud 13.04.06
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex C4Q 2.8

postitati 06.02.07 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silver
Suvila 21A, tel 50 36 826
FIE moodi asi aga kõik vajalikud riistad olemas. Hind oli norm ja järjekordi polnud. Nägin väga mitmeid ameeriklasi seal, võibolla nende "kodukoht"...
Soovitan samuti Pere-Marti - olen käinud temajures nii ameerikaga kui ka sakslasega ning alati abi saanud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 06.02.07 18:37 Tsiteeri


Forss - Mooni 30 Tallinn - oma Audi sillad lasin seal ära stendida ... midagi halba küll öelda ei oska :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.07 20:52 Tsiteeri


hull reklaam nüüd sillastendidele tallinnas.
teema ammendanud end kuna algataja hakkas välja valima juba ju. vötan 1182 vöi mis iganes lahti ja leian neid veel ning kirjutan siia.:D

edit: huvitav mina küll leitsin.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=12828#pid192107


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 11.10.11 21:23 Tsiteeri


Minul ka nüüd uued kogemused sillaregulliga. Kuna nädala algul oli natuke pikem sõit plaanis siis otsustasin möödunud nädala lõpul sillastendis ära käia. Tavapärases kohas Suvila tn 21 oli reedene päev juba kinni, ning otsustasin prooviks käia siin paljusoovitatud Pirni tn töökojas, mis nagu praguseks selgus oli täiesti vale otsus. Sealne "sillaregull" piirdus seadmete installeerimisega ning nentimisega, et tagumisi reguleerpolte ei ole võimalik keerata. Kui juhtisin töömehe tähelepanu asjaolule, et 9 tollise kõristiga sabaga nagunii ei olegi eriti võimalik jõulisemaid polte keerata ning tuleks kasutada töö jaoks sobivaid tööriistu, sain teada, et siis lähevad kõik asjad katki, et nii ikka ei saa ning üleüldse on töömehel tohutusuured kogemused.:D Kogu selle protseduuri eest võeti u pool täisreguleerimise hinda.

Käisin tööriistamarketis, ostsin 12 tähikpadruni ning viskasin õhtul prooviks auto alla külili, ning veendusin, et isegi auto all roomates ning amatööritööriistu kasutades liikus polt reguleerimiseks piisavalt.

Kogu lugu tipnes sellega, et täna käisin Pere Mardi juures, sild reguleeriti ära ilma mingi vigisemiseta.
Kokkuvõtvalt- sinna Pirni tänavale on üldse mõtet minna vist ainult päris uue autoga või juhul kui eelnevalt on kõik reguleerpoldid ise lahti keeratud-liigutatud-õlitatud, loomingulisem lähenemine ja natuke keerulisem töö ei paista olevat selle koha tugevaks küljeks, minu jaoks tähendas see täielikult maha visatud aega ja raha...


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 11.10.11 22:42 Tsiteeri


Käisin ka tsirka poolteist aastat tagasi seal Pirni sillaregullis. Kõigepealt maksin kontorisse 500 eeki ära ning siis suunati stendi. Stendis avastati koheselt, et mu auto ühel laagril väike loks sees, seejärel saadeti minema. Ehk siis maksin 500.- selle eest, et nad ütleksid mulle "Vaheta rattalaager ära". Küsisin muidugi raha tagasi, kuid seda ei tehtud, väideti, et pean eelnevalt veenduma oma auto korrasolekus.

Küsigu selle stendi eest siis 600.-, millest 100.- eest kontrollitakse veermik üle ning kui ongi stendikõlbmatu, siis maksku 500.- tagasi. :mad:


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.10.11 07:36 Tsiteeri


Minu teksti mõte oli pigem see, et kui on teada igati hea koht siis ei ole mõtet kuhugi tundmatusse urkasse ronida. Isegi kui on kiire, ning isegi soovitused ei maksa alati...:D

Ettevaatlikuks muidugi oleks võinud teha juba see, et kui igal pool mujal ajad kinni siis seal pääses praktiliselt kohe löögile...


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.11 08:11 Tsiteeri


Minul on väga head kogemused Tallinnas vaid kahe kohaga :

Prorehv OÜ
Pärnu mnt 160F
http://www.prorehv.ee/

ning

Mart Pere 5036826


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.10.11 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Käisin ka tsirka poolteist aastat tagasi seal Pirni sillaregullis. Kõigepealt maksin kontorisse 500 eeki ära ning siis suunati stendi. Stendis avastati koheselt, et mu auto ühel laagril väike loks sees, seejärel saadeti minema. Ehk siis maksin 500.- selle eest, et nad ütleksid mulle "Vaheta rattalaager ära". Küsisin muidugi raha tagasi, kuid seda ei tehtud, väideti, et pean eelnevalt veenduma oma auto korrasolekus.

Küsigu selle stendi eest siis 600.-, millest 100.- eest kontrollitakse veermik üle ning kui ongi stendikõlbmatu, siis maksku 500.- tagasi. :mad:

Eks ette maksta on alati tobedus. Mina oleks ka sellise proportsionaalse 100 visanud. 500 poleks sinna kindlasti isegi ettemaksu korral jätnud.

Oma q regulli pärast rattalaagri, õõtsade ja rooliotste vahetust tegin just mõni päev tagasi sõbra töökojas. Ise tehtud ikka hästi tehtud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 12.10.11 19:24 Tsiteeri


Eks see isetehtud selgub alles mõne aja pärast kui rehviääred terved ja liigselt kulumata. Kuigi see on hea kui ise teha osatakse ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.10.11 19:44 Tsiteeri


Huvitav oli see, et parem tagumine jooksis silmnähtavalt lahku (ise seda enne kuidagi tähele ei pannud), kuid rehvi söönud ei olnud. Samas tundsin vahel märjal maanteel, nagu oleks suht kiilaka peal sõitnud. Nüüd, kui ükski laager enam ei unda ja sillad/rool on täiesti loginavabad ja joones, oleks nagu hoopis teine auto. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 15.11.13 08:17 Tsiteeri


Kas keegi teab kus ma kohe täna saaks tallinnas sillastendi teha ja rehvivahetuse ka. Kiire on asjaga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.2% - SQL: 49.8%]