Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Automixx OÜ / A1-Automobile / Alterauto Kadaka tee 185B Tallinn (Vastuseid: 76 | Vaatamisi: 28613)
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.06 20:31 Tsiteeri


Täiendasin olude sunnil enda esimest postitust - olen ka inimene.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.06 19:09 Tsiteeri


Jumala eest kellele elu armas ja raha kallis "Hoidke eemale sellest kohast":o:o:mad:
Täna siis isa palus appi seal platsil asuvat B4 must, 2.0 66kw vaatama. Väljast auto läikis nagu prilli kivi jne. Hind oli magus 53 tuh ja mõtlesime, et see peab siis ikka väga heas korras olema, et sellist hinda küsib. Palusin siis võtmed, et käima ajada ja kui süüdet keerasin "oh õudust":o käima kast tagus vastu keret (puksid läbi), mootoris ilmselt polnud õli survet sest kellad ja viled andsid sellele ka kinnitust. Tagu sinist nagu kurat ja pöördesse ei läinud, ja tõukurid klõbisesid hullemini kui pers**s dislal:o. Mootor rappus pööraselt (sammuti padjad õhtal jne) ja veel miljon tehnilist suurt viga. Minu hinnangul oli see auto väärt vaid 20 000 heal juhul, mitte 53 tuh. Ja kui andsin müüale võtmed tagasi ja ütlesin viisakalt , et "tänan me ei soovi rohkem vaadata ja ei soovi seda masinat", müüa küsis" mis ei meeldinud siis" Ja rääkisin talle need vead rahulikult ja viisakalt ära jne. Selle peale ütles ta mulle "kuule värdjas tatt kao mu platsilt või annan ma sulle kohe tappa". Mille peale jäi mul karp lahti, et mis nüüd siis juhtus. Küsisin, et miks te nii räägite ja nii ärritusite jne. Ütles ta mulle hakka kiirelt jooksma sest ma annan sulle tappa " kuna olin kogu perega ja kaasas ka 2 kuune laps vankris siis otsustasin mitte " jooksma hakkata" ja mainisin, et "täname meeldiva teeninduse eest kuid nii si**a B4 pole minu silmad veel näinud" ja lahkusin sealt. Ja uskuge mind nende vene pättide platsile ma juba enam ei sattu. Esiteks teenindus ja teiseks pasa pähemäärimine...isegi kui keeldud tahetakse peksma hakkata. Mina isiklikult võtsin asja huumoriga "Las loll ahv kargab kui tahab, rahval ju lõbus tsirkust vaadata" ....Meest ilmest häris, et tean elementaarseid asju auto tehnilise seisukorra kohta. Olen ostnud Oma perre 3 audit ja kõik on rahule jäänud kuid nüüd siis isale vaja B4 mis täna jäigi kahjuks leidmata. Kiirekal oli lahe B4 küll olemas mille peale isa ütles "sellega ma sõidan ju puu otsa"---tegu oli S2 avantiga:D:D:D. Hoidke eemale sellest sibulate platsist ja see on sügavalt minu isiklik arvamus. Seal oli 3 B4 ja kõik olid omadega õhtal. Üle tee leitsime samasuguse (sama mootor ja aasta ja varustus) ja hindki sama ja see B4 oli juba normaalses seisus korras kui võrrelda neid mis Automixis olid:o
Ei iial enam Automixi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.06 20:17 Tsiteeri


???
See on ikka karm küll kui automüügi platsil automüüjalt peksa saad selle eest, et saasta saastaks nimetad.
Aga eks aeg teeb oma töö - sellise suhtumisega klientidesse tuleb neil peagi oma nime järjekordselt vahetama hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 21.09.06 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Palusin siis võtmed, et käima ajada ja kui süüdet keerasin "oh õudust":o käima kast tagus vastu keret (puksid läbi), mootoris ilmselt polnud õli survet sest kellad ja viled andsid sellele ka kinnitust. Tagu sinist nagu kurat ja pöördesse ei läinud, ja tõukurid klõbisesid hullemini kui pers**s dislal:o. Mootor rappus pööraselt (sammuti padjad õhtal jne) ja veel miljon tehnilist suurt viga. Minu hinnangul oli see auto väärt vaid 20 000 heal juhul, mitte 53 tuh. Ja kui andsin müüale võtmed tagasi ja ütlesin viisakalt , et "tänan me ei soovi rohkem vaadata ja ei soovi seda masinat", müüa küsis" mis ei meeldinud siis" Ja rääkisin talle need vead rahulikult ja viisakalt ära jne. Selle peale ütles ta mulle "kuule värdjas tatt kao mu platsilt või annan ma sulle kohe tappa". Mille peale jäi mul karp lahti, et mis nüüd siis juhtus. Küsisin, et miks te nii räägite ja nii ärritusite jne. Ütles ta mulle hakka kiirelt jooksma sest ma annan sulle tappa " kuna olin kogu perega ja kaasas ka 2 kuune laps vankris siis otsustasin mitte " jooksma hakkata" ja mainisin, et "täname meeldiva teeninduse eest kuid nii si**a B4 pole minu silmad veel näinud" ja lahkusin sealt. Ja uskuge mind nende vene pättide platsile ma juba enam ei sattu. Esiteks teenindus ja teiseks pasa pähemäärimine...isegi kui keeldud tahetakse peksma hakkata.



