Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Varastati Audi80 B4 ja veel 2korda (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 9947)
ai23
huviline



Registreerunud 22.12.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: varastatud

postitati 17.09.06 16:10 Tsiteeri
Varastati Audi80 B4 ja veel 2korda



AUDI 80B4 HÕBEDANE REG.794 TFJ.Lugu järgmine,mul pandi Lasnamäelt pihta audi,eelmise aasta 19okt.olin lausa hullumas, tulin töölt õhta kella 9paikku, parkisin majaette ja poole tunnipärast vaatasin aknast,tyhikoht! võttis aega 3päeva vargad helistasid putkast,ja nõudsid 20 kilo.sai joostud mentidevahelt ainult ajaraiskamine,ainult nõudsid et kysige aega juurde jne.aga ei jõudnud enam lõin käega ja sai välja ostetud.Nende moto oli et ma leiaks kriminaalse isiku kelle kaudu vahendus pihta hakkaks,leitud andsin raha talle, ja 4 tunnipärast öeldi kust auto leian.See oli kuskil Lasnamäel Liikuri tänaval.Lendasin kohale ja mu suxu oligi seal,täiesti terve.Asi vask!!
Läx mööda 3 kuud so.selle aasta 31jaan.Lasnamäe Citimarketi platsil,läxin 10min.poodi ja kui kottidega tagasi tulin mu suxut polnud,nuux! Olin zokiseisus,ei teadnud mida teha,ja nii se läx.Aga siis olin vähe targem,ostsin ruttu putkast uue kõnekaardi,kutsusin uurija kohapeal(3h.tuli)andsin uue numbri mida keegi ei teadnud.Ja vana ku..t! Järgmisel päeval helistati kas tahan tagasi osta 15kilo. Selge pilt kust inf.lekib,krdi kuked ja nende anonyymsus! Ma ytlesin et nädalaga saab papi kokku et kõllaku siis, aga nyydsest mitte tolkugi autost, Ja eesti politsei enam ei uuri ka seda,vaid saadeti juba koju teade,et asitõendite puudumisel ei uurita enam, toimik suletud.Kallis EEsti rahvas,kes on näinud või teab midagi sellest autost,mailige või kõllake mulle,väärt infi eest auto leidmiseni suur vaevatasu karanteeritud.aigar1@hotmail.com tel.58034161 358417879881.Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 18.09.06 07:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ai23
teha,ja nii se läx.Aga siis olin vähe targem,ostsin ruttu putkast uue kõnekaardi,kutsusin uurija kohapeal(3h.tuli)andsin uue numbri mida keegi ei teadnud.Ja vana ku..t! Järgmisel päeval helistati kas tahan tagasi osta 15kilo. Selge pilt kust inf.lekib,krdi kuked ja nende anonyymsus!


Tervitus,
auto kohta ei oska kahjuks midagit öelda, aga kindlasti mine selle infoga politsei sisekontrolli. Ja tee KÕVA kisa, soovitav on mainida seal ka ajakirjanduse võimaliku huvi.

Ma julgen, arvata, et kui sa selle peale just autot tagasi ei saa, siis vähemalt osa süüdlasi peaks päris korralikult mööda pead saama.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 18.09.06 09:45 Tsiteeri


See tundub olevat jah juba "Pealtnägija" teema. Võibolla peaks selle sisekontrolli osa seekord isegi juba vahele jätma.:mad:


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.06 11:57 Tsiteeri


Ka minu sõbraga juhtus kord nii....politsei vaid ütles, et kui kätte saate ärge omakohut tehke. Kuid meie autot tagasi ei saanud:(. eesti politsei on minu silmis lihtsalt Laskvorstide kari-mõtetud tegelased.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
curse22
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.05
Asukoht: võru-tartu-tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RED B4

postitati 19.09.06 00:01 Tsiteeri


korruptsioon


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 19.09.06 06:30 Tsiteeri


Tekkis küsimus, et millised turvaseadmed sellel autol olid? Ja kas pärast esimest korda midagi juurde ei lisanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ai23
huviline



