Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Diisel või bensiin? (Vastuseid: 126 | Vaatamisi: 96208)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.12.11 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Kere,veermiku ja käiguosa oskan vaadata küll


Kui sa kuulutusest näed, et kirjas "tagavedu" ja see sinus küsimusi ei ärata, siis julgeksin kahelda su oskuses.:P
Kui diisel vs. bensiin rääkida, siis ma eelistan bensiini talvise muretu käivitamise ning müra suhtes ning peale tankimist ei pea kohe jooksma käsi pesema (diisli püstolid on peaaegu alati kütusega koos). :P Diislit kulub küll veidi vähem, aga diisel on praegu ka märgatavalt kallim kui bensiin.


Ei äratanud,kuna olen isegi auto24 kuulutusi üles pannud ja suht lihtne on selliseid näpukaid teha.Teine asi mis tihti sassi läheb on automaat ja manuaal.Kui ei jälgi,siis automaatsel paneb kirja,et auto on autom. kastiga.Eelistust ma ei küsinud,küsisin mida pean jälgima disla ostupuhul.Tean,diisel on kallim,aga kui võrrelda selle 1.9 tdi kulu keskmist(6 l/100le) ja 2.0 85 kw keskmist(8 l/100le) siis kaalukauss jääb ju ikka veel diisli kasuks.


Jääb, aga väga napilt. Mina sellise valiku kohal eelistaksin ilmselt veel bensiini. Miks? Sest esiteks on bensiin kütusena ise odavam osta hetkel, teiseks ei ole see 2.0 85kw moto kuigi kapriissne (on ikka väga lollikindel), kui miski juhtub tuksi minema, siis ei tasu see diisli sääst end kuidagi ära (eriti veel, kui saad kehva diislit, mis pumba-pihustid võib õhtule saata). Ma tean, et see on tähenärimine, kuid see B4 kuulutuses on siiski 1.9TD, ära aja segi neid asju ;) Ühesõnaga, sellise vana diisli ainuke eelis on kütusesääst, aga seda ka juhul, kui tõesti palju sõidad. Vähese sõidu puhul ei tasu see diisel end ära, kui just kuskilt imeodavalt diislit ei saa (näiteks ülepiiri või sõita nö sinisega). Aga eks sa ise tead, mina räägin oma eelistustest :) Diisli remondist rääkides, siis sõbral oli täpselt samasugune, kuid punane (mitte, et see midagi määraks vms) Audi, 1.9TD, 55kw jne. Sõitis ja kiitis, et jääb raha üle aastas ikka päris tublisti. Kuid siis sai ta ühest üsna levinud tanklaketist kehva diislit ja pidi vahetama kütusepumba. Tulemuseks oli see, et sinna kulus see säästetud raha ja pidi ka veel korraliku summa peale panema. Vot sedasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cobra113
huviline



Registreerunud 20.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2,6 avant quattro

postitati 22.01.12 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Vähese sõidu puhul ei tasu see diisel end ära


Mina ei saa aru mismoodi diisel auto väikeste läbisõitude juures ära ei tasu. See et mul läbisõidud väiksemad on ei tohiks ju tähendada et auto rohkem laguneb.
Praegune bensiinimootoriga auto tarbib keskmiselt 11 sajale (suvel vähem, talvel rohkem) ja kui diiselauto (1,9tdi) tarbiks keskmiselt 6 l/100km siis oleks juba 10 000 km läbisõidu juures aastas rahaline sääst ca 10 000 eeki.
Kui see diiselmootor selliste läbisõitude juures tohutult remonti vajab ja raha neelab siis ma ei tea.
Omaette asi on jah leida korraliku mootoriga isend, mis kestaks.
Ise eelistan nelikvedu, seega pole valik nende seas kõige suurem.
Selle õige otsingul :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arulage112
huviline

Avatar


Registreerunud 02.11.09
Asukoht: Jõgeva-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 D5

postitati 26.09.12 18:22 Tsiteeri


Endal on ka A6 c5 1.9 TDi ja 81 kw(1997.a), eelmine masin oli Audi 100 c4(1994.a) kerega ja 2,3L mootoriga. Absolutselt ei kahetse et omale diisel masina soetasin, mõtlesin ainult endamisi, kuidas ma varem nii loll olin:D

Kui A6-keskmine on mul 5,2L/100 km, ja 100-keskmine oli 10L/100km, siis paneb ikka mõtlema küll.