:o eriti haige koht. Kahtlane, et sellised ''ärid'' veel üldse toimivad ning et seal kliendid käivad.
Arvan, et kui kõik inimesed, kes sinna mõnda autot vaatama plaanivad minna, või kaaluvad mõnda sealsetest autodest osta, jätaksid oma plaanid kohe katki ja sinna enam oma nägu ei näitaks, kui kuuleksid sellisest juhtumist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M-Tuning
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: wannabe Mugen

postitati 03.03.07 22:07 Tsiteeri


Poisid jälle nime vahetanud? :D
http://www.auto24.ee/kasutatud/kontakt.php?id=196


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 03.03.07 22:27 Tsiteeri


Nii ta on jah :)

Hea, et ise nii ei pea tegema :P


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matu
huviline

Avatar


Registreerunud 28.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 03.03.07 22:37 Tsiteeri


edu venku ärikad EDU:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 04.03.07 10:20 Tsiteeri


Kes ei saa Võlaõigusseadusega hakkama võivad helistada tarbjakaitse nr 6201707 ja seal oma mure ära rääkida , ma sain sealt abi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meie
huviline



Registreerunud 21.06.07
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.07 12:39 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/701/auto_php-id=361701-www_auto24_ee.html
Hoiatuseks siis teistele. Win koodi kontroll Saks Autos annab viimaseks hoolduseks 119 000km 2006 detsember ning aastaks hoopis juuli 2005. Ostja saab ikka kõvasti petta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.07 15:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meie
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/701/auto_php-id=361701-www_auto24_ee.html
Hoiatuseks siis teistele. Win koodi kontroll Saks Autos annab viimaseks hoolduseks 119 000km 2006 detsember ning aastaks hoopis juuli 2005. Ostja saab ikka kõvasti petta.

Kahju, et eestis mingid asutust pole kes kontrolliks neid VIN-koode ja karistaks selliseid pettureid. Sest see on ilmselge, et nad on oma pettus skeemis kindlad ja tevad mida nad teevad:mad:.
Saksas karistatakse selliseid. Kerimine spidol pidi seal juba karm teema olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 01.08.07 22:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silver
Kui selline ämber selgub, siis vastavalt Võlaõigusseadusele on võimalik 7 päeva jooksul auto tagastada.


Kas tõesti ainult 7 päeva jooksul on võimalik auto tagastada ja raha tagasi nõuda? Ja kas spidoka kerimine on selleks piisav põhjus?

Ka selle teema võib nö. samasse patta panna, sama kant ja sarnased valed: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=38945

Ilusti läikima löödud ja hinnad kõrged, et jätta muljet headest ja korralikest masinatest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 08.08.08 08:02 Tsiteeri


Paistab, et jälle on toimunud plaanijärgne ehk korrapärane nimevahetus ?!?!
http://www.auto24.ee/kasutatud/kontakt.php?id=196
Erinevaid põhjuseid võib küll välja mõelda, aga ikka on raske mõista seda äriloogikat ... aga näe kliente leidub aina uuesti ja uuesti.

Nüüd siis Alterauto !


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.08.08 08:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Paistab, et jälle on toimunud plaanijärgne ehk korrapärane nimevahetus ?!?!
http://www.auto24.ee/kasutatud/kontakt.php?id=196
Erinevaid põhjuseid võib küll välja mõelda, aga ikka on raske mõista seda äriloogikat ... aga näe kliente leidub aina uuesti ja uuesti.

Nüüd siis Alterauto !


