Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Klaasid täiesti udused kuna ei puhu armatuuri peal olevast avast õhku. (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2867)
JJJ
huviline



Registreerunud 14.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9tdi 66kw

postitati 31.10.06 12:02 Tsiteeri
Klaasid täiesti udused kuna ei puhu armatuuri peal olevast avast õhku.



On kellegil kogemusi taolise asjaga. Sõita ei näe üldse märja ilmaga klaasid lausa nõretavad veest. Autoks siis A6 95a 1,9 tdi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RadioActive
huviline



Registreerunud 01.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.06 12:05 Tsiteeri


minu coupé'l piisas olukorra lahendamiseks salongifiltri vahetusest, sul võibolla häda nende väikeste mootoritega mis õhutorustiku klappe tüürivad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.10.06 14:06 Tsiteeri


Automaatne kliimaseade või 3 käsitsi keeratavat nuppu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JJJ
huviline



Registreerunud 14.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9tdi 66kw

postitati 01.11.06 08:36 Tsiteeri
automaatne






Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JJJ
huviline



Registreerunud 14.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9tdi 66kw

postitati 01.11.06 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RadioActive
minu coupé'l piisas olukorra lahendamiseks salongifiltri vahetusest, sul võibolla häda nende väikeste mootoritega mis õhutorustiku klappe tüürivad.

Üks vahetatud mis sooja õhku salongi laseb-sooja tuleb kas on neid mootoreid mitu w:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.11.06 10:45 Tsiteeri


4 klappide juhtmootorit on.

Proovi seda ka enne lammutama hakkamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 01.11.06 17:04 Tsiteeri


Lisan ka siis siia juba oma samalaadse probleemi. Esimesed aknad on enamvähem, aga taga ja tagumiste uste klaasid on vahel nii kuradi udused. Sooja panen küll maks kiirusele, ehk 4 aga ikka kuidagi uimaselt puhuvad. Pole nagu õige asi :( Mis teha?
Mul pole siis mingit automaatikat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TanelJ
huviline



Registreerunud 28.08.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Probe 24V 2.5L V6 120kw '96a

postitati 01.11.06 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: impa
Lisan ka siis siia juba oma samalaadse probleemi. Esimesed aknad on enamvähem, aga taga ja tagumiste uste klaasid on vahel nii kuradi udused. Sooja panen küll maks kiirusele, ehk 4 aga ikka kuidagi uimaselt puhuvad. Pole nagu õige asi :( Mis teha?
Mul pole siis mingit automaatikat.


Olen kuulnud midagi kondensaati ära hoidvatest lappidest, mingi keemia - äkki on abi kui aknad eelnevalt korralikult puhastada ja siis sellega üle käia. Kuskil bensukas vist olen isegi näinud ka...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 01.11.06 17:40 Tsiteeri


olen ka kuulnud. Peaks proovima, lihtsalt kummitama jääb, et miks nad nö korralikult ei puhu :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djcannabiz
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro , Audi 80 coupe 2dr , Audi V8

postitati 06.11.06 14:52 Tsiteeri


egas sama siin...vahest viskab kopa ette sõites..kui üheltmaalt mitte midagi ei näie..udukogu autos muud midagi..
(kah kliima variant autos)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.06 15:00 Tsiteeri


ma ei eta... mul kül probleemi pole: kunagi puhus külma ainult... vahetasin radika ära, tuli sooja... siis nüüd ei puhund üldse... vahetasin ventika ära... jälle puhub :) no ja kui juba puhub, siis ei lähe ka tagaaknad uduseks... vahest nõrgema peal jah veidi on tagumised udused aga mitte väga. igale asjale loogiline lahendus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JJJ
huviline



Registreerunud 14.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9tdi 66kw

postitati 07.11.06 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
4 klappide juhtmootorit on.

Proovi seda ka enne lammutama hakkamist.
Lihtsalt juhmiks võtab: Sain soojaõhu esi klaasile puhuma klaas puhas aga küljeklaasid udused- edasi panen sooja õhu restidest puhuma küljeklaasidele siis ei puhu esi aknale ja esiaken udune:mad: äkki soendus radikas vähe lekib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janxs
huviline



Registreerunud 09.11.06
Asukoht: vändra vald
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 quattro 2,0. 101kw.

postitati 11.11.06 05:34 Tsiteeri


võibolla oled sügisel palju auto aknaid ja pagasnikut lahti hoidnud ja nüüd on auto seest niiske. Proovi soojapuhuriga ära kuivadada.Mul oli sellest kasu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JJJ
huviline



Registreerunud 14.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9tdi 66kw

postitati 11.11.06 21:03 Tsiteeri


Teema siis minu jaoks selge . Kindalaeka all on klapp mis ei toimi öeldi salongifiltrit vahetades see pidavat seal lausa rippuma ja seal see uduste klaaside viga oligi.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tips
huviline



Registreerunud 16.11.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: kunagi ikka

postitati 22.11.06 08:27 Tsiteeri


salongifiltis oleks nagu asi jah, samas mitte ainult salongi ja kui filtrid puhastada ja vahetada, mida just vajalikuks pidada, siis liigub ka auto kergemini edasi:P nagu olen märganud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.8% - SQL: 48.2%]