Keskmiselt sõidan aastas 25 000km, siis kütust kuluks aastas:

5,2*25000/100=1300L

10*25000/100=2500L

Nüüd arvutades eurodesse (vaatasin et hetkel on nestes 95 ja diisel sama hinnaga):

1300*1,389=1805,7 EUR

2500*1,389=3472,5 EUR

Hinnavahe on 1666,8 EUR.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raikzz
huviline



Registreerunud 21.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: F80 M3 Competition

postitati 08.04.13 14:44 Tsiteeri


Ei hakand uut teemat tegema küsin siin .
On huvi tekkinud A6 C6 Avant vastu , hinnapiiriks 9000 eur , sõidan enamjaolt tallinna linnas ja lühikesi otsi , suvel tuleb ka pikemaid sõite ette , küsimus seisneb selles ,et kas vähese läbisõidu juures ja sellise hinnaklassi juures tasub osta 3.2 v6 bensukas või 3.0 tdi ( mis ilmselt on suurema läbisõiduga kõik )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 08.04.13 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raikzz
Ei hakand uut teemat tegema küsin siin .
On huvi tekkinud A6 C6 Avant vastu , hinnapiiriks 9000 eur , sõidan enamjaolt tallinna linnas ja lühikesi otsi , suvel tuleb ka pikemaid sõite ette , küsimus seisneb selles ,et kas vähese läbisõidu juures ja sellise hinnaklassi juures tasub osta 3.2 v6 bensukas või 3.0 tdi ( mis ilmselt on suurema läbisõiduga kõik )


Esiteks juba 9 kilo eest ei saa korralikku C6-te ja linnasõiduks pole pointi sellistel mootoritel mõlemad "maantee laevad". Mõlematel keskmine linnas üle 12L. Sellisteks otstarbeks pigem kas 2,0T või 2,0Tdi kuigi quattrot neil pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.04.13 07:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raikzz
Ei hakand uut teemat tegema küsin siin .
On huvi tekkinud A6 C6 Avant vastu , hinnapiiriks 9000 eur , sõidan enamjaolt tallinna linnas ja lühikesi otsi , suvel tuleb ka pikemaid sõite ette , küsimus seisneb selles ,et kas vähese läbisõidu juures ja sellise hinnaklassi juures tasub osta 3.2 v6 bensukas või 3.0 tdi ( mis ilmselt on suurema läbisõiduga kõik )



Selle hinna eest võid osta endale korraliku A4, millel 2.0 diisel või bensiin, mille otsa ka quattro pandi. Kui ostad mõne "imeodava" ja "superhea" C6 selle raha eest, siis pane juba praegu siin foorumis otsingusse C6 ja võid enam kui kindel olla, et enamik neid probleeme Sind kummitama hakkavad. Kui aga ikkagi väga suur soov antud auto vastu, siis kogu mõned kuud raha ja osta 13-14k eest ja võid kinldam(100% kindel ei saa kunagi olla), et saad korraliku masina.

Muidugi, kui Sul ainult linnasõit, siis nõustun eelkõnelejaga, et C6 pole kohe kindlasti õige valik selle jaoks. Seega soovitan ikka A4 poole piiluda, millel väiksemad mootorid ja sobivad paremini Sinu hinnaklassi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 09.04.13 07:33 Tsiteeri


Kusotsast on auto ostmine praktiline, see on absoluutselt emotsionaalne otsus, ja soovitada kellelegi a la osta C6 asemel A4 on täielik lollus. Kui tahta ja unistada A8-st, isegi kui mul on kõik sõidud linnas 4km raadiuses, siis ma ostan selle, kui mul vähegi on võimalik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.04.13 09:34 Tsiteeri


Antud juhul leian, et see täiesti mõistlik soovitus. Kui sõita põhiliselt linnas lühikesi otsi, a la poodi piima järele 2-3km, kui sedagi või sama palju tööle, siis pole lihtsalt mõtet sellist autot osta. Ise sõidan 30000+ km aastas ja sellise läbisõidu juures hakkab juba see masin mõistlikumaks muutuma. Pidevalt ainult lühikestel otsadel tapad Sa selle masina lihtsalt ära, 3.0 TDI mootori puhul kindlasti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
v2ikejoss
huviline