Registreerunud 22.12.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: varastatud

postitati 19.09.06 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: curse22
korruptsioon


Arvata võib,kuskilt peab ju lisaraha tegema, Eestis palgad ju väikesed!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 19.09.06 07:51 Tsiteeri


Aga milline on siis sinu edasine tegevus? Pean silmas just seda uue telefoninumbri (kõnekaardi) võtmist ja järgmisel päeval kaabakatelt sinna numbrile helistamist. Või jätad asja sinnapaika?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ai23
huviline



Registreerunud 22.12.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: varastatud

postitati 19.09.06 07:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur4
Tekkis küsimus, et millised turvaseadmed sellel autol olid? Ja kas pärast esimest korda midagi juurde ei lisanud?


Alguses kui platsipealt ostsin,polnud sel midagi, ise loll ka ju, ega minuga ei sa juhtuda seda,mida teistega, ja kui sai välja ostetud,ega polnud seda pappi ka ju kohe võtta, ei sõitnud sellega eriti ja majaette ei jätnud, hoidsin tasulises valvega parklas,sai vähe kogutud,pidin just signat ja immot panema minema järgmisel päeval aga enne sai poest kähku läbi hypatud ja tagasitulles oli väga meeldiv vaatepilt jälllllllleeeeee!!!!:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ai23
huviline



Registreerunud 22.12.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: varastatud

postitati 19.09.06 08:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanel358
Aga milline on siis sinu edasine tegevus? Pean silmas just seda uue telefoninumbri (kõnekaardi) võtmist ja järgmisel päeval kaabakatelt sinna numbrile helistamist. Või jätad asja sinnapaika?

Helistati Pealtnägijast eile, tahtsid et täna räägiksin sellest saates, ex näis mis edasi saab siis!!!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.06 08:46 Tsiteeri


Kindlasti mine räägi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ai23
huviline



Registreerunud 22.12.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: varastatud

postitati 19.09.06 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Darkdog
Tsitaat:
Algselt postitas: ai23


Alguses kui platsipealt ostsin,



Mis platsilt sa ostsid?


Tartust Mobilstar Http://www.mobilstar.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 19.09.06 13:58 Tsiteeri


Tundub lihtsalt et "sõbrad" proovisid teist korda õnne. Ja kui esimest korda tagasi ostsid, siis ma tõesti aru ei saa miks sa sinna miskit turvalisust tõstvat jubinat ei pannud. Ka tühjad pudelid ära viies oleks ka saanud 2-3 m juhet ja ühe lüliti. See muidugi tagantjärgi tarkus.

31 jaanuar varastati auto teist korda ja teema tegid alles nüüd? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 19.09.06 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
31 jaanuar varastati auto teist korda ja teema tegid alles nüüd? :o


Postituste ajalugu uurides, et kodanik on audifoorumisse postitamise võimaluse avastanud alles hiljuti;) Aga, peaasi, et nüüd põnnama ei löö asja suure kella külge panekul.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.06 16:09 Tsiteeri


lugu tuleb siis pealtnägijasse? kas juba homme 20. sept?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ai23
huviline



Registreerunud 22.12.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: varastatud

postitati 19.09.06 16:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cmp
lugu tuleb siis pealtnägijasse? kas juba homme 20. sept?


Ei pidanud veel homsesse saatesse tulema,pidid asja veel uurima kokku kõik monteerima, arvan et siis järgmisel nädalal, ei tea isegi aga loo tegime juba ära...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.06 16:04 Tsiteeri


Tänases saates on antud teema sees, sai isegi aidatud selle loo sündimisele kaasa...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.06 18:19 Tsiteeri


Väga erinevad jutud ikka:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ulith
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 1.9tdi 94a/ VW G4

postitati 04.10.06 18:30 Tsiteeri


ei ole lihtsalt sõnu :mad: :mad:
ei taha mõeldagi, et enda autoga peaks midagi sellist juhtuma. :(



loodame, et leiad oma auto ikka üles


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 04.10.06 18:31 Tsiteeri


Vaata aga aga meie peategelane oligi pealtnägijas.Nähtavasti olid need vargad maardu benelased kes ka minu tuttava auto kunagi ärandasid.