Kusjuures Krediidiinfo andmetel on firma ametlik nimi endiselt Automixx OÜ. Muid nimesi ei eksisteeri. Ehk siis nii A1-Automobile kui ka uus Alterauto on vaid "kaubamärgid"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 08.08.08 08:44 Tsiteeri


Igati aus koht siis ju. Nimesi ja aliasi nagu putru.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 09.08.08 20:30 Tsiteeri


Endine Automixxx ei asu enam vana koha peal . Nimelt kolisid nad ca 800m edasi . Mäepealse ja Kadaka nurga peale ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ThuErki
huviline



Registreerunud 02.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 2.8 V6 142kW

postitati 02.01.10 14:39 Tsiteeri
Hoidke eemale



Tere,

Kui vähegi võimali, siis tasuks sellest autost eemale hoida. Vanad räägivad, et auto täiesti korras ja otse Itaaliast toodud. Tagamaid uurides, siis, automüüjad ei pidavat teadma kus Itaalia asub. See auto on läbinud ja ostueelse ülevaatuse ja tulemus ei olnud kiita. Samuti on auto juba pool aastat müügis olnud ja hind ca 15000 langenud.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/488/auto_php-id=645488-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.01.10 14:44 Tsiteeri


Ma arvan, et Sa võiksid olla palju konkreetsem kui lihtsalt "polnud kiita". Pole nagu hetkel midagi selle teadmisega peale hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ago
huviline



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Q avant C4

postitati 02.01.10 14:45 Tsiteeri


See võib ju olla sinna müüki toodud kellegi eraisiku poolt:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 02.01.10 14:48 Tsiteeri


Ei peagi teadma, kus Itaalia on, sest Leetu ka tuuakse Itaalia papretega ja noh seda ammugi ei tea müüja, kust riigist taguosa on, vai katus..........


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.01.10 14:53 Tsiteeri


Ehk lisad ka möned hullemad vead.
Sama platsiga endalgi suhtkoht kentsakas juhtum, kus minnes vaatama üht b4-ja, mida kuulutuses ja ka platsil olles kiideti taevani (oli ka keskmisest turuhinnast ligemale 15 tuhhi kallim), siis oma nn."pöhjalikul" uurimisel kohapeal tuli vigu hulgem ilmsiks:
pagasi osa porrilt taastatud, käsipisur ei toiminud ja supordid lekkisid, veovölli katted narmendasid, mootorit ei lubatud kummalisel pöhjusel hetkel tööle panna, tagaratta laagrid läbi, esisillas ka midagi vajas vahetust jne jne.
Küsimusele, et kuidas sellises olukorras masinale selline hind, tuli vastuseks:"...vastavalt seisukorrale".


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ThuErki
huviline



Registreerunud 02.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 2.8 V6 142kW

postitati 02.01.10 15:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma arvan, et Sa võiksid olla palju konkreetsem kui lihtsalt "polnud kiita". Pole nagu hetkel midagi selle teadmisega peale hakata.


Järgmised vead ilmnesid:

Tagumised pidurivoolikud mõralised.
Mootori põhjakate katki ja kipsikruvidega kinnitatud.
Tagaluugi sisemine valgustus ei tööta.
Esiamortide poldid taguspidi paigaldatud.
Vasak alumine esimene õõtshoob lõtluga.
Parem alumine esimene õõtshoob suure lõtkuga.
Mootori põhi õline.
Turbo torustik lekib
Kliimatoru vitsaga kinnitatud
käigukasti padjad pragulised.
Ülemised õõtsade puksid pragulised.
Stabika varras koos U-raudadega puudub.
parem esimene rooliotst lõtkuga
Kõik piduriklotsid ja kettad kohe kohe läbi
Vasak käigukasti simmer lekib
vasakul mootori poolel on olnud tosoolileke
auto esipaneel on vahetatud, mis võib viidata esiotsa avariile

Kõik need asjad on kirja pannud Flameko auto ja nende soovitus oli seda autot mitte osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ThuErki
huviline



Registreerunud 02.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 2.8 V6 142kW

postitati 02.01.10 15:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Ei peagi teadma, kus Itaalia on, sest Leetu ka tuuakse Itaalia papretega ja noh seda ammugi ei tea müüja, kust riigist taguosa on, vai katus..........


Nu vana rääkiski, et see ei ole tema autu, et aitab sõbral müüa jne. Kui firma tausta uurisin, siis sain kõigilt vastuse, et tegemist on sulidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.01.10 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ThuErki
Kui firma tausta uurisin, siis sain kõigilt vastuse, et tegemist on sulidega.


Ehk taaskord täpsustaksid.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ThuErki
huviline



Registreerunud 02.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 2.8 V6 142kW

postitati 02.01.10 15:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: ThuErki
Kui firma tausta uurisin, siis sain kõigilt vastuse, et tegemist on sulidega.


Ehk taaskord täpsustaksid.


Vanad on mitmeid kordi nime vahetanud (kas pole mitte kahtlane?) Keegi teadis rääkida, et olevat olnud juhus kus taheti talle müügiplatsil lõuga anda, kuid õnneks pääses minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.01.10 15:13 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28759

Liidan ehk siinse teema selle lõppu?

Edit: tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.3% - SQL: 30.7%]