Registreerunud 18.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: A6 , C7, bi-tdi

postitati 09.04.13 14:05 Tsiteeri


Olen eelnevalt kõnelenud meelo ja KuldarA-ga 100% nõus

1) Kui inimesel kindel soov saada just A6 C6te , siis tuleb aru saada et 9000euri eest sellist nüüd küll ei saa, kui sul ei ole huvi just 3 kuud pärast ostu teada saada et kuulutuses olnud ilus 170000ls on hoopistükis 340000 sõitnud, või kui meeldiks igasuguseid juppe talle niimodi ehk 3-4kuu tagant koguaeg juurde "tuunida"

2) Müün ka ise A6 C6te , täpselt universaali nagu küsija soovis, kuid kahjuks samuti kallimalt, seega ei tee mitte mingi valemiga seda mudelit maha , kuid kui hind on nii täpselt paika pandud ja sellise linna-sõidu kirjelduse puhul sobib kindlasti A4 palju paremini nagu teised kommenteerijad just mainisid

3) Küll aga ei saa mainimata jätta minuarust väga olulist suuruse ja mugavuse vahet. Kui sa oled ikka selline üle 180cm meesterahvas, kes pole just kruustangide vahel üli peenikeseks surutud, siis ei ole seal A4s küll mitte midagi peale hakata. Olen istunud nii juhi kohal kui taga, uskumatult väike ja ebamugav. A6te võid ikka pool korvpalli meeskonda istuma panna.
Sorri, aga see on lihtsalt minu arvamus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.04.13 14:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Antud juhul leian, et see täiesti mõistlik soovitus. Kui sõita põhiliselt linnas lühikesi otsi, a la poodi piima järele 2-3km, kui sedagi või sama palju tööle, siis pole lihtsalt mõtet sellist autot osta. Ise sõidan 30000+ km aastas ja sellise läbisõidu juures hakkab juba see masin mõistlikumaks muutuma. Pidevalt ainult lühikestel otsadel tapad Sa selle masina lihtsalt ära, 3.0 TDI mootori puhul kindlasti.


Sa unustad ära sellise pisiasja, et eestlane ostab tihti auto naabrite, mitte enda jaoks. ;) Ja kui ta maja ees seisab, ei tapa teda suurt midagi. DPF ei lähe ka umbe.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.04.13 14:47 Tsiteeri


Kahjuks see nii kipub olema jah :) Endal piisas sellest, et ca kuu aega ei olnud pikemaid sõite märtsis ja selle jooksul oli vaja ühekorra kaabliga DPF-i regenereerida ning akut laadida. Niisama maja ette seismiseks muidugi ilus auto jah, kui liisingusse ei võta ja kaskot ei tee, siis vast ei ole kahju ka ainult poes käia ja kord aastas maale vanaema juurde sõita.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 09.04.13 14:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Sa unustad ära sellise pisiasja, et eestlane ostab tihti auto naabrite, mitte enda jaoks. ;) Ja kui ta maja ees seisab, ei tapa teda suurt midagi. DPF ei lähe ka umbe.

Eesti sool ja roosteuss teevad ikka oma töö :D


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 09.04.13 16:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: v2ikejoss
Kui sa oled ikka selline üle 180cm meesterahvas, kes pole just kruustangide vahel üli peenikeseks surutud, siis ei ole seal A4s küll mitte midagi peale hakata. Olen istunud nii juhi kohal kui taga, uskumatult väike ja ebamugav.


Sellega pole küll üldse nõus. Istet saab reguleerida, kui sa pole märganud. :) Kui A4 (B6 ja uuem) juhiiste päris taha lasta, siis tahaks näha, kuidas 180 cm jupatsil jalad pedaalideni ulatuvad. :)
A4 ja A6 salongid on väga sarnaste mõõtudega ja A4 B7 on mitmetelt sisemõõtudelt (kas või juhi jalaruumi poolest) isegi suurem kui sama aja A6 C6.

A6 mõne cm võrra pikema salongi eelis tuleb välja peamiselt siis, kui samaaegselt istuvad nii esi- kui tagaistmetel pikka kasvu inimesed.