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raks
huviline



Registreerunud 28.12.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 2,0TDI 105kW; A4 Cabrio

postitati 04.10.06 18:44 Tsiteeri


Sellisel juhul ei tasu ju mingit koostööd tehagi kui politseist info lekib- samal ajal kui sina informeerid politseid, on vargad juba asjast teadlikud. Suurem tõenäosus auto tagasi saada enamjaolt on kas ise otsides või tagasi ostes. Pätt politsei või mitte, on ju Helinurm ise öelnud, et autojälitus keskendub rohkem grupeeringute kinni püüdmisele kui üksikute autode otsimisele.
Kurb aga tõsi. Aga jah, lootus sureb viimasena


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 04.10.06 18:58 Tsiteeri


Eriti hea oli kuulata, et kui asjaosaline nüüd vale ütlusi annab või andis siis saame algatada kriminaal menetluse. Kui on vaja mingit konkreetset juhtumit lahendada siis ei ole neil ressursse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.06 19:30 Tsiteeri


vaatasin ka siis, huvitav lugu igatahes.
aga natuke pettusin, sest teiselt poolelt oli vastas prokurör, mitte politsei. ja politseil on väga hea sellest kinni haarata, kui midagi on kuskil jäänud fikseerimata või kui oled erinevat juttu ajanud. võrreldes sellega, mis ma siit enne lugesin, siis tundus, et politsei täispauguga pasunasse ei saanudki.
aga eks paistab kas sellest kasvab veel midagi välja

ja selles suhtes polnud asi võrdne, et üks pool tundus olevat selline lihtne nokkmütsiga noormees ja teiselt poolt oli vastas jurist... ei tea kumb jutuga peale jääb? :) ei mõelnud selle all midagi halvasti, muidu oli jutt igati ok ja inimlikult sümpaatne, aga juristi jutule tuleb alati vastu panna teine jurist. tavainimesel pole mõtet juristiga vaielda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ai23
huviline



Registreerunud 22.12.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: varastatud

postitati 04.10.06 20:12 Tsiteeri


Täielik katastoof! Esitex saates ei mainitud paljutki mis olex mind paljuski õigustand, et mina ei teinud koostööd jne.täielik vale,vale!!!! nendega sai tehtud koostööd nädalaid ja asi läx aina rohkem karile!!! ja nyyd veel syydistataxe mind selles,et nii kaugele jõudsin,et policeile vee peale tõmmata, ex see nende kaitsereflex,paneme kinni-proovi veel!!!!:mad: ja telef.kaardi jama, ma andsin ytlusi,ei tea kui paljudele ja kui palju veel pealtkuulajaid oli seal, ja siis peab sealt midagi õiget välja tulema? õpetus kõigile siit, politsei sinule võib- sina neile ei või, või lähed kinni!!!!!!!!!:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.06 20:18 Tsiteeri


ah ära võta nii tõsiselt, ma arvan et sa panid teisele poolele ikkagi päris hea paugu. mõtle nii, et kui teine pool oleks end täitsa lõpuni kaitsta suutnud, siis sellest poleks üldse lugu sündinudki :)
aga nagu ma enne ütlesin, siis polnud pooled võrdsed ehk tavainimesel pole mingit võimalust oma jutuga juristile vastu saada. asi pöörataksegi nii, et tuleks välja nagu ise oleksid süüdi...
ja jutu lõpuks loe uuesti mu esimest lauset, pole hullu midagi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.7% - SQL: 36.3%]