Linnaautoks on mingi A4 1,8 T või 2,0 TFSI hea valik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 09.04.13 16:11 Tsiteeri


A4 b5 vs a6 c5 on küll pikema inimese jaoks mugavus a6 kasuks. Uutematest ei tea rääkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raikzz
huviline



Registreerunud 21.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: F80 M3 Competition

postitati 09.04.13 18:27 Tsiteeri


naljakas muidugi see ,et kohe hakati mu autovalikut hoopiski maha tegema , kuigi ma küsisin teise küsimuse :D
Ja autot pole plaan eestist osta , kuigi hakkas ka siin üks isend silma : http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1307676


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
v2ikejoss
huviline



Registreerunud 18.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: A6 , C7, bi-tdi

postitati 09.04.13 19:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Tsitaat:
Algselt postitas: v2ikejoss
Kui sa oled ikka selline üle 180cm meesterahvas, kes pole just kruustangide vahel üli peenikeseks surutud, siis ei ole seal A4s küll mitte midagi peale hakata. Olen istunud nii juhi kohal kui taga, uskumatult väike ja ebamugav.


Sellega pole küll üldse nõus. Istet saab reguleerida, kui sa pole märganud. :) Kui A4 (B6 ja uuem) juhiiste päris taha lasta, siis tahaks näha, kuidas 180 cm jupatsil jalad pedaalideni ulatuvad. :)
A4 ja A6 salongid on väga sarnaste mõõtudega ja A4 B7 on mitmetelt sisemõõtudelt (kas või juhi jalaruumi poolest) isegi suurem kui sama aja A6 C6.

A6 mõne cm võrra pikema salongi eelis tuleb välja peamiselt siis, kui samaaegselt istuvad nii esi- kui tagaistmetel pikka kasvu inimesed.

Linnaautoks on mingi A4 1,8 T või 2,0 TFSI hea valik.



:D Seda ma tõesti ei teadnud, et autodel istmeid reguleerida saab, minu viga :) Jään endiselt enda arvamuse juurde ja ei viitsi kellegagi vaidlema hakata. Minu arvamus põhineb isiklikul kogemusel, olen istunud nii uuema ja vanema A6 ja A4 sees ja kui väga täpne olla siis ma mainisingi, et kogu auto on seest kitsas ja päris tihti sõidetakse autoga ka nii, et seal peal on peale juhi veel 1-2-3 inimest ;)

Igatahes viimane pakutud Audi ju piltidelt väga kena, mine ja vaata järgi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
hookus
huviline

Avatar


Registreerunud 19.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi TT Quattro (165kw)

postitati 10.04.13 08:18 Tsiteeri


OT:
Õäöüäö tavalised Eestlased :)
Alati on kohe vastused varnast võtta, et miks midagi ei saa, ei tohi, pole võimalik.
Hinna kohta niipalju, et ALATI on igale autole ostja, küsimus on vaid hinnas ja ajas.
Pole ju välistatud, et ükspäev tuleb mõni hädaline ja lükkab oma masina auto24-s kiirmüügi hinnaga müüki?

No ja siis veel soovitustest.
Küll võtab auto palju kütust ja laguneb siis jälle pole piisavalt kiire või on hoopis aeglane.
Kui küsimus on antud masinate kohta siis pole mõtet A4 või Nissan Juket pakkuda, sest see ei huvita küsimuse esitajat.
Eeldaks ikka, et kodutöö on tehtud, lemmik olemas ning nüüd on vaja sõelale jäänud isendite vahel valida.
Valikute järgi arvaks, et ilmselt on teemaalgatja nõus mugavuse nimel ka veidi rohkem kütuse eest maksma.
Alati ei peagi kõik otsused ratsionaalsed ja kasulikud olema.

Väga mõnus võib olla muidugi oma masinat mööda foorumit kiitmas käia aga konkreetsete küsimuste puhul võiks ikka teemas püsida.
Ise kahjuks ei tea nendest isenditest midagi ja vastus/postitus ei olnud konkreetselt kellegi pihta..

:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.13 08:31 Tsiteeri


Kust otsast keegi siin oma masinat kiitis? Ise sõidan sama masinaga, mida teemaalgataja osta soovib ja lugedes tema sõiduharjumusi, mida kirjeldas koos autoga, siis paratamatult soovitasin HEAST TAHTEST, sellise mootoriga masinat, selliseks otstarbeks mitte osta, kuna see oleks ebamõistlik. See auto on väga hea auto, kui seda kasutada suurematel läbisõitudel. Lühikestel sõitudel sureb ta paratamatult varem või hiljem kätte ära, lisaks on hinnaklass selline, millega saab 2004-2005 a masina, millel on lapsehaiguseid tunduvalt rohkem + diislitel 155 ja 165 kw mootoritel ka ketipingutite teema, mis tihedatel külmkäivitustel just eriti vatti saavad, tahmafiltrist pole mõtet üldse rääkidagi...

Igatahes, kui ikkagi väga suur soov osta C6 ja sõiduharjumused sellised nagu eespool kirjeldatud, siis vali jah pigem bensiinimootoriga masin, kuna diisli ökonoomsus ei tule lühikestel otstel ja linnasõidul esile. Ja kui quattro pole nii oluline, siis 2.4 või 2.0T mootoriga isend.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miky100
huviline



Registreerunud 19.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 55 TFSI

postitati 22.02.14 11:57 Tsiteeri


Tahaks definatsiooni sõnale lühike ots?
Ise pakun, see vahemik, kui mootor ei saavuta töötemperatuuri ehk 90*C
Sai proovitud eelmine talv miskit -2 kraadiga kohapeal. Ajaks tuli vist 17 minutit. 165kw 3.0tdi. Lasnamäelt kesklinna sõitmisel ma küll probleemi ei näe selle mootoriga ehk nn linnasõit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 22.02.14 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: miky100
Tahaks definatsiooni sõnale lühike ots?
Ise pakun, see vahemik, kui mootor ei saavuta töötemperatuuri ehk 90*C
Sai proovitud eelmine talv miskit -2 kraadiga kohapeal. Ajaks tuli vist 17 minutit. 165kw 3.0tdi. Lasnamäelt kesklinna sõitmisel ma küll probleemi ei näe selle mootoriga ehk nn linnasõit.

Linnasõidus 3.0tdil mitu muret. DPF ja sisselaske kollektorite klapid. Mõlemad muidugi lahendatavad. Kindlasti on midagi veel, mis meelde ei tule. Kus on nõudlus, seal on ka lahendus. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 22.02.14 12:07 Tsiteeri


Lühike ots võiks defineerida, kui mootor ei saavuta sõites töö-õlitemperatuuri.
Ehk siis kui õlitemperatuur ei ole saavutanud oma väärtust umbes 80 kraadi.
Jahutusvedelik jõuab sinna natuke kiiremini.

Üleüldiselt selline mootori kohapeal "soojaks laskmine" on päris loll tegevus.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Iden
huviline



Registreerunud 25.04.16
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.16 21:53 Tsiteeri


Uurin hetkel a6 c6 ostu kohta. Tekkis küsimus, et kui enamus sõidust linnas on, kas peaks kindlalt bensiini vaatama. Et kui miskit sellist http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2232254 vaadata, siis on kindlalt probleeme oodata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 01.06.16 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Iden
Uurin hetkel a6 c6 ostu kohta. Tekkis küsimus, et kui enamus sõidust linnas on, kas peaks kindlalt bensiini vaatama. Et kui miskit sellist http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2232254 vaadata, siis on kindlalt probleeme oodata?

Kui ei eksi, peaks antud isend ilma dpf-ita olema. Seega üks suur peavalu vähem. Ka kõik ülejäänud probleemid lahendatavad.
:cool: Kõige tähtsam asi sellsit autot ostes, on korralik ülevaatamine. Mitte ülevaatus punktis vaid inimese poolt, kes ka kaabliga teab, mida vaadata.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Iden
huviline



Registreerunud 25.04.16
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.16 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: Iden
Uurin hetkel a6 c6 ostu kohta. Tekkis küsimus, et kui enamus sõidust linnas on, kas peaks kindlalt bensiini vaatama. Et kui miskit sellist http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2232254 vaadata, siis on kindlalt probleeme oodata?

Kui ei eksi, peaks antud isend ilma dpf-ita olema. Seega üks suur peavalu vähem. Ka kõik ülejäänud probleemid lahendatavad.
:cool: Kõige tähtsam asi sellsit autot ostes, on korralik ülevaatamine. Mitte ülevaatus punktis vaid inimese poolt, kes ka kaabliga teab, mida vaadata.


On plaanis nii kaabliga, kui ka esinduses lasta üle vaadata enne, aga vähemalt tean, et saab hakkama küll. Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.16 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Kui ei eksi, peaks antud isend ilma dpf-ita olema. Seega üks suur peavalu vähem. Ka kõik ülejäänud probleemid lahendatavad.


Kas omanik on selle eemaldanud? muidu on see Euro 4 normidele vastav auto ehk tehasest tuli ikka DPF-iga


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.7% - SQL: 37.3%]